BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #653410 przez michasia
Mrufka zazdroszczę Ci, wiem jak takie uprawienie sportu dobrze wpływa na samopoczucie. Ja zamiast wziąć D w troki, to tyilko patrze, co by tu jeszcze zjeść. I wciągam brzuch przed lustrem...Czasem brakuje mi ciąży pod tym względem...
Ale Ada ma kiteczki słodziutkie, super:)
Fajnie, że się Wam tak dobrze układa:)

Kasia wierzę, że nie masz się co martwić. Wszystko z Tosią po szczepieniu będzie dobrze.

Monia korzonków współczuję.
Coś ostatnio masz z tym zdrówkiem.
A takie filmy pewnie super się ogląda. Złapałam się na tym, że stosunkowo mało robię Ani zdjęć no i filmiki też sobie od wczoraj 3 nakręciłam, bo czas szybko płynie, a miło będzie powspominać pierwsze uśmiechy i literki:)

Alina no cóż...nie dość, że praca nocna bardziej wykańcza, do tego cięższa fizycznie niż poprzednia. Dziewczyny mają rację, był zmęczony i dlatego tak napisał. Źle odczytał Twoje intencje, poprostu. Trzeba szukać dalej, oby szybko się coś fajnego trafiło.

Ania ostatnie 2 noce spała po 7 godzin, jakby nie budziła się na karmienie ok.1.00, ale za to w dzień dużo mniej śpi, stała się bardziej marudna, przy cucu płacze, przedwczoraj po kąpieli zasnęła bez jedzenia, dopiero po pół godz. się obudziła jeść. Jest bardzo płaczliwa, no...nie płacze dłużej niż 5-10min, ale wcześniej jedynie tak marudziła.
Jutro muszę rano jechać do miasta, odstawić auto, bo w końcu gaz zakładamy. Chyba nastawię budzik na 1.00 i ją obudzę do jedzenia, bo rano mam strasznie pełne obie piersi, no i Ania taka inna jest. A może to taki wiek, że się jakoś przestawia, tylko czemu taka płaczliwa? Co 0,5-1godz w dzień chce jeść.
Na weekend jedziemy na turniej, ma być ciepło, więc mam nadzieję, że Ani nie będzie zimno w namiocie.
a tu Ania w leżaczku, ale jeszcze zbytnio zabawki jej nie interesują, i narazie przez te płaczliwe dni chyba to tak chwile w nim poleży i chce do cyca. Wibracja jakoś chyba też jej nie kręci
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653449 przez natalka
Hej czy jest jeszcze jakaś mama która do tej pory nie miała miesiączki po porodzie? bo zaczynam się martwić, że coś ze mną nie tak, a w ciąży na 99% nie jestem?
pozdrawiamy serdecznie i całujemy wszystkie maluszki :kiss: :kiss: :kiss:



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653468 przez Marlena1888
michasia to kiedy ma się odbyć ten turniej :) jeszcze nie dawno była księżniczka z brzuszkiem a teraz już będą dwie hihi to będziecie tam nocować w namiocie? słuchaj wydaje mi się ze Ania ma skok któregoś tygodnia, też przez to przechodziłam :silly: :huh: może chce rozkręcić sobie laktację na więcej jedzonka :) zabawkami mój synuś zaczął się interesować jakieś 2 tyg temu dopiero, wcześniej wolał patrzeć na ludzi :silly: więc jeszcze zużyje baterie w leżaczku hehe śliczna jest sasetka!

patii ja też mam tą linię.. a pępek wraca do normy już.

kasia no stress :) Tosia silna dziewczynka, zobaczysz że będzie zdrowiutka;)

jadzia, alina monia u mnie dalej to samo co u was..wariacje przy piersi- dobrze to Monia ujęłaś. dziwne bo tu jest głodny a tu tak jakby mu się nie chciało ssać.. dziwne..

dominia ja po brzuszkach mam mniejszą oponkę więc polecam :lol: :side:

mruffka jaka śliczna Adzia :) :lol: :lol: piękna jak z obrazka :) a Ty wyglądasz zabójczo! :side: gratuluję, że tak szybko wróciłaś do formy, cieszę się Twoim szczęściem.

sylwia -ta czerwona boska :blink: :blush:

jadzia, fifi tez robi mostek ;) odpycha sie nózkami i dupka w górze :lol:

alina
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


mój synuś śpi już to ja lecę pod kołderkę. miłej nocki! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653492 przez michasia
Ojej Marlena współczucia. Dużo zdrowia dla taty. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie.
Turniej pt-niedz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653528 przez dominia
Dzien dobry z rana :)

Moj Syn wstal o 6:30 .. Mamusia juz spac nie mogla bo jak to tak, On nie spi to jej juz nie wolno :p

moj malutki Syncio konczy dzis 3 miesiace !!!!! :)

Marlenka niech Tata wraca szybko do zdrowia ! :*

Michasia ja z tak malutkim dzieckiem w maju nie wybieralabym sie pod namiot, a masz chociaz tropik w srodku ??
Ania widocznie odrzucila juz jedno karmienie nocne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653547 przez kasia123m
Michasia Ania cudna.moj jeszcze tez zabwkmi sie nie baawi.trzyma w rece i wklada do buzi ale raaczej nieswidomie.bardziej wydaje mi sie ze jaak lezy u mnie na kolanach to raczka trca lub laie mi bluzke..lub dotyka nadruku na bluzce i sie patrzy.troche zdziwiona ze to ona.a pod namiot z tak malutkim dzieckiem bym sie nie odwzyla w maju jechac.w nocy zimno jeszcze.

Marlena zdrowia dla Taty.dobrze ze kregoslup caly albo ze glowy nierozbil..

Domina wszystkiego naj dla Igorka z okzji 3 miesiecy. :laugh:

Czekam az wstanie moja gadula.w nocy spal niespokojnie,jakby brzuch bo nogi wedrowaly do gory.myslalam ze kolo 3 bedzie juz karmienie ale jadla dopiero 5,30.zjadla tak lapczywie 90 ze przy bekaniu ulala duzo i dojadl jeszcze 70 wiec brdzo duzo.usmiechala sie normalnie.goraczki nie m...wstwalam w nocy sprawdzac ale nie miala.wiec narzie jest ok.a wczorj jeszcze przed szczepieniem tak wysoko trzymala glowe ze az cala szyje widac bylo.
Ja dalej mam kreche naa brzuchu.niezeszla.co do okresu to ja jeszcze niemialam le krwawilam 8tyg wiec kij wie...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653548 przez Alina2408
jadziu natunia juz robi mostek bardzo dlugo najczesciej jak ktos sie do niej usmiecha i ona sie usmiecha i robi mostek jakby zalotnie do siebie chciala przyciagnac :)

sylwia pierwsza ciekawsza i cieplejsze kolorki...sylwia ja naprawde nie wiem jak mam to oceniac nie spalama cala noc nad ranem usnelam po spacerze z psami nic nie wymyslilam a jak wrocil z pracy to jakby nigdy nic... tematu nie bylo... mnie to poprostu przeraza....

mrufka wygladasz rewelacyjnie ciesze sie ze tak promieniejesz :) poczekaj z dzieckiem skoro wrocilas do takiej formy to naciesz sie nia heheh

dominia ja rozumiem ze jest zmeczony ze nocki sa straszne ale on sam chce wstawac o 11 czyli po 4 godzinach spania nie mam pojecia poza tym to chyba go mimo wszystko nie usprawiedliwia do gadania takich glupot jedyne co mi przyszlo do glowy to ze najprawdopodobniej nie chce byc z nami... bo co to za rozwiazanie jest??? jak kasy brakuje to nich przestanie palic bo na papieroski to kase wyciaga a my nie dosc ze ja mam okrojona pensje to on jeszcze pensji nie ma... po prostu zlamal mnie psychicznie...

monia ja podaje w wersji usmiecham sie i wpycham jej smoka do buziaka i powoli cos tam dziamgnie szalu nie ma ale mysle ze jakby byla naprawde glodna to moze by sie przekonala...

monia korzonki musisz wygrzac dupka na slonce dziesiaj ma byc piekne... z kinia musisz wypracowac jakis system na ten jej bunt... szkoda ocen ale najwazniejsze zebyscie wy sie dogadywaly i wtedy i w ocenach zauwazysz poprawe...

kasia mozesz wyjsc tylko uwazaj na slonce...

pati tez mam jasniejszy pepek a linia prawie jej nie widac jest cieniutka....

michasia u ciebie wyglada na skok rozwojowy u ani wiec spokojnie a mleko w piersiach tez sie unormuje... gratuluje odwagi z namiotem bedziesz musiala sprawdzac czy jest jej wystarczajaco cieplo ale tak czy inaczej chyba bym sie bala ale ja juz dawno nie spalam w namiocie wiec moze to stad obawy...

natalka no ja nie wiem czy to okres czy nie w kazdym razie jakies tam plamienia mam ale monia z pewnoscia jeszcze nie miala...

marlena dziekuje :)wspolczuje taty jejku musi teraz lezec i wypoczywac bo z pewnoscia bedzie mial problemy z oddychaniem musi sie oszczedzac... ale na pewno bedzie wszystko dobrze zobaczysz...

dominia ucaluj trzymiesieczniaka...

a z dobrych wiesci mamusia mi kupila garnki emaliowane takie sliwkowe :):) bedzie mozna juz niuni zupki gotowac...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653564 przez Paulaaa
Cześć :)

My nie śpimy od 7 :unsure: W nocy tylko jedno karmienie o 2.30 więc znośnie. :) Moje dziecko dziwnie jeee. O 7 wstała i zjadła 90ml, teraz o 8 (czyli godzina odpoczynku) dojadła 30ml i śpi. Wczoraj też tak... :S

Marlena zdrówka dla taty.

Mrufka Twoja Adunia cud miód i malina. Boooskie ma włosy!! (Wiem powtarzam się :P )

Sylwia ja bym brała tą pierwszą. Ładniejsza :blink:

Domina wszystkiego Naj dla Igunia z okazji trzymiesięcznicy :kiss:

Kasia skoro przez noc nic się nie działo to już będzie ok. Trzymam kciuki. :)

Natalka a karmisz piersią? Bo jeśli tak to nic dziwnego, że brak @. :)

Chyba coś jeszcze chciałam :S ale zapomniałam :unsure:

Odkupiliśmy wczoraj od mojej cioci leżaczek z fp dla małej. Z tego naszego kwiecistego zaczęła sie strasznie zsuwać i tak dziwnie wisiała :huh: W tym ma dużo wygodniej.

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653575 przez sylwia1986
dzień dobry :kiss: :kiss: :kiss: kolejny piękny dzień. Pospalibyśmy dłużej, ale mojemu tacie uwidziało się do mnie zadzwonić o 7.30 :lol: :S

Mrufka trzeci dzidziuś? :) podziwiam, rewelacja że wszystko się układa, czuć po Twojej wypowiedzi że jesteś mega szczęśliwa. I tak trzymaj :) pięknie wyglądacie, Dusia ma boskie te kitki :lol:

Dominia linia na brzuchu jeszcze jest i wielki pępol :dry: podobno tej linii nie wolno opalać, bo się utrwali i z brzuchem mam to samo...

Monia biedna z tymi korzonkami :( niech M Ci zrobi porządny masaż :lol: :silly: Kinia wcześnie zaczęła bunt, ale pewnie nie chce "odstawać" od innych dziewczyn w klasie, w której ona jest klasie? Piątej? Najgorsze gimnazjum, później już z górki.

Kasiu jak nie będzie miała gorączki to myślę że na spacer można, tylko nie wystawiać jej do słońca.

Michasiu może to skok, raczej na pewno ten 11-12 tydzień ;) Bartek już zaczepia i czasem nawet uda mu się chwycić zabawkę, jak jest pojedzony i ma humor to maks godzinę mata go zajmie. Ania słodziutka :kiss: :kiss: :kiss: to się zahartuje na tym turnieju.

Natalka jeśli karmisz piersią, to ja jeszcze nie miałam.

Marlena o kurcze :( dużo zdrówka dla taty,

Dominia - wszystkiego najlepszego dla syneczka jak ten czas zapiernicza :huh: :ohmy:

Dziękuję za rady, mmm seksi mówicie, to nie wiem czy do kościoła się będzie nadawać :silly: ale też mi się bardziej podoba.
M dziś zapomniał telefonu z domu, i zaczął jeździć do pracy rowerem 6 km :lol: :silly: a właściwie został zmuszony, bo auto u lakiernika.
Miłego dnia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653580 przez natalka
Sylwia nie karmię już 7 tygodni



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653592 przez dominia
Kasia mysle, ze juz bedzie wszystko ok z Tosia po szczepieniu :)

Alinka ale czlowiek nie mysli normalnie po tylu nockach i tak przespanych .. 4 h po ciezkiej pracy to jest nic ;) wiem, ze zabolalo bo nie powinien tak mowic .. Moze delikatnie zacznij rozmowe, czemu tak powiedzial i ze Ciebie to bardzo zabolalo .. :*
Aaaa no tak na cygary idzie w cholere wiem to po swojej kuzynce .. Ok 400 zl miesiecznie u niej utlenia sie z tym syfskim dymem ;) moj wujek po 35 latach palenia jak parowoz przestal ! 2 tygodnie gryzl sciany ale jestem z Niego bardzo dumna i mam do Niego mega szacun :)

Sylwia zarzucisz jakas szmatke na ramiona i bedzie jak znalazl :)
No czas zapitala az sie kurzy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653603 przez Madlen

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sylwia czerwona ładniejsza

Mrufka miło czytać takie posty
Te kiteczki suuper
Schudłaś tak dzieki hula-hop? tez planuję kupić. Jakie masz?
Ale laska z Ciebie.

Potwierdzam praca w nocy to okropieństwo. Nigdy się nie przyzwyczaję. Piję wtedy kawę, red bulla i tabletki z kofeiną. I tak źle się czuję.

Dominia po brzuszkach zejdzie, ja niestety nie mogę robić.
Linia złazi.

Michasia ale Ania malutka i słodka, a jaki ładny leżaczek. niektóre dzieciaczki nie przepadają za wibracjami. U nas mogłyby chodzić non stop..

Marlena ojej dużo zdrowia dla taty

Dominia całuski dla 3 miesięcznego bobaska

Sylwia mi linia właśnei po opalaniu zaczyna znikać


Monia Michasia (i inne laski które mają blisko) co Wy na to, by się spotkać w piątek w Bydgoszczy? Gabilee przyjeżdza. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653620 przez Monia_T
Dzień Dobry

Gdyby nie ból w plecach to nocka była całkiem, całkiem. Iga zasnęła o 20.30, jadła po 8 minut o 0.30 i 3.30. O 5 zaczęła się kręcić w łóżeczku to tatuś jej pampka zmienił i dał mi ją do łóżka.

Hubi, Fifi, Natka i Igula równo przechodzą tzw. kryzys trzeciego miesiąca. I wszystkie dzieciaczki cyckowe :)
Oby im szybko przeszło :silly:

Alina spokojnie. To pierwszy taki kryzys? Kasa a raczej chwilowy brak to zawsze stres. Przetrwacie :laugh: . A rezygnacja z fajek to rewelacyjny pomysł! Pomoże tym bardziej niż dezercją od rodziny...Można rzucić, moja mam przestała palić jak zaszłam w ciążę z Kinią, a ojciec 2 lata temu. A palił jak smok!
To co m powiedział to na pewno nerwy i niemoc spowodowały. Przecież widziałam jaką zabujaną parą jesteście, nie zostawi Ciebie i małej :)
Też mi się marzy fajny komplet dobrych garnków. Ten co mam dostaliśmy w prezencie ślubnym kilka pojedynczych dokupiłam.

Dominia buziaczki dla mojego trzymiesięczniaka :kiss: :kiss: :kiss:

Michasia widać Ania też skok zalicza. Książkowo :woohoo: Podziwiam za odwagę z namiotem, ja bym się nie zdecydowała. Oby było ciepło :)
Fajny leżaczek, zabawkami pewnie się wkrótce po skoku rozwojowym zainteresuje.
Igę teraz zaczęłam nagrywać, bo sierota nie wiedziałam jak się nagrywa w lustrzance. Szukałam oznaczenia z klatką filmową, nie zajarzyłam, że guzik z czerwoną kropką oznacza REC :silly: . No ale już umiem więc nagrywam :lol:

Kasia Tosia na pewno dobrze przejdzie szczepienie :)

Marlena współczuję tacie bardzo. Pewnie bolesne to wszystko...dużo zdrowia życzę :)

Natalka ja nie miałam ale karmię. Po pierwszym porodzie nie miałam aż do końca laktacji czyli 14 miesięcy :laugh:

Pati ja pępek mam normalny i krechy prawie nie widać, ale brzuch paskudny...galaretowaty, odstający...masakra.

Sylwia Kinia w 4 klasie. Podejrzewam, że wkrótce okres dostanie bo fizycznie bardzo "dojrzewa", ja miałam w wieku 12 lat, a teraz dzieci szybciej dorastają. Mam tylko nadzieję, że skoro tak szybko zaczęła to i szybko skończy ;)

Tak mnie te plecy bolą, że najmniejszy ruch jest meeega wyczynem...rzeczywiście ostatnio ciągle coś...starość nie radość, widać zaczynam się sypać :silly:
Mała maruda zasypia przy cycu, może jak padnie położę się w gorącej kąpieli :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653633 przez Monia_T
Madlen ja chętnie, tylko akurat w piątek mam wizytę w poradni szczepień. Ale najwyżej dojedziemy do Was :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653683 przez michasia
Dominia gratulacje dla Igora z okazji I kwartału:)
a namiot to nie taki współczesny, tylko lniany, na drewnianym maszcie. W zeszłym roku sobie nowy uszyliśmy, taki duży. no i na sienniku będziemy spać pod kocami wełnianymi.

Alina, ale na zupki to chyba jeszcze czas?

Sylwia sukienka ładna, choć rzeczywiście krótka jak do kościoła.

Ania spała od 21 do 5. no i w ogólnie nie sika w nocy. nakarmiłam ją o 5.00, później parę łyków o 6.30 i pojechałam odstawić auto do gazu. P ją jeszcze ululał. teraz mi zasypia, więc może dziś więcej pośpi. ok. 13 jadę odebrać auto, może uda mi się w miarę wyjechać, to zajrzę do lumpika.
koło południa ma przyjechać kolega z pod warszawy, to może jeszcze ciasto na szybko zrobię:)
ładny dziś dzień.
miłego dnia

Monia taka pora. Dzieci odmładzają, więc jeszcze długo zanim zaczniesz "dojrzewać"

Madlen my w pt jedziemy na ten turniej, tak pewnie koło 15.00, więc u mnie to zależy o której.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl