BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665991 przez jadziatopol
Sylwia trzymam kciuki za szczepienie i nie martw sie ...na pewno to nic powaznego. Buziaczki od ciotki :kiss:
Alina dajesz Nataszce juz marchewke i jablko? nie karmisz juz piersia?
Dominia wlasnie rozmawialam z kolezanka ktora ma syna o 2 tygodnie starszego do Hubcia i mowila,ze dzisiaj dopiero miala pierwsza przespana nocke. Jej Kubus mial to samo co Hubek,ze nie spal okolo 4-5 tygodni przez ten skok rozwojowy i dzisiaj podobno wszytko wrocilo do normy. Wiec jest swiatelko w tunelu :) licze na to ,ze juz niedlugo bedzie ok i moze przspie chociaz godzinke lub dwie :) ucaluj Igorka ode mnie :kiss:



dzieki dziewczyny ,ze nas robaczkow nie opuscicie :) :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665997 przez anet-a-1401
alina ja jestem z pod łodzi i Uniejów mam nie daleko 20 minut jazdy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666002 przez sylwia1986
Dzięki kochane :kiss: myślę że to węzeł chłonny delikatnie się powiększył. Aż wymacałam Bartka całego po kąpieli i w paszkach i w pachwinkach, ale tam ok. Jak wszystko będzie ok to szczepienie.

Monia Iga fryzurka a'la elvis :woohoo: slicznotka :kiss:

Dobra zmykam, bo M dotarł. Dobrej nocki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666021 przez gabilee
aniajulia wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia :)
ciesze sie , ze te guzki nie okazaly sie niczym groznym :kiss:

chomiczka buziaczki dla Olusia z okazji jego małego swieta :) moze teraz mina te okropne kolki

monia ja pierdziele ile zachodu , zeby dostac 1000 zl , oni robia wszystkio aby zniechecic i aby kazdy sobie odpuscil a dla nich to na reke !
sliczna Igunia , jak to slodko wyglada , nie moge sie doczekac az LEos tak zacznie bo uwielbiam jego stopki

chomiczka ja nie dostalam nic od nikogo po dzieciach i w sumie sie ciesze , bo nie mam problemow jak niektore z was ;/ i jak ide gdzies na zakupy to zawsze musze cos Leosiowi kupic taka glupia jestem :P chociaz skarpeteczki :P

madlen ja nie lubie pajacykow , bo za duzo roboty przy nich , mam podobnie do twojego M. :P
a jak jest zimno to ubieram body na ramiaczkach pod koszulki na dlugi rekaw
a pod koszulki na krotki rekaw nie zakladam

jadzia bidulko a R nie moze ci pomoc w nocy troche jak ma wolne albo w dzien zebys sie wyspala?

ja tez wole tutaj niz na fb, ale tam tez zagladam :P

aganobla wszystkiego naj dla Gabrysia :D

sylwia daj znac jak po szczepieniu i wizycie ciekawe co to za gulka , tez mysle ze to wezel

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666023 przez anet-a-1401
ja nawet nie dostałam zaproszenia na Facebook forum pewnie mnie tam nie chca:/ mam nadzieje ze tu przynajmniej jestem mile widziana bo chodź udzielam się mało to jednak forum jest dla mnie jak chleb powszedni co dzień czytam tylko ze nie zawsze wiem co napisać.
ja jakos boje sie co kolewiek nowego w prowadzić malej do jedzenia ale powiedziałam sobie ze po chrzcinach spróbuję jej jabłuszko dać :) dzis kupilam sobie sukienke w lumpie na chrzciny ale nie jestem do niej przekonana bo jest bardzo obcisła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666043 przez jadziatopol
Gabilee dzisiaj zaproponowal ,ze sie zajmie Hubkiem ale dopiero jak sie wyspal...a wtedy to ja jzu sie rozespalam i nie potrafie tak na zawolanie usnac. Rano chcialabym pospac tak o 5-6 wtedy mam najwiekszy kryzys...no ale moze niedlugo to sie skonczy i bedzie dobrze tak jak kiedys ;) jak wozek sie sprawuje?
Aneta to super,ze nie dostalas zaproszenia na fb bo zostaniesz z nami na forum :blink:


mamy chlopczykow...czy wasi synkowie ciagna sie za siuski?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666064 przez dominia
Jadzia ucalowany :) Ty tez Hubusia wycaluj od Cioci :) :*
Moj Ig jeszcze chyba nie wie, ze cos ma miedzy nogami wiec mu siusiak narazie nie przeszkadza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666074 przez Marlena1888
hej babeczki :)
jadziu uszy do góry!!! będzie dobrze, weż sobie czekoladki zjedz, aromatyczna kąpiel pomoże, na pewno ze zmęczenia, nie dziwie się, a może masz ten kryzys laktacyjny, że niedojada i cały czas wisi na cycu? hmm? może spróbujesz mu podać mm i zobaczysz.. może jak bardziej poje to lepiej pośpi.

dziewczyny, gdziesz tam, jakie przenoszenie hehe :) forum to forum a na fejsie też na początku ciekawie bo więcej się znamy z widzenia (przynajmiej ) ;) hehe a nie tak wirtualnie ;) ;) oczywiście dzień bez forum to nie dzień ;)

a ja własnie zamówiłam butle 260 z aventa trzy za 48zł z przesyłką :lol: :lol:

gabille Ty pisałaś o zielonych, rzadkich kupach po bebilonie, .. moja kumpela miała podobnie i przeszła na nan i po problemie :silly: :silly:

dobrej nocki idę pod prysznic i lulu :)
byee!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666091 przez chomiczka
jadzia trzymaj sie kochana, wiem co czujesz! Marlena dobrze pisze, polać jej :lol: gorąca kąpiel z olejkami powinna chwilowo pomóc, niech R Cię odrobinę odciąży. Nic więcej nie napiszę bo sama się męczyłam to wiem że niewiele wtedy może pomóc.
A jak to jest z paleniem przy karmieniu? nie wolno?? taki porzadny dym przyniósłby ulgę?? Ja bym odciagnęła mleka dla Hubka na całą noc i strzeliła drina jak ta lala :) potem alkohol wyparowuje z pokarmu tak samo jak z krwi, więc Hubek miałby ciągłość karminia a nasza Jadzia by się odrobinę odprężyła :kiss: :kiss: trzymam kciuki kochana żeby było lepiej!!

aneta nie zostałaś dołączona do grupy bo nie ujawniłaś się na fejsie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666097 przez chomiczka
Mój Oluś skonczył dziś 3 miesiace i pierwszy raz bawił się grzechotkami, chwytał, trzymał w rączkach i wkładał do buzi :) pierwszy raz. Nie wiem czy przypadkiem nie ząbkuje bo gryzie wszystko co mu wpadnie do rączek łącznie z rączkami :lol: dziś pół dnia przespał resztę się bawił, teraz śpi. Anioł nie dziecko ;) ah te uroki 3 miesiąca, oby już się nie odmieniło. Jadzia a może z mojego przeszło na Twojego Hubka? :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666102 przez Paulaaa
Chomiczka jaki śliczny mały chomiczek :laugh: Cudny na prawdę. :)

Jadzia ciepła kąpiel i do łóżka :blink:

Moje mała padła o 20 i obudziła się o 21.30 :huh: Teraz dopiero zasypia. Maaasakra.

Ja tam też wolę tutaj niż na fejsie. ;) Ale tam tez loookam :silly:

Dobrej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666103 przez kasia123m
Sylwia trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte u lekarza..

Buziaczki dla olusia z okazji trzymiesiecznicy:))

jadzia ja tez wole tu pisac niz na fejsie..wiec tez tu zostaje.A kryzys masz ze zmeczenia.Moze dzis Hubi troszke lepeij w nocy pospi to odrazu inaczej poptrzysz na swiat..

dziewczyny czy wasze dzieci lapia sie za glowke..kurde Tosia ciagle trzyma raczke za uchem prawym..czasami mietoli tam wlosy.Juz wysciskalam ucho na wszystkie strony i nic.wogole to ucho mi sie nie podoba.w sensie jak macham grzechotka przy tym uchu to nadal sie nie obraca.nie wiem czy nie poszukam prywatnie laryngologa zeby ponownie zbadac sluch..tylko mi nie piszcie ze znow cuduje..to pomysl mojego M tym razem.a wogole to probowalam dzis lapac jak tosia z kacprem gadulila ale co wzielam aparat to malpka przestawala i sie patrzyla na aparat...:)
musze jutro wstac bo ide z synem do przedszkola a potem na badania zrobic te wszystkie cuda tarczycowe.tak mi sie nie chce/
zmykam zjesc budyn bo mnie naszlo..dobranoc dziewczyny



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666106 przez chomiczka
Kasiu mój ciągle miętoli prawe uszko. Nie dość że mu odstaje to ten jeszcze je ciągnie, szczypie, drapie.... Na kazdej wizycie pediatra bada mu uszy i jest wszystko ok więc się nie martwię, po prostu chyba sobie znalazł taką zabawkę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666108 przez kasia123m
dzieki Asiu..moze rzeczywiscie pasuje jej mietolenie wlosow...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666111 przez jadziatopol
Kasia moj Hubek tez mietoli prawe ucho wtedy kiedy jest zmeczony...ciagnie, naciaga,szczypie, czasem mysle,ze zaraz urwie. Wtedy wiem,ze chce mu sie spac ;)
CHomiczka ciesze sie ,ze Olusiowi przeszlo . Przystojniaczek z niego :) Wreszcie kobieto bedziesz mogla odpoczac :) Raczej nie przeszlo na Hubka...Hubek wogole nie placze...jak sie budzi w nocy to tylko kreci sie, pojekuje i chce sie przytulic. Tak jakby mial skok rozwojowy dalej. Pomysl extra z tym drinkiem problem tylko w tym,ze on nie potrafi zjesc z butelki ;) a fajek nie mozna (tak przeczytalam w googlach) ...a szkoda. Taki dymek by mi wystarczyl. Mam coraz wieksza ochote na fajki. A juz myslalam,ze skoncze z tym raz na zawsze...a tu kupa ;) dopiero zaczne palic :cheer:
Marlena to nie kryzys laktacyjny...w nocy karmie go tylko raz albo dwa...ale budzi sie z 20 razy i chce sie przytulic albo jekoli jakby go zle sny meczyly....albo zzabki? sama nie wiem...mam nadzieje,ze niedlugo sie skonczy ;)

dzieki dziewczyny za slowa pociechy :) nie ma to jak forum :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl