BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #665533 przez Martyna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Chomiczka :kiss: :kiss: dla Olusia :) teraz na pewno będzie lepiej :)

Monia Igunia :) akrobatka aparatka :kiss: :kiss:

Satine działasz coś z tymi wypadającymi włosami? Mi też zaczęły strasznie wychodzić. Niedługo będę łysa.

Princess czy na fb da się zrobić galerie naszych dzieciaczków? Może udałoby się zrobić takie foldery z kolejnymi miesiącami abyśmy mogły patrzeć jak nasze dzieciaczki rosną. I dodatkowo np pierwszy uśmiech, pierwsze jedzonko, raczkowanie, pierwsze kroki i co tam jeszcze wymyślimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665543 przez Madlen

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Pajacyki nam się pokończyły, właśnie odłożyłam kolejne ciuchy w odstawkę. Zakładacie pajacyki? Mój M. się upiera, że takie dziecko powinno ubierać się w coś co się łatwo zakłada.
A bluzeczki fakt ciągle się podwijają. Zakłądacie body pod bluzeczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665550 przez Paulaaa
Moja pajaca ma do spania tylko. Ale juz coraz rzadziej, bo zostały nam trzy dobre ;)
W dzień w domu ma body na długi i spodenki.
Pod bluzkę zakładam body.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665584 przez dominia
Madlen u nas pajace od 2 miesiąca służą tylko do spania :)
Ig zawsze ma ubrane body [ostatnio jak byliśmy u mojej babci i jeden jedyny raz nie wzięłam body na wszelki wypadek to się obsrulił i chodził bez ;) zaraz pampek zrobił się jak wór bo nie miało go co podtrzymać :dry: ] na to bluzeczka i spodenki :) oczywiście zależy od pogody bo jak jest gorąc to hasa nawet w samych bodach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665591 przez ola85
Witajcie
Aniajulia - gratulacje :) Wrzuć jakieś zdjęcie, nawet amatorskie :blink:
Katarinka - taka nocka to piękny prezent :) Ja się śmiałam że moja Liduś chciała mi szybko złożyć życzenia to obudziła się po 3 :silly:
Jadziu - masz ostatnio te nocki ciężkie, ale kompletnie nie wiem co Ci poradzić. Moja ma zielone kupki po bananach. Buziaki dla Was :kiss:
Martyna - pochwal się laurką :)
Kasia - biedna Tosia z katarkiem. Mojej też ostatnio troszkę nosek przytkało, więcej kicha, oby się z tego nic nie rozwinęło
Dominia - śliczne zdjęcie z Igorkiem
Monia - ale zbudowałaś napięcie... Już Ci chciałam gratulować super nocki, a tu czytam dalej... Moja dzisiaj dużo śpi, ale jakoś tak czujnie i często się budzi.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No nieźle z tym becikowym... Igunia cudna, a jaka zwinna :)
Buziaczek - to jednak miałam rację ze była jakaś Zuzia :) (niedawno pisałyśmy o imieninach - było Joanny i Zuzanny, jeśli Twoja córeczka obchodziła imieniny - to zaległe życzenia :kiss: )
Chomiczka - gratulujemy Olusiowi 3 m-cy :kiss: Oby od teraz uśmiech nie schodził z jego twarzy i dał mamusi trochę wytchnienia
Madlen - ja ubieram małą w to co mi jest wygodnie zakładać i co Ona lubi. Ja na razie z pajacyków zrezygnowałam bo za ciepło było. Ja ubieram body z krótkim rękawem pod bluzeczki. Po domu bardzo lubimy jeszcze półśpiochy i kaftaniki.

Co do tych rzeczy, to ja od nikogo nic nie brałam i mam spokój :)
Ja nie mam fb więc pewnie będę trochę do tyłu...

My miałyśmy udaną nockę. U nas też pogoda do d... . A rano tak ładnie świeciło słoneczko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665599 przez Martyna
Madlen my na początku spaliśmy w pajacach a teraz śpimy w samym bodziaku na długi rękaw. W dzień body na długi rękaw i spodenki lub jak chłodniej to body na krótki, bluzka i spodenki. Jak bardzo ciepło to body z krótkim lub koszulka lub polówka na krótki rękaw i krótkie spodenki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665604 przez Madlen
No muszę kupić pajace i body, bo ni ma już a bluzeczek, spodenek dużo.. Choć pewnie na moment tylko..
W nocy wstałam o 3 i stwierdziłam, że jakie ja mam duże dziecko. I nie mogłam się nadziwić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665609 przez Monia_T
U nas pajace do spania, ale ostatnio wyparły je rampersy (krótkie i długie), wygodniejsze :)
Madlen fajne pajace są w Tesco, tylko na promocję trzeba trafić.

Body zakładamy samo, nie pod bluzki, bo za ciepło, a pampka jak nie ma body trzymają getry.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665641 przez sylwia1986
To mówicie że forum częściowo przeniosło się na fb :( buu, też nie mam.

Chomiczka wszystkiego najlepszego dla Olusia :kiss: :kiss: :kiss: jeszcze córcia od Natalki kończy dziś 3 miechy.

Dominia super zdjęcie z Igim :lol:

Monia ale Igunia wyczynia wygibasy, egh trzeba się nalatać za tym głupim tysiącem, a prezydenta olśniło że trzeba by podziałać w zakresie polityki prorodzinnej.. A z tym pedofilem to masakra, też miałam niemiłą historię z dzieciństwa, ale szkoda pisać :huh:

A ja podostawałam i popożyczałam mnóstwo rzeczy od koleżanek z pracy i jestem mega wdzięczna, bo dzięki temu niewiele ubranek musiałam na start kupować, poza tym mam znajomą, która pracuje w lumpku, też kilka fajnych rzeczy od niej mam i kuzynka mojego M też bardzo nam pomogła pożyczając nam wózek.

Madlen u nas pajace się sprawdzają, nie tylko do spania, ale i po domu, bo jak gdzieś wychodzimy to body i spodenki są lepsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665657 przez Alina2408
drzyzgunia gdybym tylko wiedziala kto to bym zabila ale nie wiem cholera ale pocieszajace ze juz jest lepiej tfutfu :) ale mistrz drugiego planu wymiata...

marlena moja mama pilnowala a moj btrat i tamk mial ksywke plastus i w szkole sredniej zrobi sobie plastyke...

gabiilee stoi murowany z dwoma pokoikami :):) moze cos zakrecilam w pisaniu ale domek jest :):)

aniajulia to gratuluje :):) a innymi to sie nie przejmuj w koncu to wasze swieto...

monia serdecznie zapraszam mamy w planach wymurowac sobie sami ten grill bo cegly sa na wsi wiec moze by sie udalo cos stworzyc :):)

aneta do uniejowa??? a skad ty jestes bo gdzies mi umknelo a uniejow to u nas niedaleko???

monia usmialismy sie z m tej twojej godzinki no az sie poplakalam a to ta grupa na fejsie jest??

a my dzis zjedlismy marchewke z jabluszkiem cale pol sloiczka




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665697 przez EwelinaB87
Kochane mamusie mam nietypową proźbę, czy byłybyście w stanie wysłać mi wymiary stópek waszych dzieci??
jest to mi bardzo potrzebne ponieważ tworzę całkiem ciekawe buciki na szydełku, możecie zobaczyć je tutaj:
szydelkowania.blogspot.com/
Interesują mnie najbardziej takie informacje:
płeć, wiek, długość stópki, szerokość w palcach, obwód kostki,

Mam nadzieję że kilka z was będzie w stanie mi pomóc,
BARDZO BYŁABYM WDZIĘCZNA,
info najlepiej wysłać mi na PM, zeby wam nie zaśmiecac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665810 przez jadziatopol
hej
Jestem mega wyczerpana...w nocy wogole praktycznie nie spalam....to juz 3 tygodnie tak...co pol godziny Hubus sie budzil i albo kupa albo sie gniotl okropnie albo cycek i tak w kolko....juz chodze na rzesach....nie mam sily nawet wstac z lozka jak trzeba Huberta podniesc. Do tego dopada mnie chyba depresja...placze po katach....nawet teraz jak pisze to tez rycze...nie wiem o co chodzi ;)

Aniajulia gratuluje kochana slubu :)
Monia Igunia spryciulka :) moja kochana :kiss:
Dominia ale slodki dziubek :) :kiss:
Chomiczka i oby tak juz zostalo :)


Ja tez nie mam facebooka niestety i miec nie bede ;) ale mam nadzieje,ze czasem tu zagladniecie :(

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665821 przez bananamana
Ale mamy dzis dzień jak nocka piekna tak dzien caly prawie spedzila mloda na moich rekach juz nog rak i kregoslupa nie czuje ledwo sie ruszam co siadlam to ryk jakis czujnik wysokosci ma wbudowany chyba :silly:

My bardzo duzo ubranek dostalysmy od rodziny i znajomych i tylko jedna ciotka chciala ubranka spowrotem Dagusia juz z nich wyrosla wiec wypralam spakowalam i czekaja na oddanie

Jadzia nie martw sie pewnie ci przejdzie szybciej niz sie spodziewasz ja tez czasem miewam takie dni to z przemeczenia niedospania itd

Madlen my uzywałysmy pajace bo to fajna sprawa ale Daga juz wyrosla a w zapasie nie mam wiekszych za to ciuszkow innych mnustwo wiec narazie uzywamy to co w szafce aktualnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665823 przez sylwia1986
Jadziu to pewnie ze zmęczenia taki humor do dooopy :( oby synuś w końcu dał Ci się wyspać, najwyżej będziemy pisać we 3. Ja Ty i Ola, bez fb mamuśki.
Moim zdaniem, jeśli rozmowa przeniesie się na fb to się posypie trochę.

Ewelina cuda tworzysz :) mam rodziców w Sosnowcu, dosyć często tam bywam, a Ty dokładnie skąd? Bo podejrzałam że Czeladź. Aż po kąpieli pomierzę młodego :)

Brrrrr ale zimnica..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665825 przez dominia
Jadzia ja się stąd nigdzie nie ruszam !!!
Ciekawe czemu tak Hubi ma .. 3 tygodnie to już długo ;)
Myślę, że to przez zmęczenie masz taki humor :( ja jak jestem niewyspana to krzyczę na T. i jestem rozdrażniona .. a jak sobie nie radzę z Igorem bo zdziwia to mam ochotę sobie strzelić w łeb :huh: odsypiasz w dzień jak Hubert śpi ??
Trzymaj się Kochana !!!!!! :kiss: :kiss: jak coś to wal do Nas się wygadać, wyżalić i wypłakać :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl