BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #583059 przez jadziatopol
Dominia no tak :lol: ja mowie,ze jak cale zycie mialam do dupy i kasy zawsze brak to przynajmniej faceci mi sie udali (mam na mysli Radka i Bartka ...no i teraz Hubcia) :lol: i pomimo tego,ze nie mam tyle co inni i wiecznie schody to jestem przeszczesliwa bo mam to czego inni byc moze nigdy nie beda miec czyli milosc i rodzine taka jaka zawsze chcialam miec :)
Patii kurcze...zycie niestety i niemile niespodzianki szykuje dla nas...a najbardziej cierpia na tym dzieci ;)
Pliszka no tak...powiem dosadniej...kawal buca ;) a na facebooku swiatowy facet...fruwa wszedzie...fotki z calego swiata zamieszcza i ma tupet ,zeby odezwac sie do Bartka tuz przed naszym wyjazdem do stanow i powiedziec mu,ze rodzina to gowno i zeby nie sluchal rodziny i nie liczyl sie z nia...jak nie chce jechac do stanow to zeby nie jechal......bo w krotce sie przekona, ze go rodzina zostawi i wypnie sie na niego . Wkurw...sie tak,ze sobie nie wyobrazasz! Jakim prawem sie wcina po kilku latach i mowi takie rzeczy! W dodatku nastolatkowi,ktoremu i tak nie jest latwo. Ale moj madry syn odpowiedzial mu na to,ze rodziny sie nie zostawia i od kiedy to stal sie takim filozofem!...hahha myslalam ,ze padne ze smiechu jak go zalatwil ! moj kochany Bartek :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583110 przez Pliszka
Dzień dobry :)
Dziś wcześniej pobudka bo Misiek musiał wcześnie wyjechać do pracy, razem sobie zjedliśmy śniadanie, Oluś jeszcze smacznie śpi, miałam się jeszcze położyć, ale w sumie to jestem wyspana :)

Jadzia, super, że Twój Bartek to taki mądry chłopak :) No ale to na pewno nie zbieg okoliczności że jest jaki jest tylko Twoja ciężka praca, więc gratuluję - dobra robota :laugh: Ja też tych moich chłopaków kocham ponad życie :laugh:

Pati- mam nadzieję, ze dzisiejsza nocka lepsza?

Miłego dnia Dziewczyny!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583114 przez gabilee
dziewczyny blagam o pomoc
w szpitalu podawalam malemu to gotowe mleko w malych buteleczkach enfamil premium lipil ,a teraz w domu z proszku ten sam producent i to samo mleko i jak je przygotowywuje to gotuje wode czekambaz ostygnie do temp pokojowej dodaje ten proszek i miezam i podaje malemu ,ale co zje to praktycznie wszystko wypluje
zalamana jestem
czy to trzeba specjalne wode?
kasiu widzialam ze ty uzywasz tego mleka czy moglabys sie wypowiedziec ?
czy lepeij kupowac to mleko juz gotowe w tych buteleczkach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583116 przez gabilee
pliszka ty tez uzywasz mm czy twoj maly tez tak reagowal po przyjsciu do domu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #583136 przez kasia123m
Dzien dobry
Juz wiem czym sie strulysmy z Tosia.kompotem z jablek.cala noc mnie bolal brzuch i bylo mi niedobrze.ona zjadla rano mojego mleka i znow steka i sie prezy.niby nie placze.to bylo mleko w nocy odciagane.a ten kompot wvzoraj rano mial dziwny smak.troche wypilam...reszte wylalam...

A jak a masz butelke?tommy tippee?musisz patrzec jak mu do buzzi smoczek wkladasz...musi lezec na jezyku.jak pije cmoka to zle wlozona butelka...Tosia tak czasami lapie i tez wypluwa.wiec wyjmuje i daje jeszcze raz.ja zmienilam mleko na bebilon 1 bo tamtego nie bylo nigdzie kolo domu tylko w aptece.Jak Ci juz zje troche to wez go oodbij i znow mu daj.ja tak robie jak zje z 30-40...odbijam i dopiero dalej je.bo jak kiedys zjadla naraz 90 to wszystko zwrocila przy bekaniu.zamaly brzuch,zaduzo powietrza sie nalapala.
Jak widze ze ona niby pije a bokami pluje mlekiem to wyciagam butelke i wkladam jeszcze raz ...kwestia zlapania smoczka.bo male buzki jeszcze maja.a te smoczki niby jak cycki ale wiadomo ze to sie jak cycek niepoddaje



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583158 przez buziaczek18
Dzień dobry Gabilee,Kasiu powiedcie czy jak dawałyscie ten enfamil swoim maluszką czy dobrze go tolerowały ,czy nie miały zatwardzeń i czy nie bolał je brzuszek ,już sama nie wiem jakie to mleko podawać Zuzi dostałam 12 buteleczek tego mleka od znajomej położnej ze szpitala i nie wiem co robić mówiła też ze hip jest dobrym mlekiem może któraś z was podaje ,podpowiedcie proszę ,nie mam już siły walczyć z jej bólami brzuszka.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583167 przez kasia123m
Buziaczek Tosia enfamil dostawala tylko w szpitalu.jesli masz to sprobuj jej dawac. Jak bedzie dobrze to trawic to jej takie kup.bwebiko napewno powoduje zaparcia...przerabialam to mleko na moim synu i moja kuzynka na 2 corkach.ja kupilam bebilon.po 1 sztucznym calkowicie posilku byl problem z kupa.ale teraz jak dostaje przed noca samo mm to jest ok.bo inne posilki ma,mieszane....odrobina mojego i reszta sztucznego.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #583174 przez Pliszka
gabilee, wypluwa czy mu się ulewa? My też przeszliśmy z buteleczek, które dostawał w szpitalu na proszek i Olek nie zareagował wcale na tę zmianę, dalej jadł chętnie. ja najpierw mu daję pierś, a potem butlę (teraz juz tylko wieczorem i w nocy) i czasem mu się sporo uleje i bałam się, że niewoele zostało w brzuszku, ale położna powiedziała, ze skoro się tak ulało, to znaczy że się przejadł, bo on ma żołądek wielkosci swojej piąstki. Nie wiem ile on z tych piersi wysysa, więc możliwe, że czasem porcja jest za duża. Też używamy tej buteleczki Tomee Tipee i jestem bardzo zadowolona. Też czasem daję mu odpocząć chwilę w trakcie jedzenia żeby się wszystko lepiej ułożyło w brzuszku, bo czasem je dość łapczywie :blink:
W szpitalu był karmiony strzykawką i sondą metodą "po palcu" i wtedy czasem wypluwał mleko i lało mu się po brodzie jak sonda była za płytko.
Może zadzwoń do swojej położnej środowiskowej, niech Was odwiedzi, zobaczy jak mały je i poradzi co robić? Trzymam mocno kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583216 przez Alina2408
princess bepanthen dziala cuda na odparzenia dwa dni i bedziesz miala z glowy...

jaki ladny spiacy mis satine...

aga i dobrze ze zabronilas im przychodzic.. cholera ludzie sa bezmyslni... u glupi sorry za slownictwo ale twojej tesciowej poradzilabym lekture bo tak naprawde niemozliwe zeby dziecko bolal brzuch z za malej ilosci pokarmu poza tym skad ona moze wiedziec ile ty go masz a musialabys miec wykonczony organizm zeby twoj pokarm byl malowartosciowy...

anetko to ty pewnie juz tulisz maluszka to ja zamiast trzymac kciuki bo pewnie za pozno to ci pogratuluje :)

satine ja tez wyszlam tak jak ty z mala i pogoda byla okropna a moja lekarka mnie pochwalila bo dziecko nie moze sie kisic.. mozna wychodzic na spacery do - 5 stopni tak mi powiedziala...

jadzia to my odwrotnie niedawno wstawalam dwa razy w nocy a teraz co trzy godzinki bo mala je malo bo pozniej nie moze przez nocny sen zrobic kupki i nadrabia rano jak sie juz dbrze obudzi...

pliszka a nie masz tam jakiegos parku i laweczki zeby na chwile usiasc i odpoczac na spacerku???

kasiu na poczatku nataszka potrafila jesc nawet kolo godzinki tak sobie dziamgala... a teraz w nocy wystarcza jej 10 -15 minut a w dzien kolo 20-25

kasia do cyca doszlo ale to nie musialo byc tomoze sie nalykala powietrza...

jadzia zazwyczaj tak popuszcza ale powiem wam ze najlepsze sa te kiedy i papmki i spiochy przepuszczaja...

pati nie martw sie poprostu znajdziesz odpowiedniego faceta dla was obojga... a jezeli ci maly spi od 18 to ty tez do lozka nie masz wyboru bo w koncu padniesz...

gabilee nie pomoge ci ktore lepiej ale wiem ze w aptekach mozna zamowic to gotowe w paczkach po 6 i ja placilam za to 22 zl... a slyszalam ze jest to jednak najlepsze mleko...


a ja przezylam wczoraj chirurga... pan mily skasowal mnie na 200 zl a dziure mam okropna... powiedzial ze chyba sie uda bez antybiotyku bo jedyny jaki moglabym miec podany to penicylina a ja jestem na nia uczulona... boli mnie wszystko cala paszcza musialam w nocy wziac 2 apapy zeby przetrwac ale koszmar dalej nie lykam tak jak trzeba troche sie slinie... teraz bol jest do wytrzymania wiec nic nie biore ale z jedzeniem mam problem i nie mowie juz o smaku bo prawie go nie czuje... a dziure mam mega bo nie zszywal bo sie bal ze sie wtedy bez antybityku zapaprze... mam nadzieje ze bedzie jednak ok...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583242 przez Madlen
Dziekuje za współczucie :) i komplementy.

AGANOBLA szkoda, że lekarz mi wkręcał, że poradze sobie spokojnie z duży dzieckiem...

Dzieki za rady odnośnie rany.

Jadzia wzruszająca opowieść o "tacie"

Ciekawe wasze rady co do mleka , też używamy gotowe w buteleczce Hipp i zastanawiam się jakie jutro kupić, bo wychodzimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583340 przez dominia
Madlen jutro wychodzicie ? super :) nie ma to jak w domu :kiss: jak się dzisiaj czujesz ? :)

Dzień dobry wszystkim :)

Dzisiaj Kuzynka zwaliła mnie z łóżka o 7:35 bo musiałyśmy do MOPSu jechać z moim dowodem bo musiały baby mieć wgląd do oryginału :)
Igi mi już trzecią godzinę nie śpi ;) ja nie wiem ale mijają dwie godziny a on mi się tak pręży .. rzuca nóżkami :( a jak wezmę Go na ręce to mu trochę przechodzi .. wyczytałam, że dzieci się tak zachowują jak są zmęczone .. i nie mogą usnąć :( ale nie wiem .. czasem przed nocnym spaniem też tak robi i dlatego usypia koło północy ..

Patii jak dzisiaj ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583354 przez Monia_T
My dziś mamy dzień marudera...Iga nie śpi od 6. Tzn zasypia na rękach a jak ją odkładam to po 2 minutach budzi się z żałosnym płaczem, nawet łezki jej poleciały, no i znowu na ręce...jestem wykończona :dry:

Madlen fajnie, że wychodzicie :laugh:
Sylwia pisała, że też wychodzą z Bartkiem, odezwie się wieczorem

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583450 przez Alina2408
madlen super ze wychodzicie :) a powiedz w ogole nie masz pokarmu???

dominia a probowalas dac mu smoczka???

monia moze potrzymaj ja dluzej na raczkach... moze to pomoze...

my bylysmy na spacerze zimno juz kupilam sobie azurowy sweterek :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583465 przez xpatiiix3
Jadzia No niestety najbardziej szkoda dzieci ;/

Alina no dzisija lepiej już :) no się sam znajdzie kiedy będzie trzeba :)

No to tak dzisija malutki dał pospać o 7 już wstał na dobre a tak co 3 godzinki wstawał o 4 chwile pośpiewał i dalej w kime :) także ładnie :)

Byłam właśnie w przychodni i powiem Wam że chyba mam pełnotłuste mleczko :P mały przybrał w 2tygodnie równo, 680g :) waży 3720g :) więc super, tylko, że byliśmy na pobieraniu krwi, bo jest dalej żółty jak będą niedobre wyniki to jutro chyba do szpitala na naświetlania, jejku tak się denerwuje nie chce znowu po szpitalach chodzić non stop coś nie tak, tylko co Kacper wyszedł... ;/

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583474 przez Alina2408
spokojnie nie martw sie moze to tylko strachy na lachy...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl