BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #651883 przez chomiczka
Dominia pięknie wyglądasz :) a Iguś słodziulek jak nie wiem, tylko całować :kiss: :kiss:

Katarinka mój też miał fazę na noszenie i myślał że mną porządzi. A ja oglądałam zaklinaczkę dzieci i było kiedyś właśnie na ten temat, jak oduczyć malucha noszenia.
Dzieciątko płakało bo chciało na rączki to tatuś brał na rączki, całował i głaskał i z powrotem odkładał do łóżeczka, dziecko płakało i tatus znowu na rączki buziaczek, głaskanko i z powrotem do łóżeczka. Koleś zrobił tak 102 razy!!!! ale w końcu dzieciątko się uspokoiło. Robił tak za każdym razem jak mały robił cyrki bo chciał na ręce.

Chodzi o to żeby być cały czas przy dziecku jak ono płacze i je pocieszać. Ja robiłam tak że kładłam do leżaczka, jak wył bo chciał na rączki to go głaskałam, mówiłam, uspokajałam, smoczek i kołysanie, jak to nie pomagało to brałam na chwilę dałam buziaczka i z powrotem. Nie powiem bo ciężko było, ale byłam konsekwentna i teraz już nie ma czegoś takiego że on wyje bo chce na ręce. Noszę go czasami na rączkach jak chce go wycałować i wyprzytulać bo wiadomo że dziecko tego też potrzebuje ale on nie robi już cyrków bo chce na ręce ;)
Tylko na weekend jak pojedziemy do babci to pewnie babcia znowu dziecko nauczy na rączkach nosić :dry:

Na rocznicę to jakiś drobiazg raczej się kupuje, za moich czasów na rocznicę gości się nie zapraszało, pierwszy raz się z tym spotykam. Teraz są modne te lalki monster high czy jakoś tak. Ja bym kupiła właśnie coś takiego. Jakąś zabawkę i tyle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651886 przez dominia
Katarinka ale super, że się odezwałaś !!!
Ja na tą rocznicę kupiłabym dosłownie jakiś drobiazg, nawet coś słodkiego, bez przesady z prezentami :kiss:
U mnie problemów z noszeniem takich nie ma ;) owszem czasem się onoszę bo leżeć Igiemu się nie chce :dry: ale też lubi leżeć i się bawić :) spróbuj Anulkę zabawiać na leżaczku jakimiś zabawkami, nie bierz na kolanka ale ułóż tak żeby widziała pokój i Ciebie tak troszkę z góry :)

Mój Ig znowu zrobił tą dziwną kupę ;) i jeszcze później miał taką jakby w samych tych serkach białych .. te grudki takie .. kurde i nie wiem co to :( Mam nadzieję, że następna będzie już taka jak powinna bo jak nie to wybierzemy się do pani doktor :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651889 przez katarinka1
Chomiczka dzięki, muszę być bardziej stanowcza. Ale to trudne, szczególnie jak małuch wrzeszczy aż się zanosi. Serce pęka...

Ania z najlepszym smakołykiem - paluszkiem


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651892 przez katarinka1
I jeszcze Ania z moją 10-letnią bratanicą, która ją wprost uwielbia. Zresztą z wzajemnością :laugh:


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651893 przez Monia_T
Dominia ślicznie :) Igi super :laugh: Ja mówię na Igunię Okruszek ;)

Katarinka na rocznicę komunii nic się nie kupuje :laugh:
Moja mała terrorystka wymusza na rączki tylko na spacerze. Masakra jakaś...super jak śpi, jak się obudzi to leży kilka minut a potem ryk jakby ją ze skóry obdzierali. A jak wezmę na ręce zadowolona z uśmiechem rozgląda się wokoło...muszę koniecznie i szybko kupić nosidełko, jedyny ratunek.
W domu jest ok, potrafi leżec na macie i się bawić, lubi się bujać, czasem leży w łóżeczku i wpatruje się w karuzelę albo ciągnie zabawkę powieszoną z boku. Lubi u mnie na kolanach siedzieć jak teraz :laugh:

Pati to niezła kuuuuupa była :silly: Iga też nadrobiła przerwę w kuptaniu od piątku, bo były już 4, każda w świeżego pampka...trochę wodniste, zobaczymy jak będzie dalej.

Ja okresu nie miałam i nie tęsknię :silly: Ale to zasługa częstego karmienia i cerazette. A dziś mija rok odkąd "zrobiliśmy" naszego Okruszka. Nie sądziłam, że tak szybko to minie a tu już 14-tygodniowe cudeńko się do mnie tuli :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #651901 przez dominia
Jadzia dawno Cię nie było :(
Jak weekend z R ??
no i opowiadaj co tam u Krychy na kawusi :lol:

W sobotę minął rok od ostatniego okresu .. jej jak to brzmi :silly: :lol:

Monia ja nie wiem w którym momencie 'zrobiliśmy' Igora ;) ale nie powiem, że byliśmy grzeczni w tamtym miesiącu :blush:

Katarinka Anulka piękna dziewczynka :kiss: :kiss:

U mnie pojechali na bierzmowanie siostry .. Tomek jest świadkiem :) będą pewnie dopiero koło 20 .. a ja siedzę sama z Synciem, właśnie się obudził :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651929 przez katarinka1
Dominia, dziękujemy :kiss: Ale Igorek trzyma pięknie główkę. I jaki podobny do mamusi


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #651941 przez [email protected]
Katarinka tydzień temu Gabryś ważył 5150g,też mu się coś śniło i strasznie płakał,czasem samo przechodziło i spał dalej a czasem trzeba było uspokajać,na razie jest spokój.Anula śliczna :) twoja bratanica jaka ładna dziewczynka,przypomina mi moją bratanice

Dominia wyglądasz super :) mi się wydaję że kruszyn to cały tatuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #651955 przez honka_18
hej mamuśki mam chwilkę to popisze :) mam nadzieję że jeszcze o mnie nie zapomniałyście :unsure:

Monia_T współczuje nie przespanej nocy Adaś ja miał 2,5 miesiąca przesypiał noce od 20.30 do ok 5.30 :) po chrzcie (tydzień temu) odmieniło mu się i chodzi spać o 7.30 godzinna przerwa w spaniu ok 2.00 a później 5.00 i już mi się krzywda widzi :) hehe bo się odzwyczaiłam od nocnego wstawania

dominia widzę że impreza z niespodziankami, a siostrą się nie przejmuj siniak zejdzie zapomnicie i pewnie jeszcze nie raz się pokłócicie tak to już jest z tymi siostrami ale fakt twoja przesadziła i to ostro :( ( ja to wiecznie z młodszą się kłócimy bo to młode, głupie , niedoświadczone ale nie ma się co dziwić też taka byłam :P )

dziewczyny ale dobrze Wam że macie kogoś kto na spacerek dziecko zabierze, ja to jeszcze Adasia od porodu na 5 min z oka nie spuściłam , nie było okazji a i na spacerek nie ma z kim wyjść tylko ze mną :laugh:
Oj współczuje z tymi @ ja jeszcze nie miałam :silly: a piersią nie karmie już od 3,5 miesiąca bo mały się obraził na cyce

sylwia zasmuciłaś mnie tą historią, współczuje dziewczynie nawet nie potrafie sobie wyobrazić jak teraz cierpi, to tragedia dla niej :( :(

drzyzgunia Adaś z tatuśkiem też jak dwie krople wody i obydwoje śpią na lewym boku z rękoma do przodu wyciągniętymi hehe

xpatiiix3 to nie złą niespodziankę Tobie synuś zgotował ;) ;)

katarinka1 jak mój Adaś tak beczał bez powodu nakarmiony, przebrany to go po prostu zostawiałam w łóżeczku szłam do łazienki żeby aż tag nie słyszeć płaczu i też płakałam :P i tak 5 dni z rzędu ale warto było aż to dzisiaj nie miałam takich akcji ale dzisiaj to mały miał powód bo ma zatwardzenie po marchewce i się męczył pół dnia biedaczek aż zasną i śpi do teraz
na rocznice komunii my kupiliśmy dla mojego brata radio za ok 60 zł i czekoladki ale to było chyba 5 lat temu

Śliczniutkie te Wasze dzieciaczki słodziaczki :kiss: :kiss: :kiss:

sorki że się aż tak rozpisałam ale tak dawno do Was nie zaglądałam że za Wami się stęskniłam no i w końcu Adaś pozwolił mamusi trochę Was nadrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652042 przez dominia
Ig zrobił mi już 3 kupki :( chyba dam mu probiotyk bo zapach mają strasznie kwaśny i lekki śluz jest, kolor jest przynajmniej taki jaki ma być ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #652075 przez ola85
Witajcie
U nas zimno i zrezygnowałyśmy ze spacerku. Do tego od 9-17.30 nie było prądu, bo kable jakieś wymieniają (jutro też nie będzie :( )
Ale moje dziecko mnie dzisiaj zaskoczyło, bo przez godzinę leżała w łóżeczku i bawiła się sama :) Mój kochany aniołek :)
Paulaaa - mi znowu mówili że jakbym dawała mm to nie dawać witamin. Tyle ilu lekarzy, tyle opinii :)
Aga - śliczny Gabryś :)
Monia - dobrze że kolejna nocka się udała :) Ale mieliście sytuacje z Kinią :laugh: Jeszcze parę lat a to Ona będzie uważać żebyście jej nie "nakryli"
Sylwia - u nas też ostatnio kupki bardziej wodniste. Straszna historia z tą ciążą
Dominia - fajne zdjęcia z imprezy :)
Katarinka - mojej się zdarza wybudzać z płaczem ale rzadko, ja czasem jak odkładam małą to też niezadowolona, wtedy zajmuje ją jakąś zabawką - u nas to grzechotka, albo wiatraczek, albo po prostu śpiewam i tańczę nad nią (tylko głośno) i pomaga :silly:
Śliczna bratanica, ale Ania ładniejsza :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #652082 przez Madlen
Gabilee kupy rzadkie bardzo i też ulewa

Dominia ale akcja... Mandat za zakłócanie ciszy nocnej przy pozwoleniu na imprezę? Coś nie tak..

Aganobla przeuroczy Gabryś.


A ja wczoraj chciałam wywołać zdjęcia Adasia (chciałam dać lekarzowi prowadzącemu ciążę), pojechałam do Auchan, tam stoi automat do zdjęć i wyszły mi...poucinane a to kawałek główki.. a to nóżki. :angry: Okazało się, że mam złe ustawienia w aparacie cyfrowym i muszę kadrować zdjęcia by jakoś sensownie wyszły :(

A do lekarza i tak nie pójdę, bo kolejną @ dostałam. Na szczęście bezbolesną.
A pierwsza miesiączka po porodzie to był potop..

Monia to jakiś alarm musicie zainstalować :silly:

Kasia kupiłam tę samą herbatkę.
Tosia chętnie ją pije? Gdzieś słyszałaś, by zmniejszyć dawkę? A w ciepłej wodzie nie można rozpuścić tak jak herbatkę Hippa?

Sylwia straszna wiadomość..

Dominia bardzo ładnie Ci w takich kolorkach :)


Katarinka moja kumpela byłą z córą u lekarza, bo jej ciągle wyje. On poobserwował i stwierdził, że ma ją odzwyczajać od ciągłego noszenia.....Nic jej się nie stanie jak popłacze. Tak mówił.
Ania ślicznotka. Wcina paluszka a Adas całą piąstkę, aż mnie tym potrafi obudzić tak cmoka.

Honka pewnie, że pamiętamy. Oby Twój Adaś znów przesypiał całe nocki, mam nadzieję, że mój tak będzie miał już zawsze ;)

Ja dziś po siłowni, jak fajnie wśród ludzi, jak fajnie się ćwiczy :)


W carrefour kupiłam Pampers3 96szt. za 53 zł i moje ulubione po pampersach chusteczki nasączane Linteo po 3,49 za 72 szt :)
A Bebilon 1 1200g nie było promocji tylko w cenie normalnej. Promocje były od 2ki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652114 przez gabilee
monia dam znac to cos ustalimy wszystkie :) biedna Igunia moze ma gorsze dnia zobaczysz wszystko wroci do normy :) a z ta falbanka to kto by pomyslal , zeby dla dzieciaczkow takie rzeczy robic co moga podraznic ;/
monia a moze sprobuj butli aventa w kszłtacie cyca :D
aganobla slodziak :)
to was Kinia zaskoczyła ^^ haha ja pamietam jak weszlam rodzicom do pokoju w wieku 7 lat i traume mam do dzis jak pomysle hahaah

dziewczyny moj Leoś zasypia tylko na prawym boku kurcze nie wiem jak go przekonac do lewego juz ma glowke odksztalcona lekko czy to wroci do normy ? i to nieszczesne ucho wiecznie zagina ;/ ach nie dogodzisz ;/

paula jak to jest mega uciazliwa @ to poprosgina o tabsy na obkurczenie macicy i szybko okres minie :D mnie tez mega zalewalo w 1 @ i takie dostalam i jak reka odjal , a teraz mialam druga a biore plastry evra i jest spoko :)

sylwia straszne :(

madlen jak to zrobilas , ze 12h ci przespal ?

kasia mysle ze to moze byc koza jakas w nosie u nas przynajmniej tak jest z rana a czasami w nocy .

marlena powodzenia u gina :D

chomiczka moj 1 okres tez taki fatalny byl ;/

pati to niezle ci sie skupczyl hehe ale te nasze dzieciaczki lubia kinder niespodzianki zostawiac :D

dominia super foteczki :)

katarinka czasem sie Leosiowi cos przysni i tez krzyk taki lament w stylu "mamo gdzie jestes ? " , ale rzadko. a na placz nie wiem co poradzic chyba tylko dogodzenie , czyli trzymanie na rekach , mimo , ze to zadne rozwiazanie :P
co do prezentu nie mam pomyslu na ta chwile , ale jak mi sie cos urodzi w glowie to napisze :D
sliczna Anulka :)


dominia jak jest sluz to powinnas zrobic badanie ogolne kału i posiew , moj bratanek o 3 tyg mlodszy od Leona mial luzne , sluzowate mega smierdzace i zielone kupy , ale na szczescie okazalo sie , ze wszytsko wporzadku ,

madlen mi juz nie ulewa ale te kupy ...
na silke tez zaczelam chodzic :D
tez bylam w cerfie i kupilam pampki :D


ja ide jutro do gina , bo kurcze zaczela mnie ta blizna bolec , a zrobilam sie tak waska , ze na poczatku seksu z lekka boli ;/ zobaczymy co powie ..

wgl chce zaangazowac mojego taty partnerke , aby pilnowala codziennie Leona po 3-4h a ja bede mogla odsapnac pozalatwiac pare spraw :D na troche wrocic do pracy zobaczymy co z tego wyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652218 przez Madlen
Gabilee Adaś zasypia 19-20 i budzi się 5-6. Czasem dłużej nawet 11, 12h, czasem krócej. Myślę, że dłużej jak się zmęczy i mało spi w ciągu dnia. Najmniej śpi 9h ciągiem.
Ale Jadzia kiedyś pisała, że Hubcio tak miał i mu przeszło.. Honka to samo. Więc wszystko jest płynne..

Nie wiedziałam o tabsach na obkurczenie..

Kiedyś brałam zastrzyk antykoncepcyjny depo-provera i nie miałam 3 lata @.. coś pięknego.
Planuję do tego wrócić, jednak zapytam o zdanie nowego lekarza..

Adaś ulewa pewnie przez to że ciągle wkłata piąstkę do buzi..

Bravo za siłownię. :)

Lepiej wąska niż za bardzo rozlazła ;)

Ale się Tobie do roboty spieszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652223 przez xpatiiix3
Dominia fajnie wyglądacie :) Igi jaki silny :)

Katarinka moja nowa kanapa całą też zarzygana :P hehe i wczoraj okupkana nawet była... :P
Anulka śliczności :* Ale z tego co mówisz to mała terrorystka, ale przetrzymaj ją trochę pozabawiaj i powinna się oduczyć po paru dniach :D
Na rocznicę komunii chyba tylko coś słodkiego można dać, a tak to raczej nie daje się jakichś większych prezentów :)

Monia młody to 4 dni kupy nie robił i nagle taka, że w przewijaku pływał, a dzisiaj chyba 6-7 było :P

Honka no niespodzianki to on niezłe robi tylko kurde takich to ja więcej o 3 w nocy nie chcę :P

Zostało miesiąc szkoły tylko tak się cieszę, że już niedługo i cały czas poświęcę dla mojego skarbka :) Pisałam wczoraj pracę na polski no i 5 kurde muszę trochę nadrobić zaległych kartkówek, bo mało czasu zostało, a nie bardzo będzie jak tak nagle mi wszystko przyjdzie pisać :P Niestety na nadrabianie to ja mam czas po 21 jak młody śpi już.. A zmienili mi plan no i pon mam na 9.45 a tak cały tydzień na 8 masakra ja nie wiem jak ja wyrobie jak tak jak dzisiaj nocki będą po prostu nie myślę w szkole po takiej nocce...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl