BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #656882 przez Monia_T
Hej

My wykorzystaliśmy dzisiejsze piękne słonko, 2,5 godzinny spacer zaliczony i wróciliśmy tuż przed deszczem :laugh: Za to jak pięknie teraz pachnie deszczem :lol: ale oberwanie chmury było, że hej :silly:
Na spacerze różnie, trochę na rączkach, trochę poleżała. Było też karmienie na ławce i słodki sen w gondolce :laugh: Nie możemy się doczekać nosidełka, bo generalnie co spacer to marudzenie :huh:

Kinia pojechała z dziadkami na działkę do znajomych. Od wywiadówki jest grzeczna i bardzo stara się panować nad nerwami. Ustaliłam z wychowawczynią, że powie Młodej, że nie zapłaciłam za wycieczkę dwudniową na którą jadą pod koniec maja i nie pojedzie jeśli nie zmieni swojego zachowania w domu. Oczywiście zapłaciłam ale po takiej informacji od wychowawczyni Kinga stała się o wiele grzeczniejsza...jak to podstęp działa na małolatę :silly:

Maracana no moje dziewczynki też mają ciemną karnację po tatusiu, ale do Twoich to im duuużo brakuje :P A jak mają na imię bo nie zakodowałam...zrób sobie suwaczek, łatwiej będzie odpisywać, jak będzie wiek malutkiej :laugh:

Marlena po 3 miesiącu jest moment, kiedy laktacja osłabia się na chwilę. Pytanie czy chcesz ja utrzymać czy planujesz mm? Jeśli zależy Ci na karmieniu to kwestia kilku dni non stop na cycku niestety, bo trzeba jakby od nowa mleko napędzić ;) Jak zaczniesz podawać mm to laktacja osłabnie. Powodzenia :)

Paulaa sorki za wścibstwo...najwyżej nie odpowiesz, ale co jest Oli?
Grilla zazdroszczę :silly:

Dominia fajnie z tym angielskim :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madlen Adaśdo Ciebie podobny to z pewnością piękna karnacją będzie się mógł pochwalić :) W końcu takie geny zobowiązują ;)

Jadzia jak Hucio po szczepieniu?

Iga ćwiczy ostatnio sztukę przemieszczania się. To, że w łóżeczku w odległe miejsca wędruje nas już nie dziwi, ale jak ją dziś zostawiłam na kocu w dużym pokoju pod stojakiem z zabawkami i poszłam do kuchni, a po jakimś czasie wróciłam i zobaczyłam ją ponad metr dalej na podłodze to byłam w szoku :ohmy: Jeszcze troche i do kuchni za mną pójdzie :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656896 przez Madlen
Monia ja też czekam na deszcz :)
Ale spisek z wychowawczynią heh. Niezła jesteś :lol:
Twoja Igunia ślicznie się rozwija, już tak wędruje :ohmy: :)

Właśnie to zmęczenie..nie jest romantyczne..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656943 przez ola85
Monia - niezły spisek, może kiedyś w przyszłości będzie mi dane go wykorzystać :blink: Wiesz, Lidzia też już zaczyna wędrówki, ale u nas to dopiero początek :blink:

My w końcu zaliczyliśmy godzinny spacerek i oczywiście jak cały dzień nie padało, to nas skropiło choć niebo piękne :silly: Widać ten deszczyk był mi pisany, bo normalnie to wyglądało tak, jakby padało tylko nad nami :blink: Malutka nawet się nie obudziła, a że było już blisko do domku to dotarłyśmy bez wyścigów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #656956 przez jadziatopol
Monia ale podeszlas Kinie :blink: gratuluje sprytu :) Hubus czuje sie swienie...nawet goraczki nie mial. Nic a nic nie widac po nim ,ze mial szczepienie....a po tamtych pneumokokach i rota goraczkowal i byl ospaly i marudny. Ufff...zaliczylismy pierwsza serie wszystkich szczepionek...troche pozno ale nawet lepiej niz wczesniej. Ja sie wole nie spieszyc :) Jak plecy kochana? lepiej?
Princess witaj :) dobrze,ze sie odezwalas bo sie martwilysmy....moze nie masz czasu, moze nie masz ochoty ale ciesze sie ,ze dalas znak zycia :) mam nadzieje,ze wszystko u ciebie i Adasia w porzadku :)


Sorki dziewczyny ...jeszcze nie nadrobilam tego co naskrobalyscie bo dopiero wstalam ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657008 przez aniajulia2
Hej dziewczyny. Witam po długim nie odzywaniu się, ale podczytuje Was jak tylko mogę.

Mam do Was pytanie czy wszystkie zakładacie dziecia czapeczki? Pewnie tak bo jeszcze za małe nasze szkraby ale zaryzykowalam spytać bo moja Igusia nie cierpi ich.

Jutro moje serduszko kończy już 3 miesiące ;-) Niestety nie karmie już Jej cycem 2 tyg :-( mleczko zaniklo.

U mnie z ochota tak jak i u Jadzi - zerowa :-(

Nie pamiętam która z dziewczyn (chyba Gabii) pytala o wkladke-spiralę a więc ja już mam miesiąc i wydaje mi się ze ok. Właśnie dziś dostałam pierwsza @.

Pozdrawiam Was gorąco i wszystkie wasze dzieci śliczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657013 przez [email protected]
Aniajulia Gabryś nienawidzi czapek,jak było chłodno to jeszcze wytrzymywał a od trzech dni wyje strasznie,wychodzi w czapce a na spacerze muszę zdjąć,inaczej nie zaśnie,drażni go wiązanie,kupiłam kolejne 2 cieniutkie czapeczki z batystu i też nie pasują,jak wieje to przykrywam pieluszką a dzisiaj miał bezrękawnik z kapturem


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657017 przez Monia_T
Aniajulia moja Iga też nie przepada za czapkami, a właściwie momentem zakładania i jak jest ciepło to chodzimy z gołą główką :) Jak lekki wiaterek to opaska, a jak chłodno to nie ma zmiłuj jest czapeczka :silly:
Pokaż zdjęcie Twojej Iguni :)

Jadzia cieszę się, że Hubi tak ładnie przeszedł szczepienie, mam nadzieję, że i u nas tak będzie w poniedziałek :)

A tu prawda o ciąży...nie wiem czemu ale jak zobaczyłam ten obrazek zaraz skojarzyłam go z Madlen :silly: :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657031 przez jadziatopol
Monia ale sie usmialam i faktycznie mialam przed oczami Madlen :lol: :blink: trzymam kciuki za Igunie...na pewno swietnie sobie poradzi z tymi szczepieniami :)
Aniajulia my nie zakladamy czapeczki bo moj Hubek tak kreci glowa ,ze kazda sciagnie :lol: ale jak jest wiatr duzy to kapturek ma na glowie i opatulam go kocykiem szczelnie :laugh: (oczywiscie jak spi bo jak nie spi to jest to niemozliwe)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657043 przez dominia
Aniajulia super, ze sie odezwalas ! Prosimy czesciej :kiss:
Ja Igora zaczynam przyzwyczajac do chodzenia bez czapki, wychodzimy na chwilke zobaczyc co sie dzieje na balkon czy na taras i po krotkim czasie uciekamy do domku, jak wieje to wiadomo, ze trzeba ubrac czapke taka zeby uszka zakrywala, jak nie wieje to zakladam mu taka z daszkiem nie wiazana, ktora ma wypuszczony material tak na uszy, spada wiec poprawiamy ale nie chroni tak bardzo :) jak juz bedzie wiekszy to kupie zwykla czape na glowke z daszkiem zeby mu nie swiecilo w glowke bo lysinka wystaje :)
Pokaz nam swoja Igunie i Juleczke :)

Monia co za demot :lol: :lol: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657055 przez aniajulia2
Monia dobre to :-D

Oooo to miło mnie zaskoczylyscie ta czapeczka - jutro ma być u nas ciepło to spróbuje opaske założyć.

Monia jutro się postaram Igusi zdjęcie dodać bo z tel nie umie a nie chce już dziś laptopa wł.

Moje serce już godzinę po kąpieli spi to cza s się chyba klas i korzystac z chwili.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657060 przez aniajulia2
Próbowałam ale niestety nie umie z tel dodać. Niby się dodaje a w końcowej wersji jest pusto :-(

A może jakieś wskazówki co mogę robić źle ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657074 przez Monia_T
Aniajulia pewnie rozmiar zdjęcia za duży. Niestety nie pomogę Ci jak to zmienić w tel ;) To czekamy jutro na foto z laptopa :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657132 przez Madlen
Monia dobrze skojarzyłaś, ciąża to nic fajnego brr

Aniajulia też nie stosujemy czapek w ciepłe dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657169 przez Paulaaa
I po grilu. :) Obżarłam się jak świnia :huh: :laugh: Ale raz na jakiś czas można. :silly:

Monia główna wada Oliwii to rozszczep kręgosłupa + kilka innych ''fantów'' w prezencie. :blink: Tu możesz poczytać więcej: www.oliwkakuna.blox.pl

Dominia u mnie z ochotą tak jak u Jadzi :) Wieczorem jestem tak padnięta, że jedynie o czym myślę to prysznic i sen. :silly:

Aniajulia, Amelia jak jest w wózku to czapki nie ma. Jak wyciągam to zakładam.

Dla mojej kruszyny było dziś za dużo ludzi. :blink: Jadła po 60ml. Spała po 10-15min. Dopiero o 20 jak wszyscy pojechali to na spokojnie zjadła 120ml. Szybka kąpiel i padła jak kawka. :woohoo:
Nam oczywiście pogoda sie zrąbała w połowie, bo zaczęło lać i biegiem zwijaliśmy się do domu.

Uciekam spać bo paaaadam.
Dobrej i przespanej nocy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657224 przez Justysia84
Witam, mam do sprzedania paczkę ślicznych ubranek dla dziewczynki od rozmiaru 74 czyli od około pół roczku wzwyż: allegro.pl/paka-slicznych-ubranek-dla-dz...-el-i3247673900.html
a także zestaw nowych bodziaków w rozmiarze 98: allegro.pl/nowe-body-rozm-98-zestaw-7-sztuk-i3247701186.html Serdecznie zapraszam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl