BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #653703 przez dominia
Michasia uuu a on nie przecieka ?? nie jest cały mokry z rana jak rosa siada ? my mamy z sypialniami w środku więc przynajmniej nam nie kapie na głowę :)
Mieliśmy plany jechać nad morze, nie wiem czy się uda ale namiot przy tak małym dziecku niestety nam odpada ;) w nocy może nie jest tak źle ale nad ranem zawsze tak zimno, że staremu buzia zamarza a co dopiero dziecku ;)
Ale wiadomo to Wasza decyzja, oby było ciepło tak jak dziewczynki mówią :)

Ja zamierzam dać zupkę dopiero koło 5 miesiąca bo Ig jest na samym cycu .. a podobno właśnie jak dziecko nie je mm to później się daje ??? Monia wiesz cos o tym ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653711 przez Monia_T
Dominia jak dziecko jest tylko na piersi to inne jedzonko wprowadza się później, czyli nie wcześniej niż po ukończeniu 5 miesiąca. Ja z Kinią zaczęłam od marchewki i jabłuszka. No i soczki z jabłka na początek :laugh: A później cała reszta :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653850 przez gabilee
pati ale emocje :D napisz potem czy urodziła :D

jadzia to super , ze znalazlas jakas bratnia dusze za oceanem :D a mą Krychy przesmieszny "tylko wino lał" hehe

alinka i chomiczka moj Leon spi juz tylko na lewej stronie w nocy , ale w dzien ani cholery tylko prawa :D ale sie wyrowna :)

alinka Nataszka sliczna :)

jeszcze raz lezaczek :)
juz kupilam :P uzywamy :
www.ceneo.pl/1443547

chomiczka nie boj sie porod chyba bardziej boli :P

kasia trzymam kciuki za szczepieni MYSL POZYTYWNIE :)

marlena ja mam wlasna dzialalnosc . ale raczej nie wroce predzej wykorzystam ten czas tylko dla siebie ^^

kurcze potem nadrobie Leon dokazuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653863 przez ola85
Jadzia - u nas też dzisiaj gorsza noc. Mała zasnęła bardzo wcześnie i o 2 już była wyspana, jakoś ją jeszcze utuliłam i zasnęła do 5, ale że ja coś wczoraj nie mogłam zasnąć i poszłam spać koło północy, to długo nie pospałam. No i jeszcze z przerwą w środku.
Moja mała na razie "odpycha" się na piętkach i pupkę lekko dźwiga
Alina -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Sylwia - a mi się obie kiecki podobają, czerwona bardziej sexy, ale srebrna elegantsza
Mrufka - ślicznie wyglądacie :)
Dominia - ja cały czas mam linie na brzuchu, ale na razie mi nie przeszkadza :blink: Wszystkiego dobrego dla 3-miesięcznego Igusia :kiss:
Monia - a masz jakieś zdjęcie Kini jak była w wieku Igi, takie do wrzucenia na forum?
Michasia - może Ania ma po prostu gorsze dni, albo też jakiś skok :blink:
Natalka - ja nie miałam, ale ja karmię cycem
Marlena - oby tata jak najszybciej wrócił do zdrowia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653873 przez Paulaaa
U nas dziś dzień marudy. Co chwila rączki. :huh: Zjadła o 11 120ml.
Kupy wczoraj nie było. Mam nadzieję, że dziś zrobi.

Jadę jutro z Oli do CZD na badania. Amelia zostaje z moją siostrą. Mam nadzieję, że poradzą sobie obie. :unsure: Mam stresa już. Nie cierpię tam jeździć, ale musimy musowo.

wiadomosci.onet.pl/regionalne/lodz/pijan...egion-wiadomosc.html czytałyście?
Następna ''mądra mamusia''. :huh: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653930 przez gabilee
sylwia tak jak pisałam marlenie raczej przeznacze ten czas dla siebie :D

dominia bralam te tabsy w ciazy są ok :) ale fakt drogie

pati teraz patrze ze kolezanka urodzila super pogratuluj jej :)

bylam u gina blizna ok , tak jak u wszytskich kobiet ale i tak mnie ciagnie ;/
mowil , ze jeszce musze poczekac az sie porzadnie wszystko wygoi :D pytal ile razy w mc wspolzyje , bo mowilam mu , ze wlasnie jestem mega ciasna przez ta blize i na poczatku boli, i mowie , ze jak narzeczony jest to codziennie . zrobil wielkie oczy i powiedzial , ze mi zazdrosci heheh tzn mojemu M. alez sie usmialam :P
dostalam jakies globulki i zaproponowal mi wkladke domaciczna , bo zawsze latem mam problem jesli chodzi o hormony , bo moje libido siega 0 , ale tylko latem przy evrze , co myslicie o tych wkladkach miala, ktoras z was kiedys ?

alinka a czemu on chce sie wyprowadzic co to zmieni? niech sie wezmie za robote i nie uzala sie nad soba , bo stawia cie w trudnej sytuacji ... a czemu mu ciezko w pracy ?

jadzia moj nie robi mostku , ale czesto jak go trzymam to tak prostuje nozki szok sztywne sa ! i to kilkanascie razy dziennie ;/ czy to normalne?

sywia zdecydowanie pierwsza :D powiew lata :D

mrufka super , aby tak dalej szczescia ci zycze :)
odwazna jestes na trzecie dziecko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653972 przez Paulaaa
Kupa taka, ze musialysmy wracac do domu ze spaceru. Bez mycia sie nie obylo. Ze juz nie wspomne o przebieraniu.

Siedzimy na tarasie. Parowa okropna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #654065 przez Alina2408
dziewczyny to teraz cos przyjemniejszego juz nie chce mi sie myslec o zlych rzeczach wiec sie chwale :):)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654072 przez Monia_T
Alina przepiękne... :kiss: :kiss: :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #654178 przez honka_18
alina wszystko się ułoży, będzie dobrze

natalka ja również jeszcze miesiączki nie miałam, dodam że w ciąży nie jestem ( jeszcze) i piersią nie karmie

Marlena trzymam kciuki za Twojego tatę

Igor gratuluję 3 miesięcy :kiss:

dzieciaczki słodzitkie

Alina pomysłowe zdjęcia chyba też zrobię taką sesję dla Adaśka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654181 przez ola85
Alina - śliczne, cudowne zdjęcia :kiss: Nataszka to prawdziwa modelka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654183 przez dominia
Alinka musze Ci powiedziec, ze Tasia to Tatusiowa jest :) piekna sesja :*
Honka Adaś śliczny :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #654184 przez jadziatopol
Natalka ja mialam i karmie piersia :)
Alina zdjecia przecudne!!! Nataszka sliczna i te oczka przepiekne :kiss: ladna rodzinka :) Ale Nataszka podnosi tylko pupe? bo moj jak robi ten mostek to podnosi plecki i pupe dlatego sie martwie ;)
Gabilee ja mam podobnie z ta blizna...ciasna jak cholera i boli na poczatku ;) a co do nozek..to kiedy Leos tak prostuje? wtedy kiedy trzymasz go pod paszki? bo jezeli tak to normalne. Wazne zeby (podobno) nie obciagal przy tym palcow jak baletnica.



Kupilam wczoraj ta oslonke na lozko....na cale lozeczko dookola. Fajne jest bo jest z siateczki i przepuszcza powietrze. Ale ancymonek nie chcial wczoraj spac w lozeczku. Caly dzien byl taki marudny i plakal podczas jedzenia. Martwilam sie juz na powaznie...i wieczorkiem okolo 21-ej zasnal przy karmieniu ale jak go wlozylam do lozeczka to placz wiec polozylam go w moim lozku a Radek wyladowal w "swoim" :blink: (juz zaczyna sie przyzwyczajac-radek oczywiscie)i nocke mielismy cudowna. Hubus obudzil sie tylko o 3 w nocy i dwa razy pociagnal cycka i spal do 7 rano!!! szok! Powital mnie usmiechem i troche pogadulil ...wczoraj wogole nic nie mowil i zaczelam sie martwic. Dzisiaj jest juz super :lol: jak na razie :dry:



Dominia wszystkiego najlepszego dla Igorka :kiss: :kiss: :kiss:
Honka ale Adas duzy! na ostatnim zdjeciu wyglada jak dorosly facet :)
Marlena jej...wspolczuje bardzo. Mam nadzieje,ze twoj tato dojdzie do siebie szybko. Zlamane zebro..az mnie ciarki przeszly ! to bardzo bolesne! trzymam kciuki,zeby bol byl do zniesienia. Dobrze,ze nic gorszego sie nie stalo ;)
Paulaa to wstrzasajace i niepojete!!!!!!! Jak kurwa mac kobieta w ciazy moze sie uchlac! to nie kobieta , to nawet nie suka! nie wiem co to :angry: udusilabym golymi rekami taka szmate!!!!!!!!!!!!!!!!
Monia oj niestety mam to samo z plecami ;) trzymam kciuki kochana ,zeby juz przestalo bolec ;) wiem co to znaczy :dry:
Michasia nie odwazylabym sie jechac z maluszkiem pod namiot a szczegolnie w maju. Pamietam jak raz bylismy w maju ...cieplo bylo bardzo w dzien...ale w nocy nie spalam wogole z zimna. To byla ostatnia moja wyprawa pod namiot. Zmarzlam tak,ze powiedzialam,ze wiecej nie pojade. (kiedys kochalam jezdzic pod namiot)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #654199 przez ola85
honka - jakoś umknęły mi Wasze zdjęcia. Adaś cudny, ma Twoje oczy :)
Dziewczyny czy tez tak czasem macie że wydaje Wam się że słyszycie płacz dziecka a ono grzecznie śpi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #654201 przez jadziatopol
Ola wlasnie teraz tak mialam...doslownie 2 minutki temu :) czesto tak mam ;)


dzisiaj mialam koszmar nocny. Snilo mi sie ,ze Hubus byl u mojego taty a ja bylam w szkole. Martwilam sie co sie tam dzieje i jak sie nim opiekuje (moj tata jest mega nieodpowiedzialnym czlowiekiem). Nie odbieral telefonow ode mnie a ja odchodzilam od zmyslow....balam sie ze Hubus placze,ze jest glodny i ze teskni za mna.....zaczelam krzyczec i plakac przez sen z tej niemocy! w koncu dodzwonilam sie i pytam jak Hubus? a on mowi,ze nie chcial mnie martwic ale Hubus puszcza banki nosem i musial z nim pojechac do szpitala....i obudzilam sie cala spocona z nerwow i przeszczesliwa jak zobaczylam Hubka spiacego przy mnie.


W piatek mamy szczepienie a Hubus ma ...nawet nie wiem czy to nazwac katarem...mokre spiki ciagnace sie. Odciagam mu rano albo wieczor.Ale nic mu sie nie dzieje w ciagu dnia...nie leje sie ,nie przeszkadza mu w oddychaniu...przed snem czasem furczy to mu odciagamy i rano po przebudzeniu troche. Jak myslicie , isc na szczepieenie? wasze maluszki tez tak maja? wczoraj jak mu frida odciagnelam to taki mokry glut ciagnacy sie wyszedl (przezroczysty) i ciagnal sie i ciagnal ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl