BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #583475 przez dominia
Alinka tak on cyca smoczka ..
spał 40 minut .. i dalej jazda bez trzymanki .. spanie mu nie odpowiada, najlepiej wisiec na cycu co chwile ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583494 przez Alina2408
to witaj w klubie nataszka tez nie spi w dzien...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583518 przez dominia
Dobra śpi .. zobaczymy jak długo .. dzisiaj cały czas puszcza bąki .. ;) nie wiem od czego aż tyle ich .. ale to chyba lepiej jakby ich wcale nie robił no nie ??

Patii noo to pięknie Marcelek przybrał :) dzisiaj już lepiej się czujesz ? mój skowronek też od dwóch dni śpiewa o 4 rano ale na szczęście po godzince usypia ze mną w łóżku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583532 przez Alina2408
dominia tez wole baki niz bole brzuszka... nawet te z kleksem :P:P

a zapomnialam wam powiedziec ze mamy drugie autko cabrio opla stary ale fajny mam nadzieje ze bedzie dobrze sie sprawowal... a mazda w koncu w trakcie naprawy... i moze w przyszlym tygodniu pojedziemy odwiedzic moja mame i babcie przede wszystkim bo jeszcze nie widziala nataszki na zywo...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #583535 przez xpatiiix3
No mam nadzieję, że wszystko ok będzie i nie będę musiała z małym po szpitalach się ciągać, bo zwariuję chyba... no trochę lepiej, ale jeszcze nie odespałam, dalej zmęczona jestem hehe już znowu oczy przymykają mi się :P

Dominia dobrze, że Igorek się odgazowuje, bo by go brzuszek bolał.. Mój Marcelek też puszcza bąki haha na ważeniu lekarke obsikał, no ja patrzę, że on ma jakąś apatię do lekarzy, bo każdego by tylko olewał ciepłym moczem :P

Alina super, że już autko macie :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #583543 przez dominia
Patii i dobrze :) co go będą jakieś łapska lekarza macać :lol:
A bardzo jest żółty ?? może dadzą takie tabletki na to i każą dawać dużo pić żeby wysikał tego żółtka z siebie i będzie dobrze :)

Byłe słodkie Mamy wiecie co zauważyłam .. że najchętniej bym jadła wszystko co słodkie ;) biszkopty, drożdżówki, jogurty, dżem to bym jadła cały dzień .. a jak przyjdzie zjeść obiad albo jakąś kromkę z szynką czy białym serem to później mi niedobrze :dry: muszę trochę ograniczyć ten słodki syf ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583557 przez xpatiiix3
Dominia no no malutki od porodu olewa wszystkich lekarzy :D hehe no właśnie delikatnie oczka i buźka, i co raz to lepiej jest, ale chodzi o to że jeszcze nie zeszło, hmm może obejdzie się bez szpitala, mam nadzieję... :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583558 przez ola85
Witajcie
Monia - dobrze Cię rozumiem, bo moja malutka też była strasznie marudna. Dopiero koło 13 udało mi się ją uśpić i zjeść normalny posiłek.

Pati - u mnie jedna noc się udała i myślałam że tak już będzie... ale dzisiaj znowu czuwaliśmy od 1 do piątej... a po 5 też co godzinę się przebudzała, no a o 8 już byłą na chodzie.

Mi teściowa zaproponowała że może zająć się małą w nocy na 3 godziny żebym się wyspała, ale na razie jakoś nie potrafię jej nikomu oddać. Aż się boję że zostanę zaborczą mamuśką...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583563 przez xpatiiix3
Ola to patrzę też masz ten sam problem :P Ajj w końcu dzieciaczki się jakoś uregulują i będą ładnie spać :) tylko troszkę to im zajmuje :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583564 przez bananamana
Czesc dziewczyna ja was podziwiam jak wy znajdujecie tyle czasu na forum ja jakos nie moge go wygospodarowac niby juz sie fajnie wkrecilam w rytm i mam czas na obiad male pozadki mala i chwilke relaksu na kanapie to jakos do kompa sie dostac nie umiem :)

Gabilee malej w szpitalu tez podawali to gotowe mleko ale z hippa jak wrocilysmy do domu to przeszlam na mleko w proszku ale kupilam NAN i widze ze jest wszystko dobrze mala je toleruje i nie ma zadnych rewolucji brzuszkowych wiec raczej przy nim zostaniemy :)

Dziewczyny czy ktoras z was ma jakby to okreslic takie mikro zawroty glowy tzn wyglada to tak ze ok sek tak jakby sie zakrecilo i puszcza bo kurcze mam takie cos i to dosyc czesto nawet kilkanascie razy dziennie i nie wiem czy to poprostu ze zmeczenia niewyspania czy mam sie martwic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583569 przez dominia
Patii i tylko mu na buźce została ?? bo żółtaczka schodzi od stóp a na głowie na końcu :) mój mały jeszcze ma na buzi .. oczka też ma żółte .. pediatra widziała to i nie mówiła o żadnych badaniach ani naświetlaniu ;) kazała dawać pić żeby to wysikał :) z dnia na dzień jest inny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583571 przez Alina2408
ola nie denerwuj sie moze sprobuj ja jakos przetrzymac troszke w dzien... ale ja ci powiem ze my tez malo spimy... chociaz dzis mala usnela niedawno i cale szczescie bo zaraz mam lekcje i dobrze zeby sobie pospala w trakcie :):) tak jak tydzien temu :):)

pati zobaczysz ze bedzie dobrze wazne ze schodzi...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583573 przez Satine0
Cześć mamusie :)

Patiii Wystawiaj małego do słonka :) Dużo karm...mi ciotka kazała małą co 3 h budzić na jedzenie żeby dużo jadła i srała to żółtaczki nie będzie miała.

Do mnie w sobotę teściowa przyjeżdża. Na szczęście na kawę bo bym nie przeżyła tego !! Co chwile ma jakiś problem. A to za szybko na dwór wychodzę...a to źle, że małą dokarmiam i że ona na moim miejscu by zaryzykowała i piła pół litra mleka dziennie ( położna mówiła, że można szklankę). A no i jeszcze ma problem, że już sama małą kapie...TRAGEDIA!!

Do tego drażni mnie mój dziadek. Przychodzi do nas po 20 razy dziennie. Wyobraźcie sobie, że ja rano śpię z małą w łóżku a on przychodzi, stoi nad nami i się gapi. I tak co chwile wpada... nie wytrzymam!!

Moja mała wczoraj walnęła dwie zielonkawe kupki...myślicie, że to po herbacie koperkowej??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583581 przez dominia
Patii Satine dobrze mówi, jeszcze go wystawiaj do słonka niech się opala :)

Mój Igor najdłużej na polu był 15 minut :) lekarka mnie nastraszyła, że mogą się mu płuca zapaść jak tak szybko na pole wyjdziemy :/ dopiero w tym tygodniu co będzie wyjdziemy na jakiś dłuższy spacerek, bo przy werandowaniu przyzwyczaja się do ostrego powietrza na polku :)

Satine gdzieś czytałam o tych zielonych kupkach i chyba przebłyski mam takie, że to nie za dobrze :huh:
Dziadek prze gigant :lol: :lol: szlak by mnie w pewnym momencie trafił i to jeszcze do sypialni Wam wchodzi :ohmy: bez pukania to juz wogole aparat z Niego :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #583590 przez xpatiiix3
No właśnie on duuużo je :P No tylko buziunia i troszkę mówiła jeszcze na klatce ma, ale według mnie to już tylko buźka została, wiecie jak to światło w gabinetach lekarskich...

Satine mi mama mówiła, że jak zielonkawe kupki to błędy żywieniowe tak wychodzą, że coś nie tak się zjadło, co nie odpowiada maluszkowi. no no też bym się wkur... gdyby ktoś tak stał nade mną co jakiś czas :P

Dominia mi też w szpitalu tak mówili, nie wiem, może ona tylko tak dla pewności..

A co do słonka wystawiałam go dzisiaj i wczoraj dopiero ,może pomoże :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl