BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #653065 przez dominia
Ale tu cicho .. ;)

Alinka ale Tasia ma wieeeeeeeelkie oczy :) dziewczynka śliczna :kiss:

Tomek w końcu mi kupił witaminy bo skończyły mi się ze dwa tygodnie temu .. a Ig pewnie wyjada ze mnie co lepsze ;)
I wiecie co .. dał 45 zł za PHARMATON matruelle, 60 sztuk a teraz patrzę na doz.pl 30 sztuk tyle kosztuje a 60 ponad 75 zł :ohmy: ale babeczka mu mówiła, że są na promocji i bardzo dobre ..
A tableta taka, że masakra ! ja nie wiem jak ona mi przeszła przez gardło :silly:

Ig jak usnął o 12 tak o 14 obudził się z wielkim krzykiem, ja akurat też usnęłam i to chyba dosyć mocno .. nie mogłam Go uspokoić ;) dopiero jak przestał płakać chwycił cyca i przy nim znowu usnął i spał do 17 :ohmy:

Jadzia sraka na głowie mówisz ... to coś wymodziła ? :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653072 przez ola85
Marlena - fajnie że u Ciebie wszystko w porządku. Miłego spotkania ze znajomymi :)
Sylwia - my też dzisiaj pospacerowaliśmy, u nas trochę wietrznie, ale ślicznie :)
Pewnie to moje śpiewanie na prawdę komicznie wygląda :laugh: ale mała to lubi :) a im głupiej wyglądam, tym ją to bardziej cieszy :silly:
Doczekasz kochana takich nocek... U mnie to na razie pierwsza i tez mam nadzieję na więcej :)
Monia - no to rzeczywiście z Igi niezła gimnastyczka :) ja zawsze patrzę czy mała otwiera oczy, jak nie to zostawiam ją w łóżeczku, no chyba że czasem tak mruczy pół godziny to wtedy też karmię. Ona czasem mi tak marudzi jak tylko chcę pozycję zmienić lub jej się coś przyśni.
Alina, Monia - moja dziś też rozpłakała mi się na spacerze. Zabawne że ona w domu to mało płacze, a na zewnątrz to ma głos jak dąb :) Ale zaraz się uspokoiła i jeszcze pospacerowałyśmy trochę :)
tak całkiem w poprzek łóżeczka? moja w poprzek się nie zmieści...
Pati - mojej też czasem trochę mleczka bokiem ucieknie, zwłaszcza jak piersi mam bardzo pełne. gratulacje dla koleżanki
Dominia - ja brałam ten Pharmaton w ciąży, rzeczywiście tabletki duże, ale po paru się przyzwyczaisz. No to sobie Iguś trochę dzisiaj pospał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653127 przez kasia123m
Monia nas tez zaszczepili tym na I....narazie Tosia ok..usmiecha sie i gada.ale u Was gorzej bylo na drugi dzien tak?wogole lekarz kazal mi napisac zdanie w karcie ze wyrazam zgide na szczepienie..powiedzial ze teraz tak sie robi..buc jeden...dzwonilam do sasiadki i wcale nic nie podpisywala...a widzial jaka zdenerwowana bylam i mu mowilam ze sie boje...rece mi sie caly czas trzesa..zeby juz byl piatek..

Nataszka sliczne ma te oczka...cudna



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653179 przez Alina2408
dominia wlasnie wszyscy mowia ze ma duze oczka... dobrze ze kupilas witaminki ja tez musze bo tez wyszly tylko jakos mi daleko do apteki jakos :)

ola no nozkami kopie po szczebelkach i strasznie sie ciesze ze kupilam na allegro ochraniacz na cala szerokosc lozeczka...

kasiu dziekujemy a co do szczepien to sie nie martw bedzie z pewnoscia dobrze daj tosi pospac ja tak zrobilam przez dwa dni staralama sie zeby natka spala jak najwiecej zeby mogla zregenerowac sily...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653190 przez jadziatopol
Monia chyba tak...musze omijac farby...ja chyba uzalezniona od tego jestem...teraz bylam na zakupach i co? i oczywiscie spedzilam 10 minut przy dziale z farbami ;) :ohmy: to Igunia aparatka jest niezla :) :kiss: Hubus tez zaczal smigac po lozku i budzi sie w innym miejscu i dlatego dzisiaj jedziemy kupic ochraniacz na lozeczko ;) a jak Igunia z nocka? wrocilo do normy? bo teraz Hubek ma jazdy nocne ;)
Alina Nataszka ma piekne oczka :kiss:

a co do szczepien to szczepimy tak jak Madlen starego typu ...kazdy szczep osobno. Nie mamy wyjscia i tak bo skojarzonych tu nie ma. Z tego co czytalam to te starego typu sa bezpieczniejsze .A ilosci wkluc i tak dziecko nie pamieta. Podobno dzieci po kilku sek zapominaja o bolu. Gdybym miala do wybor to tez wybralabym nie skojarzone. Potrojna jest tylko ta co w Polsce Tdap i Dtap (blonnica,tezec,krztusiec). Po pierwszym nam sie nic nie dzialo i mam nadzieje ,ze teraz tez bedzie wszystko w porzadku. Idziemy w piatek na Tdap i Polio...i juz sie boje ;) tak rozlozylismy w czasie ,ze teraz dopiero pierwsza dawka Tdap i Polio a powinna byc 2 miesiace temu ;)


Noc mielismy ciezka...o 21-ej poszedl spac..obudzil sie o 22-ej potem o 1 i o 2.30 i o 5,potem o 6...masakra....chyba znowu skok ;) tata poszedl spac na carpet :blink:
do tego nie chce ssac piersi...bierze,ssie i po chwili wypuszcza i tak w kolko ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653233 przez Alina2408
jadzia nocke mialysmy podobna no ale nawet nie pisalam bo co to zmieni


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653244 przez jadziatopol
Alina no to chyba skok maja nasze maluszki ;) wczoraj sie wystraszylam bo Hubek zaczal lezac na plecach podnosic plecki do gory w luk...rece na boku i zaczal sie yginac do gory w luk. Zaczelam czytac o wzmozonym napieciu miesniowym i myslalam,ze oszaleje. Ale rozmawialam z kolezanka,ktora ma syna o 2 tygodnie starszego od Hubcia i mowi ,ze tez zaczal tak robic i tez sie obawiala,ze cos nie tak jest ale pytalam szwagierki,ktora jest polozna i powiedziala,ze to normalne. Czy wasze maluszki tez robia taki jakby mostek?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653250 przez sylwia1986
Dominia ja łykam witaminy jak mi się przypomni, mam falwit mama, ale jak się skończą muszę iść do labu zrobić sobie morfologię, zobaczyć jak tam moja hemoglobina i żelazo.

Kasiu Alina ma racje daj Tosi odsapnąć po takim dniu, my nic nie musieliśmy podpisywać, dziwne..

Jadzia też braliśmy nie skojarzone.

Szukam kiecki na chrzciny, znalazłam dwie które mi się podobają. Która lepsza? Mi bardziej podoba się pierwsza, ale muszę jechać i przymierzyć.

Alinko kurcze teraz doczytałam o Twoim M.. wiem że tam gdzie mieszkacie krucho z pracą, ale może przeprowadzka do Inowrocławia byłaby rozwiązaniem Waszych problemów. Też by mi się przykro jak cholera zrobiło gdybym od swojego M takie coś usłyszała..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653251 przez mrufka
Hej :kiss:

Tyle naskrobałyście że was nadrobię chyba później. Weszłam wam się pochwalić Adusia już pięknie z brzuszka na plecki się przewraca :) no i ja się pochwalę weszłam w spodnie z przed pierwszej ciąży jestem mega dumna z siebie. A tak to teraz w ogóle nie mam czasu ciągle coś robię jak nie z dziećmi to gotuję, ćwiczę teraz zaczęłam jeszcze biegać :) Ogólnie jestem szczęśliwa jak nigdy mam wspaniałe dzieciaki cudownego męża i wszystko zaczęło się sensownie układać oby tak dalej było. I wiecie co ostatnio tak myślałam że chyba chciałabym jeszcze jedno dziecko :silly:

A tu jeszcze foteczki mojej niuni


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653262 przez dominia
Sylwia pierwsza :) będziesz seksi mama w niej :)

Alinka no dziwne zachowanie .. Ja się wcale nie dziwie Twojemu M, że mu ciężko .. mój Tata robił kiedyś 4 noce pod rząd po 8 godzin .. od 23 do 7 rano i mówi, że pierwsza noc ok ale później robiło się coraz gorzej, musiał spać w dzień a tu małe dzieci, ja mu oko otwierałam i pytałam 'śpisz ?' więc mega masakra, poza tym to nie życie, w nocy robisz a w dzień Cie nie ma bo odrabiasz sen, pogadaj z M, że tak nie może być, narazie niech pracuje tam ale będziecie cały czas szukać nowej pracy :kiss: nie płacz, jest zmęczony i dlatego tak głupio powiedział :kiss:

Dziewczynki jak tam Wasza linia na brzuchu ?? bo u mnie chyba zostanie ;)
Apropo brzucha .. powiem Wam, że ja mam płaski brzuch ale .. opona mnie wkurza !!!! :dry: jak siądę to taki dziwny fałd jest .. skóra która była naciągnięta przez Igiego sobie została .. to już takie będzie ? czy jakbym robiła brzuszki i ogólnie jakieś ćwiczenia na mięśnie brzucha to to zniknie ???

Mrufka Adunia superowa :) a Mamusia hoho jaka lasencja to szok :lol: :kiss: bardzo się cieszę, że jesteś szczęśliwa :kiss:
trzeci dzidziuś ? :) od przybytku głowa nie boli :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653266 przez jadziatopol
Mrufka Ada sliczna :kiss: i ty tez :)
Alina nie placz kochana...nie wiedzial co mowi. Macie chwilowo pod gorke i do tego dochodzi zmeczenie ,obowiazki i stad te emocje i nieswiadomie wypowiedziane slowa. Na pewno sobie wyjasnicie i na pewno nie chce sie od was wyprowadzic...spokojnie :kiss:
Sylwia tez pierwsza mi sie podoba :) jest seksi :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653287 przez Monia_T
Jadzia, Alina chyba zsynchronizowały się nasze dzieciaki...Iga dziś wariacje przy piersi odstawiała, zassała, odrywała się, wypiła łyk znowu sie oderwała...masakra. Oczywiście na butelki wszystkie nadal obrażona, na razie kapituluję...spróbuję jej podać coś do picia w butli za tydzień, dwa.

Mrufka super wyglądasz! No i szczupła lasencja z Ciebie, zazdroszczę ;) Adula jaki pultasek się zrobiła, śliczności :lol: I te włoski :laugh:

Sylwia zdecydowanie czerwona kiecka :laugh: Boska jest :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A mi dziś wysiadły korzonki :angry: Masakra. Bolało od rana, a potem wsiadłam do auta chciałam zapiąć pas i tak zostałam w odwróconej pozycji kilka minut na parkingu...teraz ledwo się mogę ruszać.

Miałam też wywiadówkę u Kini w szkole...załamka. Młoda opuściła się w nauce, a na półrocze brakował jej tylko 1 punkt do paska. Ma ostatnie kilka dni na podciągnięcie. Rozmawiałam z wychowawczynią o jej zachowaniu i ustaliłyśmy wspólny plan działania. Mam nadzieję, że to pomoże, bo chwilami nerwowo nie wyrabiam.

Z miłych rzeczy odebrałam dziś płyty zgrane z VHS jak Kinia była malutka. Płaczę ze wzruszenia i ze śmiechu oglądając ją :woohoo: Jejku taka kochana była, a teraz...
I wygląda identycznie jak Igunia na pierwszych filmach.

Aha, zapomniałam. Jadzia Iga też ćwiczy mostki. A jak leży na brzuszku ponosi dupkę i opiera się na kolanach, oczywiście chwilkę i zaraz z powrotem do leżenia. Pełza po łóżeczku i kocyku. Buja się na boki, dziś była bliska przewrócenia się z pleców na brzuszek.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653334 przez kasia123m
Sylwi raczej czerwona

Monia napisz mi kiedy u Igusi wystapily dziwne zachownia.na drugi dzien?

Mrufka ale super przeczytac ze jestes szczesliwa.az sie cieplej n serduszku robi. Adusia przesliczna.

Jdzia po co Ty znow farbowalas wlosy?przeciez pisalysmy Ci ze ldne masz.a teraz na jaki farbnelas?bo Ci w koncu te wlosy wyjda...

Tosia usypi w lozeczku le kiepsko jej idzie...tak pomrukuje..jakby marudzi..przy jedzeniu tez tak mruczala i tak jadla niejadla.goraczki narazie nie ma.troche mnie glowa z nerwow sciska.a jutro z nia na spacer moge isc?potrzebuje wyjsc kacpra odebrac ech



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653349 przez xpatiiix3
Mrufka Adusia cudna :**

Alina będzie dobrze : ***

Dominia o to samo dzisiaj właśnie się chciałąm zapytać jak u Was linia bo ja ciągle mam taką ostrą tylko pępek jakimś cudem wyszorowałąm bo też cały brązowy był, szorowałam nawet gąbką i nic nie schodzi... i też doszłam do wniosku, że mi to chyba zostanie..

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653360 przez Monia_T
Kasia zaczęło się wieczorem, a na drugi dzień dużo gorzej.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl