BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #559229 przez Madlen
Jadzia fajna z Was rodzinka..

Jestem jestem :)
Dzień pełen wrażeń. Miałam dziś KTG- bez zmian, skurczy nie ma. Jakieś żenujące 10 %. Za tydzień kolejne. Itd.. Wymioty, skurcze, bóle- wszystko norma. Lekarz nie badał "najważniejsze jest dziecko, czytaj ktg" Nie było badania, usg bo w sumie po co..
Potem pojechałam do szpitala. Na porodówkę, by pobrali mi wymaz na paciorkowca.
W jednym miejscu zapłaciłam za badanie, w laboratorium dostałam zestaw pobraniowy, w poradni K mnie odesłali na jutro, na szczęście na izbie przyjęć położniczej pobrali wymaz z którym wróciłam do labor. W każdym z tych miejsc oprócz porodówki musiałam tlumaczyć co to za badanie..
Na szczęście remont w szpitalu się zakończył :)

Pliszka ale malutkie Twoje Słoneczko, ooo doczekałas się wreszczie wyjścia :)

Satine ale uparciucha..
Martyna herbatka ma ułatwić tylko poród ;) A Twoja dzidzia też zadomowiła sie widać..
Milka niemożliwe.., musisz mieć raj w brzuszku :)

Katarinka Domi Dzolka trzymajcie się tam :kiss:

Princess gratuluję Kochana :) :) :) :kiss: :kiss: :kiss:

Marlena śliczniutki :)

Alinka jak wyżej :) A brzusio ekstra.

Sylwia nie zadziałało..

Pati kabaret :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559238 przez xpatiiix3
Madlen no no niezły kabaret hehehe :D To znaczy, że będziesz rodzić w tym szpitalu w którym chciałaś.? ;) fajnie :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559251 przez Madlen
tak w tym co chodziłam do szkoły rodzenia, ale pewnie nie wcześniej niż wg terminu z 1 usg czyli 1 marca..
powinnam chyba należeć do marcówek ;)



Pati cwaniaki na gotowe chcą? Klęcząc kasę niech oddadzą za wyprawkę + za straty moralne...., to może zdjęcie dziecka zobaczą... na facebook :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559271 przez kasia123m
Marlena nie opadl Ci brzuch przed porodem?czyli niemusi?mnie sie wydawalo ze mloda w kanal nie wchodzi i dlatego brzuch wysoko...chyba poszukam tych cwiczen do pilli i na poduszkach bede cwiczyc...krecic biodrami..moj M sie smieje ze moze na nim lepeij ;) ale przy pierwszej ciazy tak zrobilam i mi w nocy wody odeszly..teraz takiej pozycji sie boje,,hehe

Alina Nataszka przeslodka... :kiss: :kiss: :kiss:

Katarinka trzymaj sie tam!!!

tem kurde usnal spocil sie i kaszle...wrr... :angry: oby w nocy dal troche pospac..
ja dzis na ktg mialam linie na wysokosci 40-50 ale loda sie caly czas prawie ruszala..jak sie nieruszala to sie pisalo po 30...ale caly czas taki poziom wiec to pewnie nic ze skurczami wspolnego nie ma.nie bylo wierzcholkow...
patrze na wypis to nawet proby watrobowe mi robili..uklad krzepniecia chyba tez...sa tu jakies 3 badania...dwa w normie a jedno bez norm..jakis czas protrombinowy...mam 11,2 sek..musze poszukac jaka jest norma.oczywiscie napisane ze wypisala sie na wlasne rzadanie wbrew zaleceniom lekarzy...i ze wskazany oszczedzajacy tryb zycia????a to dziwne...to co lezec mam?bez jaj....latam jak lgupia..zamiatam podlogi...skacze po krzeslach..inaczej nigdy sie nie ruszy..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559274 przez jadziatopol
hej kochane :)
Ja na chwilke tylko ....mialam byc rano ale tak usypialam Huberta ,ze sama zasnelam ;)
Madlen cale szczescie,ze nie jestes w marcowkach tylko u nas :lol: dobrze,ze bedziesz rodzic w tym szpitalu :) mogloby ci sie cos ruszyc bo strasznie sie juz meczysz ;)
Patii szkoda gadac na temat tego kogos :angry:
Dominia jestem :lol: :kiss: jestem :lol: :lol: moze ci sie cos rusza ? :) Igorek wkreca sie na dol do wyjscia :) ja wam powiem,ze moje skurcze nie byly regularne ....na poczatku i nagle zrobily sie regularne na parkingu jak juz jechalismy i wystepowaly co 3 minuty!
Alina moj Hubert ma czkawke kilka razy dziennie wtedy go przystawiam do piersi, opatulam cielo ...kilka lykow cieplego mleka i przechodzi :lol: Nataszka sliczniutka :)
Pliszka oj jak to dobrze,ze juz wychodzicie...za dlugo juz w tym szpitalu bylas :) czekamy na jakies fotki jak sie ogarniesz :)
Princess gratulacje kochana! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Adas to spory facecik! :) czekam na zdjecia jak juz dojdziesz do siebie i relacje z cc :)
Marlena Filipek slodki :) :kiss:
Katarinka trzymajj sie :)
Kasia oby Kacperek szybko wyzdrowial :) co za wiruch!a z tym brzuchem to dziwnie tak...bo ja mialam nisko bo mi Hubert zszedl 3 tygodnie przed porodem wtedy co mi mowila ze urodze na dniach...a potem sie cofnal do gory (pewnie uznal ze nie czas)...w czasie porodu dopiero wkrecil sie na dol do wyjscia :) tak wiec roznie to bywa :) co brzuch to inaczej :blink:

Ide zaraz na spacer :lol: trzyamm kciuki za was wszystkie , za porody,za wizyty :lol: :) i przepraszam,ze nie doczytalam wszystkich postow ale zaspalam ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559291 przez dominia
Kasia ja brzuch mam wysoko a Igor juz dawno nisko siedzi i glowe prawie ma w szyjce ;) mojej kolezance wcale nie opadl :) to chyba nie ma reguly :) dziwne te skurcze mialas na tym ktg :)

Ja chyba nie ogarne kiedy jechac na ip .. Hiksy mam teraz co 3, 5 minut .. Spina tak ze leciutko boli na dole ale nie tak jak na okres.. Mysle, ze zaraz przejdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559301 przez michasia
Marlena mam nadzieję, że zapalenie minie. ale tłuczesz tego liścia przed przyłożeniem? bo to chodzi o to, by ten sok jakoś zadziałał. Ból pewnie straszny...Napisz jak tam postępy, czy ustąpi, czy jak. A druga pierś ok?
Współczuję takich najazdów. Każdy ciekawy dziecka, i nikt pewnie nie myśli o rodzicach, którzy najpierw sami chcieliby dojść do siebie i się jakoś poprzestawiać na inny tryb, a później robić kawki i siedzieć z gośćmi.
A synuś śliczny:)

Ja kokardki mieć nie będę! Medalik jak najbardziej.

Aganobla z dopiero teraz miałaś zlecone HCV? Powtórz jak najszybciej to będziesz miała pewność, bo tak to niepotrzebnie się martwisz.

Ola będę miała USG, bo 2 tyg temu nie miałam, czyli teraz po 6 tyg się dowiem ile Mała mniej więcej waży.

Kasia mam nadzieję, że Kacper raz dwa się pozbędzie tego kaszlu.

Ja mam w brzuchu 104 rano...przed ciążą miałam 80. No właśnie piszcie ile Wam urosły brzuchy, bo jak ktoś miał przed 60 a 80 to też jest różnica:)

Alina super Nataszka:)Jaki wielki ten smoczek się wydaje. I brzuch jakbyś w ogóle w ciąży nigdy nie była. Super, jest nadzieja, że i u mnie będzie dobrze. A od początku się nastawialiście na smoczek, czy tak daliście aby była spokojniejsza, czy jak?

Tak mi się pomyślało, że najpierw pokazywałyśmy jak nam brzuszki rosły, a teraz będą zdjęcia jak nam brzuszki maleją:)

Bananamana oby ta noc była super przespana u Ciebie.

Pati no to sobie jego mamuśka pogada. Przecież każdy wie, że Ty już niejednemu w głowie zawróciłaś, że już z dziesięcioma po dziecku masz, a biedny jej synek dał się omamić...
A oni chcą teraz jakoś Cię odwiedzić czy jak się Mały urodzi? Czy pod szpitalem czatować?

Madlen to już funkcjonuje oddział po remoncie? fajnie, bo się bałaś, a tak to lepsze warunki:)a może jeszcze z wanną by się wyrobili?

Dominia a może nie przejdzie i to już? co 3-5 min to bardzo często chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559304 przez dominia
Michasia mnie to nie boli jakos inaczej .. Tylko prawie tak samo jak hiksy sprzed kilku dni .. Bo teraz sie nasilily chyba od soboty.. Maly wierci tylkiem tak, ze az mnie kluje na dole ;) i gratis mam bol glowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559307 przez xpatiiix3
Madlen hahaha dobre to było :D no no niech oddają w zębach :P

Jadzia dokładnie bez komentarza :P

Michasia no toż proste ja mam już 5 dzieci zaczęłam działać w wieku 13 lat i każde z innym hehe :D on z ojcem niby chce przyjechać jak ja będę rodzić... no właśnie z tego się uśmiałam, a jak nie to pewnie do mnie małego zobaczyć, ale kto ich wpuści to ja nie wiem, oby tylko na mojego ojca on nie trafił, bo ojciec nic jeszcze nie wie o naszym "rozstaniu", no i szczerze powiem, że dla jego dobra lepiej, żeby się nie dowiedział, bo ja jedyną córcią tatusia jestem.. :D a ojciec kiedyś go ostrzegał, że jaja mu urwie jak mnie skrzywdzi... :P A co do brzuszka ja to prawie 80 miałam w pasie..

Dominia a Ty uważaj tam, bo nam w domu się rozpakujesz jeszcze :P :kiss: jakby coś się działo w nocy to na IP szybko ;) ja się martwię o Ciebie, więc lepiej uważaj na siebie...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559316 przez Madlen
Jadzia :kiss: No męczę się, pomimo, że ciąża lekarsko zdrowa mam chyba wszystkie dolegliwości, oprócz cukrzycy. Mdłości, na początku trądzik, puchnięcie, zasłabnięcia, bóle wszelakie, gorzej widzę, kolana i ręce nie współpracują , i tak można wymieniać długo..
W nocy jak chciałam się przewrócić na drugi bok to czułam ból podbrzusza, wstałam i nie czuję prawej ręki. Normalnie kaleka. Tragikomedia...
Położna ze szpitala stwierdziła, że brzuch wysoko, no ale skoro piszecie, że nie musi być b. nisko ...

Mam takie, może głupkowate pytanie do mamuś, co mają już dzieci na rękach :): Przyzwyczaiłyście się już do nich? Przyszło z czasem, czy ciąża doskonale Was do tego przygotowała? Żadna nie miała objawów depresji po? Od razu włączyło się światełko "macierzyństwo"?

Dominia przeszło czy się już rozpakowałaś ?:)

Co do liści kapusty to też stosowałam, rozbite jak pisze Michasia, na ból kolan.

A do Bydgoszczy zawitały już 2 bociany :woohoo:

Ja się już nie mierzę i nie ważę, bo nie chce mieć depresji..
O wanne nie pytałam, pewnie nie ma jeszcze jakoś to będzie. Ważne, ze porodówka i noworodki na 1 oddziale.A miał się remont przedłużyc. Nie ma się co nakręcać usłyszanymi plotami. Koleżanka panikara i tyle.
Poród jak to poród: poboli na maxa i przestanie. Jak powiedział doktor: wszedł, to i wyjdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559317 przez natalka
Czesc mamusie
Ja się dzisiaj wyjątkowo szybko wyspalam idę zaraz zjeść śniadanko bo coś mi w brzuchu bulgocze. W nocy strassnie kłuło mnie w szyjce no i cieżko się obracać z boku na bok.
Pati dla mnie to oni są śmieszni raz twierdzą, że Marcelek to nie jego dziecko a teraz chcą Cię odwiedzać w szpitalu? Brak słów
Dominia jak u Ciebie?
Madlen super, ze porodowka gotowa.
Kasia jak Twój synek po nocy?



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559320 przez xpatiiix3
Hej dziewczynki ;)

Natalka ja też tych ludzi nie ogarniam, tzn powiem tak ojciec pewnie w jedną stronę, a matka w drugą ciągnie, że tak powiem..

Dzisiaj to ja prawie wyspana, ale zmęczona biodro coś boli dalej ciężko troszkę chodzić, ale myślę, że idę do szkoły zaraz w sumie jak już wstałam, nawet na siku nie wstawałam w nocy :D

Miłego dnia i powodzenia a wizytach kto tam ma.! :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559336 przez Madlen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559340 przez gabilee
princess gratuluje :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559341 przez gabilee
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl