BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 9 miesiąc temu #386867 przez kasia123m
ja bym chciala dziewczynke..z kalendarza wychodzi dziewczynka...oby...choc najwazniejsze by zdrowe bylo...choc jakis bartus chodzi mi po glowie...Jak bylam w pierwszej ciazy to od poczatku byl kacperek.Teraz moj syn chce amelke( milosc z przedszkola:P)Jak juz skonczy w piatek przedszkole to mu powiemy o dzidziusiu..mam nadzieje ze ginekolog w czwartek potwierdzi ciaze...i ze ok...teraz to by wszystkim wokolo wygadal a jeszcze zawczesnie...

mam wrazeni od kilku dni ze mi buzia zbrzydla.glupie to moze troche..ide jutro sciac grzywke bo zadluga...wlosy mi garsciami wychodza...wogole mam wrazenie ze wlosy na nogach mi szybciej rosna..moj maz twierdzi ze cuduje..no moze..a jak u Was?zauwazacie jakies zmiany?.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386880 przez anoda89
Ja mam mocniejsze paznokcie i jakoś tak mi się wydaje że ładnie wyglądam. Włosy mi też wypadają a co do włosów na nogach to nie wiem :S :. Używacie już jakiś kremów na rozstępy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386982 przez natalka
Hejka ja dopiero wróciłam do domu, padam. Z wróżby wyszła mi dziewczynka :laugh: ale to nie ma znaczenia, chce tylko aby było zdrowe zresztą jak każda z nas.
Jeśli chodzi o krem na rozstępy, to jeszcze nie używam ale mam w planach zakup i oczywiście stosowanie.
Ja też dzisiaj strasznie śpiąca jestem i głowa mnie boli, chyba przez tą pogodę.

A mam takie trochę dziwne pytanie do was: jak często odwiedzacie toaletę??? :unsure:

Pamiętam, że w poprzedniej ciąży częściej chodziłam siku, niż teraz no i zaczynam się martwić. Do lekarza idę dopiero 4 lipca bo wcześniej niestety nie ma miejsc :( .



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386995 przez justyna84
Natalka no ale czym sie martwisz ze nei odwiedzasz czsto toalety i nie tak cos z dzidziusiem ;) .Nie ma czym.
Ja normalnie chdze robic siku jak na codzien :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387081 przez natalka
Justyna martwi mnie wszystko cały czas myślę czy z dzidzią jest dobrze. W styczniu doszło u mnie do poronienia zatrzymanego a pierwszą oznaką tego był nagły brak takich właśnie typowych objawów ciążowych. Całymi dniami było mi niedobrze a pewnego dnia wszystko nagle ustało. Dlatego tak panikuje.



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387096 przez justyna84
Nie martw sie musisz byc dobrej mysli im bardziej bedziesz sie zamartwiac tym gorzej . jak sie marwisz to idz do lekarza niech cie zbada od tego ich mamy , ja jak sie marwilam o o oskarka to tak robilam albo dzwonilam. Kazda kobieta inaczej przechodzi ciaze . A uwierz mi ze jak bedzie cos nie tak to napewno bedziesz miala przeczucie ,a tak staraj sie myslec o pozytywnych rzeczach.Wiem ze to trudne. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387101 przez anoda89
Dziewczyny może wy będziecie wiedziały. W piątek wyjeżdzamy na wakacje do Chorwacji, będziemy jechać samochodem i nie wiem czy tyle godzin dam rade i chciałabym wziąć tabletki na mdłości. Z tego co wiem to aviomarinu nie można w ciąży a może są jakieś sposoby albo leki które w ciąży można spokojnie brać??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #387143 przez justyna84
tabletki to ci moze przepisac tylko lekarz,mi przepisywal tabl. na mdlosci w pierwszej ciazy ale ich i tak nei bralam bo jak przeczytalam ulotke to stracilam do nich zaufanie ;) jakos nie mam przekonanaia co do tabl.dla ciezarnej. Sposobow jest duzo ale u mnei wszystkie zawodza jedynie pomaga mi jedzenie systematyczne. ;)

jak bedziesz jechala autem to watpie ze cokolwiek ci pomoze bo jazda sprowadza do wymiotow niektorych,a tym bardziej ciezarna ktora 24h mdli ;) .Ja bym sie nie zdecydowala na dluga jazde autem jakbym miala takei mdlosci. Guma do zucia owocowa czasem pomaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387155 przez Lalita
Kochane tak mi smutno myślałam ze jednak dzidzia sie pojawi.. kurcze ;((((((( choć boje sie ze nie dam rady bo i z coreczka czasem ciezko.. lubie piec ciasta ciasteczka i z nia czasem sie uda czasem nie bo placze i ciagle chce na rece.. ;/ a z 2 to nie bede miec tak duzo czasu na wypieki.. Mieszkanko dostaniemy prawdopodobnie na sierpien;/ wiec dlugooo na razie maz mieszka od nas 150 km i przyjezdza tylko na weekendy lub co 2 tygodnie ;(((((((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387168 przez Emme
plasterek na pępek (zwykły) - działa na chorobę lokomocyjną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387172 przez kasia123m
Natalka ales mnie przestraszyla...ja mam ciaze kilka dni mlodsza niz Twoja i wlasciwie zadnych objaow..wiecej sikam..spac mi sie chce w ciagu dnia...czasami czuje lekki bol w okolicach kosci ogonowej jak zadlugo poleze na wznak i tyle kurde...piersi obalale przy dotyku i narazie nic wiecej...ale sie teraz boje.Przy pierwszej ciazy to ciagle mnie bolal dol brzucha do tego stopnia ze w 8 tc bylam w szpitalu bo tak bardzo mnie jajnik bolal i sprawdzali czy nie pozamaciczna...Kurde chyba umre do czwartku..zeby wszystko bylo ok



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387211 przez natalka
kasiu przepraszam, nie chciałam nikogo straszyć :(
a do lekarza idę za tydzień bo wcześniej nie ma wolnych miejsc :(



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #387251 przez Satine0
Anoda następną wizytę mam we wtorek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387320 przez anoda89
Cześć dziewczyny :). Mnie krzyż boli od wczoraj. Naczytałam się ciążach obumarłych i teraz mam stracha :( .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387388 przez kasia123m
Hej koniec straszenia.wsz :) ystko w porzadku z naszymi dzidziami i juz.ja jutro ide n :) a 16.30 i bedzie ok.i tak mamy myslec



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl