BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665829 przez Madlen
Jadziu kochana to przemęczenie. Mam to samo, totalny brak sił. Na siłce nie byłam kilka dni, gdzie nie pójdę słyszę płacz dziecka ;). Chciałabym, by ktoś cały dzień się nim zajął.
Musisz znaleźć czas na wyspanie, walnąć piwko, zapalić ;) i kupić sobie jakiś ciuszek albo kosmetyk :)

Będzie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665846 przez Pliszka
Pozdrawiamy ze Świnoujścia :) Tutaj bogoda boska; zero chmur, zrobilismy 24km. Pisze na telefonie, czego nie lubie, wiec zameldujemt sie za 10 dni jak wrócimy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665858 przez Alina2408
jadzia nie depresja tylko zmeczenie ci wychodzi...

pliszka ty to masz dobrze :) morze :)

a my wyslalysmy tate do pracy ja pranie a mala w kime... probowalam natce dac troche kaszki bananowej no i probowalam to lepsze okreslenie lepiej jej szlo z marchewka z jablkiem :) kaszki zjadla moze ze cztery lyzeczki no ale smak poznala ::P:P:P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665863 przez ola85
Jadziu - dziewczyny mają rację. Jesteś przemęczona.

Ja dzisiaj też jestem wystraszona o to moje dzieciątko. Boję się że coś ją bierze, tym bardziej że M. zaziębiony... Dzisiaj bardzo dużo śpi. Do tego sporo kicha i czasem kaszle. Z tym kaszlem to nie wiem jak jest do końca - tzn. na ile krztusi się śliną, bo teraz jej sporo produkuje. Spała mi praktycznie od 12 - 16.30 z przerwami na jedzenie i przewijanie, potem miała przerwę i się bawiłyśmy, a o 19 znów zasnęła i śpi do teraz. Ona normalnie to w ciągu dnia miała tak max 1 sen 2h (i to nie codziennie) a tak to sypiała 15-30 min

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665876 przez Alina2408
ola moja tez dzis wiecej spala to chyba taki dzien nie martw sie jak troszke ma gilkow w nosie to od tego kicha zebyoczyscic a jak jej sie nie udaje to moze od tego troszke pokaslywac...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665883 przez [email protected]
Hej :) Gabryś dziś kończy 3 miechy ale zleciało :) Rano pierwszy raz udało się M uśpić małego i mogłam godzinkę pospać,o 5 rano tak się usrał że masakra,nie byłam wstanie wstać do niego,w sobotę 2razy zasłabłam,wszystko zrobił M,dzisiaj jest lepiej,zobaczymy co będzie w nocy :unsure:

Chomiczka zdrówka dla Olusia :)

Aniajulia wszystkiego dobrego :)

Jadzia u nas to samo,wiem co czujesz,będzie dobrze,mam nadzieję że szybko wyrosną nasze bąble z nocnego obżarstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665884 przez Monia_T
Jadzia kochana :kiss: :kiss: :kiss: potrzebujesz dobrego resetu i 8 godzin nieprzerwanego snu :laugh: Sama o takim marzę :silly:
Jesteś najlepszą mamusią dla Hubcia, nawet niewyspana, zmęczona i wqurzona :lol: Zawsze najlepsza :woohoo:

Ola podaj jej 3 kropelki witaminki C, ja tak robię jak wydaje mi się, że "coś" ją bierze i pomaga :)

Gabrysiu buziaczki z okazji 3 miesięcy...a niedawno pamiętam jak dostałam eska, że już jest na świecie :) Jak to zleciało...
Oluś Chomiczkowy Tobie też buziaki wysyłamy :kiss:

Igunia dziś ma ciężki dzionek...tzn nie płacze ale też nie spała, miała ze 3 drzemki po kilkanaście minut a poza tym domagała się mojej obecności i uwagi. Jak z nią leżałam 2 godziny na kocu to gębunia uśmiechnięta jak się na chwilę oddalałam to maruder. Z bujawką to samo...a że zaczęła dzień ok 5.30 to mnie nieźle wymęczyła :silly:
Chyba ta popieprzona pogoda tak na nią działa.
Faktycznie fajny wiek ma dziś 3 miesiące, 3 tygodnie i 3 dni :lol:

Dziewczynki Kochane ja z forum z własnej woli w życiu nie zrezygnuję :P No chyba, że mnie wyrzucicie :blink:

Iga śpi, Kinga spakowana, luzik...jeszcze kieliszek wina by się przydał :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665908 przez Alina2408
monia ja ci moge uzyczyc kieliszek cocacoli...i tez wlasnie zauwazylam ze nasze maluchy maja trzy miechy trzy tygodnie i trzy dni a do tego jeszcze urodzone trzeciego hihi




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665916 przez Madlen
Adi też dzis marudny, śpiący- taki dzień..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665919 przez Monia_T
Trzeba "3" w szczęśliwym numerku skreślic...może wygramy coś więcej niż trójkę ;)

Coca-cola też wypas :)

Zapomniałam Wam napisać...są warsztaty z Mamo to ja dla mam i dzieci od 0 do 1 roku. I w końcu w normalnych godzinach bo od 11 do 15, także idziemy w przyszłym tygodniu z Igunią. Są w różnych miastach :) Alina nie wybierasz się do Bydgoszczy 4 czerwca? :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665921 przez sylwia1986
To super, że nie odchodzicie :) jednak forum to forum, przez niego się poznałyśmy :)

Aga wszystkiego dobrego dla Gabrysia :kiss: :kiss: :kiss: a Ciebie bidulu choróbsko dopadło? :( zdrówka i sił :kiss:

Monia mam podobny dzień, nigdy nie myślałam że będę marzyć o porządnym śnie, a jednak :)

Pliszka z Olusiem zostaniecie obierzyświatami, a co się jodu nawdychacie. Super że pogoda dopisuje :laugh:

Kurde że też zawsze musi coś trapić tą biedną matczyną głowę.. Właśnie wyczułam na karku u Bartka maleńką gulę, jutro idziemy na wizytę do przychodni, nie omieszkam o to spytać... :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665938 przez Monia_T
Sylwia mam nadzieje, że to nic groźnego, ale lepiej pytać za dużo niż zbagatelizować.

Robiłam porządek z fotkami w telefonie i moją kochaną zjadaczkę paluszków znalazłam :) Nawet nie pamiętałam, że robiłam tą fotkę, może Kinia robiła Igusi...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665945 przez Alina2408
monia z checia ale 4 musze zaliczyc gina bo cos mi sie zdaje ze nie halo z tym moim dolem...

monia jakiego kinia ma loczka fajniutkiego :):)

sylwia mysle ze to nic powaznego ale lepiej zapytac i zbadac...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665954 przez Monia_T
Alina to Igunia na fotce :) A loczka ma bo tylko na czubku zostały jej takie dłuższe kłaczki, tył i boki powycierała. Codziennie z podusi w łóżeczku zbieram jej włoski.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665973 przez ola85
Aga - to wszystkiego dobrego dla Gabrysia :)
Alina, Monia - dzięki za odpowiedzi :kiss: Super tą datę dzisiejszą macie - trzy trójeczki i trzy mamy które urodziły tego samego dnia :)
Sylwia - to jutro za Bartusia trzymamy kciuki - bo jutro szczepicie, prawda?, oby ta gula to nic poważnego
Monia - aż trudno uwierzyć że Igunia była taka malutka, Lidzi też włoski się wycierają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl