BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 10 miesiąc temu #384852 przez anoda89
natalka witaj:) Jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #384872 przez natalka
Czuje się dobrze. Częściej odwiedzam toaletę, bolą mnie piersi i podbrzusze, rano mam lekkie mdłości. Od 1 lipca mam urlop a w sierpniu już idę na l4. Do lekarza wybieram się za tydzień mam wielką nadzieję, że potwierdzi ciąże :) a jak wy kochane się czujecie?

a to mój test :laugh:



*23.01.2012 ANIOŁEK
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384891 przez anoda89
Teścik wyszedł pozytywnie to na pewno jest fasolka :) . U mnie to bez tragedii. Mam mdłości ale jakoś sobie z nimi radze, brzuch też pobolewa, cycochy urosły :laugh: jestem trochę ospała. Nie ma co narzekać :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384893 przez anoda89
aaa no i piękne dwie kreseczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384944 przez natalka
A dziewczyny mam jeszcze takie pytanie do was. Przyszły tatuś mojej fasolinki jeszcze nie wie o jej istnieniu i tak się zastanawiam jak mu to powiedzieć. No i tu moje pytanie jak wy to zrobiłyście?



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384958 przez anoda89
Ja do mojego męzusia zadzwoniłam wcześniej i powiedziałam że jak wróci to mam dla niego niespodziankę. Jak wróciła z pracy, zasiadł to położyłam teścik.Jak go zobaczył to się pyta jak to jest jedna kreska oznacz ciąże czy dwie bo on już nie wie :laugh: . Oczy mu się zeszkliły, ja się popłakałam. Nic wyszukanego. natalka daj znać co wymyśliłaś i jaka była reakcja :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385000 przez princess
Dziewczynki, dziękuję Wam za słowa otuchy. Mam cichą nadzieję, e mój okruszek to przetrwa a krwiak się wchłonie. Weszłam na chwilkę zobaczyć co u Was, uciekam do łóżeczka. Witam nową Lutóweczkę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385039 przez natalka
ok dam znać ale po weekendzie :)



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385360 przez kasia123m
czesc dziewczyny....w niedziele robilam test z moczu i sa juz dwie kreski..a we wtorek z krwi i tez pozytywny wiec chyba moge sie juz tu odezwac.jestem z krakowa,to moja druga ciaza...w domu synek 5,5 roku z niewielkimi problemami rozowjowymi i cytomegalia we krwi.Ja cytomegalie robilam kilka miesiecy temu i toxoplazmoze jak zaczynalam sie starac.Ostatnia miesiaczka 23 maj wiec niby termin wychodzi na 28 luty.W czwartek ide do lekarza pierwszy raz..oby wszystko bylo dobrze.Komputer wylicza mi obecnie 5 tc.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385379 przez anoda89
Witaj kasia.Super że kolejna mamusia do nas dołącza :) . Jak się czujesz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385426 przez kasia123m
narazie ok choc teraz polazilam po sklepach i kurde ciagnie mnie kolo pepka...normalnie jakby mi sie brzuch stawial...dziwne...w 1 ciazy mialam w 28tc krawianienie i bylam na podtrzymaniu do konca i stad pamietam to uczucie jak sie brzuch stawia...ale narazie nie ma brzucha wiec dziwne...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385578 przez Dave
Kasiu - witamy :kiss: :kiss:

A ja dziś w pracy :( :(

I coś mnie brzusio boli :(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385611 przez anoda89
Dave jak to moja mama mówi:"Jak boli to rośnie" :) . Mnie dręczą mdłości.
Ja dzisiaj byłam na zakupach przedwakacyjnych :laugh: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385647 przez kasia123m
ja dzis zrobilam test tak dla pewnosci..i wyszla bardzo mocna krecha...z tego co czytam to u niektorych z was bylo juz widac dzidzie...jak pojde w czwartek to bedzie poczatek 6 tc wiec moze juz sie dopatrzy...brzuch mnie nieboli..mdlosci nie mam...kurcze oby bylo w porzadku..jeszcze dzis mialam taki okropny sen..ze poronilam..tak stasznie plaklaam ze az sie obudzilam placzac...brrr..
powiedzcie mi dziewczynki bo Wy jeszcze pewnie pamietacie z poprzednich ciaz kawe odstawic i co jeszcze.?nie pamietam czy w pierwszej ciazy kawe odstawilam..chyba pilam jedna dziennie.teraz narazie kupilam inke...Farby niezdazylam zrobic a teraz chyba niewolno?a grzywke sciac?to juz pewnie jakis przesad z tym scinaniem...Wpisalam wczoraj jeszcze raz date ostatniej miesiaczxki i mi pokazalo 2marzec...przyzywczaje sie do was a pozniej bede musiala sie przeniesc..buu.. :(
a jeszcze jedno Wam powiem..rozbijam dzis jajko a tam dwa zoltka..a moj maz wchodzi i sie smieje zeby to nie byl jakis znak bo chyba padnie przy blizniakach... ;)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385648 przez Lalita
hej kochane a ja dostałam @ ;(((((((((((((((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl