BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #657281 przez kasia123m
Dzien dobry :laugh:

W krkowie zapowiada sie dzis mega upal a my na komunie.jaa jade na 10,30 do kosciola a moj M z dziecmi ma dojechc pod kosciol kolo 12.przygotowalaam mu body sukienke i skarpetki dla Tosi i kurde nie wiem czy kazac jej rajty czy skarpety ubrac.nie jestem w stanie przewidziec jak bedzie za 3 godz.wczoraj np wialo ostro i trzeba bylo sie ubrac.jakie to bedzie zamieszanie ta komunia a jeszcze ona to w domu robi...malym mieszkanku..ech.trzeba jakos rade dac.mysle wlasnie czy spinac wlosy..M mi mowi ze nie ale jak bedzie gorac to sie ugotuje.wogole mam ostatnio mega uderzenia goraca...jak przy menopuzie hehe.ale to pewnie od tarczycy bo j bez hormonow.poczatkiem czerwca ide wreszcie do endo..

Jadzia dobrze ze Hubi zniosl ok te szczepienia.
Moja Tosia m znow problemy z brzuchem od tych szczepein.a juz nie bylo zdnych kolek.mam ndzieje ze minie.

Paula a gdzie jakies foty dziewczynek z grilla?fajnie ze mozecie sie spotkac na zywo.

Satine Marysia sliczna :laugh:

Pisze z tel wiec sorki ze kazdej nieodpisuje ale niepamietam wszystkiego.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657286 przez Paulaaa
Dzień dobry

Amelka jest cuuuuudowna. Zasnęła o 21 i spała do 6 rano :lol: Zjadła i śpi nadal. :lol:

Kasia załóż jej skarpetki a rajstopki spakuj do torby. Będziesz miała w razie w. :blink: A zdjęcia nie mamy żadnego. Nawet o tym nie pomyślałam. :blush:

W Warszawie też będzie skwar. Już słońce wali od rana.

TRZYMIESIĘCZNA Amelka :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657296 przez aniajulia2
Witam,ale tu cisza ;)

Tak jak obiecywalam wstawiam zdjecia moich serduszek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657300 przez aniajulia2
Sorki ze tak osobno ale inaczej nie potrafie :huh:
Igusia w kapieli

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657303 przez aniajulia2
Troche rodzinnie

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657305 przez aniajulia2
Moja krolowa

Sorki za tyle postow
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657310 przez Marlena1888
hello!!!!!

dzięki Monia za rady doświadczonej mamusi :kiss: kupiłam mleko ale jeszcze się wstrzymuję z podaniem mu.. faktycznie na pewno masz rację. to jest to. szkoda mi trochę, bo najpierw tyle starań o karmienie piersią :silly: :silly: matko w nocy mi się śniło że mm mu nie pasowało i takie tam- tak przeżywam..
eee to szybko Igunia bierze się za wędrowanie :laugh: Fifi też zaczyna pęzać ;)jak śmiesznie to wygląda:)
ale fajnie podeszłaś Kinię :) jak się czujesz? mam nadzieję że już plecki mniej bolą ;)

ola chyba faktycznie to jakiś kryzys laktacyjny.. mam nadzieję że go pokonam, ale ciężko jak widzę że nie najada się do końca.. :kiss: u nas tak samo ze wspólnym spacerem :) goni prawie biegnie a ja nie lubię tak szybko spacerować ;) tyle że mój kilka razy w tyg ćwiczy musztrę i mu to chyba weszło w krew.

Fifi ostatnio ma nocki z kilkakrotnym budzeniem na jedzonko :ohmy: dziś usnął przed 22, obudził się przed 1.00(jak nigdy!), i wogóle mu się nie chciało spać potem, oczy jak 5złotych i na harce go wzięło ale zgasiliśmy światło, potem przed 4.00 i przed 7.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657316 przez Marlena1888
aniajulia jaka śliczna Igunia! :) cudny uśmieszek :) druga córcia też fajniutka :)masz super rodzinkę, :) tak jak patrzę na to wspólne zdjęcie to bardzo chciałabym Was na żywo poznać tak sympatycznie wyglądacie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657324 przez aniajulia2
Marlena dziękuję bardzo za mile słowa.
Skąd jesteś bo mi to umknelo. Ja jestem z Tomaszowa Maz koło Łodzi. Jakbyś gdzieś niedaleko to zawsze można coś zorganizować ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657326 przez Satine0
Aniajulia Igunia w wieku Marysi i ma takie wałeczki słodkie!! :kiss: Maryś takich nie wychodowała :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657329 przez Marlena1888
aniajulia :lol: ja z okolic Rzeszowa :lol: niestety dobry kawałek do łodzi :dry: szkoda :(

a ja znowu sama na placu boju, M pojechał na służbę :huh:
miłej niedzieli kobietki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657333 przez Monia_T
Cześć mamuśki :)

Aniajulia śliczna Igunia :laugh: Cukiereczek :kiss: A goloneczki-udeczki ma identyczne jak moja Igula :silly:
I fajnie z siostrzyczką wygląda, obie cudne :lol:

Marlena ciesze się, że mogłam pomóc :) Z tym snem to trochę prawdy było, bo dzieci na cycku niechętnie na poczatku na mm przechodzą...może Fifi podświadomie Ci wiadomość wysyła, że woli mamusine mleczko ;)

Paulaa poczytałam dzięki. Biedna ta Twoja Oliwcia, a mimo tylu schorzeń taka radosna na zdjęciach :laugh: Ucałuj ja mocno ode mnie :kiss: :kiss: :kiss:
Amelcia śliczna lalunia :) Buziaki z okazji 3 miesięcy :kiss:

Kasia Paulaa dobrze radzi, weź rajstopki do torby, chociaż dziś ciplutko pewnie nie będą potrzebne.

Igunia dziś super pospała :woohoo: Zasnęła o 20, jadła o 2 i 5, także wyspałyśmy się :)

Wrzucam foteczki, jedna z wczoraj po spacerku, a druga jeszcze w piżamce z przed 20 minut :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657334 przez aniajulia2
Marlena to rzeczywiście troszkę drogi jest. Może kiedyś ... To gdzie pracuje twój mąż jak można spytać? Mój też ma dziś służbę na 20-ta.

Satin Igusia waży 5 kg ale faktycznie ma waleczki na nóżkach zwłaszcza :-D ale nie podnosi tak główki jak Marysia wogóle nie lubi bardzo leżeć na brzuchu

Monia twoja Igusia wydaje mi się już taka dużą a jakie ma włoski. I ta cera sniada- piękności.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657336 przez Monia_T
Teraz docztałam, że Marysia i Iga Anijulii tez dziś 3 miesiące kończą :laugh: Buziaki dla dziewczynek :kiss: No chyba, że więcej małych urodzinek dzis mamy...? :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657355 przez aniajulia2
Monia wydaje mi się ze Marcelek Patii też dziś kończy 3 miesiące- ale nie jestem pewna.
A za buziaki dziękujemy i odwzajemniamy.

Mam problem z tym forum przez laptopa nie mogę się zalogowac a przez tel tak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl