BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #559344 przez kasia123m
Cos czuje ze Domina sie juz rozpakowala i zostalam sama na polu walki z cukrzyca:)
Syn kaszlal do 12 w nocy a potem kolo 5 rano z godz.M chcial go dac do przedszkola bo pewnie w dzien bedzie spkoj aale ja go zostawilam.raz ze go poobserwuje,dwa ze jak cos lekarka jest od 13 to podejde.dzis nie jade nigdzie...tzn mialam do fryzjera isc no ale trudno.co poradze.

Ja kupilam smoczki i bede dawac...chyba.synowi dawalam.nawet jak bede karmic piersia ta chce z raz dziennie odciagnac i dac jej moje z butelki.bo sasiadka mi mowila ze jak zaczela wprowadzac sztuczne jak mial 6mies bo niedojadal to starzna jazda byla z butelka.a mowila jej mama zeby od malego albo odrobine wody albo choc mleko swoje raz dziennie podac.

Mi tez w szpitalu wieczorami burczalo na maksa w brzuchu.cisza na sali i bulbul bul...ale okropnie hehe.

Teledysk obejze jak chlopaki wstana...bo tak jak mlody uslyszy muzyke to sie zerwie a niech sobie pospi...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559353 przez Madlen
Kobietki też macie problem z rękami? Drętwieją mi palce, a w prawej dłoni czucie ledwo co mam, taka sztywna jakaś..
Któraś o tym pisała? Domi?
Ach dziwne, że mnie twarz jeszcze nie boli...


Kasia ale masz misje z tymi choróbskami biedna..

Gabilee sama prawda..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559354 przez sylwia1986
Dzieeń dobry :)
Jak dziś mamusiowe samopoczucie? U mnie nawet, nawet, ale pogoda nie nastraja..

Madlen fajny teledysk :) super że wyrobili się z remontem porodówki :) i mówisz bociany zawitały? :blink:

Gabilee dobre demoty :lol: ja widziałam też wczoraj fajnego z uśmiechniętym dzidziusiem i hasło "Ja widzę kobiece piersi 6 razy dziennie, a Ty ?" :lol:

Kasiu myślę że Kacperek wydobrzeje, a taki dzień wolnego dobrze mu zrobi, skoro pisałaś że w przedszkolu taka epidemia..

Madlen a z tym drętwieniem to miała tak Dzolka i Katrinka.. Ja z kolei czasem jak obieram ziemniaki to mi tak palce potrafią zesztywnieć taki chwilowy przykurcz..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559361 przez [email protected]
Dzień dobry mam nadzieje,za godzinę zbieram sie na powtórne badanie,trzymajcie kciuki żeby to nie hcv,może to ta cholestaza i dlatego tak wyszło :unsure:

Michasia specjalnie zrobiłam hcv przed porodem bo podobno wynik jest ważny 4 tyg przed zabiegiem,operacją itp,chcę zrobić też po porodzie a gin nie zlecił wcale,widział kiedyś moje hbs sprzed roku,hcv robiłam w 2008 i wtedy był ujemny

kasia jak byłam w szpitalu to widziałam dietę dla słodkich mam i uśmiałam sie,chyba byś się zagłodziła,były dwie słodkie dziewczyny i miały jedzenie w lodówce,zresztą ja też bo szpitalne było okropne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559363 przez ola85
Witajcie mamusie,
Madlen - super że wyremontowali porodówkę :)
Dziewczyny na wizytach - powodzenia :)
Domi - jak obiecałam, tak trzymam kciuki :) :) :)
Michasia - super że będzie USG! To daj znać po:) Ja rano mam w brzuszku 102, przed ciążą 63cm :blink:
Gabilee - fajne demonty :)
Sylwia - fajny masz suwaczek dzisiaj

Ja w ogóle nie mogę spać na lewym boku, bo zaczyna mnie boleć brzuch. Śpię na prawym, to potem mnie cała miednica z prawej strony boli, ostatnio zaczełam samoistnie przyjmować jakąś taką dziwną pozycje pół plecy/pół prawy bok.

Mam nadzieję że dziewczyny ze szpitala dadzą znać co u nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559377 przez dominia
Czesc dziewczynki :*

Jestem zapakowana :) ladnie nadal 2 w 1 :) jak te twardnienia przeszly na co 7 minut to poszlam spac, stwierdzilam, ze jak to juz bedzie to to sie obudze :) przez noc chodzilam siku .. Nie powiem bo brzuch mnie pobolewal :)
A glowa jak bolala wczoraj tak boli i dzisiaj :( nie wiem od czego to :(

Trzymam kciuki za Domi, dzisiaj miala miec cesarke :) moze juz malutka jest w jej ramionach :)

Milego dnia mamusie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559451 przez kasia123m
Domina a ja bylam pewna ze Ty juz rodzisz hehe.mnie pierwszy raz teraz mocno spielo dol brzucha jak siedze...tak dziwnie...jutro chyba pojde do mojego gina.a mlody obudzil sie dopiero o 9.wdech i iiiiiii.bez stetoskopu wiedzialam ze ledwo duszy.podlacyzlam mu odrazu nebulizacje...i teraz ok...

Domi i aganobla trzymamy kciuki...
Jadzia pozazdroscic tylko tych spacerkow mozemy.ja juz mam dosc tego zimna i sniegu...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559459 przez Marlena1888
hej mamusie!

Madlen: Mam takie, może głupkowate pytanie do mamuś, co mają już dzieci na rękach : Przyzwyczaiłyście się już do nich? Przyszło z czasem, czy ciąża doskonale Was do tego przygotowała? Żadna nie miała objawów depresji po? Od razu włączyło się światełko "macierzyństwo"?

Dokładnie tak, ciąża bardzo mnie przygotowała do roli mamy :laugh: to wstawanie nocne, idzie się przyzwyczaić :) wstaje w nocy co ok 3-4 godz i wyspana jestem :) wogóle dla mnie to nie problem. Jakbym nie miała M przy sobie i jego wsparcia to mogłoby być różnie z tą depresją. ale nie :) tylko huśtawki nastrojów tak jak pisała Jadziatopol :blush: :lol: ale to minie hehe:) zakochałam się od pierwszego wejrzenia w moim Filipku :) i uwielbiam spędzać z nim czas.. czasem mamy taki ubaw :lol: np dziś w nocy M go przewijał. haha nie dość że go osikał :woohoo: :lol: to potem jeszcze kupka poszła na przewijak. normalnie aparacik hihi zobaczysz że i dla Ciebie będzie to super czas :)już niedługo.
a ten teledysk rewelacja, ale się uśmiałam :)

Michasia już lepiej z moim cycem, wczoraj miałam z jednej strony, a dziś tamto zeszło a na dole czerwone :huh: no i okazuje się że jedna główka to za mało :silly: teraz już tak nie boli, przez całą noc karmiłam Filipka najpierw z tej chorej, a później jeszcze dojadał z drugiej i ładnie się goi. a druga oki;P będę cały dzień jeszcze dziś przykładać.. a Ty jak się czujesz? jakieś skurcze? ;P

miłego dnia!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559474 przez gabilee
heeh sylwia tez fajny demot :D

domi trzymam kciuki :)

ja dzis spalam w miare ;) ale tak jak mowicie biodra bola jak cholera !!
wczoraj byla u mnie polozna i mialam cisnienie 1 raz 130-80 no , ale w czwartek mam wizyte tzn jutro to zobaczymy :)
dzis w nocyu nawet troszke mnie brzuch bolal :) ale skorczy brak

madlen kochana ty to rzeczywiscie biedulko wszystko masz , ale widze , ze i tak dzielnie sie trzymasz :kiss: ja tez mam dretwienia , ale w nocy jakbym miala dlon napuchnieta i nie mogla z niej powietrza spuscic ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559479 przez dominia
Kasia no coś Ty :) jeszcze chwile sobie pochodzę :)
Chociaż dzisiaj się jakoś inaczej czuję .. a dlaczego to nie wiem .. jak mnie ściska w brzuchu to boli mnie dół lekko .. ale wiadomo, że może boleć jeszcze równie dobrze tydzień, dwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559485 przez Marlena1888
Kasia mi się wydaje że minimalnie mi opadł, prawie nie. przynajmniej ja nie zauważyłam. trzymał mi się cały czas u góry. no jak ostatnio tak było to może warto i teraz spróbować z kołysaniem bioderkami na mężu :)hihi i Tosiulka szybciej wyskoczy:)

Dominia ja myślałam że już się zaczęła akcja :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559490 przez dominia
Oj Marlenka uwierz mi, że chciałabym :)

A o co chodzi z tym kołysaniem ?? może ja spróbuję :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559527 przez Madlen
Marlena to fantastycznie, że tak od razu włącza się mamuśka w kobiecie :)
Kiedyś myślałam, że to takie.. jakby to powiedzieć nie mogę znależć słowa cackanie się czy wariacja a teraz czuję, że nie ma/nie będzie fajniejszej rzeczy. Co dopiero jak się pojawi na zewnątrz. Będzie motywacja do bycia dobrym człowiekiem, dawania przykładu, spędzania ciekawie czasu.
Pewnie po jakimś czasie może przyjść malutka rutyna i będziemy chciały iść do pracy..a może nie...

Ciekawe jak się uchronić przed tym osikaniem hehe, parasolkę małą rozstawić ;)
Marlena a włączasz mu jakieś kołysanki?



Palce mi się trochę rozruszały, ale z zakupami może być problem, na szczęście wczoraj big zakupy w Lidlu zrobiliśmy.

Gabilee no mam mam, czasem chwile załamania, aż chce się wyć, na szczęście pozytywne myślenie wygrywa i biorę się w garść. Idę na siłę na spacer, biorę kapiel. Czyli cięzko pracuję :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559548 przez anet-a-1401
Dominia moja kolezanka miala od 3 dni jak by brzuch ja bolal z powodu takiego ze sie zalatwic nie mogla a pozniej jak poszla siku o ja bolalal brzuch przy zalatwianiu sie wiec moze to byc juz to wiesz ona tez mowila ze to napewno nie porod ale pojechalana sspital i co okazalo sie ze nawet po meza nie zdazyla zadzwonic bo o 22 przyjechala a o 23 urodzila bo po przyjezdzie odrazu na porodowke pojechala :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559558 przez katarinka1
Dzien dobry :)
Na tej koncowce posypaly mi sie wyniki :(
Badanie moczu wyszlo zle i mam dostac antybiotyk. Podwyzszyl mi sie cukier na granice normy i zalecili diete cukrzycowa pomimo ze krzywa wyszla ok. Do tego doszly skoki cisnienia. Doktorka stwierdzila ze to dziecko sieje u mnie takie spustoszenie. Maja obserwowac wyniki i byc moze cesarka bedzie wczesniej bo mala i tak donoszona i nic jej nie grozi. Aha, oczywiscie doszly mi obrzeki stop i twarzy :( . W ogole nie jestem do siebie podobna. Takze cala ciaza super a ostatni oddech okropny. No ale jeszcze tylko maksymalnie tydzien i bedziemy sie z corcia tulily :lol:
A na forum widze zastoj jakis. Prin cess i Anuska juz maja malenstwa. A Domi kiedy?
Pozdrawiam wszystkie mamusie :kiss:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl