BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 tydzień temu #645254 przez ola85
Jadzia - zapalenie krtani...no to Cię wzięło...wracaj szybko do zdrówka :) czekamy na kolorek :)
Sylwia - na pewno się wreszcie spotkamy :) Trochę nam to nie może wyjść, bo albo któraś z nas jedzie do rodziców, albo rodzina przyjeżdża :laugh:
Jadzia, Paulaa - u nas raczej nie ma cichych dni, kłócimy się a potem godzimy :blink:
Satine - fajne zdjęcia, drugiej synowej też nie zazdroszczę :blink:
Dominia - no to trochę Cię czeka..., Ale Igi pięknie główkę trzyma :)
Kasia, Chomiczka - jestem pewna że macie zdrowe dzieci :)
Mrufka - fajnie że wszystko się udało i Ada była grzeczniutka :) Wszyscy wyglądaliście pięknie :)
Monia - Igunia cukiereczek :kiss:



Ja ostatnio miałam problemy ze spacerkami, bo mała płakała. Chodziłyśmy więc tylko na takie krótkie. Trochę w tym winy M, bo nauczył ją że jak płacze to na rączki :blink:
No ale dzisiaj ubrałam ją, a ona jak tylko ją odłożyłam do wózeczka to płacz. Nie brałam jej na ręce tylko kołysałam w wózeczku i mówiłam do niej, już miałam chwilę zwątpienia, ale zasnęła i poszłyśmy na piękny, długi spacerek :)
A dzisiaj mała znowu wstała przed 5 :( , ale mój M po naszych ostatnich sprzeczkach się wykazał i zajął się małą. Miło obudzić się rano tak sama z siebie, a nie bo dziecko płacze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645358 przez jadziatopol
Monia dzieki :) lepiej juz...ale wczoraj niepotrzebnie wyszlam znowu nad ocean i znowu chyba mnie zawialo...tym razem doszedl katar i kaszel ale krtan nie boli juz. Czuje sie na razie jak w jajku i chyba znowu przeloze szczpeienia bo mamy miec w ten piatek...boje sie ze Hubus zachoruje. ;) Igunia przecudowna :kiss: takie ma sliczne oczatka ! :cheer: :kiss:
Ola to milo mialas z rana...tez chcialabym tak obudzic sie sama...ech...jeszcze troche czasu uplynie ;)
Paulaa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mrufka Ada sliczna i ty tez :)
Satine tesciowa toksyczna! dobrze,ze jej powiedzialas wreszcie...tylko czy to cos da? ;) Marysia sliczna :)
Kasia,Chomiczka tak bardzo wam wspolczuje ;) miejmy nadzieje,ze ten okres szybko minie i bedziecie mogly cieszyc sie macierzynstwem
Kasia kochana...wez cos na uspokojenie bo nerwowo sie wykonczysz. Z Tosienka na pewno bedzie wszystko dobrze !!! buziaki od cioci :kiss: acha...moj tez charczy z rana ale kataru nie ma :)



A moj Hubek zaczal raczkowac do tylu (a raczej pelzac z pupa w gorze) :ohmy: wczoraj przesunal sie o jakies 2 metry po podlodze....podniosl pupe i na kolanach sie oparl i do tylu dal z calej rury! :cheer:


Dawno nie bylo Michasi, Princess,Katarinki,Honki,Anijulii,Andzi,Suzi,Madlen,Vini pominelam kogos?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645383 przez dominia
Kasia tak Igor właśnie mi tak charczał z rana i pierwsze co to leciałam i ściągałam tu śpika .. a to powinno być tak, że dajemy wodę morską i na brzuś i tyle.. bo jak ściągasz to pobudzasz coś tam do dalszej produkcji ..
a kozy czy jakieś mokre gilki czasem się zdarzą przecież to normalne, człowiek sam czasem po nocy ma katar :)

Jadzia Hubuś będzie szybko chodził :lol: :lol: ja miałam 9 miesięcy i już popierdzielałam na nogach :silly:
Dobrze, że już lepiej z gardłem .. tylko teraz wylazło coś innego :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645388 przez jadziatopol
Dominia tak szybko zaczelas chodzic??? jej...ja podobno pozno bo mialam rok skonczony i jakies 2 miesiace...moj Bartek tez pozno...nie raczkowal wogole...nie korzystal tez z chodzika...i jak mial 1 rok i 3 miesiace to puscil sie lawy i poszedl :) moze Hubek bedzie szybciej....to wtedy moje kg strace tez szybciej :lol: hahhaha na razie jestem -13 kg! :lol: ciesze sie...kupilam juz wage i waze sie...jeszcze 7 kg :ohmy:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645391 przez dominia
Jadzia no właśnie ja byłam w szoku, że tak szybko ogarnęłam, że nogi są do chodzenia :silly:
Waga ?? a co to ? :lol: :blush:
ładnie Ci zeszło a mówisz, że grubaś ;) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645427 przez kasia123m
Kupilam sobie magnez bo dzis jak ona zaczyna ryczec to mam ochote ja udusic.wstaala po 15 i do 17 byla grzeczna.a potem taki wrzask.wrzucilam w wozek i n pole.juz jak ja pielucha zakrylam to usypiala wiec pewnie spiaca byla.terz tez zjadla i ryk...M sie nia zajmuje bo ja naprawde dzis do niej nerwow nie maam.

Domina to co nie odciagac rano?kurde i tak nawet jak przestane a ona dalej charczec bedzie to bede sie ja bala szczepic...zglupiec mozna..

Jdzia pokaz jaki masz kolorek?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645429 przez xpatiiix3
Chomiczka my też może w końcu 9 pierwsze szczepienie będziemy mieli, a niektóre dzieciaczki 2 mają za sobą.. boję się o małego..

Dominia ja też w 9 miesięcy chodziłam :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645442 przez Monia_T
Jadzia moja Kinia też tak szybko pełzała. Jak miała 7,5 miesiąca zaczęła raczkować :lol: nagle wyraczkowała do nas na przedpokój. Ja w euforii złapałam kamerę, filmuję...a na drugi dzień rano ona wstała w łóżeczku i zaczęła chodzić przy meblach :silly:

Dziękujemy z Igunią za miłe słówka :kiss: :kiss: :kiss:

Kasia Iga też charczy, jedyne co stosuję to marimar. Ewentualnie jak psiknie na mokro to jej fridą wyciągam.
Uspokój się trochę bo Tosia przejmuje Twoje nerwy i może dlatego jest taka płaczliwa.

Ja utwierdzam się, że przechodzimy skok i to ten burzliwy...czytałam, że może trwać do 2 tygodni...o masakro, mógłby się już skończyć.
Byliśmy teraz na drugim dziś spacerku, jeszcze max godzinka i dzieciątko pójdzie spać :woohoo:

U nas drugie szczepienie o ile w ogóle będzie to dopiero pod koniec maja bo konsultacja w poradni szczepień przesunęła nam się na 17maja. Dzwonili z przychodni, że 10 pani doktor nie będzie :dry: Poczekamy.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645446 przez Suzi
Jestem Jadziu, jestem, tak sobie Was podczytuje zza kotary :silly: , podziwiam zdjęcia, jakie słodkie i dużevte Wasze pocieszki, Marys piękna, Igi- cała mama, on Dominia, jest cały Twój, z uśmiechem włącznie, :lol: , HUbuś i Igunia jak z obrazka- na nich dałoby sie zarabiac :silly: :silly: :silly: , do reklamy dać i wszystkie agencje sie będą zabijac :lol: , Lidzia Oli piękna, Adunia Mruffki miodzio, ale cóż sie dziwić, jaka " mać taka nać" :woohoo: , Chomiczka, Twój slodziak ma takie piękne i duże oczka, ze musi Cię nieżle nimi rozbrajac, a jak dołoży swój pokazowy szeroki uśmiech to juz jesteś ugotowana i wszystkie złe nastroje Ci mijają-nieprawdaż? Pati, Marcelek wymiata, zdjęcia z parku studiowałam z pól godziny a mamuśka Twoja, hmmm to koleżanka dla mnie :lol: :lol: Kasia, tak jak mówią dziewczyny, z Tosia będzie ok, ma trudny okres, ja tak miałam z synem, darł sie o wszystko i o nic, wykończył mnie i jak widzisz musiałam odczekać 17 lat aż mi nastroje macierzyńskie wróciły na miejsce :silly: jest śliczna ale charakterna a Ty cóż, musisz dać radę i na pewno dasz! Wierzę w Ciebie :kiss: Nataszka Alinki, pięknota niebywała, zastanawiam się czy ona juz kuma co to psy, i czy lubi je obserwować, u mnie narazie zainteresowanie jednostronne - tylko psy się Mikim interesuja :lol: Pliszka, zazdroszczę wypraw nad morze, synus słodki, zwłaszcza fajnie w tym nosidelku sie prezentował, zadowolona jesteś z niego? Wygodne jest? martyna, super z ta spontaniczną ' wyprawa nad morze, uwielbiam morze :) a Maluszek jak reaguje? Podoba mu sie tam?
Wszystkie absolutnie lutowe dzieciaczki są super, tak jak kiedyś Monia powiedziała, i te styczniowe są lutowe i te marcowe są lutowe , mam tylko pytanie czy choć jedno kwietniowe zaliczycie tez do piękności lutowych :woohoo: :side: :woohoo: ?

Zastanawiałam sie czy tylko mój Mikus nie przepada za spacerkami w wózeczku, no i dzisiejsza lektura dała mi odp, ze i Wy sie często borykacie z tym problemem, nawet straszaki potrafią być niezadowolone ze spacerku, a ja myślałam ze to będzie sama przyjemnosc :dry: może ja coś żle robię? Może za ciepło ubieram? No ale to wciąż jest noworodek, kurcze :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645456 przez Marlena1888
dziewczynki ulubiona piosenka Filipka hihi a i tatuś sobie śpiewa hihi posłuchajcie sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645457 przez Monia_T
Suzi oczywiście, że kwietniowy Mikuś jest nasz lutowy najwspanialszy :laugh: :laugh: :laugh:
U nas spacery różne...Iga jak zaśnie jest ok, ale często nie śpi i wtedy jak ma dobry humor to patrzy na mnie tymi wielkimi oczętami i uśmiechy strzela, a jak ma nerwa to piszczy i slalomem próbuję ją uspokoić :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645581 przez Pliszka
Hej :)
Znów piękne zdjęcia :laugh: Najśliczniejsza Igunia w opasce :laugh: I Adula jaka piękna! :laugh: Mrufka, ale masz nogi dziewczyno :laugh: Miło popatrzeć :)
I Marysia i Igorek... Ale fajne mamy dzieci :lol:

My też przed szczepieniami, nam się nie spieszy :blink:

Cieszymy piękną pogodą :) Ale się dziś opaliłam! :laugh: Zrobiliśmy z Olkiem 18 km :lol: W ogródku nam zakwitła pigwa i wisienka i tulipany, bosko jest :laugh:
Wczorajszy spacerek:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645583 przez dominia
Suzi obrosłam w piórka jak przeczytałam Twoją opinię <3 !!!
Mikuś bez dwóch zdań jest Nasz lutowy ! :kiss:
Czekamy na świeże zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645606 przez Alina2408
satine przerabane z tesciowa nie ma co typowy gad...

dominia to masz biegany ten weekend a praktyki sporobuj zalatwic na gebe moze jakas normalna nauczycielka jak powiesz jej jaka sytuacja sie nad toba zlituje...

kasia spokojnie wiem ze sie zalisz i ze pewnie tak do konca nie myslisz moze zmien pediatre nich ja przebada jakis specjalista bo skoro tak jest to moze potrzebuje jakiejs innej diagnozy a moze to kolka i ona jest nia zmeczona???

chomiczka nataszka tez sie tak rozrycala w niedziele na spacerze ale przezornie wzielam nosidelko i jak m ja wzial troszke podreptal to przutulona zasnela uspokojona a nawet cyc nie pomagal.. ps opanowalam karmienie na stojaco :P

monia karuzelka super jejku odstaw te lekarstwa i powiedz czy z mala lepiej...

dominia igi cudny

kasia spokojnie juz niedlugo sie nie obejrzysz a mala bedzie sie zajmowac zabawkami tak jak nasza nataszka jeden dzien a robi roznice...

mrufka az milo cie poczytac...i jak wy slicznie wygladacie szok...

monia czy to ta opaska??? sliczna igunia wymiata

pati mnie to tam kilogramy w nosie byle by bylo widac efekty u mnie widac ale w dtuga strone wisi taki fald na brzuchu a krasnoludki raczej moje spodnie zwezaja...

ola to sie ci m postaral...

jadzia to szaleje hubek :):)

suzi nie wiem czy kuma co to pies ale jak sie ruszaaja i wachaja to lubi je obserwowac... moze mysli ze to takie inne czlowieki...

monia slalomem mowisz hahah :P:P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645609 przez Pliszka
Suzi, to nosidełko poleciła mi koleżanka, której wspaniale służyło. My też jesteśmy póki co bardzo zadowoleni, ale jeszcze nie mamy za sobą żadnej dłuższej wycieczki. Fajnie, bo to polska firma i polska produkcja :) Super, że można dokupić wkładkę dla niemowlaczka i nosić już maleństwo :)

Olek na spacerach albo śpi albo się uśmiecha :laugh: Będzie chyba z niego podróżnik :)

Madlen, zapomniałam napisać: zazdroszczę wycieczki nad morze! Ale macie pogodę! :laugh: Super :) Z Twoją karnacją, to pewnie wrócisz jak mulatka :) My wyruszamy w niedzielę na cały tydzień :laugh: Misiek znów do pracy, a my na spacerki :) Już się nie mogę doczekać :)

Monia, Anita, zazdroszczę spotkania :) My się musimy wreszcie z Martynką umówić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl