BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #640099 przez sylwia1986
Martyna masz racje, wszystkim się nie dogodzi ;) wczoraj nie zdążyłam napisać słodziak z Robercika, rosną nam te dzieciaczki, niedługo będziemy się chwalić pierwszym ząbkiem, słowem, krokiem, ach aż się łezka w oku kręci :woohoo:

Marlena powodzenia na szczepieniu

Pati zdrówka dla Marcelka :kiss:

Monia super że z bioderkami Iguni w porządku :laugh: biedna, jeszcze trzymają Cie te zatoki? :huh:

Dave gratulacje :kiss: :kiss: :kiss:

Madlen dzięki kochana, to może powolutku uda nam się temat ogarnąć, tym bardziej że M poprzednio pracował w firmie budowlanej i dziś ma jego były szef do nas przyjść i może on znajdzie czas żeby zrobić to z ekipą, to może nie zedrą z nas skóry.

Alina powodzenia dla Twojego M w nowej drugiej pracy.

Dzień dobry :kiss: :blush:
My wczoraj byliśmy w kościele, w sprawie chrztu, 30 czerwca na 12, tylko musimy dostarczyć zaświadczenia od chrzestnych. Byłam też na "przeglądzie" u gina, wszystko ok, pytała czy nie chce tabletek dla matek karmiących, odmówiłam, brałam tabsy dwa lata, średnio fajnie to wspominam.
Szok, myślałam że to nie działa, a jednak!! Jak Bartek nie chce usnąć i jest mega marudny, puszczam mu z telefonu piosenki które słuchałam na cały regulator w ciąży i się uspokaja :lol: :lol: :lol: dobrze że są to nutki, które i ja uwielbiam - Adelka i Lily was here :lol: Uf, właśnie zasnął.
Nocka była całkiem udana - zasnął o 21, pobudka o 2.30 i 5, do 7.30 pospaliśmy jeszcze. O 8 cyc, może teraz uda mi się ogarnąć pranie i prasowanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640102 przez Monia_T
Dominia ale byłyby jaja jakbyś zaciążyła :ohmy: :ohmy: :ohmy:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640107 przez dominia
Jezu Monia wypluj to !! Ale w sumie jak by to sie stalo ? :S guma przy tym jest obowiazkowa i nie pekla ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640110 przez sylwia1986
Dominia też czasem mnie muli po jedzeniu :dry: mam nadzieje że to jeszcze nie rodzeństwo dla naszych szkrabów :silly: choć mój M marzy o córeczce, ale uprzedziłam go że chce min. 3 lata przerwy, co by się porządnie zagoić po cesarce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640125 przez Monia_T
Dominia tfu, tfu, wypluwam :lol: Ale tak sobie wyobraziłam jak mówisz na forum, że jesteś w ciąży :silly:

Sylwia 3 lata to fajna różnica. Tylko to co my planujemy zazwyczaj życie weryfikuje po swojemu :) Jest takie powiedzenie: "Chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach", ja się z tym zgadzam :)
Pigułki dla karmiących maja inny skład i działanie niż zwykłe tabsy :) Ja używam tych samych co po Kini i nie czuję żadnych skutków ubocznych :) Mam tylko nadzieję, że mnie nie zawiodą :silly:

Pokaż Bartusia, dawno nie widziałam jego zdjęcia :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640148 przez dominia
Monia zalamalabym sie ;) niestety nie mam na dzien dzisiejszy srodkow na to zeby miec dwojke dzieci :( teraz bardzo duzo pomagaja nam moi rodzice ..

Wlasnie Sylwia pokaz Bartuleczka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #640160 przez sylwia1986
Oto Bartuś :)

Monia masz racje z tymi planami :blink: trzeba się cieszyć z tego co jest :side:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640175 przez Monia_T
Bartuś śliczności :kiss: :kiss: :kiss: Jaki fajny chłopczyk już z niego :) Całuski od cioci i Iguni :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640189 przez dominia
Bartunio sliczny :) jaki juz chlop sie zrobil :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640212 przez natalka
dziewczyny, wiem że to ni to forum ale czy któraś z was miała do czynienia z logiką ogólną??? potrzebuję pomocy na studiach



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #640265 przez Paulaaa
Hej :)

Noc cudna. :)
Wczoraj nie było kupy. Dziś już 11 i też kupy brak. :( Mam nadzieję, że zrobi niebawem.

A się wkurwiłam rano. Teściowa została mi z dziewczynami a ja poleciałam o 8 na pobranie krwi, bo gin mi zlecił badania. No i co?! Punkt pobrań nieczynny od 29.04 do 3.05. :angry: :angry: Zlazłam się na darmo.
W Poniedziałek muszę lecieć znowu. Od razu oddam mocz Oliwii na ogólne i posiew, bo 16 maja mamy wyprawę do CZD.

Pogoda dupna. Nic mi się nie chce.

O 16 idę do fryzjera. :lol:

Monia ależ Igunia ślicznie trzyma główkę. Moja tak potrzyma max. 20 sekund.

Robercik i Bartuś słodziaki śliczne! :kiss:

A tu Amka w huśtawce. :)


I Oli :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640283 przez Monia_T
Paulaa ale Amcia słodko śpi :laugh: A Oliwka jaka duża :)
Też bym się wkurzyła :angry:

My idziemy zaraz na spacer, słońca brak, mam tylko nadzieję, że ni będzie padać....

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640371 przez Satine0
Cześć wam ;-)

Ja dziś w locie bo jeszcze nas nie spakowałam do końca a mała standardowo spać nie zamierza :P Byłam dziś u gina. Mam jakiegoś "bruda" po porodzie w macicy. Ma 8mm. Mówił, że powinien wylecieć. Tak więc po kolejnym krwawieniu mam się stawić na kolejne usg i zobaczymy co i jak. Macice mam już obkurczoną. Generalnie poza tym dzinksem to wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640391 przez Kasica
Witam
Mam do odsprzedania 55szt. pampersów active baby rozm. 3 za 20zł plus koszt przesyłki ewentualnie odbiór osobisty Orzesze,Mikołów,Żory,Rybnik
Mojej córci nie spasowały i wróciłyśmy do huggiesów.

Szkoda mi po prostu wyrzucić, czy zostawić by leżały...
jak coś to zapraszam na pw
pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciątka :)





http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=44736

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640400 przez chomiczka
Hej dziewczyny ja na chwile z telefonu pisze.
Jestem u mamy i od 2 dni jest masakra. Wczoraj spał 2 god w dzień reszta to jeden ryk. Jak zaczął o 14 tak padł dopiero o północy. Mama przerażona mówi ze w życiu czego takiego nie widziała zęby dziecka niczym nie dało sid uspokoić. On ciągle beka, pierdzi seriami jakby. Z karabinu strzelał ale ulgi żadnej nie widać. Dostaje delicol i bobotic i wszystko już robimy i nic. Nie spi dIs od 5 jak zwykle. Ja dostałam mega okres, leci jak z kranu ciągle przeciekam a boli jak skur.... Nie martw się dominia ja tez miałam 2 tyg nuudnosci ale jak widać w. Ciąży nie jestem. DŻIEKI BÓGU!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl