BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #558974 przez Dzolka
Ja też bym chciała zeby cos sie samo zaczęło juz dziać bo jak mam tu siedziec do 20-go to oszaleje :angry: :( :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558975 przez Satine0
Mi awizo listonosz potrafi dać do ręki :dry:

Dzolka
wole nie mierzyć... hahaha nie wiem czy centymetra starczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558976 przez dominia
Sylwia co to jest za listonosz :/ u mnie samochodem jeździ i wszystkie przesyłki zawsze ma ze sobą :) nie mogę na swojego narzekać :) ale faktycznie świnie są :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558978 przez Martyna
Andzia to się umeczylas biedna :( ale już niedługo
Czekamy na Anuske a na razie dodam bez pełnych danych

Satine jak chcesz żeby na pewno Cię przyjęli to naściemniaj ze masz jeszcze inne dolegliwości i wtedy na pewno Cię zostawia

Ola ja też tak miałam z listami i paczkami. Pojechaliśmy na pocztę i powiedziałam ze jestem w ciąży i jestem cały czas w domu i nie będę chodzić na pocztę bo listonoszowi się nie chce wjechać winda. Wezwała naczelnika powiedziałam o co chodzi i od tamtej pory jakoś zastaje mnie już w domu :) jak będziesz odbierala to popros naczelnika i niech zareaguje. Im jest wygodnie i szybciej załatwić wszystko przy skrzynkach i nie chce im się chodzić czy jeździć po piętrach

Dominia smaruj częściej jak ciągnie Cię żeby nie było za późno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558979 przez andzia_zg
ola Sylwia ma racje.Płacisz za przesyłkę, która mają Ci doręczyć a oni idą na łątwiznę żeby tylko nie musiec nic nosić... no kurde... taka jets ich praca...
Ja tez mialam podobną sytuację jak kupowałam małemu ciuszki na allegro.
Jedna paczuszkę listonosz pryzniosł (w kopercie A4) a do drugiej zostawil awizo. Jak moja mama zapytala czemu tamtej nie przyniosl to sie tlumaczyl ze takich gabarytów nie noszą ręcznie. A co się okazało jak mama pojechala na pocztę odebrać apczke? Ze byla dokladnie w takiej samej kopercie A4 jak ta co przyniósł do domu... no ale tej juz nie przyniósł...

Dzolka ja mam w najszerszym miejscu 105cm a czasem 107 (zalezy jak sie młody ułoży)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558981 przez Marlena1888
dla forumowych cioć :)



wiecie co, od rana bolała mnie lewa pierś, ale myślałam że minie samo. Popołudniu przyszła położna i okazało się że mam lekkie zapalenie z jednej strony cycaa :( popołudniu zaczęłam robić okłady z kapuchy i takie mam dreszcze, zawroty głowy a cyc boli że no- chyba od tego... zapalenie kapucha zdejmuje, ale jak wyciągam cyca do zmiany kompresu to liść gorący :ohmy:
Mam go często przystawiać do tego cyca a co zrobie jak sobie smacznie śpi od 15.00 :lol:
i na dodatek odwiedziny mamy, M siedzi z wujkiem i kuzynem w kuchni, a ja sobie leże w sypialni. Mogliby się wstrzymać z odwiedzinami tak szybko, no ale cóż. zobaczycie, że ciekawscy będą się schodzić tabunami, a ja tylko zaufany go pokazuje heh :side: :S
a macie w łóżeczku czerwoną wstążeczkę?heh

nic, będziemy walczyć :woohoo: :lol:

Princess wielkie gratulacje, czekam na relacje i foteczki Adasia :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558985 przez andzia_zg
marlena ale fajny ten Twoj syneczek :-)
A jesli chodzi o kapuste to naprawde jest idealna na takie zapalenia wiec przykladaj ile tylko mozesz.
A jesli chodiz o czerwona wstążeczke to niestety nie mam w domu ale chce pwoeidziec mamie ze jak sie urodzi mały i beda do mnie jechali to zeby wzięła wstążeczke i MatkęBoską do wózka.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558988 przez dominia
Marlenka walcz z tym świństwem ! Malutki jeszcze by sobie pocycał troszkę witaminek od mamusi :) trzymam kciuki za szybkie wyleczenie :kiss:

Dzolka Ja napewno nie mam 100cm .. ale pewnie 90 pare jest :) mierzyłam z tydzień temu to bylo 90 :)

Przed chwilą miałam hiksa z bólem miesiączkowym .. chyba pierwszy raz, szok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558990 przez Martyna
Marlena śliczny Filipek :) ja też już się boję najazdu :) oby kapusta pomogla

Marlena, Andzia głupie pytanie pewnie ale co z ta czerwona wstążeczka? Dlaczego? Ktoś kupuje czy samemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558991 przez sylwia1986
Marlena buziak dla Filipka od forumowej cioci :kiss: z tymi tabunami ciekawskich to u mnie już kilka osób do szpitala chce przyjechać, powiedziałam M że będzie moim rzecznikiem, bo jakoś nie uśmiecha mi się nikogo odwiedzającego oglądać poza M. Chociaż mam nadzieje, że do tego czasu będzie obowiązywał zakaz odwiedzin z powodu grypy (jedyny duży plus tej sytuacji :silly: )W domu pewnie będzie to samo.. Muszę zaopatrzyć się w czerwona wstążeczkę, choć do przesądnych nie należę. A zapalenia piersi nie zazdroszczę :huh: oby szybko wróciło do normy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558995 przez andzia_zg
Marlena ja słyszałam, że ta wstążeczke daje sie by ktoś "nie zauroczył" dziecka i by się dobrze chowało.

a to znalazłam o czerwonej wstążeczce w necie:
"Czerwona wstążeczka ma zapewnić szczęście i ochronę przed rzuceniem uroku. Odciąga "złe spojrzenie" od dziecka. W latach późniejszych ludzie wierzący dołożyli do niej medalik z Matką Boską, aby i od tej strony zapewnić opiekę nad maleństwem."





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559000 przez dominia
W łóżeczku najwyżej jakiegoś czerwonego misia położymy :) a w wózeczku mam kokardkę już przyszytą :lol: kobieta, która miała przed nami wózeczek pewnie zrobiła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559002 przez xpatiiix3
Marlena super, że Filipek tak rośnie ;)

Katarinka trzymaj się kochana jeju jeszcze tydzień w szpitalu... ale za to za tydzień już malutka będzie z Tobą :D :kiss:

Martyna i na nas czas przyjdzie na początku następnego tygodnia ;)

Michasia no to super przespana nocka i miło, że ktoś przepuścił w kolejce ;)

Domi będę jutro mocno trzymać kciuki.! :kiss:

Princess kochana gratuluje :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: super Adaś duży chłopiec :) :kiss::kiss::kiss: zdrówka Wam życzę i szybkiego dojścia do siebie :kiss::kiss::kiss:

Monia super, malutka już jest pełnoprawnym obywatelem :D

Dominia nie smutaj mi tam :kiss: zobaczysz będzie dobrze i już niedługo będziesz miała Igusia przy sobie ;)

Ola listonosze to chamy są ciężko im wleźć po schodach i list przynieść...

Dzolka u mnie 113cm :P

Marlena ale śliczny Filipuś :kiss: zwalczaj szybko kochana to zapalenie, mam nadzieję, że szybko minie ;)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559003 przez chomiczka
Aganobla spieszę Cię pocieszyć. Jeden wynik nic nie znaczy, więc póki co nie myśl o tym i nie martw się. Ja na początku ciązy miałam dodatni wynik na HCV i beczałam dwa dni i dwie noce! Tyle nerwów mnie to kosztowało że szkoda gadać. Miałam zlecone badania wątroby, powtórek na HCV i jeszcze jakies inne cuda. Za drugim razem wynik był ujemny i tydzień temu robiłam przed porodem i też ujemny. Z moją wątrobą wszystko ok i ze mną też. Po prostu musieli się pomylić a człowiek mało nie oszalał. Takie rzeczy się zdarzają bardzo często, więc nie myśl o tym i powtarzaj badania. Dopóki nie masz pewności nie warto o tym myśleć. Trzymam kciuki że będzie dobrze :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559004 przez anoda89
Princess Gratuljue :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl