BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 12 godzin temu #644219 przez jadziatopol
dziewczyny...a mnie tak strasznie gardlo boli....wczoraj cala spocona (bo upal jak cholera) wyszlam na spacer o 17-tej i zawialo mnei nad woda....bo wiatr byl zimny wieczorem a w domu z kolei duchota. Co bierzecie na gardlo...ja kupilam R i B tabletki do ssania ale tu na wszystkich jest informacja,ze matki karmiace powinny przed uzyciem skonsultowac sie z lekarzem ;) plucze woda z sola ...ale jest coraz gorzej. Znacie jakies inne domowe sposoby?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #644237 przez Alina2408
jadzia na gardło wiem że możemy chrolchinaldin a z foliowych sposobów to płucz szałwia

monia nie wiedziałam że masz dziś imieniny ups wszystkiego najlepszego trochę spóźnione ale szczere. dziękujemy za bardzo miłe spotkanie było bardzo sympatycznie poznać się na żywo i dziewczynki pooglądać. muszę wam dziewczyny powiedzieć że iga i kinga są super monia udały ci się ;) za zdjęcie oczywiście głowy ci nie urwę Ja nie mogę wstawić do czasu powrotu do domu. dziękujemy też za prezent dla Nataszki dźwięk tej zabawki bardzo się jej podoba dziękujemy. szkoda że Nataszka zrobiła szybkie zakończenie dnia ale mam nadzieję że się spotkamy :) w niedługim czasie.

na resztę portów odpisze w domku buziaki




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 godzin temu - 11 lata 4 godzin temu #644240 przez drzyzgunia
Hej :)

Ja już nie śpie od 4:40 bo i po co??? skoro można mamę wyeksmitować z wyra a samemu iść spać w najlepsze:P Mój mały mężczyzna ma dzisiaj chrzest a z nas wszystkich najbardziej przeżywa tatuś wczoraj powiedział, że czuje się jak przed ślubem :P przyjęcie robimy w lokalu zawsze to wygodniej a po drugie nie dali byśmy rady pomieścić 20 osób w domu :) dobrze, że póki co zapowiada sie bardzo ładny dzień :)

Ola ja mam tak samoo mój non stop używa zwrotów "zaraz" , "później" i mnie też denerwuje to jak cholera mały mi wyje na rękach a ten musi iść do ubikacji a to musi z psem wszystko inne...niestety jeszcze czasami mam wrażenie, że nie dojrzał do roli ojca niestety...chociaż są momenty kiedy wykazuje się dojrzałością...ale i tak częściej przemawia, prze niego egoizm noo ale co zrobić taki nasz los chyba :P
mój śpi najczęściej na boczku wtedy łapie najmocniejszy sen...a przy buzi lub czasami na buzi musi być pieluszka koniecznie :)

Jadzia
z tego co czytałam styczniówki to one używały tantum verde....u nas w domu płucze sie również gardło wodą utlenioną albo sodą oczyszczoną :) mój mały wieczorem usypia sam w łóżeczku ale w dzień nie ma takiej możliwości musi być bujany noo i koniecznie muszę mu śpiewać...tylko mnie trochę nudzi mój repertuar ile można śpiewać na wojtusia :p

Monia oglądałam twoje zdjęcia na FB i tutaj oczywiście i powiem Ci jedno super lasencia z ciebie nie jedna 20 latka mogła by ci pozazdrościć figury i ogólnie wyglądu w ogóle nie widać, abyś nie dawno rodziła :) ja ci zazdroszczę :P

My z S przymierzamy się do zakupu X BOKSA kinect i już upatrzyłam sobie grę ZUMBE :) mam nadzieje, ze zapał nie będzie słomiany :P

Miłego dzionka dziewczyny ja uciekam ogarniać się pomału :)

Specjalnie dla cioć forumowych mały czaruś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 godzin temu #644266 przez dominia
Dzyzgunia Bartuś to chyba raczej Tatusiowy jest :)

Hej :)

Zaraz przed 6 .. Ig stwierdzil, ze juz nie bedzie spal bo po co .. My z M gotowi a ten od 8 spi znow w najlepsze ;) ahh te Nasze rodzynki :)

Dzisiaj imieniny dziadka :/ tak mi sie nie chce tam isc.. Dobrze, ze mieszka za siatka to najwyzej szybko wrocimy do domu :)

Milego dnia :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 godzin temu #644284 przez Marlena1888
hej mamki!

Drzyzgunia ale Bartuś ma śliczne oczka! a jak ślicznie się uśmiecha!!!

Jadziapol ja na boląco gardełko jem miodek :kiss: albo cały czas nawilżaj gardelko cuksami :silly: a może przepłucz wodą z sodą..? :kiss: oby szybko przeszło.. mój też zasypia przy cycu ;) ale jak położe na łóżko to praktycznie zawsze się budzi, i wtedy smok, pozycja boczna i głaszczę i sam ładnie usypia. najgorzej po całym dniu jak jest zmęczony to z tego przemęczenia nawet nie może zasnąć.. jadzia to my kąpiemy ok 21 a nawet później :) raz nawet zdarzyło się nam kąpać ok 23.00 :ohmy: :lol: ale to przyszedł znajomy i w karty cieliśmy a Fifi spał na rączkach:) najpierw karmienie, potem kąpanie i lulu:)

Patii a widzisz, jeszcze M będzie żałował jak sobie znajdziesz ładniejszego, inteligentniejszego, milszego, cudownego i odpowiedzialniejszego boya :) a ile facetów chciałoby taką super laskę!!!!!!!!!życzę Ci żebyś sobie ułożyła życie jak najlepiej z jakimś cudnym rycerzem :):***** :) ;)

Monia sto lat!!!! wszystkiego najmilszego okazji imieninek!!!!! ale fajnie widać Cię razem z Aliną:) a jednak są możliwe takie spotkania :) ślicznie wyglądacie, piękna rodzinka!

justyna, tak Fifi obraca się :)tak mu się podoba że muszę z 5 razy dać na brzuszek żeby choć chwilę na nim pobył :huh: :laugh: Filipek rzadko ulewa, ale jak uleje to wiem że za dużo zjadł..współczuję, sama w domu to naprawdę idzie zwariować. a weź zostaw M z dziećmi choć na godzinkę a sama wyjdź na zakupy, od razu będzie lepszy humorek- przynajmniej ja tak mam ;)

Madlen ale Wam fajnie... uwielbiam morze..




Ola znam to.. mężczyźni.. ile razy u nas tak było.. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 godzinę temu #644299 przez Marlena1888
kasia kurcze chora sytuacja.. co to za teściowa że tak się wtrąca! wszystko widzę zaplanowała ale bez Waszej a przede wszystkim Twojej wiedzy! :silly: śmiechu warte! tylko szkoda Twoich nerwów..

ola Fifi najbardziej lubi zasypiać na boczkach.. tak go nauczyliśmy niestety od pierwszych dni życia raz na jednym raz na drugim ;P ale jak na rączkach to zasypia na pleckach, i czasem potrafi też na pleckach jak jest zmęczony to już mu nic nie przeszkadza ;P

satine z teściowej niezły babsztyl.. no co jej do tego! @! oj głupiaa jakaś.. Marysia jak zwyka śliczna! a Ty wyszłaś bosko!

chomiczka ale oLUŚ słodziak! a mama zfiksowała widzę delikatnie eh masakra. powiem Ci że mojej mamy tez nie poznaje.. najgorsze jest to że jak gdzieś idziemy to babcie i tak robią z naszymi pociechami co chcą..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 godzinę temu #644301 przez Marlena1888
a Filipek dziś ładnie pospał :) od 23 do 5.20 :) i potem po karmieniu od 6 do 8:))) :lol: :lol: :lol: a ja właśnie maluje sobie paznokietki w szlafroku a M siedzi z niuńciem hi:)myślimy co by zjeść na śniadanko :) a wczoraj M wybrał sie do lekarza ortopedy do rzeszowa i przywiózł mi prezencik:) japonki takie z brylancikami słodkie (za 70zł hihi), szamponik nowość z welli do farbowanych i winogronka.. :lol: :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644419 przez ola85
Hey
Monia - ja mam ten klin bo kupiłam go kiedyś jak mała była podziębiona i sprawdza się fajnie, ale nawet jak na nim leży tez czasem jej się uleje. Fajne zdjęcia :) Dwie wspaniałe mamusie i śliczne córeczki :) Zaległe życzenia imieninowe :kiss:
Jadzia - ja na gardło brałam Sebidin i w ciąży i przy karmieniu. A tamtum verde też można. A wiesz w ogóle ostatnio jestem cięta na mojego M :blink:
Drzyzgunia - Ja też śpiewam małej, najlepiej wychodzą mi biesiady :P, słodki blondyneczek :kiss:
Drzyzgunia, Jadzia, Marlena - dzięki :kiss:
Marlena - no to fajne te prezenciki :blink: :laugh:

Moja dzisiaj nie śpi od 4.50. Ale koło 6 padła i przespała jeszcze do 7 :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644507 przez Monia_T
Cześć

U nas dziś cudowna, słoneczna pogoda :laugh: Aż się chce z domu wyjść :laugh:
Niestety Igunia ma kiepski humorek :( Antybiotyk, który biorę spowodował u niej ostre kupy i pupkę ma wysypaną w krosteczkach. Niestety boli ją to, dodatkowo chyba brzuszek dołączył...odstawiam to diabelstwo, ja się jakoś przemęczę.

Ola rozumiem Cię, jeśli chodzi o facetów... ;)

Jadzia na gardło brałam tantum verde i isle...ale średnio pomogły. A żeby złagodzić ból ssałam hallsy.

Alina blondyno ;) mam nadzieję na kolejne spotkanie wkrótce :lol: Nawet nasi panowie się dogadali... :silly:
Ucałuj Natasię :kiss:

Drzyzgunia dziękuję, to bardzo miłe co piszesz, dziękuję :woohoo: :kiss: Ale ja się tylko dobrze kamufluję :silly:
My mamy xboxa z kinecktem i jakoś nie mogę się zebrać :silly: ale sprzęt super, polecam :woohoo:
Powodzenia na chrzcinach. Bartula świetny :woohoo: Ekstra minka.

Marlena super z tymi prezentami :lol: Też to lubię :woohoo:

My kąpiemy Igę ok 19.30-20, bo później ona pada jak kawka :laugh: Jak wracamy późno jak wczoraj to odpuszczamy kąpani i jest dzień brudaska :)
Dziękuje za życzenia :laugh:

Dziś kupiliśmy Iguni karuzelkę nad łóżeczko. Las tropikalny z FP, strzał w 10 :woohoo: :woohoo: :woohoo: Iga oczarowana leży i wpatruje się kręcące się zwierzaki i falujące listki :laugh: Muzyczki też ekstra, podobają jej się. Tak to wygląda:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644523 przez sylwia1986
Marlena to miałaś przeżycie, koniec świata, taka burza nagła. Mam nadzieje że jesteś cała i zdrowa :)

Satine piękne zdjęcie z Marysieńką :kiss: :kiss: :kiss: jaka teściowa udana :lol:

Olu Bartek w nocy śpi na pleckach, ja natomiast owijam go kocykiem w kokonik i też zachodzę w głowę czy to dobrze dla bioderek. A dziś przespał mi od 21 do 4.30 i pewnie spałby dalej, gdyby nie głodny M który obudził go szeleszczącą torebką biszkoptów :lol: a ja od 4 zaglądałam do niego czy oddycha bo tak cichutko spał. W dzień zdarza mu się drzemka na brzuszku.

Kasiu u Ciebie z tym wyjazdem w góry też ciekawie :huh:

Madlen u nas spontan nad morze nie wchodzi w grę, a szkoda. Miłego plażowania :)

Jadziu u mnie to samo, jedzonko, max godzina aktywności, spanko, znów jedzonko i tak w kółko, no chyba że spacer po jedzonku to od razu jest kimono :lol: kąpiemy o 20, wcześniej o 21 bo czekałam na M, ale czasem przetrzymać go do 21 było truuudno, a teraz jest super.

Justyna ulewa często ale nie po każdym jedzeniu, tylko jak zje za dużo. A teściowa nie da rady Ci jakoś pomóc? Bo chyba też jest na miejscu.

Olu też znam to "za chwilę" do szału mnie to doprowadza :dry: :lol: u mnie z tym zasypianiem przy cycu też chwilowa drzemka.

Monia cudownie że wyjazd się udał i spotkałaś się z Alinką :) :) :) najlepszego :kiss: karuzelka super :)

Drzyzgunia udanego chrztu i buziaki dla Bartosza imiennika mojego synka :kiss: :kiss: :kiss: a macie drugie imię dane?

Marlena oj widzę kroi się stosunkowo udana noc rrrrrr :silly:

My dziś spacerowo, byliśmy na meczu i znowu wygrali, nawet mój M który jest bramkarzem zaliczył bramkę ;) 2 razy byliśmy z Bartkiem i 2 razy wygrali, śmieją się że ta mała "maskotka" przynosi im szczęście :lol: teraz zjedliśmy obiadek i chyba zaraz znowu wyjdziemy bo pogoda super.
Miłej majóweczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644537 przez xpatiiix3
Drzyzgunia ale fajny ten Twój mały facecik :)

Marlena nie dziękuję, oby się spełniło :kiss: ale się nocka zapowiada jak takie fajne prezenty od emka dostałaś :D

Monia świetna karuzelka ja też muszę jakąś kupić dla Marcysia, bo się nudzić zaczyna już zwierzaczki w łóżeczku nie starczają :P

Dzisiaj u mnie była koleżanka :P hmm 17 lat skończyła niedawno, za 2 tygodnie rodzi.. a jej chłopak 15 kończy dopiero, hmm a może skończył już nie pamiętam... :OOOOOOOO ale z tego co widzę to bardziej opiekuńczy niż M.. ale pozory czasem mylą :P

A teraz na spacerek się wybieramy :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644542 przez ola85
Monia - fajna karuzela
Sylwia - my też dzisiaj zaliczyliśmy 2 spacerki :) Wreszcie pogoda piękna :laugh:
Pati - 15-latek ojcem? biedna dziewczyna... mam nadzieję że sobie poradzą

Ja to w ogóle jestem pod wrażeniem że Wasze dzieci tyle śpią!!!Moja budzi się koło 6.30 (czasem też o 5 :blink: ) 2h aktywności, potem ok godzinki snu, potem znowu duuża kupka i zabawy, potem zasypia tak na 1,5h, a potem do 11 wieczorem to już tylko 15min drzemki, czasem uda jej się jeszcze zaliczyć jeden godzinny sen, ale rzadko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644557 przez Monia_T
Mogę śmiało stwierdzić, że Iga uwielbia film "Madagaskar". Nieustannie chichocze i gada do tv :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644598 przez jadziatopol
Monia hahhaha..."Madagarskar" :lol: tez lubie :lol: a Hubek lubi Kaczora Donalda i piosenke "kaczor donald farme mial....ija,ija,ooo" :lol: hahhaha ale te nasze dzieciaki smieszne :lol:
Patii tak jak mowilam i bede powtarzac do konca zycia...wiek o niczym nie swiadczy. Moj mial 15 lat jak go poznalam i byl bardziej dojrzaly niz facet ,z ktorym bylam (mial 40 lat). Tak wiec jestem w stanie uwierzyc ,ze moze byc bardziej dojrzaly niz ktos kto jest starszy. Roznie to bywa.Ale bedzie im ciezko na poczatku...bo oboje sa mlodzi ;)
Sylwia to dobrze,ze moj Hubus to nie jedyny spioszek :lol:

Ja dzisiaj sie obudzilam i nie moglam z siebie wydobyc zadnego dzwieku. Mam zapalenie krtani. Teraz jest nieco lepiej...ale w nocy myslalam,ze sie przekrece z bolu.
Dzieki dziewczyny za rady :) cos wyprobuje...problem tylko w tym,ze tutaj nie ma takich produktow...ale miod kupie i szalwie :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644642 przez sylwia1986
Olu ale czasem to wygląda tak że po tym karmieniu, przewijaniu, zabawie muszę ponad pół godziny usypiać, sen trwa 15 minut po czym budzi się bo głodny :dry: :S :lol:
No pogoda super, mam nadzieje że wkrótce uda nam się spotkać jak Monia z Alinką :)

Jadzia miód z cytrynką ;)

Pati no jasne że kogoś znajdziesz :laugh: , ważne żeby nic na siłę i szukać kogoś kto będzie też dla Marcelka dobrym tatą.

Dobra idę szykować kąpiel dla mojego gadulińskiego, aż szkoda go odrywać od tej miłej dla ucha konwersacji z misiami :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl