BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #638942 przez jadziatopol
dziewczyny zamieszczam zdjecia...



tutaj koszmar..."Wichrowe wzgorza 2" :lol: fryzjer az sie prosi ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tu moj kolor sredni blond z Welli (jeszcze sie spierze i bedzie jasniejszy) i na niego zamierzam nalozyc refleksy..ale za tydzien,dwa. Nie podoba mi sie tylko od czubka jakies 8-10 cm jest brazowy (pozostalosc rudego) . Ale generalnie to wyglada chyba dosc naturalnie...co wy na to? i nie sa wogole zniszczone ...biorac pod uwage kilka rozjasnien w zeszlym roku :lol:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tu delfinki :lol: z dzisiejszego spaceru :lol: szkoda ,ze Hubek nie mogl jeszcze zobaczyc :(

a tu filmik

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638964 przez dominia
Jadzia piekny ocean, delfinki jeju ale super :) wloski masz fajne, takie naturalne :)

Ig o godzinie 5:30 stwierdzil, ze sie wyspal !!! :angry: lezy juz poltorej godziny u mnie w lozku, teraz okopuje kołdre ale chwilami jęczy, ze mu sie nudzi :dry: padam na ryj ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638981 przez Paulaaa
Cześć dziewczynki :)

Nocka ok. Amka spała od 22 do 5 :cheer: :cheer: :cheer: O 6.30 wstała, bo puściła bączka takiego, że była calusieńka do przebrania. :blink: Teraz znowu śpi u mnie na łóżku.

Suzi, Mikuś śliczny!! :kiss:

Monia piesek śliczny. :) Dobrze, że już się ogarnął i ''nie brudzi''.

Kasia współczuję z tym jedzonkiem. Może faktycznie pleśniawki? Kup Aftin (on 3zł) i przetrzyj jej buziaka. Może będzie lepiej. A może smoczek? Za mały przepływ?

Ola fotki super. :) Malutka ślicznie wyglądała. :)

Pati dobrze, że ojciec Cie poratował troszkę.

Michasia wszystko idzie automatycznie. Dochód dzielisz na waszą trójkę :)

Jadzia delfiny! Aaaajjj zazdroszczę, że masz je na codzień. :blink: Włoski fajne, takie naturalne. :)

Słońce wychodzi. Może będzie ciepło, bo wczoraj lało cały dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu - 11 lata 6 dni temu #638986 przez Monia_T
Witam z rana.

Suzi śliczniutki Mikołajek :kiss: :kiss: :kiss: Też mi się z Marcelkiem skojarzył jak zobaczyłam fotkę ;) I całkiem spory z niego chłopiec :laugh:
Chęć do cycusia na pewno się rozkręci. Maluch przynajmniej przez 24h po porodzie odpoczywa...za to później odpowiednio zmasakruje Ci cycki :blink: Powodzenia w cycusiowaniu :)
A jak cukry po porodzie?

Jadzia bardzo ładny, naturalny kolor :lol: Super Ci wyszedł :) W ogóle na tych zdjęciach Twoje włosy wyglądają na zdrowe i zadbane...u mnie to siano od ciągłego rozjaśniania :blink:
Ale się rozmarzyłam patrząc na te delfinki...super :laugh:
Już słyszałam, że spaniele to podobne charakterki jak beagle :)
Do nas też pasuje ta tabelka ze skokami rozwojowymi... :silly:

Marlena fajny taki dzień na luzie :) I super, że m Ci pomaga. Ja z mojego też mam ubaw jak za dużo % spożyje... :laugh:

Ola urocze zdjęcia :woohoo: Malutka ślicznie wyglądała, mamusia zresztą też :woohoo:
Jaka elegancka sala na imprezkę :)
Rodzeństwa to się oboje z mężem nie wyprzecie...bardzo podobni :)

Justyna z komunia, bierzmowaniem itd. to musisz postąpić tak jak czujesz. Nikt nie może Ci narzucać czy chcesz chrzcić, gdzie to będziesz robić i z jakiego powodu :)
Może za duże masz fotki? Spróbuj najpierw dodać małą fotkę i wtedy po eksporcie edytować i dopisać co chciałaś.

Pati dobrze, że tatuś Cię poratował. Co prawda z ilością kasy nie zaszalał, ale zawsze coś, pozwoli przetrwać :)

Michasia miło ze strony znajomych, że pamiętali o Ani :) Mnie wzruszają takie gesty, zwłaszcza nie od najbliższych.

Iga wczoraj wróciła do swojego trybu spania, czyli usnęła o 19.30 i pierwsze jedzenie było o 1 w nocy :) Później kolejne 3 minuty przy cycu o 3...ale w sumie nie wiem czy chciała jeść. Obudziłam się, bo wywaliła z łóżeczka grzechotkę(zapomniałam wyjąć) i jak zobaczyłam, że nie śpi to ją przystawiłam na chwilę. Wstała o 6, najadła się walnęła kupola i tak leży i gada ze mną na łóżku od 1,5h :woohoo:
Przy okazji kupoli...kilka dni temu przeszłam na biedronkowe pampki. I muszę powiedzieć, że są lepsze od oryginalnych pampersów :ohmy: Żadna wodnista kupa nie ma szans wypłynąć bokiem czy górą, chłoną zdecydowanie więcej i lepiej trzymają.
Wczoraj u Maila znalazłam kleszcza...był paskudny, czerwono-czarny i całkiem spory. Próbowaliśmy go z m wyciągnąć, ale chyba niestety główka została. Dziś idę do weta na szczepienie i odrobaczenie zapytam co z tym zrobić.
A popołudniu mamy z Igunią kontrolę na bioderkach. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Mnie choroba dalej trzyma, wszystko przejdę ale ten ciągły ból głowy jest okropny. Zasypiam i budzę się z bardzo ciężką głową. Iga ma katarek, ale nie najgorszy. Wczoraj byliśmy 2h na spacerze, lepiej nam się obu oddychało.
Kinia dziś w domu, mam pomoc :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638996 przez Paulaaa
O Monia mi przypomniała. ;) Też wczoraj kupiliśmy paczkę pieluch biedronkowych.
Jak na razie zużyłam jednego, więc się nie wypowiadam na temat ich trwałości. :silly: Na pewno są grubsze od orginalnych pampów - poza tym nie widzę różnicy jak je pomacałam. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #639015 przez dominia
Ja tez uzywam dady :) teraz juz kupilam 3 i powiem Wam, ze niby sa ciut wieksze niz 2 ale nie opinaja tak mojego serdelka i juz bede uzywac tych :)
Ostatnio moja kolezanka mowila, ze wycofuja huggies pampersy :) beda sie skupiac bardziej na chusteczkach i pampkach do wody :) a, ze Ona uzywa ich to kupuje gdzie sa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #639029 przez Monia_T
Dominia my też mamy biedronkowe "3". Nic nie opina goloneczek Iguni, a najważniejsze nic nie przecieka i nie przepuszcza :)
Z pieluchami Huggies to też słyszałam, że wycofują. Biedronki mają na nie teraz promocje, u nas cała paleta stała. Ale to były jedyne pieluchy, które uczuliły Kinię jak była mała :) Chusteczki mają ok, pieluchy mi nie podeszły. A Dady zaskoczyły bardzo pozytywnie :) Miałam próbki ze szpitala, zaczęłam jednak od oryginalnych...teraz już zostanę przy biedronkowych :)
Igula pospała pół godzinki i właśnie się wierci w łóżeczku, chyba zapchany nosek ją obudził :dry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #639030 przez sylwia1986
Suzi ogromne gratulacje :) Mikuś słodziak, a może masz laktator co by nim pobudzać piersi do produkcji mleka? Ale spokojnie myślę że Miki odeśpi trudy podróży na tą stronę i głodek da o sobie znać ;)

Monia, Michasia fajne macie te pieski, jak już będziemy na swoim myślę że też przygarniemy jakiegoś ze schroniska.

Olu pogoda fakt niespecjalna, i to akurat na ten jeden dzień się popsuła :( sobota ładna i dziś też zapowiada się niezła. Ale grunt że impreza się udała, Lidzia cukiereczek :kiss: my dziś idziemy załatwiać do księdza. A co do spaceru to chętnie, o ile nie zechcą odwiedzić nas rodzice, ale to jest tyle dni, że mam nadzieje w któryś uda się zgrać. Byliście kiedyś w Wapienicy nad zaporą?

Alina, Satine, Monia dziewczynki jak malinki :kiss: :kiss: :kiss:

Michasia tak, dzielisz przez 3, tyle że na rodzinne i gminne becikowe są oddzielne papiery.

Jadziu jakbym widziała swoje włosy, chodzi o długość i zmierzwienie ;) bo kolor masz zdecydowanie lepszy niż mój.
wow delfiny :lol:

Monia my testowaliśmy pampki z kauflanda, tyle że są od rozmiaru 3, ale na mojego wielkoludka już dobre, więc zużyjemy końcówkę 2 i zmieniamy rozmiar. Też jestem zadowolona, za 56 sztuk zapłaciłam 17,99 :lol:

Madlen jeśli to nie tajemnica, to ile kosztował Was remont? Robiliście łazienkę i kuchnię? Przemówiłam M do głowy że MUSIMY wziąć kogoś do roboty tego, chyba dotarło, bo miał wczoraj takie ataki bólu rąk z powodu tej cieśni nadgarstka że zwijał się z bólu, musiałam mu ubrać skarpetki, wiązać sznurówki i karmić...

My mieliśmy też wczoraj dzień lenia, pogoda nie dopisywała, więc był tylko jeden krótki spacer. Dziś ma być lepiej. Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #639109 przez Alina2408
suzi jeszcze raz gratulacje... i czekamy na foto mikiego...

monia praca w strykowie ale u nas przyjezdza autobus i zabiera to sa same ncki wiec w dzien bedzie czas dla nas jak sie wyspi...

monia z psiakiem to tak jak kiedys mialam amstaffke ona tez mi tak czadu dawala...

marlena dziekujemy czekamy na reszte zdjec :)

suzi natunia tez czasem spala dluzej a karmilam jak sie budzila i cyce dalej pelne... a miki cudowny...

ola ide chyba po kolejny rozjasniacz hehe ale zobaczymy moze sie odwaze cos pokazac...a jakie mlode to towarzystwo na zdjeciu :)

dziewczyny dziekujemy za komplementy...

jadzia u nas tez chyba znow skok byl a mala tez dzis spala do 6 od 20 wiec szok...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #639134 przez ola85
Michasia - siostra jest starsza o rok :) Co do papierków, to my tez mamy zaległości odkąd nie pracuję :blink:
Suzi - no to Mikuś się duży urodził :)
Jadzia - mi się ten kolor włosów podoba, masz kobieto zdolności :) Delfiny słodkie, oceanu zazdroszczę :)
Dominia - moja wstaje codziennie o 5 i nie śpi do 8, no a potem ona śpi a ja już zasnąć nie mogę
Paula - to piękna noc była
Monia - ja jestem bardzo zadowolona z pieluszek biedronkowych, bo po pampersach miała pupkę zaczerwienioną, poza tym jakieś te rozmiary nie takie, a huggisy przeciekały. Teraz używamy tą dadę 3 i jest ok :) Trzymam kciuku za bioderka :) no i oby ten katarek Wam przeszedł
Sylwia - jakbyś nie chciała robić chrzcin w domu to ja Ci mogę śmiało polecić tą restaurację, bo cenowo wyszło ok :) Nawet Ci powiem że w domu wyszłoby niewiele taniej ;) Ja w Wapienicy nad zaporą nie byłam, ale to blisko więc chętnie się wybiorę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #639155 przez sylwia1986
Olu my chcemy Bartka ochrzcić w kościele w Wapienicy i niedaleko jest dom weselny czy jakoś tak, babeczka przysłała nam cennik menu i za osobę 65zł w tym dwudaniowy obiad, zimna płyta i kawa, herbata bez limitu + do tego swoje ciasta,tort i alkohol. To w razie czego mam nadzieję że uda nam się umówić na któryś dzień na spacerek :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #639176 przez Satine0
Cześć laski ;-))

Za oknem szaro,buro i mokro. Spać mi się chce przez to masakrycznie!!!! No, ale cóż.

Wczoraj za to pogoda była piękna więc pojechaliśmy sobie do Pobierowa. Pierwszy Marysiowy wypad nad morze...zmiana powietrza chyba dobrze jej zrobiła bo przespała cała wycieczkę :laugh: A pod koniec przejażdżki przeżyłam horror! JEdziemy sobie spokojnie, nagle radio wysiadło. Samochód zaczyna słabnąć i z tych kratek zaczyna się kopcić. Myślę sobie "kurwa pali się!". No to ja pierwsze co za fotelik...i tutaj myślałam, że pasy powyrywam z tym fotelikiem!! Babcia była z nami to szybko podałam jej mała. Ona zaczęła od samochodu uciekać w razie jakby miał wybuchnąć czy coś. A później okazało się, że to kabel z radia zaczął się jarać... nosz mówię wam, wystraszyłam się nie na żarty. I teraz tak sobie myślę, że z jednej strony przypinanie tego fotelika jest słuszne...ale z drugiej jak przychodzi taka sytuacja to MASAKRA !

Jutro lecimy na 5 dni do mojej mamy ;-) Nie mogę się doczekać ! :blush: :blush: Muszę nas dzisiaj spakować bo jutro na szybkiego to połowy rzeczy zapomnę.

Suzi Śliczny skarbuś :kiss:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #639218 przez ola85
Sylwia - no to my właśnie tam robiliśmy :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #639245 przez Martyna
Witajcie Mamusie!!

Od środy była u nas masakra. Nie wiem czy to po szczepieniu czy co ale Mały tak strasznie płakał :( zasypiał tylko na rączkach a każda próba odkładania do łóżeczka kończyła się płaczem i krzykiem. Już jest lepiej ale jak płacze to coś strasznego :(

Na szybko trochę nadrobiłam

Suzi ogromne gratulacje!!!!!! Mikuś cudo :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: fajnie popatrzeć znowu na takie Maleństwo ;)

Jadzia mi sie bardzo Twój kolorek podoba :) cieszę sie że u Was juz w porządku bo jak czytałam co Cię spotkało to az się zagotowałam!!
:kiss: :kiss: :kiss: dla Hubcia!! ale ten czas leci!!

Delfinki cudowne :)

Dominia Igi jaki fajniutki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: i jaki radosny :)
To nie dał Ci pospać, ale może w ciągu dnia pośpi to odpoczniesz :)

Alinka super, że M będzie miał pracę :) a Nataszka BOSKA!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Monia ZDROWIA!!! A z bioderkami na pewno będzie super!!! :kiss: :kiss: :kiss: dla Iguni
A my korzystamy z rossmannowskich i jesteśmy bardzo zadowoleni. W sobotę rozpoczęliśmy 3:)

Ola Pięknie wyglądaliście, a Lidzia najpiekniejsza :kiss: :kiss: :kiss:

Pati dobrze, że tata Ci trochę pomógł i fajnie, że teraz będziesz miała troche wolnego to naładujesz akumulatory ;)

Michasia to bardzo miło ze strony znajomych :) dobrze, że nadgoniłaś z papierami bo jutro koniec kwietnia !!

Paula ale nocka :) u nas maksymalnie 5 godzin ciągiem

Satine współczuję tego przeżycia!! ale musiałaś być przerażona!! Maryś cudna i jaka zadowolona :) :kiss: :kiss: a morza zazrdoszczę ;) ;)

Sylwia to kiedy chrzest? my mamy 16 czerwca i jeszcze poszukiwania restauracji trwają. Propozycja bardzo dobra, zwłaszcza jak Ola też zadowolona :)

Dziewczyny mam pytanie do Was. W maju mamy 2 komunie - u mojego chrześniaka i mojego kuzyna. Czy wiecie co się teraz daje jesli chodzi o prezentny lub ile sie daje w kopertę?
Jak ja miałam komunię to było to wydarzenie bardzo duchowe i inaczej się to przezywało. Teraz to nawet nie wiadomo co dać bo dzieciaki wszystko maja i w większości nie doceniają. Jeśli macie jakieś doświadczenia i pomysły, będę wdzięczna za radę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #639255 przez michasia
Jadzia ładne włoski, mój P powiedział, że fajne te "wichrowe wzgórza", a na delfiny, że my to najwyżej możemy na bociany popatrzeć na spacerze :D

Kurcze chcieliśmy założyć gaz przed wyjazdem do Gdańska, ale brakuje nam trochę kasy na sekwencje. Więc założymy po powrocie.
Ale za to dostanę duży zwrot ze skarbówki:)

Pogoda dziś do bani...nic się nie chce. Ani to nawet spać się nie chce.

Satine to miałaś stracha. My mamy bazę do fotelika, więc wystarczy nacisnąć w jednym miejscu i się wypina, no i stabilniej niż w samym foteliku.
Śliczna Marysia. Piękna ma buźkę i jak ładnie ubrana. A spojrzenie-czysty tatuś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl