BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #665306 przez Martyna
no właśnie gdzie ta pogoda? Mój Mały też spi właśnie.

Dominia my też lubimy wygłupy :) śmieszna minka Igiego

Monia oby kawa pomogla bo pogoda też na sen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665308 przez buziaczek18
witajcie kochane,my tylko na chwilkę ,ponieważ nie stety obecnie nie mamy internetu,mam nie zapłacony rachunek,kwestie nie finansowe,ale wolę kupić dzieciom jedzenie niż zapłacić internet ,a na wszystko nie starczyło,ale mam nadzieję że na następny miesiąc uda mi się zapłacić ,ale mam mozliwość pożyczenia modemu od sąsiadki więc na chwilkę wpadłam zobaczyć co u was dzieci wszystkie piękne i jakie już duże ,chomiczka tak mi Ciebie szkoda i maluszka ,mam nadzieję że to wszystko już nie długo się wam skonczy ,a mamą jesteś świetną i tego jestem pewna ,ja też czasami mam wątpliwosci co do tego czy jestem dobrą mamą bo czasami jest naprawdę ciężko brakuje na chleb ,a tyle dzieci ,ale staram się jak mogę aby miały chociaż te podstawowe potrzeby ,teraz Kubuś mój miał komunię .,ale nie robiłam ze względów finansowych ,była tylko moja mama i mama mojego m ,nie dostał prezentów bardzo chciał posciel z motywami z bajki ale nie stety nie dostał ,babcie obiecały mu rower ale dopiero na drugi rok bo jeszcze nie sięga do pedałów ,wiec będzie miał chociaż rower na drugi rok ,ale moje dziecko cieszy się z tego że miał komunię i jest nauczony tego że nie prezenty są najważniejsze,więc jest szczęsliwy że już po komuni...,Zuzia oki ,smieje się rośnie ,jest zdrowa i dlatego w koncu mam nadzieję że uda mi się ja zaszczepić w przyszłym tygodniu było by to nasze 1 szczepienie,spróbuję dodać parę zdjęć moze mi się uda ,buziaki dla wszystkich od Zuzi,....,mam nadzieję że za miesiąc będę już częsciej mogła zaglądać,na forum....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665314 przez buziaczek18
Oto zdjęcia z komuni kubusia i Zuzia,,,,Internal Server Error!ja mam pecha nie mogę zdjęć dodać :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665334 przez Madlen
Aniajulia co za wiadomość :cheer: Gratulacje kochana.
Ja miałam podobnie skromny cywilny, a powodem była chęć posiadania dziecka z związku małżeńskim.
I super, że jesteś zdrowa :)

A foti super

Monia też chciałam wózkownię. Dzwoniłam do administracji, jakiś łepek powiedział, że wózkownia jest w klatce obok (bez sensu). Inie wiedział, gdzie jest/kto ma klucz od niej, Miał się odezwać ale się nie odezwał heh. Ja odpuściłam temat, tym bardziej, że jak pytałam to powiedział, ze kradzieże się zdarzają, bo kilka osób ma klucz.
Znając życie to po układzie komuś oddano te pomieszczenie.

Buziaczek miło, że do nas wpadłaś. Buziaki dla Zuzi, szkoda, że zdjęć nie widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665365 przez chomiczka
Hej!

Oluś dziś ma 3 miesiące!! Magiczna granica minęła - teoretycznie powinno od dziś być wspaniale i cudownie. W praktyce - Oluś śpi już 3 godz :lol:

Czy któryś maluszek też obchodzi dziś 3 miesięcznice??

Chyba już powinny pojawić się lutówki 2014??

Gabile potem wstawie zdjęcie Olusiowego zaklejonego uszka bo teraz śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665389 przez Monia_T
Widziałyście to www.tvn24.pl/podejrzany-o-gwalt-na-11-la...cydywa,328618,s.html zajebałabym gołymi rękami!!!
Sorki, że tak się unoszę, ale jak słyszę o takich squrwielach to.... :angry: :angry: :angry:

Chomiczka buziaki dla Olusia z okazji 3 miesięcy :kiss: Od dziś musi być już tylko dobrze, trzymam za to kciuki :laugh: Tu jest artykuł o odstających uszkach www.dlarodzinki.pl/male-dziecko/zdrowie/...a-sens,160_2404.html

Buziaczek fajnie, że sie odezwałaś, buziaki dla Zuzi :kiss:

A u mnie z serii becikowe: przed chwilą zadzwoniła uprzejma pani z UM i poprosiła żebym uwaga: jutro przywiozła Pit za 2010 rok :ohmy: Kretyństwem dla mnie było już podawanie dochodów za 11, a tu proszę...never ending story z becikowym trwa...;)

Pisałam Wam, że Igunia z zapałem smakuje swoje nóżki :) Dziś zaczęła wcinać je już nawet w ubranku, a jeszcze wczoraj pampek i ciuszki blokowały jej ruchy. Co dzień to postęp, za chwilę wstanie i pójdzie :silly:

Poniżej moja akrobatka :woohoo:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665425 przez bananamana
Chomiczka wszystkiego najlepszego dla Olusia mam nadzieje ze teraz wszystko mi minie jak reka odjal :)

Monia piękna akrobatka :) moja narazie dzwiga nozki do gory ale jeszcze ich nie chwyta :) za to ma mega radoche przy tym i piszczy na caly glos :)

Madlen przewalone z tymi wozkowniami u nas jest ale w pywnicy ja tam nie trzymam szkoda mi wozka zreszta nie wyobrazam sobie z dzieckiem isc do pywnicy po wozek a mieszkam na 4 pietrze wiec tez mamy masakre z wozkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665430 przez Paulaaa
Co za dooopna pogoda! Leje i leje :huh:
Młoda właśnie zalicza swoją trzecią dziś drzemkę - mam jakieś 15 min spokoju :silly:

Monia jaki fajny wiek ma dziś Iga. 3 miesiące, 3 tygodnie i 3 dni :) Śliczna jest i jak fajnie smakuje nóżki :woohoo:

Chomiczka duzy buziak dla Olcia :kiss: To teraz już z górki ;)

Buziaczek fajnie że sie odezwałaś. :)

Koleżanka jest w ciąży. Rodzi początkiem Grudnia. Oczywiście już się zaczęło ''Jak coś to ODDAJ to mi.'' :cheer: Mi kuźwa nikt nic za darmo nie dał :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665440 przez chomiczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665468 przez Paulaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665475 przez dominia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oluś buziaczki od cioci z okazji 3 miesięcy !!!!!! :kiss: :kiss:

Igunia wygibasy pierwsza klasa :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665500 przez drzyzgunia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chomiczka buziaki dla Olusia z okazji jego malutkiego święta :) teraz będzie tylko lepiej MUSI!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Monia piękna akrobatka z Iguli :):):)

Matkoo prze tą pogodę moje dziecko takie markotne drzemki krótkie i nie spokojne tylko ręce..zupę jadłam trzymając małego na kolanach....mogło by się coś w końcu zmienić na dwór by człowiek polazł a nie cały dzień w chałupie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665516 przez chomiczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665518 przez Paulaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665529 przez drzyzgunia
Paulaaa napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl