BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #638594 przez Marlena1888
oj i zapomniałam napisać:
Suziii gratulację!!!!!!!!!!!!!!!!!!wkońcu!!! i cieszę się że gładko poszło i dzięki zzo był mało bolesny!!!!!!!!!!!!!!!!! czekam na zdjęcia Mikołajka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638596 przez michasia
Suzi, obca? chyba o kimś innym piszesz!
To też miałaś traumę, dobrze, że znieczulenie dobrze działało.

Marlena to miło tak sobie imprezkę na spontana urządzić.

Monia dzięki za pocieszenie:) Znajomy widok na ostatnim zdjęciu:)
Kłaki -niestety. Paweł obił ławkę w kuchni skayem, więc teraz wystarczy zdmuchnąć przed siedzeniem:D

Miłego dnia dziewczyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638667 przez xpatiiix3
Monia hehe ale bałagan na ostatniej fotce hehhe ja bym nie wiedziała za co się najpierw zabrać :P

Marlena hehe no tak to jest pochwalę go i 2-3 dni z głowy mam spania w nocy :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638740 przez Suzi
Hej Lutóweczki moje Kochane :)
Ja tak na cukier zwabiona do Was i na cukier przylgnełam a teraz widac jak mocne to słodkie spoiwo :laugh: :lol: :lol: :lol:
Melduje sie z przyjemnoscia ze my juz w domku :lol: , sorry ze bez polskich znaków niemal pisze, ale Mikusia trzymam na drugiej rece bo ma jakies cofki i shifta lub alta nie mam jak uzyc :silly:
Miko jest póki co grzeczniutki, ulubiona czynnosc - spanko, które wygrywa równiez z jedzonkiem, i tu jest mój ból, bo jak pisza w madrych ksiazkach, powinien jadac co najmniej 8 razy na dobe zeby stymulowac laktacje, ale Miki tego najwyrazniej nie czytał......i co robic? nawet budzenie nie skutkuje bo niemal natychmiast znowu usypia...i boje sie zeby laktacja nie uznala ze jej tu nie potrzebują! poradzcie cos, bo wy bardziej juz doswiadczone w tej kwestii. on wprawdzie ma narazie niespełna 2 doby, no ale ilez mozna spac :unsure:
a oto i sam Król Mikolaj śpioch :blink: :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #638744 przez ola85
Monia, Satine - obie macie śliczne córeczki :)
Jadzia - fajnie że się z blondem udało :)
Alina - super zdjęcie malutkiej :) Jak opisałaś to farbowanie to strasznie jestem ciekawa efektu, wrzuć fotkę :blink:
Michasia - chrzciny mieliśmy wcześnie bo na 10
Kasiu - kompletnie nie wiem co Ci doradzić :(
Suzi - cieszymy się z Wami :)cudny śpioszek
Monia - dużo zdrówka! super beagle
Marlena - fajnie że grill się udał

My już po chrzcinach :) wszystko się udało choć pogoda do d...
My nie mieliśmy profesjonalnego fotografa, do tego malutka niechętnie pozowała w kościele, ale była bardzo grzeczna. W restauracji wyszły lepsze zdjęcia, ale Lidzia już była ubrana tam normalnie.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #638747 przez ola85
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #638765 przez [email protected]
Hej :) mieliśmy dzień leniucha i nic nie robienia a i tak zmęczona jestem,to ta pogoda tak działa na człowieka ;)

Suzi gratuluję i bardzo się cieszę że Mikuś jest już z wami,śliczny blondynek :) poród ekspresowy i zzo,zazdroszcze :blink:

Alina Nataszka prawdziwa fotomodelka :)

Satine Maryś śliczna :)

Monia piękne uśmieszki rozdaje Igunia a Mailo rządzi :)

Ola ślicznie wyglądasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638784 przez dominia
Suzi zadna obca !!! Tak jak dziewczyny pisza juz jestes 'Nasza' :) z Mikuniem oczywiscie :) piekny Synek :* ciocia caluje :* dobrze, ze juz jestescie w domku :)

Ola ale jestes chudzina :ohmy: ale za to jaka piekna :) super, ze juz po chrzcinach :) rodzinka sliczna :)

Monia chyba bym wpadla w szal jakbym zobaczyla taka kuchnie :P ale .. Najwazniejsze, ze Mailo zmadrzal :)

My dzisiaj dzien lenia .. Bylismy tylko 2h u prababci Igunia ze strony M :) ale jestem bardziej spiaca i zmeczona niz bym cos robila, Ig malo spal ale jak usnal o 4 tak musialam Go budzic o 19 bo by mi o 22 nawet spac nie poszedl ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #638788 przez ola85
Dominia, Aga - dzięki za komplementy, jak mam wyrzuty że nie widać dobrze malutkiej w sukieneczce, a wyglądała cudnie :laugh: Ale było zimno, a ona pod koniec mszy już miała pełną pieluchę i nie chciałam przedłużać

aaa no i jeszcze chciałam napisać że obok mnie jest moja siostra, a obok m jego brat :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #638821 przez jadziatopol
Suzi ty slodziutka :blink: nasza jestes :kiss: :lol: Mikolajek sliczny :lol: Sprobuj spioszka dostawiac...polozna mi mowila,ze wystarczy go miec nawet przy piersi spiacego ,zeby pobudzic laktacje...ja go bralam i budzilam smyraniem po buzce i wsuwalam sutka...a jak nie to lezal obok sutka...i tak bylo przez pierwszy dzien...na drugi dzien juz mniej spal a na trzeci to juz sie upominal o jedzenie :)
Ola trudno to nazwac blondem....taki ciemny jest na razie. Wella niestety tak ma ale sie wyplucze.


Marlena Fotki wstawie jak dokoncze robote...czyli za jakis tydzien,dwa :) chyba ,ze cos popsuje po drodze ;) tez sie ciesze ,ze juz ok...nawet teraz jest ciut lepiej niz wczesniej. :lol: Fajny dzien mieliscie :lol: a m dochodzi do siebie?

Alina no tak...niestety takie sklepy sa w duzych miastach ;) zapomnialam ;)
Monia ale sajgon! :lol: moja Thais tez robila mi takie niespodzianki...jednak spaniele maja cos wspolnego z beaglami :lol:
Ola ale ladnie wygladasz i coreczka przesliczna :kiss:


A Hubert skonczyl dni marudzenia i miaukolenia...skonczyly sie tez nocki nieprzespane. Dzisiaj spalismy znowu tak jak zwykle cala nocke :lol: obudzil sie z usmiechem na twarzy...nie wiem co to bylo ;) moze jakis skok kolejny?

dziewczyny ...znalazlam opis skokow rozwojowych na amerykanskiej stronie i powiem szczerze,ze bardziej pasuje to co jest tam napisane niz na tych polskich stronach.Jak chcecie to sobie przeczytajcie. Teraz mielismy na 100% skok.
www.whosthatmom.com/wonder-weeks-week-by-week/

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #638861 przez justyna84
hej Dzisiaj dzień u teściowej pogadałam z Olusiem i dostal pieluchę na glowe i teraz spi :blink: u nas brzydka pogoda ale jutro na szczęście ma być lepiej jakos wole wyjść z domu niż w nim siedzieć z dziecmi bo inaczej to dostaje do glowy a tak to oskar tyra a ja mam ,,tak jakby ,, spaokuj .Ostatniio jak byliśmy na dworze to na placu zabaw (bo to jest na rynku) to jest taki jakby strumyk i Oskar mi wszedł do niego w butach i skarpetkach ;) teraz już wiem ze jak tam ide to mam mu cos wziasc . Mam problem z chrzcinami nie iwem czy robic je tutaj w Niemcach czy w Polsce skoro tam jade niby byłoby latwiej ale jakby nei było to zyje teraz w Niemcach tutaj wogole nie ma jakiś białych ubranek dla dziecka matka idziecko ubiera się jak chce ichrzest trwa 20 min i do domu (podobno) a w Polsce bym miała za dużo zzamieszania a z drugiej strony umie po polsku a po Niemiecku nie wiec jestem zdanaa na tesciowa dla której to jest nowość jej dzieci maja chrzest ale sa bez bierzmowania i komuni bo według nich każdy ma swój wybor ja mam zamiar bierzmowac i komuniowac :)
Ja nadal nei umie wstawić fotki bo mi wyskakuje error chociaż bym chciała to nic z tego nei wychodzi

Jadzia mój tez przesypial cale nocki do wczoraj ;) ale i tak jest dobrze bo obudzil się tylko raz z czego zaszla nam godzina zanim zjadł musiałam go przebrać bo był przemoczony jak już zasnelam to wstalo drugie dziecie i trzeba było wstać na kawe gdzie w tym czasie maz spal smacznie bo był zmeczony bo teraz po szkole idzie na fuche .Zobaczymy jak dzisiaj .Oskar do teraz Rzadko przesypia cala noc bo biega do sypialni jak szalony jak tylko się przebudzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638862 przez xpatiiix3
Suzi śliczny :kiss: kurde i jak mi przypomina mojego Marcelusia jak miał pare dni :)

Ola jak ślicznie wyglądałyście z malutką :)

A ja lecę lulu, jutro na 8 i we wtorek tylko jedna lekcja aż się jechać nie będzie chciało ale muszę :P tatuś wysłał mi 50 euro na razie ale dobre i to na te 3 tygodnie, bo bez kasy inaczej bym była.. a ojciec uratował mnie troszkę :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638877 przez dominia
Moje dziecko padlo jak flaczek o 21 ;) zobaczymy jaka bedzie noc jak On tak szybko i gleboko usnal ;)

Jadzia czyli wszystko ok juz ? :)

Patii 50€ to i tak pieknie :) zasilil Was troszke :) a mialas juz ta decyzje ?? Ja mialam zaraz i becikowe z rodzinnym mi przyszlo po 3 tygodniach od zlozenia papierow ! Wiec bardzo szybko :) i juz dwa razy bylo rodzinne na koncie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638909 przez michasia
Pati, Dominia, a do becikowego to już się na 3 osoby dzieli dochód, tak?
A jak się składając na becikowe okaże, że na to gminne też się łapie, to jeszcze trzeba gdzieś składać, czy to jakoś automatycznie idzie to rodzinne.

Suzi super Mikuś, jakie ma pultaski:)A jaki duży/ile waży? bo chyba nie pisałaś.
Co do laktacji to ja też w szpitalu zaczęłam panikować, że Ania śpi 5 godzi, a powinna co 3 jeść, ale dziecko musi odespać swoje po porodzie i później zobaczysz jaki głodomorek będzie.

Ola pięknie wyglądaliście. Siostra starsza? Fanie, że już po.

Ja byłam dziś 2 razy na 6-km spacerku. P wrócił cały i zdrowy...no z paroma siniakami. Znajomi (wcale nie tacy bliscy, bo znamy się/spotykamy tylko na turniejach) dali nam prosiaczka od kubusia puchatka dla Małej. Miło tak.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Patii to przynajmniej na coś będzie. Fajnie, że tata pomógł:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638934 przez Suzi
xPati no z ust mi to wyjełaś, też mam takie skojarzenia, że Miki się na Marcelka zapatrzył i fakt - podobni są :lol: :lol: :lol:
Michasiu, ważył 3740 i ma 55cm, no to Spioch I spi jak Ania :woohoo:
Jadzia, dzięki, ja sie staram go budzić, ale jego to raczej wkurza i ma wtedy od cyca odruchy wymiotne :silly: , ale jak już mi się go uda doprowadzić jako tako do przytomności to zasysa tak, ze mi wnętrznosci wyrywa :silly: :woohoo:

Kochane Ciocie Lutowe, dziękujemy za ciepłe przyjęcie i gratulacje, absolutnie WSZYSTKIM :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl