BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #559561 przez Dzolka
hej dziewczyny

U mnie nic sie nie dzieje :dry: mam nerwy dzis :ohmy: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559569 przez dominia
Aneta ja akurat sie załatwiam bez problemów :) siku 30-40 razy dziennie :D a grubsza sprawa raz w porywach do dwóch rano i wieczorem :blink:
Myślę, że może coś tam się zaczyna przygotowywać bardziej to tej chwili :) może dlatego tak się czuję .. jutro mam wizytę więc jak dotrzymam to zobaczymy co i jak :)

Katarinka jak Ci sprawdzali ten cukier ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559579 przez [email protected]
Coś dla nas allegro.pl/silikonowe-wkladki-laktacyjne...716-i3015946513.html podobno super,poleciła mi koleżanka,karmi od 7 miesięcy i nie kupuje wkładek laktacyjnych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559586 przez kasia123m
Katarinka lezala ze mna laska co jej sie syplo cisnienie od 39tyg...cala ciaze idealne a tu nagle 150 na 110 i dostawala leki i prowokowali az ja wzieli w piatek bo rano miala balonik zakladany i niby rozw 2cm i w rezultacie zrobili cesarke...bo M byl po torbe to mowil...pewnie przez cisn bo planowo cesara miala byc w pon dopiero.

Anetka ja 1,5tyg temu w niedz mialam tak ze nawet siku juz wywolywalo starszne parcie na dol brzucha i odbyt po przytulankach.trzymalo caly dzien i jak lapal skurcz to parcie na odbyt i silny bol w kregoslupie.caly dzien.a potem spac poszlam i w pon wstalam bez objawow :side: zero boli i oznak ciazy nawet.

Teraz torbe spakowalam...spielo mnie 3 razy znow z bolem w kregoslupie ale jakby nieco lzej niz wtedy.moze dlatego ze wiecej siedze a wtedy polazalam do muzeum.jakos nie licze ze z tego cos bedzie...spokojnie do piatku dotrwam



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559601 przez Satine0
Cześć :)

U mnie noc tragiczna. Co chwile musiałam się przekręcać bo tak mnie bolały pośladki i uda. SZOK !! A do tego ledwo co się przekręcić mogę...kulam się jak kulka.

Dominia
JA do łazienki chodzę rzadko ... czyli mała musi być dość wysoko :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559604 przez dominia
Pasuje mi skoczyć do sklepu chociaż po jakieś czekoladki dla M na jutro .. napewno się ucieszy jak zobaczy na swojej stronie łóżka jakieś serduszko :)

Satine teraz w nocy mój pęcherz przechodzi samego siebie :dry: w dzień też ale jakoś wtedy łatwiej ruszyć dupsko :silly: czasami to czuję jak mi grzebie przy pęcherzu .. brr straszne uczucie ;)
Tylko, że ja też bardzo dużo piję, 1,5 litrową butelkę i dwa razy dziennie herbatę więc spokojnie 2 litry wlewam w siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559624 przez kasia123m
Ja tez cos musze pomyslec.patrze na brzuch niby wysoko a jakby luz jakis miedzy brzuchem a piersiami...albo Tosia lezy inaczej.
Powiem Wam ze chyba picie tej herbaty roibos mi tak pieknie wyniki krwi poprawilo.ja mam hemoglobinke 13,2 to super.gdyby nie plytki to bym miala krew idealna.teraz synowi zrobilam...tez niech pije.a wiecie czy przy karmieniu wolno?

Mi tez robili cukier w szpitalu.noi w sumie raz jedna lekarka zapytala jak cukrzyca i tyle..ja teraz jem tak ze po posilkach mam po 115,wczoraj hotdog rowne 120.jak moje dziecko sie okaze ze nic nie tyje to znaczy ze nie da rady.wiecej juz sie jesc nie da;)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559631 przez [email protected]
kasia czytałam że można dawać niemowlakom rooibosa więc przy karmieniu pewnie tez

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559633 przez xpatiiix3
Katarinka biedna kurde tak wszystko dokucza w tej ciąży pod koniec... ;/

A mi się płakać chcę tak mnie już bolą te pachwiny i kość łonowa, nie wyrobię, wróciłam właśnie ze szkoły... Kurde idąc do szkoły z przystanku stanęłam na środku chodniku i myślałam, że będę wyła z bólu jak mnie złapało po drodze dopiero a rano zajebiście się wręcz czułam... A teraz ledwo ze szkoły już wyszłam, czyli to był mój ostatni dzień w szkole, jutro już sobie odpuszczam, bo nie dam rady.. :( fatalnie się czuję szłam chyba w tempie 10m/min, bo nie dam rady normalnie nogi do przodu posuwać, tak boli jak cholera aż w tyłku rwie praktycznie mnie, ale jakoś ze łzami w oczach doszłam do domku...
Przed lekcjami dostałam jeszcze decyzje, no i kur... skąpcy dali mi jeszcze mniej pieniędzy niż wcześniej... a niby temu że w ciąży jestem to miałam jeszcze więcej dostać i tylko 300zł dostane za 2 miesiące, a co to było mi miesiąc za to przeżyć... a pijaki meneliska te wszystkie dostają kupe forsy od nich, a dla biednego człowieka to już patrzę nic się nie należy... ;/

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559639 przez Satine0
patiii Mnie tez tak boli, że nic tylko beczeć pozostało :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559643 przez xpatiiix3
Satine ja już nie wytrzymam ani dnia dużej, chce żeby to już się skończyło, bo nie wyrobie najgorsze to, że mnie każdy krok boli jakby mnie ktoś dzgał w krocze i biodra wykręcał żywcem... ;/ Ale jakoś wytrzymamy ja wiem, że najdłużej do poniedziałku muszę się pomęczyć... ale teraz to już ja w domu siedze nigdzie się nie ruszę bo nie dam rady...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559648 przez dominia
Patii 300 zł na dwa miesiące ? to trochę lipa :/ bo nawet za bardzo na pampersy nie starczy .. miejmy nadzieję, że chociaż u Ciebie z karmieniem nie będzie problemów żadnych, a co ze stypendium w szkole ? może też już w tym miesiącu dostaniesz ? wtedy by było ciut lepiej :)
Nie wybieraj się już do szkoły, co innego jakby Cię ktoś zawoził pod drzwi i odwoził :) Nauczyciele napewno zrozumieją co i jak :)

Ja dostałam indywidualną organizację studiów :lol: :lol: :lol: cieszy mnie to bardzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559651 przez Satine0
Patii Ja się czuje jakby ktoś mi krocze skopał porządnie. Nawet ubieranie majtek czy spodni sprawia mi wielki ból...a tu jeszcze tyle czasu męczarni. Czas mi teraz sie mega ciągnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559656 przez xpatiiix3
Dominia O stypendium jeszcze nic nie wiem, 300zł za 2 miesiące w marcu już będę składać za marzec i na 2 osoby wtedy powinnam już więcej dostać... Ale nie wiem czemu tak zrobili... właściwie to jednorazowo 100zł więcj a tak to 131 za miesiąc tylko, że ja za zakupy muszę mamie oddać część i babci więc mi w sumie zostanie jakieś 200 zł z groszami, że tak powiem na przeżycie do 15 następnego miesiąca i to nie wiadomo kiedy dostane pieniądze, listonosz ma donieść do końca lutego ... tak pisze... a no i super, że ze szkołą się udało ;)

Satine u mnie to samo jest założenie bielizny i spodni to jest wyzwanie każdego dnia rano... ;/

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559679 przez sylwia1986
Katrinka kurcze to nie fajnie z tymi wynikami :( jedyny plus taki, że jesteś pod stałym nadzorem lekarzy i w razie czego mogą zainterweniować.

Aganobla nie denerwuj się, będzie dobrze :)

Satine ja też jak mam nogę podnieść do góry to jak stara babka :lol:

Dominia ja chyba swojemu M napiszę liścik miłosny, bo nie chce mi się wychodzić do sklepu :blink:

Pati to poszaleli z tą pomocą.. Później może będzie troszkę więcej, becikowe normalne i gminne, zasiłek rodzinny i zasiłek z racji samotnego macierzyństwa będzie Ci przysługiwał, trzeba walczyć o swoje, bo tak jak piszesz nie tacy ludzie dostają..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl