BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643306 przez [email protected]
Buziaki od Gabrysia dla wszystkich bobasków :kiss:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643312 przez gabilee
a tu tatuś na spacerku z Leosiem :)

i mamusia :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643316 przez gabilee
kasia to daj znac co ci powie rehabilitantka mam nadzieje, ze to jednak nie to co myslisz z tym napieciem ;/

aganobla sliczny Gabryś :D

dziewczyny czy dostalyscie juz macierzynskie z zusu? bo ja juz czekam i czekam i nic na koncie cisza ! kurcze juz by mi sie kasa przydala a tu zonk , jak my im placic mamy to w terminie a oni sie ociagaja ;/
ale super , ze bedzie roczny macierzynski mimo. ze 80 procent , ale zawsze dluzej :)

a tu Leos podczas kapieli :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643325 przez gabilee
o kurde wlasnie sprawdzilam konto ale wypas :)jednak juz dostalam przelew :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643342 przez Pliszka
Hej :)

Dziękujemy za komplementy :)
Ale śliczne szystkie dzieci! :)
Monia, cieszę się, że szpinak smakował :laugh: Na zdrówko!
Madlen, dzielny z Ciebie sportowiec :lol: Ja oprócz zumby, która jest rewelacyjna i polecam wszystkim :laugh: zaczełam chodzić na Bokwę, to ponoć nowość, bardzo fajna sprawa :laugh: I czytałam, że w godzinę można spalić 1000 kalorii :ohmy: :laugh:
www.styl.pl/piekno/fitness/news-bokwa-ta...z-i-walcz,nId,930356
No i też chcę zacząć biegać :) Kolega rozpisał mi treningi i planuję wystartować we wrześniu w biegu Run Warsaw na 10km :)

Olek też zaczął się śmiać na głos :laugh: I też kończymy dziś 3 miesiące :laugh:
Ale pogoda dziś :( Myślałąm, że u teściów rozpoczniemy sezon hamakowy, a padało cały dzień :( Mam nadzieję, że następnym razem się uda, Dziś był dzień drzemkowy ;) Nabieramy sił na słoneczne dni :) Moi rodzice mokną w górach :dry:
Teść kupił wanienkę zeby Olek mógł się pluskać jak jesteśmy u nich i codziennie pływamy :) Olek w wannie nie przestaje się uśmiechać :laugh: Kopie nóżkami i macha rączkami z taką energią,ze potem zaraz po jedzonku idzie zmęczony spać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643351 przez Monia_T
Ale piękne dzieciaczki się na fotkach pojawiły na forum! Wszystkie cudne, bez wyjątku :kiss: :kiss: :kiss: Zaraz weselej się na forum zrobiło :laugh:
Dziękujemy za życzenia i miłe słówka :lol:

Kasia mam nadzieję, że Tosia nadgoni sama i rehabilitacja nie będzie potrzebna. Fajny filmik :)

Madlen w nosidełku na spacerach chodzimy rzadko, zazwyczaj wożę ze sobą gondolę. Ale jak już nosidełko to ok. 1-1,5h Iga w nim spędza. Myślę, że to nie jest za długo, zwłaszcza, że w podróży autem dziecko spędza czasami więcej czasu w foteliku.
Też byliśmy wczoraj w Auchan ok 19...tłumy :ohmy:

Mrufka niestety odpuściłam kręcenie ostatnio :P ale zbieram się :silly:

Nie odpiszę na wszystko co bym chciała, sorki...:)

Iga miała dziś kiepski dzień, od południa prawie cały czas miauczała, popłakiwała, marudziła. Co chwila cyc, znowu płacz...nie wiedzieliśmy o co chodzi. W końcu dałam jej bobotic, po którym walnęła wielka kupolę i pruty poszły. Śmiała się już w głos jak je puszczała :)
W ogóle zaczęła się tak fajnie głośno i długo śmiać, mogłabym tego słuchać i słuchać :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Jutro o ile prognoza pogody się sprawdzi jedziemy do Ciechocinka. Jeszcze moja mama zapowiedziała, że zabiera się z nami.
Także Alina uważaj, nadchodzimy :blink: właściwie nadjeżdżamy :woohoo:
Włoski małej się nie wytarły, ale pewnie dlatego, że miała ich sporo :)

Jestem wykończona, poprasowałam 3 pralki prania, upiekłam schabowe, nagotowałam barszczyku...teraz odpoczynek :)

Nataszka, Oluś całuski z okazji 3 miesięcy :woohoo:

Powtarzam się, ale nasze lutowe dzieciaczki są najpiękniejsze :laugh: :laugh: :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643362 przez dominia
Suzi jaki Mikołajek piękny !!!!!!!!!! jaki pajacyk w króweczki słodziutki :) Mama koniecznie wycałuj Synka ! :kiss: :kiss:

Kasia Tosiunia cudna :kiss: :kiss: całuski w ten uśmiechnięty buziak :kiss:
myślę, że malutka leniuszek chwilowy i spokojnie zacznie podnosić główkę :)

Pliszka buziaczki dla 3 miesięcznego Olusia :kiss: :kiss:

Dzisiaj Igi też nie był za spokojny :( ale za to mieliśmy Tatusia dla siebie cały dzień co jest wspaniałe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643365 przez gabilee
madlen moj Leon w foteliku samochodowym speda dziennie minimum 2-3h , bo duzo sobie jezdzimy i w nim najlepiej mu sie spi i lezy w gondoli wogole nie lubi lezec nie rozumiem , no ale juz niedlugo spacerowka :D a co do fotelika to mysle , ze one sa tak skonstruowane aby sluzyly a nie szkodzily

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643380 przez jadziatopol
dziewczyny :lol: sliczne sa wszystkie dzieciaczki :lol:
Moj Hubek neistety nie lutowy a styczniowy ;) ale mam nadzieje,ze zaliczycie go do tych lutowych najpiekniejszych? ;) :blink:

Madlennie mowilam do Bartka od urodzenia...zaczelam dopiero jak mial 3-4 latka...bo mialam fiola na punkcie angielskiego...a potem jak moj tata wyjechal do stanow to tym bardziej :) nie szalej tak z tymi cwiczeniami bo jeszcze schudniesz za bardzo i wtedy zostane sama z sadelkiem ;) :blink:
Pliszka ty to meeeega babka jestes! maraton10 km????!!!! kobieto, szalejesz :ohmy: :lol:
Gabilee moj na spacery chodzi w foteliku od urodzenia bo gondolki sa tu malo popularne....moze spedza w nim tez jakies 2-3 h dziennie
Alina przestal sie wyginac :lol: w prawo...teraz sie wygina w lewo! hahaha...chyba tak musi byc :)
Monia jak Igunia...? zaczela cos gadulic? Moj Hubcio troszke zaczal i od wczoraj mega krzys=czy z radosci i sie smieje :) ucaluj moje pulpeciki nozie :kiss:

Wszystkim maluszkom ktorekoncza 3 miesiace dzisiaj zycze wszystkiego dobrego i przesylam mnostwo calusow :kiss: :kiss: :kiss:


Moj tez juz sie smieje glosno...jak go gilgocze to smieje sie tak ,ze go na zewnatrz slychac..... :lol:
Moj R zostal wyeksmitowany do salonu i spal na podlodze (miekka jest) bo strasznie chrapie jak jest chory...spac nie moglam zeszlej nocy i Hubek tez. A dzisiaj spalismy od 21-ej do 5 rano. Wreszcie sie wyspalam sie :lol:

Nie wiem co komu mialam odpisac...zeby mnie bola i skupic sie nie moge na niczym dzisiaj ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643392 przez xpatiiix3
Mrufka, Kasia, Suzi, Aganobla, Gabilee śliczne maluchy :kiss:

Dominia no to m się rozszalał :P mi ogólnie z tego co policzyłam to sporo przyjdzie w tym miesiącu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:)

Kasiu zobaczysz Tosia na pewno ma chwilowego lenia :)

Pliszka fajnie, że sporty różne uprawiasz i znajdujesz na to czas :) co raz o jakieś nowości wynajdujesz :)

Gratulacje wszystkim naszym 3miesięczniakom :) całuski :*

A do mnie jutro przychodzi koleżanka, za 3 tyg termin ma ale chciałam się jeszcze z nią spotkać jak ma brzuszek hehe kurde brakuje mi własnego, ale za razem cieszę się, że już po wszystkim i maluch jest ze mną :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643400 przez jadziatopol
Ola dzieki :) Ale Lidzia juz urosla! :ohmy: sliczniutka :lol: :kiss: mojemu Hubkowi tez wycieraja sie wloski z tylu od ucha do ucha ma taki wytarty pasek

o, tak to wyglada



a z przodu wyrastaja mu nowe krociutkie...smiesznie to wyglada bo jak wiatr wieje to rozwiewa mu tych dluzszych kilka wlosow :lol:

Buziaczek ciesze sie ,ze juz jestescie w domku i ze dolegliwosci zniknely :lol: zdjecia nie widze niestety.....calusek dla Zuzi :kiss:

Sylwia ale Bartek juz wielki! sliczny chlopak z niego! :kiss:
Kasia moj Hubus tez tak mial...ze jakis czas nie chcial czegos wykonywac co umial wczesniej....tak jak na przyklad z lezeniem na brzuszku co kiedys pisalam. Moze Tosia to ma chwilowe...na pewno wszystko bedzie dobrze. Moze ma skok rozwojowy a wtedy dziecko zapomina pewne nauczone wczesniej czynnosci.Tosia sliczna :kiss:
Mrufka Ada rozwala fryzura :lol: jest swietna :kiss:

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643401 przez Pliszka
My też już mamy za sobą dwie wycieczki do Trójmiasta i za każdym razem 4,5h w jedną stronę w foteliku. Olek spał cały czas, z krórką przerwą na jedzonko we Włocławku :blink: Zawsze jak się tam zatrzymujemy to myślę o Alince ;) Dobrze pamiętam, że to Twoje rodzinne miasto? :) Jeśli chodzi o jazdę samochodem, to tylko zawsze mam problem jak Olka ubrać i najczęściej jest troszkę spocony po podróży :dry: Ale póki co na szczęście zdrów jak rybka :laugh: I dzięki spacerkom nad morzem, mam nadzieję, ze tak zawsze pozostanie :)
Na spacerki zawsze w gondolce, a następnym razem nad morze zabierzemy nosidełko :) Wreszcie będę mogła pochodzić na boso po piasku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643413 przez jadziatopol
Marlena dzieki...wlasnie dzisiaj juz sie wykreca w druga strone czyli jest ok...Fifi super i jak ladnie podnosi glowke :lol: :kiss:
Gabilee fajne zdjecia :) Leos taki juz duzy i sliczny :kiss: Wszystkie nasze dzieci rosna w oczach ! :lol:
Madlen dzieki :kiss: nie mam niestety FB. Mielismy kiedys z R ale zaczal byc zazdrosny i usunelismy ;) to bylo jakies 4 lata temu...ale da sie zyc bez tego :blink:
Patii
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
pomimo tego ,ze nie moglam narzekac na ciaze bo wszystko bylo ok to jednak nie tesknie za brzuszkiem :blink: ;)



A ja dzisiaj rano meeega wyspana....bo wstalismy o 5 ...Hubus zjadl i poszlismy dalej spac do 7. ..wiec spal 10 godzin....powital mnei mega usmiechem zjedlismy sniadanko...umylismy sie i zapakowalam chlopakow do auta punkt 8 rano,zeby zdarzyc przed upalem i pojechalismy do San Francisco na zakupy bo tam taniej. Kupilam caly samochod owocow,warzyw,ryb...zapas na 2-3 tygodnie. Jak bylismy w sklepie z rybami i owocami morza (plywaja zywe i zabijaja jak kupisz)....smrod tam nieprzecietny jest i Hubek pierwszy raz mial taka skrzywiona mine...widac bylo ,ze mu smierdzi jak cholera...myslalam,ze pekne ze smiechu! :lol: Tutaj tylko bedziemy kupowac mleko i wode. Wrocilismy o 11.30....i juz czuc bylo straszny zar z nieba...Hubek w samym pampie i podkoszulce...goraco jak w piekle...teraz bedziemy siedziec w domku i o 18-19-tej dopiero na spacer. Chcialam kupic jakas chustke albo czapeczke dla niego na slonce ale tu nie ma na takie malenstwa nic na glowe....z checia wyjelabym go na spacerze z tego fotelika i poszlabym na plaze ale glowke ma nie oslonieta i boje sie ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643448 przez xpatiiix3
Jadzia, żeby tylko szajba nie odbiła :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i to wszystko :D hehehe sporo tego było, ale macie na co popatrzeć :)

Martyna no na babcię mogę liczyć, że mi się nie rozpłynie samo powoli :D

Dominia wiem coś o tym spora część idzie do babci a ja zostawiam sobie tylko na potrzebne rzeczy dla malucha no i jedną przyjemność sobie zrobię :) :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643457 przez Martyna
Monia slicznie wyglądacie :kiss: :kiss: :kiss: buziaki dla Iguni :kiss:

Monia a Igunia sama zasypia w łóżeczku czy najpierw jest utulona i jak już spi to odkładacie do łóżeczka?

Dobrze, że Bobotic pomógł!
my póki co czekamy na głośny śmiech!

Buziaki także dla Nataszki i Olusia z okazji ukończenia 3 miesięcy!!!

Madlen nieźle :) zajechałaś rowerek :) ja z naszego ostatnio tylko kurz wycieram!! wstyd!! za tydzień pierwsza komunia a ja nic nie mam do ubrania i aż się boję iść na zakupy!
Podziwiam i wytrwałości!!

Sylwia ale Bartuś cudny :kiss: :kiss: :kiss: jakie ma piękne oczka!! buziaki z okazji ukończenia 2 miesięcy

Leoś dla Ciebie również :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: fajne to zdjęcie z rączką w kieszeni i jakie duże słodkie stópki :)

Gabi jacy dumnie rodzice :) super, że już dostałaś. Jak załozysz sobie konto to będziesz miała podgląd do m.in. wszytskich zasiłków, kiedy i ile będą przelewać

pue.zus.pl/portal/logowanie.npi

Marlena cieszę się, że Cię zmotywowało :) Filipek cudowny spioszek i jak główke pieknie trzyma :kiss: :kiss: :kiss:

Buziaczek dobrze, że już w domku jesteście :) ale sie biedne wymęczyłyście tyle czasu :kiss: :kiss: :kiss: dla Zuzi

Od kiedy pracujesz i co robisz?Musiałaś czy chciałaś już wrócić do pracy?

Ola ale Lidzia jest śliczna!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Ostatnio zapomniałam więc teraz pytam, gdzie Ty pracujesz, że już kilka razy pisałaś o tym, że jedziesz do pracy?

Nam włoski też pojaśniały ale póki co się nie wycierają, a wręcz pojawia ich się więcej

Pati leniuchuj :) należy Ci się. Babcia tajemna skrytka :laugh: podoba mi się

Mrufka śliczna ta czuprynka Ady :kiss: :kiss: udanej imprezy

Kasia ale cudna Tosia oglądałam z M kilka razy i banan na buzi :kiss: :kiss:
:kiss: :kiss:
Na pewno wszystko jest w porządku!!

Suzi ale słodziak z Mikusia :kiss: :kiss: :kiss: i jakie pultynki fajne:)

Dominia ja jak jest burza to też wszsytko wyłączam, Takie przyzwyczajenie w domu. Niektórzy się śmieją ale w moim rodzinnym mieście kiedyś na sąsiednim osiedlu piorun uderzył w dom i cały sprzęt jaki był podłączony do prądu się spalił a instalacja elektryczna w całym domu powyrywana i spalona.

Super, że razem z M spędziliście dzisiejszy dzień :)

No tak mój brat rzeczywiście przejety. Był ponad 4 godziny. Bawił sie i rozmawiał z Robercikiem :)

Aga Gabryś jakie fajne spojrzenie i jaki długaśny :kiss: :kiss:

Pliszka rzeczywiście pogoda nieciekawa :( moi rodzice jak byliśmy na święta to też zakupili wanienkę :) i maja jeszcze łóżeczko kupić zwłaszcza, że w lipcu pojawi się ich pierwsza wnuczka :)

Jadzia ale piekna nocka :)
zęby bolą, to nie dobrze, oby szybko przeszło!!1 a jakie ma Hubi nóżki :kiss: :kiss: :kiss: rozkoszne, cały do schrupania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl