BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #683322 przez kasia123m
Czesc dziewczynki. :laugh:

Wszystkie fotki cudne :laugh: Jadzia i Monia ale z Was laski.Monia to zdjecie w 3 na lace zarabiste.Jadzia Ty wygladasz na 28,nie zartuje.:)
U nas nocka ok.spala do punkt 6 jak zawsze ,zjadla i pospala do 8.zaczela znow spac w dzien i cale szczescie bo przeciez byla taka umeczona i marudna ze pasc szlo.to uczulenie zeszlo.wczoraj zakladalam na wzoek pieluszke zeby jej po nogach nieswiecilo.wtedy na festynie miala na moment przykryte nozki cienkim sweterkiem takim sztucznym,moze dltego.nie wiem.musze calzium kupic bo czytlam ze sie podaje przy uczuleniu na slonce.kacper tez mial w pierwsze lato pamietm.zaraz musze ja budzic bo m dzis cwiczenia w szpitalu.mialam jej to tsh dzis robic ale o tej porze raczj nikt mi nie pobirze.zrobie jak bedziemy miec na 8 rano.mam tak napiety tydz.musze cioci blaszki zwiesc bo mi szrlotke i ciasto z truskawkami na chrzciny upuecze.musimy do spowiedzi jechac do sanktuarium bo tam zawsze spowiadaja.w srode rano szpital zakazny z kacprem,popoludniu zebrranie w szkole.czwartek o 16 zakonczenie roku.w piatek spotknie w kosciele noi niedziela chrzest.a jeszcze auto prawie kupilismy.dzis ma przyjechac.dobra lece ja budzic i karmic bo niedojdziemy do tego szpitala.milego dnia laseczki:)

Chomiczzka jestes najlpesza Mama na swiecie i tego sie trzymaj:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683367 przez Suzi
Cześć kochane :)

Stęsknilam się za Wami przez ten wikend, widzę ze nie tylko u mnie był on BAAARDZO ciężki, zwłaszcza niedziela :( , chomiczko, Asiu kochana, łączę się z Tobą, a wlaściwie nawet się nie rozłączam, bo tak Cię rozumiem jak Ty mnie :kiss: :kiss: :kiss: , wczoraj Mikuś juz nawet dostał flaszkę zeby go ukoić ( bo szalał przy piersi, bił, krzyczał, nie chciał ssac :( ) owszem zjadł, ale spodziewany i OCZEKIWANY spokój nie nadszedł....
Zrobił mi sie zastój w piersi, chciałam zeby mi zessał, ale zero współpracy, ryk pod niebiosa, więc laktator poszedł w ruch ale tak się tym wszystkim zestresowalam i stresuje, ze nie wiem czy to karmienie piersią długo jeszcze potrwa :(
Chyba pozactym nie mam wcale za dużo pokarmu, wczoraj z dwóch piersi ściągnęlam 150ml a przerwa była spora, bo chyba z 5,6 godz więc bez rewelacji :( no cóż, nie ja pierwsza nie ostatnia, ale jakoś smutno....szkoda :(
No i Asia pamiętaj, ze dla Olusia Ty jesteś NAJLEPSZĄ mamą, a do swoich uczuć i odczuć masz prawo, są jakie są, nie jesteś cyborgiem,którego sie programuje na wybrane parametry.

jadziuAsiu, Ty na tych zdjęciach masz NAJWYŻEJ. 20 lat, Hubcio słodki :kiss:

monia piękna mama i piękne córy, gratuluję i z przyjemnością oglądam :)

marlena, Twój weekend widzę lepiej się udał od mojego :blink: pozytywnie zazdroszczę :side:

kasiaja tez mam B,często uczulenie na słońce. Moze posmaruj nóżki Tosiaka żelem Fenistil lub Panthenolem

Ssak wzywa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683524 przez Katriss
Cześć dziewczyny pamiętacie mnie jeszcze? :blink: czasami was czytam niestety nie mam zbyt duzo czasu Mała pochłania każdą moją chwile. Teraz nawet na sekunde nie mozna jej spuścić z oka bo zaraz sama na brzuch się przekręca :D Dziś na dzień spania wieć i ja mam chwilke dla siebie :) Niestety moja piękna do spania jest straszna... Może macie jakieś sprawdzone sposoby na usypianie bo mi chyba juz wszystkie wyczerpały się :S

Wasze dzieciaczki są śliczne i juz wszystkie takie duże :) Całuje :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #683571 przez chomiczka
Suzi Ty tak spokojnie o tym mówisz a masz jeszcze gorzej niż ja bo u mnie są dobre dni. Skąd bierzesz tyle siły, energii i CIERPLIWOŚCI??? :)

Princess ja sobie radzisz sama?? Na pewno jest Ci ciężko bez M. Mam nadzieje że chociaż Adaś współpracuje.

Nie mogę w to uwierzyć ale moje dziecko śpi od 10 do teraz!!!!! Zbudził się na jedzenie i zasnął momentalnie... Ciekawe co będzie w nocy robił. :huh: Musi być mega zmęczony, nigdy mi tyle nie spał w dzień. Zregenerowałam się i zjadłam obiadek i czekam teraz w jakim humorze się zbudzi mój hrabia.

Katriss
mój usypia tylko w łóżeczku, na rękach nie chce spać i w bujaczku też nie, chociaż kiedyś lubił. Teraz wkładam do łóżczeka, nakrywam pieluszką, wsadzam smoka i kołysze (mam łóżeczko na kółkach), pomajtam chwilę i śpi.

Dziewczyny znalazłam spacerówkę marzeń, normalnie się zakochałam. Szkoda że nie ma kółek pompowanych tylko piankowe, ale podobno ma rewelacyjną amortyzację. Opinie są w większości w superlatywach, ale sama nie wiem, muszę zobaczyć na żywo. Wizualnie jest cudowny :D
Oto Jane Muum

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683596 przez Marlena1888

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

z wczorajszej wycieczki :woohoo: :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683598 przez Marlena1888

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


:P :P :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683599 przez Marlena1888

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


:lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683601 przez Marlena1888

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

z moim prawie 5 miesięcznym bobasem :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #683615 przez kasia123m
Marlenka super fotki..a jaka laseczka z Ciebie :laugh: to pierwsze zdjecia meza z synkiem wyglada jak fotomontarz..:P gdzie to jest zrobione..czad

chomiczka fajna ta spacerowka...a droga?na ciezko niewyglada a ona sie kladzie do spania czy uchyla...?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683621 przez chomiczka
Kasia kosztuje tyle co xlander xq, 1100 na allegro. Rozkłada się tak jak na zdjęciu, i te kolory takie piękne...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #683628 przez [email protected]
Hej,padam na ryj :( w nocy spałam 2 godz,w niedziele było to samo ale przespałam się w dzień i jakoś dałam radę,znowu robi kupy w nocy,w dzień też więcej robi,nie wiem może to biegunka :unsure: wisi na cycu co godz,wścieka się jak wkłada rączki do buzi,zęby tak wcześnie :unsure:

Suzi myślę że jest tyle mleka ile Miki potrzebuję albo może być za 2-3 doby więcej,ja tak miałam,tylko 2-3 razy odciągnęłam i też nie było nie wiadomo ile a Gabryś rośnie jak na drożdżach

Jadzia Aśka laska z Ciebie :cheer:

Monia super foty,pięknie wyglądacie :)

Godzilla śpi,może się prześpię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683630 przez kasia123m
faaajny...a ma spiworek na zime..?w sensie oslone na nozki..bo nasze maluchy glownie beda w tym jezdzic zima..ale nie wiem ktory bym wziela kolor..obydwa fajne..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683655 przez Monia_T
Chomiczka extra ten wózek :laugh: Ale wytrząś nim najpierw porządnie w realu...bo jak czytałam opinie o wózku Gabilee to też opinie były super. Ale podoba mi się bardzo :lol:

Marlena piękne foty :) Rzeczywiście jak fotomontaż :blink:

Aganobla Gabryś tak intensywnie skok przechodzi, niedługo się skończy, będzie lepiej :)

Idziemy na spacer, zajrzę do Was później :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683710 przez ola85
widzę że tu na forum cichutko,
my dzisiaj więcej siedziałyśmy na dworze niż spacerowałyśmy, bo malutka się krzywi na za duże słoneczko i mamusia też :blink: ale było fajnie :)
Moje dziecko jest antyzabawkowe. Bawi się tylko gryzaczkami, za to strasznie podobają się jej moje ręce i włosy. Jak tylko się nad nią nachylę, to od razu mnie hyc za włosy i ciągnie do buzi :blink: No i uwielbia pieszczoty, ale ona ma tak cudne te stópki że tylko wycałować.
Marlena - ślicznie wyglądacie, ja byłam w Łańcucie parę lat temu... oj jeszcze bym się przejechała, ale to tak daleko...
Aga - Ty biedna niedługo padniesz. masz kogoś do pomocy, mamę, teściową? No bo w końcu musisz się przespać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683772 przez Martyna
Witajcie :)

My po chrzcie :) wszytsko się udało :) więcej napiszę wkrótce i wrzucę zdjęcia

Sylwia wiadomoćś dla Ciebie

Czy kobieta zatrudniona na umowę o pracę na czas określony będzie mieć prawo do rocznego urlopu przysługującego z tytułu narodzin dziecka?
Tak, będzie jej przysługiwać prawo do rocznego urlopu z tytułu narodzin dziecka, o ile cały ten okres będzie przypadał w czasie trwania umowy o pracę.

A jakie uprawnienia będzie miała kobieta, której umowa o pracę na czas określony kończyłaby się w trakcie korzystania z urlopu przysługującego z tytułu narodzin dziecka?
Jeśli umowa o pracę na czas określony, zgodnie z terminem, na który została zawarta, ulegałaby rozwiązaniu już w trakcie korzystania z urlopu przysługującego z tytułu narodzin dziecka, do końca 52-tygodniowego okresu będzie jej przysługiwać prawo do zasiłku macierzyńskiego.


więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz tutaj

www.rodzina.gov.pl/narodziny/urlop-rodzicielski/mama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl