BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #493455 przez gabilee
katarinka no co ty dlaczego mialabys nie pasowac ? nie liczy sie wiek kochana :kiss:
wazny jest nas wspolny cel : donosic szczesliwie i calo nasze dzidziusie :D

a opowiedz ile wazy76 twoja kruszynka ? wybralas imie? jakies przygotowania zaczelas? skad jest45es?
i czemu tak dlugo z dzidzia zwlekalas? jakies problemy zdrowotne przepraszam jak jakies pyt cie urazilo to na nie nie odpowiadaj :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493469 przez andzia_zg
Madlen wszystkiego najlepszego!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Katarinka jak to nie pasujesz? Tu kazdy pasuje, bo mamy wspólny cel bez wzgledu na wiek :-) Mamy wspólne radości,problemy... wspólnie dajemy sobie rady itp. Więc sie nie krępuj i śmiało pisz :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493475 przez katarinka1
Gabilee Niestety nie wiem, ile waży moja córcia. Mój lekarz ma świetną opinie i jest dobry, ale niestety wyjątkowo powściągliwy. Informuje tylko, że jest idealna do wieku. 2 stycznia mam usg 3 trymestru to się szczegółowo wszystkiego dowiem (inny lekarz będzie to robił). Nasza malutka będzie Ania, myśleliśmy jeszcze o Nince, ale ostatecznie...
Jestem z Łodzi, z ciążą właściwie nie zwlekałam, tyle, że zwlekałam z ułożeniem sobie życia. Ważniejsza była chyba praca i trochę szalony tryb życia - dużo luzu, wyjazdów, przyjaciół niż stabilizacja. Mojego męża poznałam dopiero 3 lata temu i od jakiegoś półtora roku zaczęliśmy nieśmiałe starania. Udało się naturalnie bez wspomagaczy i teraz jestem przeszczęśliwa, aż się boję. Ale powiem Wam dziewczyny, że znam kilka par w swoim wieku, które całymi latami się starali i różnie z tym. Także mądre jesteście, że teraz o tym myślicie :blink:
Jestem z Łodzi, a przygotowania zaczęliśmy conieco od ub. tygodnia - mój mąż ma stracha i woli jeszcze poczekać.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #493481 przez andzia_zg
Katarinka moja gin tez mi nie mówi na kolejnych wizytach ile waży synus. Wage mi powiedziała tylko na połówkowym i teraz dopiero dowiem się w styczniu jak będzie to usg w 30 tygodniu (u mnie będzie to 32 tydzień)
a jesli chodzi o przygotowania to powoli mozna robić. Tym bardziej, że z córeczka jest wszystko ok. Jednak to sa duże wydatki i warto rozłozyć je na raty :-)
Super, że do nas dołączyłaś :-)
Może dopiszesz się do naszej listy porodów?

www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/426640-l...c-dzieci/Page-4.html





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493483 przez gabilee
katarinka to po wizycia mamy nadzieje , ze zdasz relacje :) a teraz wlacz sie do dyskusji pisz co u ciebie jak ci mija czas w ciazy :D
mi osobiscie tez sie podoba Ninka :D Ania mam na drugie :P tez ladnie
to super , ze zycie ci sie juz ulozylo predzej przynajmniej sie wyszalalas :) tez chcialam czekac z dzidzia , ale t45ak sobie pomyslalam , ze jak nie teraz to kiedy :) w zyciu roznie sie uklada :D
rozumiem , ze pewnie sie boisz z racji wieku , ale uwazam , ze nie ma czego kochana napewno bedzie wszystko dobrze i nie zamartwiaj sie , wkoncu dostaliscie dar od Boga i to na was padlo :)
ciesze sie, ze nie ma u ciebei zadnych komplikacji :kiss:
zrob sobie suwaczek :) zebysmy wiedzialy , w ktorym t45c jestes :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #493488 przez michasia
Katarinka1 witaj, im więcej mam u nas tym lepiej:) więcej ciekawych spostrzeżeń i w ogóle, a na wiek nie zwracamy uwagi:) Bo czytając nas nie czujesz się jak babcia, prawda?:)
U mnie też w brzuszku mieszka Ania:)

Ja do wózeczka chce tylko medalik powiesić. Żadnych wstążeczek.

Madlen, no to wszystkiego najlepszego (tego, co pomyłkowo w czw napisałam). A ten skubaniec, to inaczej pleśniak? takie ciasto, które się robi z wiśniami i można z rodzynkami i agrestem. i warstwa ubitego białka i na to jeszcze ciasto kruche, tak? ja bardzo takie lubię, moja druga babcia kiedyś robiła, a dawno nie jadłam.

Nie chce mi się zbierać do tego Gdańska. Muszę jakieś laboratorium znaleźć, by jutro rano mocz dać do badania.

Paula, całe szczęście dolegliwości mijają. To Oliwia miała radochę:)

Aaaa...śniło mi się, że urodziłam:) i właśnie jakoś tak teraz. Pamiętam, że się dziwiłam,że koleżanka ma termin na 9 stycznia a tu się okazało, że ja pierwsza urodziłam. I z tego co pamiętam, wszystko było bardzo dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493500 przez gabilee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493508 przez dominia
Czesc dziewczynki :)

My od rana na uczelni :) kolokwium dobrze poszlo, czekamy na wyniki :lol:

Madlen spelnienia marzeń kochana ! :*

Katarinka witaj, rozgosc sie ! :) dolacz do dyskusji bedzie nam bardzo milo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493509 przez sylwia1986
Katarinka witaj na forum :) dokładnie tak jak dziewczyny piszą, nie liczy się wiek, bo to forum nie w tym celu powstało, tylko ten maleńki cud życia który nosimy pod serduchem :)

Gabilee łóżeczko w wersji oczekiwania, z naszymi poduchami z narożnika i z niezamontowanymi półkami..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493531 przez Alina2408
wlasnie dlatego patrzylismy :) kupilismy taki wozek gdzie gondola wewnetrznie ma 82 cm :)

juztyna mala jak ostatnio bylam na usg to wyszlo ze ma ponad 2133 :) wiec spokor hihi

dominia widzisz i u ciebie sa ludzie dla ciezarnych :)

michasia uwazajcie na siebie po drodze!!!

kasia sliczne te biedroneczki mama mojej jednej z uczennic robi rozne rzeczy z filcu wiec chyba ja poprosze zeby i dla mnie zrobila takie cudenko albo jakiegos kwiatuszka :)

madlen wszystkiego naj naj naj i spelnienia marzen nawet tych najskrytszych :)

monia nasz wozek to firma krasnal a model saturn 2 kosztowal w sklepie 1050 zl najtaniej jaki znalazlam w necie kosztowal 1020 zl bo my chcielismy 3w1 do tego jest torba z przewijakiem i folie przeciwdeszczowe na spacerowke i gondolke adaptery do fotelika i do wszystkich czesci okrycia na nozki :)

sylwia my karmimy psiaki regularnie na wszystkich takich akcjach :)

paula gratki z 30 tygodnia :):) my juz od jutra zaczynamy 33 jej jak to leci chyba na nastepny weekend jak jade do mamy to spakue torbe tak w razie czego :)

katarinka witamy serdecznie :) wiesz ze tu wiek nie ma roli prawda nie dzielimy sie wiekowo poprostu czasem wyjdzie taki temat :):) tez jest to moja pierwsza ciaza :) rozgosc sie i nie krepuj i nie czuj sie stara bo w koncu niedlugo bedziesz mloda mama :) a skoro z lodzi to moze kiedys wiosna sie spotkamy w arturowku np bo my jestesmy z leczycy i nasze dziewczynki beda mogly sie poznac :)

gabilee to gratuluje ze juz po kolokwium nerwy z glowy :)

sylwia ale lozeczko to macie na wypasie :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493536 przez [email protected]
Dzień dobry mamusie :)

Madlen dużo zdrówka,wszystkiego naj naj naj :)

Katarinka witaj na forum,fajnie że sie odezwałaś,super że sie udało tak szybko zajśc w ciąże :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493546 przez kasia123m
sylwia zarabiste to lozeczko..gdzies TY takie dostala..jest super...pewnie kosztowalo majatek...nie bede miala miejsca na takie ale jakbym miala...super..i jest gdzie co polozyc i wogole

Katarina witamy na forum..pisz smialo i sie nie krepuj...

Domina no widzisz..dobrze ze super poszlo..pewnie bedzie 5-teczka:)

Alinka moja Tosia jak dalej bedzie tyla 250gram tygodniowo to tez w 30tyg-31 bedzie wazyc ponad 2 kg..i pomyslec ze ja jestem na diecie cukrzycowej wiec skad ona bierze to wszystko ze tak przybiera...heheh...ostanio wazyla 1240 w 28tyg...w tydzien przybyla 200gram to sporo..chyba ze to blad pomiaru usg...17 ide do mojego gina ...ciekawe co powie..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493556 przez mama I kwartału 2013
Dziewczyny, jeżeli jeszcze nie wiecie o tej akcji, to proszę przeczytajcie ten list i podpiszcie sie pod nim.

www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=9080

To petycja w sprawie objęcia rocznym urlopem macierzyńskim wszystkich kobiet rodzących w 2013 r ( nie tylko tych po 15 marca).

możecie też dołączyć na facebooku:

www.facebook.com/groups/449291158440277/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493565 przez sylwia1986
Kasiu Kupiliśmy używane od znajomych i kosztowało nas 170 zł z materacykiem. Podobało mi się ze względu na jego funkcjonalność, ale M stwierdził że jest pierońsko ciężkie... Później jak dziecko jest już przedszkolakiem, zdejmuje się komodę, dostawia szczebelki pod materac i kupuje większy materac i wygląda to mniej więcej tak
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493567 przez dominia
mi mama pisala, ze ciocia mi chce dac lozeczko ze wszystkim po swoich synkach :) mysle, ze to dobry pomysl :) kupie wtedy cos innego a wydatkow kupa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl