BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559092 przez sylwia1986
Alinko Nataszka kruszynka kochana :kiss: :kiss: :kiss: a Ty super brzuś :) oj kiedy my zaczniemy się chwalić swoimi po porodzie, tak jak chwaliłyśmy się w ciąży ;)

Katriss a Ty jak tam?

Madlen była rano, opowiadała o herbatce z liści malin ;) może zadziałało :lol:
O i widzę Anetę :) odezwij się do nas jak Ci dzisiaj dzionek mija :blink: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559114 przez Martyna
Sylwia no właśnie może herbatka u Madlen zadziałała :) czekamy na wieści

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559133 przez Satine0
Alina :kiss: :kiss: :kiss: Słodziutka Nataszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559143 przez xpatiiix3
Alina no wychowawczyni fajna hehe tylko sama dzieci nie ma ;) decyzji nie ma, nie wiem ,jeszcze chyba nie zatwierdzili jej... ;/ hmm wyprawki część jest a reszta zamówiona na allegro już kocyk pościelki i takie tam ;) i co do czego to ja nic prawie do szpitala sobie nie muszę brać tylko ręcznik koszule i majtki te siateczkowe no i do mycia się resztę mają w szpitalu, no i swoje pampersy dla małego ;) no fajnie by było, że na weekend już się rozpakować raczej już wszystko będę miała do tego czasu ;) Matko i powiem Ci Twoja Nataszka taka śliczna jest :D cudeńko, hehe ja chcę taką synową :D :kiss: Kurde i już prawie płaski pbrzuszek szybko się zszedł ;) super :D Miałam coś jeszcze napisać ale mi z głowy wyleciało :P hehe O że aparat rozładowany a nie mam baterii ani ładowarki do tych akumulatorów, więc lipa na razie, muszę kupić, bo nie będę miała czym zdjęć robić jak mały się urodzi... A muszę mieć koniecznie pamiątkę ;)

No i powiem Wam jakie jaja, M chce przyjechać z ojcem do mnie, bo mu wstyd... No to się śmiać możecie już, bo ja to się mało co nie posikałam ze śmiechu, w razie co poweim na oddziale, że nie chcę odwiedzin żadnych, ja pierdziele, żeby mi tu przyjeżdżali, a babci apowiedziała, że do domu też nie wpuści póki nie zobaczy jak on mnie na kolanach przeprasza, jak nie to na kopach wyleci szybciej niż przyjdzie :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559146 przez natalka
Alina - slodziutka Natazka. Mam nadzieje ze to czop w koncu cos zacznie sie dziac ;)
Pati - no to sie usmialam, na grochu powinien kleczec



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559163 przez Martyna
Pati ale zabawny :) niech babcia jednemu i drugiemu dupsko spierze :)

Milka jak samopoczucie? W razie czego to mamy szukać informacji na styczniówkach czy nas też jakoś poinformujesz ze już jestes szczęśliwa mamusia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559165 przez bananamana
Alina przecudna ta Twoja Nataszka :) nic tylko wycałować :)

Patii ojjj na kazdym kroku wychodzi ta jego niedojrzałość

Powiem wam mam dzis taki mega katastrofalny dzien, ciezko mi dzis tak ze nie wiem probowalam spac to nie umialam az sie sama na siebie zloscilam czuje sie dzis jak slon i to wszystko przez ta noc... Niech te nasze malenstwa zechca juz wyjsc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559170 przez dominia
Hiksy mnie męczą :/ cos tam w srodku kluje delikatnie .. Maly wwierca sie w kolezanke, nieprzyjemna dla mnie zabawe sobie znalazl :)
Ciekawe czy Jadzia dzisiaj Nas odwiedzi :)

Kasia bylas wczoraj na tych lumpach z sasiadka ? :)

Bananamana ja tez sie czuje jak slon ! Nie da sie siedziec bo mi brzuch piersi uciska i na odwrot ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559182 przez xpatiiix3
No śmieszne śmieszne... No no co ja dzisiaj słyszę to się w głowie nie mieści, no i jego matka najlepsza, chodzi i gada teraz, że wszyscy go ostrzegali przede mną :D Tak tak jak zwykle ja zła i niedobra, ale niech spiedzielają ode mnie :P

Dominia no może w końcu coś rusza :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559196 przez anet-a-1401
Hej dziewczynyna wiec sie odzywam wczoraj bylam z m pod radomiem caly dzien prawie w aucie ale o dziwo dobrze sie czulam no oprucz zgagi ktora caly dzien mnie meczyla :laugh: i bylam u ginekologa rozwarcia brak ale macica sie obnizyla juz do porodu wiec nie jest zle moze nie przenosze.... a i jak do 27 nie urodze to mam sie zglosic na oddzial i beda wywolywac , bo do 27 mam zwolnienie:-) a m tez mowi ze brzuch juz mam bardzo nisko ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559203 przez [email protected]
Chomiczka dzięki :) mam nadzieję że właśnie tak będzie jak piszesz,podejrzewam jeszcze cholestazę ale zobaczymy jutro co powie lekarz

Alina Nataszka prześliczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559209 przez dominia
Patii wątpię :) myślę, że na tym się skończy bo już miałam tak pare razy :)
a ten M to szkoda gadać .. olej to Kochana :) bo to co robią to śmiech na sali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559210 przez Marlena1888
a pytam się o wstążeczkę, bo moja mama mi głowę truję, żeby ktoś zazdrosny mi nie urzekła Filipka.. więc narazie zawiązałam czerwoną nitkę, może jutro cosik wykombinuje- jeśli miałoby to w czymś pomóc ;)

Alina , Natasia słodziutka jak cukiereczek!!! a brzuszek ja mam podobny :lol: tylko jeszcze ta linia negra i pępuś taki brunatny :blink:

była u mnie położna i pytałam o tą dietkę dla karmiących mamuś, i można jesć praktycznie wszystko :lol: na co się ma smak. Pytałam o banany, jabłka- można heh, chlebek pełnoziarnisty, i nawet kanapki z miodkiem- można , co uwielbiam hehe więc Monia miałaś rację :kiss: :woohoo: a ja już wcinam jabłka i banany i brzuszek Filipka wporząsiu :)

Dominia mi też tak się zaczęło!!! więc na ip!!!3mam kciukiiii!!

synuś sobie smacznie śpi hehe po kąpieli :)więc mamy czas dla siebie hihi

Kasia nie przejmuj się, że masz wysoko brzuszek, ja też miałam i co ;)hehe już nie długo, dacie radę :woohoo:
pozdrawiam i miłej nocki!

Oby jutro któreś maluszki zechciały wyjść :kiss: :kiss: :kiss: w zapusty :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559215 przez [email protected]
Marlena Filipek cudo,wstążka musi być :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559225 przez xpatiiix3
Aneta no to dobre wieści ;)

Dominia zobaczysz jak Cię w końcu niespodziewajka weźmie :D a no mówiłam, że to patologia jest :P hehe ja tam się nie przejmuję tym, bo to szkoda gadać o tej rodzinie i moja mamuśka w końcu mogła powiedzieć "a nie mówiłam", bo miała rację co do jego matki.. :)

Marlena a to nie taka straszna ta dieta :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl