BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 10 miesiąc temu #385902 przez justyna84
Lekarz mi powiedzial ze to nie jest obowiazkowe jak mnei stac to moge se zrobic a jak nei to nei musze . Dave a ty chodzisz prywatnie?
Ja chodze panstwowo bo jak chodzilam do tego lekarza co teraz prywatnie to tak ze mnei zdzieral !!! co 2 tygodnie po 70 zl i jeszcze potem na koniec jak pojechalam po wniosek na becikowe tez mu musialam zplacic :ohmy: jak mnie prowadzil to nawed nei mialam zdiecia ani nic a teraz panstwowo to przynajmniej dostalam zdiecie , w prywatnm gabinecie byl standard jak panstwowo.
A wlasnei ja musze zrobic glukoze? nie pisze ile? czy to znaczy ze bede ja pila
:X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385921 przez baby_55
ja miałam wszystkie badania robione, HIV też, tyle że tutaj za to nie płacisz na szczęście ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385922 przez Dave
Justyna - nie wiem, mi powiedział że obowiązkowe :dry:
Chodzę prywatnie. Wizyta 120 zł. Przy pierwszej miałam fajnie, bo wszystkie badania miałam za free. A teraz muszę płacić. :angry: Ale ja tylko początek mam taki "skumulowany", a potem co miesiąc (daj Panie Boże żeby wszystko było w porządku to wizyta co miesiąc).

Ale gość ma najlepszy sprzęt, jest super fachowcem, ordynatorem a do tego jest szalenie sympatyczny, inteligentny. Lubię go jako człowieka.

A co do glukozy, to się ją pije. Nie miałaś za pierwszym razem???



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386096 przez justyna84
Dave mialam ale gdzies w polowie ciazy . Ale on mi nei napisal jaka to ma byc glukoza 50g... czy jaka bedem usiala isc sie zapytac do labolatorium

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386103 przez Dave
Justyna - i to już Ci kazał zrobić???? To za wcześnie i to lekarz podaje jaką masz zrobić.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386178 przez justyna84
tak Davewlasnie mi to dziwne. Mam skierowanie na:
-morfologie
-mocz
-glukoza
-USR(nie wiem co to jest moze zle rozszyfrowalam):)
-toksoplazmoza (tak rozszyfrowalam)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386187 przez Satine0
Wiecie dziewuszki jestem strasznie zła!
Wróciłam właśnie od lekarza, chodzę prywatnie ( a raczej chodziłam bo więcej nie zamierzam)... idę do lekarza, płacę i nic nie wiem o swojej ciąży!! :ohmy:
Widziałam dzidziulę mała na usg i nawet zdjęcia nie dostałam :ohmy: Nie zmierzył mi ile cm. ma płód, nie zbadał mnie ani nie obliczył mi daty porodu ( fakt mogę to sama zrobić, ale to należy do jego obowiązków). Tak więc praktycznie jestem zielona... mam skierowanie na badania. Zrobię je i od razu zapiszę się do innego lekarza. Więcej do dziada nie pójdę...żal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386194 przez anoda89
Satine ale konował. Masz racje zmień lekarza. Człowiek płaci i myśli że będzie lepiej potraktowany ale jak widać nie zawsze tak jest.

justyna jak się nie mylę to chyba na kile.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386195 przez justyna84
Moim zdaniem prywaciaze to zdzierusy tyle kasy wywalisz a on nawed z toba przy porodzie nei bedzie jak mu nei doplacisz . Ja chodze panstwowo a potem jak trzeba bedzie to se pujde na wyrazniejsze usg prywatnie. Nie wiem jak u was ale mi sie wydaje ze panstwowo maja wymogi a prywatnie to prowadzi cie jak sie mu podoba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386196 przez anoda89
Uciekam do lekarza. Trzymajcie kciuki :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #386256 przez kasia123m
ja tamta ciaze chodzilam panstwow...teraz kolezanki polecaja prywatnie.Rodzily dwie u tego lekarza...w szpitalu latali kolo nich jak z piorkiem w d..tylko ze drogo to wychodzi..wizyta chyba tez 120 albo 130...pierwsza z cytologia 170..nie mam za bardzo kasy ale maz sie upiera ze wzgledu na problemy z pierwszym dzieckiem.Wogole to zastanawiam sie nad cesarka bo ja nie wiem czy problemy mojego dziecka nie maja lekko zwiazkuz wypychaniem przy porodzie..3 lekarzy pchało bo owiniety byl pepowina i wyszedl dopiero gdy sie łozysko urwało.jak sobie pomysle ze mam dac 170 w czwartek to az mi sie placac chce, ale kolezanki mowia ze warto.Ze bada doklodnie...zawsze usg robi...jak potrzebuje cos dokladniej to do siebie do szpitala odesle.zobaczymy.wazne zeby dzidzia urodzila sie zdrowa..to najwazniejsze...a fajnie by bylo jakby jeszcze byla to ona....Ale to pierwsze najwazniejsze...z tym drugim moze sie nieudac bo niechcacy wczelilam sie w dzin w ktorym test pokazal owulacje... ;) a moze tak mialo byc..

Anoda 89 czekamy na wiesci po lekarzu..:)

sorki za literowki...

a dlaczego nie mam suwaczka?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #386274 przez anoda89
Już po lekarzu :) . Wszystko jest dobrze, maleństwo ma 1,98cm :laugh:, widać już zalążki rączek, nóżek i twarzy. Lekarz się śmiał że do męża podobne :laugh: . Jutro wrzucę zdjęcie.

aaaaaa....zapomniałam dodać że termin mamy na 31 stycznie ale znając życie jeszcze się przesunie i wyjdzie i tak na luty :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #386279 przez natalka
Ja też chodzę prywatnie do lekarza, płacę tylko 50zł za wizytę i jestem bardzo zadowolona.
Moja mama już wie o ciąży nawet się ucieszyła ale jeszcze jest w szoku :laugh:
Jestem dzisiaj jakaś zmęczona wczoraj spałam, już od 20.30 do 7 rano :blush: a teraz dalej bym spała, a muszę się jeszcze trochę pouczyć bo niedługo mam obronę... uciekam do jutra buziaki.



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386283 przez kasia123m
taka duza juz dzidzia? super :laugh: ciekawe czy u mnie sie czegos juz w czwartek dopatrzy...
czuje jajniki..tak mula..ciagna..delikatnie..


co mam zrobic zeby suwaczek byl zawsze?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386288 przez anoda89
Dwa tygodnie temu miała fasolinka zaledwie 2 milimetry :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl