BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #582495 przez Alina2408
vini to gratuluje ci odwagi u nas posucha w sprawach lozkowych... ale ty masz wieksze doswiadczenie :P:P:P

pati gadaniem matki sie nie przejmuj a na stracony glos to homeovox zdziala cuda ja zawsze biore w pazdzierniku bo to choroba zawodowa i trace glos...

ola ja poprosrtu poszla do poloznej ale tez nie wazylismy do tej pory...a my tez spimy tylko do 6 zauwazylam wlasnie ze od tej pory mala sie wybudza i o spaniu nie ma mowy ile by nie zjadla :P

natalka jaki slodziak normalnie spiacy aniolek...

martynka wykapcie razem niech on trzyma a ty myj... lezaczek jest do 9 kilo ale nie ma lezacej pozycji jest tylko jedna ale mala swietnie sobie w tym radzi udalo jej sie nawet zdrzemnac w lezaczku no i ma cienkie nozki wiec jak sie rusza to sie buja sama...

dominia my tez juz mamy pesel od dzis :)

gabilee to gladko nie bylo :) ale najwazniejsze ze juz jestescie razem zadowoleni :):) ucaluj malego :)

jejku madlen a tak ci zyczylam bezbolesnego porodu kochana straszne to co przeszlas dobrze ze ten lekarz w koncu pomyslal... trzymaj sie kochana... pozdrawiam cieplutko i przesylam buziaki...

madlen adas kochany spioch...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #582499 przez princess
Madlen aż mi się łezka w oku zakręciła. Biedna się nacierpiałaś, dobrze, że masz to już za sobą i jesteś teraz szczęśliwą mamą :) A jak M się sprawuje? W którym tc dokładnie urodziłaś? Adaś duży po rodzicach ale też i długo u mamy w brzuszku przesiedział :)

Dziewczyny poratujcie :( Adasiowi odparzyła się pupa :( Głęboko, na samym odbycie ma czerwone plamki z których schodzi naskórek. Smaruję Sudocremem, odstawiłam chusteczki jednorazowe, przemywam go wodą z mydłem, wietrzę, zmieniam pieluchę po każdym pierdnięciu a to nie ustępuje. Co robić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582506 przez Satine0
Madlen Śliczny Adaśko :) :kiss:

Ja po cc wstałam dopiero po 2 dniach. Tak u nas w szpitalu jest. Poszłam wtedy się z mężem umyć i myślałam, że umrę. Wyłam jak nienormalna. No ale wszystko jest do przeżycia.
A co do mleka po cc to u mnie było od razu i to masa. Położne się śmiały, że mogę wszystkie dzieci z sali wykarmić :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582509 przez xpatiiix3
Madlen śliczny Adaś :D :kiss:

Alina dziękuje wypróbuje jak dalej będzie tak :)

A teraz po siostre do przedszkola lece z malutki :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582514 przez Satine0

Spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #582525 przez [email protected]
Sliczne wszystkie dzieciaczki :)
Gabryś kończy dziś tydz a ja mam depresje poporodową :dry: ,wczoraj byli teściowie i teksty że małego boli brzuch a to że mam małe piersi i pewnie mało mleka albo mało wartosciowe i takie tam bzdury,juz powiedziałam mężowi ze odwiedzin koniec i nie chce ich widziec,moja mama była tylko raz u nas godzinke i nic sie nie wtrąca,przyjdzie jutro mi pomóc :)

Gabile piekny poród,zazdroszcze

Madlen nic nie pisałam wczesniej ale bałam sie o Ciebie tak jak o siebie,pisałaś o dużym dziecku,u mnie z usg wyszło 3780 a urodziłam 3680,wiem o czym piszesz,poród był straszny :( ale teraz tylko szczescie,mnie boli brzuch do dzis a wczoraj bolał krzyż,do tego endometioza sie odezwała,co do pokarmu to ja myslałam ze nic z tego nie bedzie a tu prosze leci i leci więc przystawiaj Adasia a pokarm sie pojawi na pewno,u mnie w 4 dobie i tak też mówili w szpitalu że po cc laktacja jest później,Gabryś szczęsliwy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582531 przez anet-a-1401
hej dziewczyny jutro o 8 rano mam cc bo stwierdzili z sie nic nie
ruszy i juz czekac nie beda w koncu doczekalam sie:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582539 przez Satine0
aganobla Współczuję...ja się cieszę, że mam teściową 200km od siebie bo w końcu bym się z nią pożarła. Panikuje jak nienormalna. Marysia 3 razy kichnęła a ona w panike wpadła. A czemu to tak...a czemu ona kicha, czemu płacze, czemu dokarmiamy ją. Ostatnio było gorąco bo poszłam z mała na spacer i jak ja mogłam tak "wcześnie" wyjśc z nią na dwór.

Ale głowa do góry! Niech Twój M z nią pogada. Jesteś matką i krzywdy swojemu dziecku nie zrobisz.

Aneta Powodzenia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #582545 przez [email protected]
Satine mleko leje mi sie po brzuchu :) a piersi faktycznie nie sa jakies wielkie ale ja sie ciesze,jak po całonocnym porodzie zakonczonym cc to jest super ze mam tyle pokarmu i nie ma czegos takiego jak mało wartosciowy pokarm,tak mówilła pani neonatolog a mi jest przykro słuchać takich komentarzy skoro moje dziecko ma wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582581 przez ola85
Martyna - dobrze Cię rozumiem, my kąpiemy małą razem jak M wróci z pracy tak koło 20. Ona kąpiele już polubiła :) teraz krzyczy już tylko przy ubieraniu. Mi bardziej chodzi o to że ona ma bardzo dużo siły jak się zapiera nóżkami i wolę żeby M ją trzymał, a ja szybciutko myję. :)
Ja też dzisiaj oglądałam leżaczki-bujaczki na allegro
U nas dzisiaj był pediatra i mówił że charczenie pojawia się jak jest za ciepło albo/i za sucho
Dzisiaj nasze dzieciaczki kończą 2 tyg :laugh:
Natalia - śliczna dziewczynka
Dominia - karmić podobno można do gorączki 38 stopni,
Gabilee - fajnie że u Was wszystko ok :)
Madlen - ja też się wzruszyłam czytając Twoją historię, dobrze że spotkałaś swojego Anioła :blink: Mi też położna mówiła o tym leku narkotycznym, ale uprzedziła że to tylko wydłuży poród i niewiele złagodzi ból i zdecydowałyśmy żeby nie podawać. Twój Adaś to spory chłopiec :)
Aneta - to jutro za Ciebie będziemy trzymać kciuki
Aganobla - ilość pokarmu nie jest równoznaczna z wielkością piersi :) A teściom się nie daj. Dla Twojego synka jesteś najlepszą mamą pod słońcem

U Nas dzisiaj był pediatra. Dużo opowiadał o chorobach dzieci, aż mi ciarki od tego przeszły. Mówił też o szczepieniach i w ogóle o wszystkim. Dokładnie zbadał małą. Okazało się że pępek się trochę ślimaczy. To moja wina, bo przemywałam go za płytko, ale pokazał jak to robić prawidłowo. Opowiadał też o zakażeniach pępka i mało mi się od tego nie zrobiło słabo.
Mówił że pępek powinien odpaść do 3 tyg i że zależy to od grubości pępowiny, także na razie nie ma się czym martwić.
Mała denerwowała się trochę tym badaniem, potem usnęła i teraz śpi twardo, aż się boję nocy... Przy poprzedniej w miarę udanej mam smaka na następną...

Mam też trochę problemu z ubrankami, bo 56 są małe a 62 za duże, więc te "mniejsze" 62 piorę na bieżąco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #582583 przez dominia
Madlen śliczny Adaś :kiss: :kiss: taki pucuś słodki do wycałowania :kiss: :kiss:

Princess chyba robisz wszystko to co trzeba przy odparzeniu .. a może pampersy jeszcze podrażniają ??

Aga czyli karmisz Gabrysia tylko piersią ? :) super, że masz pokarm i synuś szczęśliwy :)

Mi już coś siadło na głowie .. Mama mówi, że trzeba dać Igowi mm bo jak pojadę do szkoły to co będzie jadł .. a ja jak narazie bronię się od tego okropnie .. wole mu dać cyca .. odciągnąć, zamrozić byle jeszcze nie otwierać tego sztucznego mleka ;)

Ola mój Syn jeszcze chodzi w samych 56 .. :) ale jeszcze kilka dni i przerzucimy się na 62 :)

M dzisiaj złożył o to becikowe i rodzinne :) iiii ... będzie jednak to podwójne :lol: :lol: tak się cieszę !! :lol: bo będziemy mieli na szczepionki :) a pieniążki już mają być koło 26, 27 marca :)
Każdemu kto będzie mógł mieć rodzinne dostanie ten dodatek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582591 przez xpatiiix3
Satine Marysieńka śliczna :) :kiss:

Aneta powodzenia :kiss:

Dominia mój też, ale na niego dopiero dobre jest 56 :P a po urodzeniu 48 było w sam raz :P

A my właśnie wróciliśmy ze spacerku :) malutki nie spał tylko rozglądał się spokojnie :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582598 przez [email protected]
Dominia tak,mały ssie tylko pierś aż nie mogłam w to uwierzyć że pojawił się pokarm w 4 dobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582601 przez jadziatopol
Madlen kochana...poryczalam sie jak czytalam ;) :kiss: Adas przecudowny :kiss: :kiss: :kiss: najwiekszy facecik na forum a moj najmniejszy :lol: jestes dzielna bardzo i faaktycznie Aniol Stroz czuwal nad wami :kiss: buziaki dla was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Princess drugiej farby jeszcze nie polozylam....w weekend poloze. Rudy sie troche splukuje...ale jest taki brudny...gowniany ;) moj Hubek mial identyczne odparzenie...kropki czerwone przy samej dziurce...tak jak pisalam wietrzenie przy spaniu na brzuszku i mycie woda. Ani Sudokrem ktory wzielam z Polski ani masci ktore nam lekarz przepisak nic nie daly...od wietrzenia troche pomoglo...wszystko zbladlo i nie bylo juz takie zaognione....ale tak na prawde pomogla masc ktora mi tutaj kolezanka polecila. Jeden dzien i pupa jak nowo narodzona :lol: :) :) :) :) :) :) masc ma w skladzie 40%cynku nazywa sie DESITIN. Ale nie wiem czy ja dostaniesz w Polsce. Ja ja kupilam w markecie i bez wiekszego przekonania...a tu cuda zdzialala :ohmy:
Aneta trzyamm kciuki kochana :kiss:
NatalkaOlusia przesliczna :kiss:
Satine Marysia cudowna :kiss:
Dominia Igorek ma meskie rysy :) taki maly powazny facecik :kiss:
Patii nienawidze jak ktos sie wtraca. Wspolczuje ci...to przykre ;) dobrze zrobilas...jestes najlepsza mama dla Marcelka :kiss:
Alina pupka mi nie zmarzla bo mam mieciutki i cieply carpecik :lol:
Vini my tez juz po pierwszym :lol: :blink:
Aganobla wspolczuje ci kochana bardzo tej depresji. Wiem co to bo przy pierwszym synu tak mialam....cale szczescie krotko ;) lepiej zeby nikt cie nie odwiedzal jak maja cie wpedzac w taki stan ;) trzymaj sie ...to szybko minie...burza hormonow...jutro zaswieci slonko :lol:

A ja juz od kilku dni wstaje tylko raz w nocy. Hubek spi 6 godzin od 22-ej do 4 rano. I chyba dlatego okres dostalam ;) ale w ciagu dnia doi mnie co godzine ,dwie :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #582605 przez dominia
Aga pięknie :) gratuluje swietnej laktacji :) oby tak dalej ! :kiss:


:ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: masakra w gaciach Igora ... az sie boje popatrzyc gdzie wyszlo :silly: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl