BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #654203 przez xpatiiix3
Michasia ale Anulka słodka :**

Natalka ja nie mam :) hehe ale ja karmię piersią :)

Marlena, Monia, Alina ale u mnei ta linia jest strasznie gruba i ciemna dalej taka sama tylko pępek odszorowałam :P

Marlena no to życzę dużo zdrówka dla taty :**

Dominia gratulacje i buzioli dla Igunia z okazji 3 miesięcy :*** My mamy w niedzielę 3 :D

Alina a z m będzie wszystko dobrze, przecież się kochacie, na pewno powiedział to tak bezmyślnie :***

Gabilee napisałam wczoraj urodziła :) hehe synka 3300 i 55cm :) super że wszystko ok u gina :) pogratulowałam już koleżance :)


Alina o matko te ostatnie zdjęcie tak ślicznie we trójkę wyglądacie :** bosko :*****

Honka Adaś słodziak :) hehe jak ślicznie wyglądacie razem :) a jaki łobuz hehe władze ma :D

Paulaaa ta matka to normalnie jeju powinni zabrać jej to dziecko :)

A mój dzień dzisiaj spokojnie mija, czekam na pieniążki pewnie jutro albo pojutrze będą dopiero, a ja muszę sobie witaminy kupić nie biorę od 2 tygodni mały też k od paru dni nie bierze, ale to nic chyba bo i tak 3 miesiące już kończy w tym tygodniu... :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654226 przez ola85
Jadzia - brrrr straszny sen. Co do szczepienia to ja bym poprosiła lekarza żeby go dokładnie zbadał, bo to rzeczywiście trudna decyzja.
Pati - wstyd się przyznać, ale ja czasem po prostu zapominam o witaminach dla małej. Ja myślę że nic dzieciaczkom nie będzie, bo przecież jest słonecznie i codziennie spacerujecie to tej wit D tez się trochę wytworzy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654230 przez Alina2408
dziekujemy za kompelenty od wszystkich cioc :)


dominia niestety tatowa wiem wszyscy tak mowia i ja tez to widze chociaz z satysfakcja moglam powiedziec tym co gadali ze to moze nie marka ze teraz wyraznie widac czyje :P:P zamknelam im usta...

jadzia podnosi pupke i plecki :) ja tez sie balam ze mala bedzie sie bala ochraniacza bo jest w zwierzatka taki z ikei ale ona sie do nich usmiecha i gada :)

honka adas cudny :)

ola ja tak mam ale dlatego ze u mnie lodowka takie dzwieki wydaje jak male dziecko... ilez to ja razy lecialam do pokoju bo myslalam ze mi mala placze...

pati dziekuje bardzo :):)jaki fajowski dzidzius, mysle ze nic sie nie stanie bez tej witaminki..




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654237 przez kasia123m
Alinka sesja przecudna :laugh: juz 3 raz ogladam.

Honka jaki Adas juz duzy.sliczny chlopczyk

Pedze mlodej robic mleko.narazie ok.mierzylam w pupie temp to 38..wiec po odjeciu 5 kresek 37,5 to ok.zaraz jeszcze zmierze teraz bo temp lubi wieczorem rosnac.narazie wrocilaam z pola i spi.le musze juz ja na karmienie budzic.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #654248 przez Monia_T
Honka słodki Adaś :)

Jadzia co za sen...a te gluty nie od powietrza? Czasem maluchy maja takie jak jest za sucho.

Ola z witaminami mam tak samo jak Ty :silly:

Tak na szybko, porównanie moich dziewczynek...później znajdę inne :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zamówiłam dziś nosidełko, bo spacery w gondoli dla małej mogą trwać do 20 minut...a później krzyk. Mam nadzieję, że polubi :) Alina kupiłam takie jak Wy, z polecenia ;) Trafiło sie tanie nowe-nieużywane. Podobno dostali drugie na prezent i to zapakowane sprzedają, na dodatek w kolorze, który chcieliśmy za 69zł. Mam nadzieję, że rzeczywiście takie będzie jak przyjdzie :)

Iga dziś na zmianę śpi, je, kupta, bawi się...sporo snu jak na nią. Oby nie odbiła sobie tego w nocy, bo nie dam rady z moimi plecami...m wziął ją na spacer, pochodził godzinę, ale 40 minut marudziła mu, że nie chce w gondoli leżeć. Terrorystka :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654379 przez xpatiiix3
Ola wiadomo jak to z pamięcią czasem jest hehe :P

Alina no on tak na żywo to taki słodziachny a ust jak u murzyna :D

Monia normalnie jak dwie krople wody :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654396 przez sylwia1986
Alinka oj ta Nataszka to prawdziwy poprawiacz humoru, przekochana, sesja cudowna i widzę że nie tylko ja uważam że córeczka tatusina :lol:

Honka Adaś facecik, a z tym pilotem to już w ogóle, od początku widać kto "rządzi" :blink:

Jadzia okropny sen, dobrze że to tylko sen, a czemu tata nieodpowiedzialny, jak w ogóle z jego zdrówkiem? Katar a w zasadzie kózki wyciągnęłam dziś mojemu bubkowi pierwszy raz po kąpieli patyczkiem do uszu.

Olu nie raz mi się wydaje że słyszę płacz Bartka.

Pati jaki maluszek, jeszcze nie dawno nasze słodziaki takie były. Witaminkę podaje codziennie po kąpieli - taki nawyk, inaczej bym zapominała. A myślę że teraz dużo słonka, poza tym już kończy 3 miesiące, więc nic mu się nie stanie ;)

Monia podobieństwo Igi i Kini uderzające. Nosidełko super sprawa, jak byłam dziś na spacerze w chuście, to wiele osób zagadywało, patrzyło, a Bartek rozdawał uśmiechy aż zasnął.

Dobra uśpiłam dziecia, idę się zrelaksować w wannie,
Dobrej nocki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654409 przez gabilee
michasia sliczna Anulka :D a co do placzenia to LEon tak placze i marudzi jak zasnac nie moze ... w dzien musze go polozyc i zasnie na jakis czas i jest lepiej :)
Leon dopiero zaczął się intersować zabawkami ok tyg temu wiec Ania ma chwilke czasu :)

marlena , alina , monia i jadzia LEon mi wariuje tez tak , ale przy butli i weź tu zrozum dzieciaka chce jesc, ale wkurza go butla :P ale juz to rozkminilam pozycja mu nie pasi :P musi siedziec oparty prawie , ze siedzaco na moich piersiach w strone tv :P i wtedy zalapie ale u was to bedzie trudne hehe :P cycuszkow nie da sie oderwac dla dzidzi :P

marlena strasznie mi przykro z powody taty , co za nieszczescie ;/ zawsze cos nam los zgotuje ;/

dominia gratulacje i caluski dla Igiego z okazji skonczenia 3 mcy :D

paula slyszalam w wiadomosciach o tym :/ masakra

alinka piekne fotki :)

honka Adaś jaki smieszek piekny bobas

jadzia jak je , jak go trzymam tak jak do karmienia sie trzyma , i wlasnie obciaga stopki co to oznacza?

monia super laseczki podobne Iga zdjęta skora z Kini :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654428 przez ola85
Jadzia, Alina, Sylwia - to pocieszyłyście mnie, bo już myślałam ze ze mną coś nie tak
Monia - dziewczynki rzeczywiście bardzo podobne i obie śliczne :) My dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerze w nosidełku, ale też szału nie ma, bo mała się lubi do mnie przytulać, a ten materiał między nami ją drażni. To na drugi poszłyśmy w gondolce :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654489 przez xpatiiix3
Sylwia no właśnie ja miałam łzy w oczach jak go zobaczyłam, bo do mnie non stop wszystko wraca i wiecie ,że ja bym chciała znowu to wszystko przeżywać od nowa hehe brakuje mi brzuszka :P ale i za nic w świecie bym nie oddała już tych chwil spędzonych z moim małym serduszkiem <3

Gabilee hehe jak się chce to się wszystko da mój je na półsiedząco, że prawie cyca mi urywa jak się rozgląda, bo mu też już na leżąco nie odpowiada, chyba, że przysypia albo zmęczony jakiś :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #654531 przez michasia
Dominia jak pada deszcze, to dopóki się namiotu nie dotknie od środka, to nie przecieka. To jakoś z kapilarnością wody jest związane...

Co do zimna w maju, to pamiętam turniej w weekend majowy 6 lat temu, myślałam, że mi głowa zamarznie. Ale teraz powiem szczerze, że dawno nie zmarzłam, a nie śpię już w gieźle, sukni spodniej i wierzchniej, tylko samym gieźle (jakby halka), Ani między nami będzie ciepło, a jak coś, to mamy 80km do domu, bo to w okolicach turniej.

Ola też tak mam, wydaje mi się, że Ania płacze...a ona u mnie na nogach śpi...Co do witamin, to ja tez kilka razy zapomniałam podać.

Honka Adaś podobny. oprawa oczu taka sama.

Alina piękne, na fb widziałam najpierw. Super wyszło, słodziutkie te fotki. Fajne to z Twoim M w kurtce.

Kasia jak wczoraj było ok i dziś też to chyba nie masz się czego bać. Ciesz się życiem dziewczyno i dziećmi, bo na każdym kroku się doszukujesz, wiem, że starasz się nic nie przeoczyć, ale wszystko jest ok, a Ciebie to pewnie sporo nerwów kosztuje!

Monia dziewczyny inne. Kinia bardziej okrągła na buzi była i brwi chyba bardziej po Tobie miała?

Marlena jak tata?

Gabilee Ania też głodna to krzyczy na cyca, takie dźwięki wydaje "ejo, ejo", śmieszne to jest.
No a czasem też jej pozycja nie pasi...

Odebrałam auto, w końcu tańsza jazda. Połaziłam po lumpach...szału nie ma...szczególnie jak patrze w lustro...w domu mam chyba bardziej wyrozumiałe.
Ale w jednym spojrzałam na sukienkę i się zakochałam. Sylwia chyba Ta twoja czerwona tak na mnie zadziałała. Narazie 2 rozmiary za mała, całkowicie nie w moim typie, ale musiałam ją wziąć. Jak schudnę 10kg to będę w niej pięknie wyglądać na weselu koleżanki. Mam czas do października, także sporo:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654553 przez Alina2408
kasiu dziekujemy a jak tosia w nocy/??


monia ja juz na fb pisalam ze sa jak dwie krople wody...my jestesmy z nosidelka bardzo zadowoleni mam nadziieje ze i wy bedziecie...

sylwia niestety tatusina a natusia to rzeczywiscie poprawiacz humoru wczoraj zlapalismy sie na tym ze jak zasnela na lozku to stalismy i patrzylismy na nia tak dobre 15 min a mielismy cos zrobic :):)

gabilee no nie da sie chociaz ja juz karmilam na stojaco :P

michasiu swietny wybor sukienka cudna :):)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654568 przez dominia
Michasia sukienka super :) ubierz Anie na wyjezdzie w nocy jak eskimosa :*
Ja tez mam wesele ale w sierpniu, mniej wiecej w glowie wiem jak chce wygladac :) ale nie wiem czy uszyli juz taka sukienke :P

Ig wstal o 6:30 .. Ja przelezalam jeszcze z pol godziny z zamknietymi oczami :) teraz juz zaczyna sie zloscic bo za dlugo lezy :)

Monia widac podobienstwo chociaz Iga ma bardziej smukla twarz, tak mi sie wydaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654688 przez Marlena1888
hej!
dziękuje Wam za życzenia zdrówka dla taty,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wczoraj nie miałam weny żeby coś napisać, ale czytałam ;P

Monia obie córcie sliczne i megaśnie podobne! niesamowite!

Alina sesja cudna, Nataszka jak w bajce, a to z Wami poprostu piękne!!!!!

patii jaki słodki Oliwierek :kiss:

Gabille czyżby Leonek dołączył do grona skokowych pociech? :blink:

Michasia jaka śliczna sukieneczka!!!

Ola ja to samooo :blink: też mam omamy słuchowe :woohoo:

dziewczyny kiedy się dowiedziałam o tym wypadku taty nie dość że ja nie mogłam spać w nocy to i Fifi też budził się co 1,5-2godz- jak nigdy! straszna noc! wczoraj chodziłam jak nemo. ale dziś w nocy już normalnie spał heh od 22 do 3 i po karmieniu do 7 :blink:

pozdrówki pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654708 przez drzyzgunia
Hej dziewczyny :)

Na tak na szybciutkoo moja kruszyna się rozchorowała wczoraj byliśmy u lekarza jakaś wirusówka...:( a najgorsze, że złapał to ode mnie ;/ już jest lepiej katar juz mniejszy i kaszelek też...nie miałam weny pisać bo do tego wszystkiego pokłóciłam się z S matkooo dlaczego faceci nie myślą i robią wszystko na odpierdol :angry:

Monia dziewczyny wygladają identycznie jak by skóre z nich zdjęto

Marlena zdrówka dla taty.

muszę się pochwalić mam 2 kg na minusie ależ jestem dumna :):):) szkoda że po brzuchu tego nie widać :( ale nie można mieć wszystkiego

Michasia sukienka zabójcza :) odważni jesteście podziwiam :)

patii ja też jak patrze na mojego urwisa to nie mogę się nadziwić, ze już tak urósł a co będzie za kilka lat????

przepraszam, ze wszystkim nie odpisze ale mały płacze...MIŁEGO DNIA dziewczynki :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl