BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 9 miesiąc temu #382221 przez anoda89
Cześć dziewczyny ja juz na nogach od 8, nie mogłam dzisiaj w ogóle spać :( ale za to juz sie pranie robi. Co do karmienia piersią to każdy ma prawo wyboru i wie co robi. Moja siostra chciała karmić piersią ale mały miał bóle brzucha i musiała przestawić go na butelkę. Znam też przypadek że dziewczyna nie chciała karmić piersią bo było to dla niej "obrzydliwe". Oj mogłabym tak wymieniać bez końca. Jak się czujecie?? U mnie oprócz braku apetytu jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382226 przez justyna84
HEJ tez nei mam apetytu rano mnie mdli a potem jest ok wstawanie z lozka to masakra . Ja mam tak wzdety brzuch ze juz wygladam jakbym w ciazy byla :laugh: a to dopiero 6 tydzien :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382237 przez anoda89
Ja nie mogę patrzeć na mięso wzdęcia też mam ale u mnie to normalne :). Może żuj gumę jak masz mdłości może pomoże :unsure: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382273 przez princess
Hej, zazdroszczę Wam, że sobie śpicie, ja codziennie wstaję o 5.30. Dzisiaj jestem już wyjątkowo po pracy, bo rano prostowałam włosy i w pośpiechu wyleciałam do pracy. Później przyszło zwątpienie, czy odłączyłam prostownicę od prądu? Więc wróciłam do domu żeby sprawdzić - była wyłączona:) I mam już dziś wolne:) Jadę sobie zaniedługo do biblioteki, na spacerek z przyjaciółką i naszymi psami i później po odbiór wyników, wysłałam dziś rano krew do badania na TSH i betę, także się okaże, czy mniej więcej wszystko ok, trochę się boję :pinch:
Co do mdłości to ja ich nie mam wcale, apetyt mam jak wilk ;) Miłego dnia Wam życzę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382288 przez Dave
Ja też sukienkę wypożyczyłam. Znalazłam taką wymarzoną :laugh:

Ja tam się dobrze czuję, ale jakaś osłabiona jestem, czasem mnie do południa i wieczorem troszkę pomdli ale jest git.

Miałam dziś pojechać na badania, ale się okazało że zamknięte :dry: więc w czwartek bedę musiała na szybciora przed praca lecieć.

Miłego dzionka :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382290 przez Satine0
Princess zakochana jestem w tej! I cos takiego chciała bym uszyć tylko w kolorze ecru.
http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/67/25/90/2367259023

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382431 przez Lalita
Hej kochane ja zalatana tylko przy garach stoje bo na chwile obecna z tesciem mieszkam.. ;/ bo z M mieszkanie w lipcu dostaniemy juz wyremontowane 3 pokojowe. Ja na razie zadnych objaw nie mam.. i musze palenie rzucic ehh ale przez te stresy to ciezko rzucic.. a to moje pieczone

"pierozki z marmolada"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382442 przez Satine0
A u mnie dzisiaj były pierwsze poranne nudności ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382451 przez justyna84
J z pierwszym dzickiem mialam takie nudnosci ze funkcjonowac nei moglam moj posilek to byla bulka z pomidorem 8 kg schudlam i tak polowa ciazy . w tej nie zapeszac czuje sie lepiej mam nadzieje ze ten trymestr szybko zleci i wszysto bedzie jak reka odjol a reszte to przezyje ,tylko nei nudnosci ;)

Mi mama dzisiaj mojego malego bombla wziela na caly dzien wiec mam labe do 18 :laugh:
wczoraj podjelismy wazna decyzje ze wyjezdzamy do Niemiec na stale M ma obywatelstwo i jedziemy zanim urodze w Polsce. Mam nadzieje ze tam utrzymie moja dwujeczke dzieciaczkow bo tu w polsce byloby strasznei ciezko a tak przynajmniej zapewnie dzieciom przyszlosc i ,,zachcianki,, :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382457 przez anoda89
Lalita ja palenie z mężem rzuciłam w styczniu (postanowienie noworoczne). Czasami mam ochotę zapalić ale jak pomyśle że już tyle dałam rade i znowu się truć to mi się odechciewa :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382477 przez Lalita
Anoda mi ciezko rzucic ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382498 przez anoda89
Ja też się nie raz rzucałam więc wiem jak to jest :( . Będę trzymać kciuki żeby się udało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382544 przez princess
Dave napisał:

Miałam dziś pojechać na badania, ale się okazało że zamknięte :dry: więc w czwartek bedę musiała na szybciora przed praca lecieć.

A jakie badanka?

Satine0 napisał:

Princess zakochana jestem w tej! I cos takiego chciała bym uszyć tylko w kolorze ecru.
http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/67/25/90/2367259023

Ciekawa:) A z tymi rękawkami nie będzie Ci za ciepło w sierpniu? :) Ja wstawię swoją za chwilę.

Lalita napisał:

Hej kochane ja zalatana tylko przy garach stoje bo na chwile obecna z tesciem mieszkam.. ;/ bo z M mieszkanie w lipcu dostaniemy juz wyremontowane 3 pokojowe. Ja na razie zadnych objaw nie mam.. i musze palenie rzucic ehh ale przez te stresy to ciezko rzucic.. a to moje pieczone

Super z tym mieszkankiem, a to kupiliście czy jak? Co do palenia to może najpierw postaraj się ograniczyć i stopniowo zmniejszać liczbę papierosów dziennie. Ja popalałam w pracy ok 5-8 papierosów dziennie. Ale jak zobaczyłam II kreski to rzuciłam. Zapaliłam tylko 2 papierosy i już prawie tydzień nic:) I nie ciągnie mnie a bałam się, że będzie gorzej.

Satine0 napisał:

A u mnie dzisiaj były pierwsze poranne nudności ;-)

A który to tydzień u Ciebie?

Odebrałam wyniki i bardzo się cieszę, prawie 5 tc: beta 4058 , TSH w normie. Oby jeszcze USG w środę dało pozytywny obraz i może trochę optymizmu mi się udzieli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #382554 przez princess

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #382596 przez Lalita
princess kochana my dostaniemy mieszkanie z WAMU wyremontowane ale to pewnie gdzies lipiec sierpien.. i musze sie tu na wsi u tescia meczyc.. on nie mieszka juz z zona rozstali sie i ten duzyy dom strasznie zapuszczony boze lazienke to pol dnia szorowalam pajeczyny pajaki w srode przychodza okna wymieniac i beda tez malowac wiec powymywam dokladnie az mnie mdli od tego brudu..

Ja nie wiem jak dam sobie rade z 2.. a marzy mi sie 3 dzieciaczkow ;) i wogole boje sie jak ja bede wygoladac po porodzie.. bo mam zniszczone cialo okropnie po pierwszej ciazy ;( ;( nadwaga obwisly brzuch i mega rostepy.. ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl