BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #643984 przez dominia
Madlen ale ekstra !!!! w Karwii byłam 2 lata temu, piękna miejscowość i morze cudo :)
Bawcie się dobrze !!! czekamy na fotki z plaży :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #644009 przez jadziatopol
Ola hihihi...polsko-ameryk. Hubercik :lol: hihihi...a mine mial extra...zaluje ,ze nie mialam aparatu :lol: ale Lidzia dlugo harcuje...az 2 godzinki? ale ma energii! moj nie wytrzymuje ponad godzine...godzina w ciagu dnia aktywnosci to max potem pada ze zmeczenia i idzie spac na godzinke i potem znowu to samo....ale moze dlatego tak pada bo prawie cala godzinke cwiczy na macie i sie meczy? nie wiem.....martwie sie ,ze za czesto spi w ciagu dnia. Teraz pocwiczyl na macie obracanie ...widac bylo ,ze go to duuuzo wysilku kosztuje...wytrzymal tylko pol godzinki i znowu do spania ;)


ale ciiiisza....weekend majowy widac :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #644026 przez justyna84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #644031 przez dominia
Jadzia spokojnie jak zliczysz czas aktywności Hubunia za cały dzień to wyjdzie to samo :) u mnie rano nie śpi 2h, usypia na 30 minut (taka drzemka) wstaje i koło 1,5h siedzi .. czasem dłużej jak nie może usnąć albo i mniej jak idziemy na polko bo tam to raz dwa i śpi :) wstaje koło 14, 15 i nie śpi też koło 2h :) później też kąpiel i 2h sobie leży :) więc nie tak mało jakby policzył :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #644045 przez justyna84
Jadzia a jak ćwiczysz obracanie z malym w sesie jak go chwytasz żeby prubowal się przekrecic ja robie tak ze lapie delikatnie za nozke jak już lezy na boczku i on wtedy robi koprtke coraz lepiej mu idzie ale nei wiem cz dobrze to robie bo czasami można zaszkodzić mimo ze dzieck potrafi . Wasze dzieciaki tez obracają si na boczki??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #644046 przez jadziatopol
Dominia no tak..dzieki :) a powiedz mi o ktorej kapiecie Igorka? bo my chyba za pozno...ja niepotrzebnie chyba staram se go trzymac do 21-ej...kapiel i karmienie i zasypia. Taki juz rytual sie zrobil. Boje sie ze jak zrobie to wczesniej to bedzie zmieszany i mu sie poprzekreca i nie bedzie chcial spac ;)

Justyna moze za duzo je albo mleko nie to ;) moj tez ulewal ale jadl za duzo..teraz jest ok. Tak z nim cwicze ,ze popycham lekko bioderko tak jak w tym artykule co dala Insomnia
www.terapia-ndt.waw.pl/rozwoj.html i on wtedy pracuje nad reszta :lol: wczesniej robilam tak,ze cale cialko mu przechylalam..a teraz tylko bioderko. Ten artykul jest swietny :lol: moj sie obracal miesiac temu z brzuszka na plecki jak mial wasko raczki pod klatka....a teraz nie chce bo woli szerzej miec rece...ale dzisiaj zaczal z moja mala pomoca i zaczelo mu sie podobac.Wazne zeby dziecka nie zniechecic . :lol:

Insomnia dzieki za artykul :lol: jest bardzo pomocny :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #644051 przez dominia
Jadzia my kąpiemy o 20 :) i usypia różnie ;) czasem już o 21 .. czasem nawet o 22 .. a raz się mu zdarzyło o 23 :dry:
Nigdy mi jeszcze nie usnął przy cycu :) ostatnio daję Go do leżaczka i sam usypia (jeszcze niedawno trzeba było Go tyrpać na rękach) i wtedy wynoszę na górę do łóżeczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #644055 przez jadziatopol
Dominia to podobnie jak my...czasem tez kapiemy o 20.30 ale zasypia przy cycku ;) a potem go przenosze do lozeczka .Raz sie zdarzylo ,ze nie usnal i zasnal dopiero o 23-ej. Nie zasypia ci podczas karmienia? moj zawsze...w ciagu dnia tez. BOje sie,ze zle robie ze daje mu zasnac przy cycku bo jak bedzie wiekszy to nie zasnie bez cycka...ale wtedy usmiechniemy sie ladnie do cumla :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #644083 przez ola85
Satine, Dominia, Pati, Buziaczek, Jadzia - dzięki za odpowiedzi
Kasiu - faktycznie nietrafiony pomysł z tym domkiem, tym bardziej że Tosia dalej z katarkiem
Buziaczek - faktycznie u Was trudna sytuacja... a M szuka jakiejś pracy?
Jadziu - no właśnie dużo czytałam o tym SIDS, ale spanie na brzuszku też ma ogrom zalet. Znowu na pleckach boję się czy się nie zachłyśnie, bo ona mi czasem nie odbija a do tego ulewa. Mój pediatra mówił że można na brzuszku, oczywiście bez poduszek :blink: , ale wiem że opinie są podzielone...
Lidzia ma mnóstwo energii, szczególnie rano :) :silly: A jeszcze jak wstanie o 5 to czasem i 3h potrzeba by ją zmęczyć :silly: Ale zauważyłam że jej dzień nabiera rytmu i bardzo mi się to podoba :) Moja też zasypia podczas karmienia ale na chwilkę, na sen dłuższy to muszę ją pokołysać
Madlen - spontaniczne wyjazdy są najlepsze :laugh: miłego wypoczynku :)

Ja miałam dzisiaj udany ranek (mała spała do 7, a potem strasznie fajnie gaduliła i w ogóle byłam pod wrażeniem ilościom różnych dźwięków, które wydaje :) ), a kiepski wieczór. Małą bolał brzuszek, a do tego pokłóciłam się z M. Bo co go o coś poproszę to zawszę jest "za chwilę" a przy dziecku czasem pomoc potrzebna mi jest już. np. noszę ją już 20 minut, bo jest marudna, no bo brzuszek no i przychodzi M, proszę go żeby zrobił wodę na kąpiel, a on mi mówi że zaraz. No to dałam małą teściowej i sama zrobiłam tą wodę. No to on na mnie że 5 minut nie mogę zaczekać, a sam by sobie nosił 7kg dziecko przez tyle czasu co ja. Może to taki głupi powód do kłótni, ale jak z małą coś jest nie tak to robię się nerwowa. No a potem niby na przeproszenie mi mówi że musi jechać do pracy na chwilkę, no i jak chcę to mogę pojechać za niego, a on zostanie z małą. Tylko że ja nie wyjdę z domu jak zoombi, musiałabym się pomalować itp, a to zajmie trochę czasu, a poza tym nie zostawię Lidzi, jak Ona źle się czuję. Do tego Lidzia ma oczko zaczerwienione i nie wiem od czego, może za dużo mam włączonego kompa, albo sobie potarła?
Jeszcze pisałam tego posta na 4 raty, bo co małą uśpię to za 3 min jest obudzona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #644089 przez [email protected]
Hej :) fajny dzień,nareszcie udało się wyjść w trójkę :) szkoda tylko że nie kupiłam nic dla siebie,innym razem.

Jadzia Gabryś usypia najczęściej przy cycu a jak się przebudzi to leciutko kołyszemy kosz i zasypia,Hubuś nie ma smoczka?

Wszystkie maluszki cudne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #644129 przez justyna84
Oli tez się obraca z brzucha na plecki ale to wygląda tak jakby miał glowe za ciezka :lol: A to dzięki przeczytam tan artykul. Wlasnei Oli je co 2 godziny 120ml kurde staram się go nei przepajać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #644143 przez Monia_T
Cześć

Jadzia nad takim usypianiem pracowałam od urodzenia Iguni, bo miałam nauczkę z Kinią, która nauczyła się zasypiać przy cycku albo w zamian na rękach...było to męczące trudne do oduczenia, dlatego postanowiłam, że z Igą tak nie będzie. Póki co działa :)
Chyba każdy przeżył kiedyś taki moment bez kasy, który bardzo motywuje do działań pt. "nigdy więcej"...

Rzeczywiście mam dziś imieniny :laugh: Dziękuję bardzo za pamięć :laugh:

Chomiczka masakra z tą mamuśką :ohmy: W jakąś psychozę wpadła. Potrafię zrozumieć, że jest oczarowana Olusiem, sama bym była...ale to Ty jesteś jego mamą. Niezła babcia...musisz ją teraz troszke odseparować.
Śliczniusi mój malusi kawaler :kiss:

Marlena przerażająca ta opowieść pogodowa :ohmy: Dobrze, że Fifi nie ucierpiał, Tobie współczuję. Jeszcze takiego gradobicia nie przeżyłam.

Satine nieźle przewrażliwiona ta Twoja teściówka...zablokuj swojego fb przed nią...będziesz miała mniej problemów ;)

Ola Iga w nocy śpi na pleckach. W dzień różnie, na brzuszku, na pleckach...bez poduszki, tylko na materacu z klinem pod spodem.

Madlen pozdrów morze od nas ;) Zazdroszczę tego wyjazdu :laugh:

Justyna Iga w ogóle nie ulewa.

My dziś spędziliśmy bardzo miły, słoneczny dzień w Ciechocinku :laugh: Pogoda super, wbrew prognozom ;) Spacerowaliśmy, wdychaliśmy czyste powietrze. Oczywiście nasze forumowe rówieśniczki Iga i Nataszka zostały sobie przedstawione a my poznałyśmy się z Aliną :woohoo: Bardzo miłe spotkanie :lol:
Nataszka urocza :kiss: I w swoim zachowaniu z Igą są prawie identyczne :laugh:
Nasze dziewczynki były już śpiące późnym popołudniem, ale tatusiowie dzielnie dawali radę na rączkach.
Iga zasnęła w aucie jak wracaliśmy i obudziła się przed blokiem, był cycek, piżamka i zasnęła wpatrzona w nowego balona Myszkę Miki, którego jej kupiliśmy .
To my z dzisiaj:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #644170 przez dominia
Jadzia chyba nigdy mi jeszcze nie usnal podczas karmienia :) nawet w nocy .. Wiadomo, ze je na spiocha ale calkiem usypia dopiero w lozeczku :)

Monia ale super, ze poznalyscie sie z Alinką :) i bardzo sie ciesze, ze dzien udany :) rodzinka piekna a Igula jak zwykle ksiezniczka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #644211 przez jadziatopol
Monia wiem,ze zrobilam blad...moglam od poczatku go nauczyc zasypiania w lozeczku ale on zasypia zawsze po kazdym karmieniu i spi jak kamien ;) fotki super, Igunia przesliczna i fajnie widziec ciebie i Aline razem :) super tak spotkac sie na zywo :lol:
Ola no ja sie nie dziwie....mnie tez szlag trafia jak ja sie mecze i Hubek tez bo juz spac chce...czekamy az wybije 20.30 (a raczej jak R zje i odpocznie chwile) i jak juz na prawde nie mam czym zajac Huberta bo juz nic go nie cieszy i oczy mu sie przymykaja i mowie,ze go kapiemy to on mowi ,ze za chwile i wychodzi na papierosa....wiec jak sie tez wkurzam daje Bartkowi Hubka i sama napelniac wanienke :angry: nie czesto sie to zdarza ale jednak mialo to miejsce z dwa,trzy razy i wiem jak to wkurza :angry: a z tym spaniem na brzuszku to w ciagu dnia tak go klade ale patrze na niego caly czas bo mam schize. ..i tak potrafi spac z godzinke,dwie :) ale w nocy balabym sie ;)
Aganobla My nie mam smoczka. Probowalam mu dac kilka razy ale nie chcial ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #644217 przez xpatiiix3
Monia ale fajnie wyglądacie :) super, że się poznałyście z Aliną, a dziewczynki zgrane w końcu ta sama data urodzin :D

My dzisiaj pospacerkowaliśmy przez godzinkę, po drodze oczywiście nie obyło się bez spotkania znajomych na osiedlu, ale odpowiadałam "cześć" i dalej w drogę, a z jaką ekscytacją, że tak powiem mnie zaczepiali koledzy po drodze jak widzieli mnie z malutkim w wózeczku, chyba jednmak znalezienie faceta nie będzie takie trudne hehe :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl