BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #683830 przez Monia_T
Zwycięstwo na spacerze :laugh: :laugh: :laugh:

Spacerówka przodem do kierunku jazdy, lekko uniesione oparcie i dwugodzinny spacer był przyjemnością :lol:

Teraz lulka już zasnęła na noc :)

Martyna jak tam po chrzcinach? Opowiedz nam coś.
Ola Igunia też uwielbia włosy, uszy, nosy, usta, nawet policzki :laugh: Łapie nas za twarz i przyciąga, żeby buzią dotknąć a najlepiej zjeść :silly: Słodki nasz potworek :lol:

Suzi ile Mikuś już ma? Chyba przechodzisz przez to samo co Chomiczka...
Dziewczyny, pocieszę Was. Moja Kinia była idealnym dzieckiem. Grzeczna, wiecznie uśmiechnięta. Nie widziałam jak moje dziecko płacze. Za to teraz przechodzi burzliwie okres dojrzewania...pyskuje, kłóci się. Odrabia to cudne dzieciństwo. Także może Wasi chłopcy teraz dadzą czadu przez parę miesięcy, za to później grzecznych i ułożonych kawalerów przez lata będziecie miały :woohoo: Ja bym się z Wami zamieniła :laugh:

Jutro szczepienie...jesoo jakiego ma stresa. Boję się co będzie tym razem, także błagam trzymajcie za nas kciuki.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #683882 przez Suzi
Monia- Amen ;)
Mikusiowi 8 tydzień leci. Mam suwaczek, a właściwie jego link poniżej, nie wiem czemu sie suwaczek nie wkleił :)

No ale ja tez mam jakieś swoje małe zwycięstwo ( oprócz porażki na polu karmieniowym :( )
Mianowicie od początku ciąży do teraz schudlam już 20kg :lol: , oby chociaż to udało sie utrzymac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683892 przez chomiczka
Monia może masz rację, gorzej jak się mylisz i będzie jazda bez trzymanki do emerytury albo i do grobu :P
Jutro zostanę milionerką, puściłam lotka, 7 zakładów. Jak nic WYGRAM!. Wtedy kupię Olkowi spacerówkę Mercedesa na specjalne zamówienie B)
My dziś też bylimy na spacerze, odważyłam się - szczyt heroizmu. 1,5 godzinki dookoła bloku (bałam się iść dalej) w foteliku samochodowym, Olek szczęśliwy jak nie wiem, ani nie kwęknął, muszę się szybko zdecydować na spacerówkę.

Kasia musisz dodatkowo śpiworek dokupić, wózeczek waży 13 kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683909 przez dominia
Monia zobaczysz, ze po szczepieniu bedzie wszystko ok :*

Ja dokladnie rok temu zrobilam test i migusiem wyszly dwie kreseczki :)

Takie goraco, ze mi sie po dupie leje :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683921 przez sylwia1986
Martyna dzięki za pamięć, w przyszłym tygodniu jadę gadać z szefową, do tego czasu muszę coś wymyślić.
Monia będziemy trzymać kciuki żeby na i po szczepieniu było ok:)
Chomiczka my dziś spacerowaliśmy w chuście, sama pieluszka, chusteczka na głowie i było super :)
Dominia ani mi nie mów, u nas w pokoju 28 stopni.. Mimo otwartego balkonu.
Dobrej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683953 przez Alina2408
monia alez ci kinia zrobila niespodziewanke :):) a co do wlosow to moje sie troche w kitke lapia ale mi pasuje ta dlugosc...

suzi tez bym chciala tak skromnie ale u nas rodzice m organizuja na wsi u siebie wiec bedzie wsiowo na wypasie nawet soltysowa bedzie heheh

suzi to mnie nie wylatywaly i w ciazy i teraz jest ok nawet po 4 rozjasniaczach :P:P

kasia moze to uczulenie...

banana mam nadzieje ze wyjazd ci sie uda :)

dominia pogratuluj igusiowi :)

no martyna sliczne to twoje malenstwo i na tescie i na zywo hehehe

gabilee a coz to za opiekunka???

aga on chyba po prostu kocha cycusia...

monia super wygladacie no poprostu cud miod...

jadzia kiedys musialam dac czopka mojej suni i powiem to tak trzymalam chwile palec w dupie wlasnego psa :P:P:P:P

jadzia jak fajniutko wygladacie :)

monia natka tez piszczy i sie smieje zazwyczaj z kogos ale z samej siebie tez bo ja te nowe dzwieki bawia no a ogolnie to kocha liscie chichra sie do bolu z wiejacych na wietrze...

dominia natka tez usypia po 18 jak wytrzyma do 19 to jest ekstra potem moze jedno karmienie tak kolo 4 i pozniej spi dalej...

monia tez wlasnie musze kupic niekapka bo smok nie wchodzi w gre...

chomiczka kazda chcialaby zajmwac sie dzieckiem kiedy tylko jest grzeczne ale coz bywa tez inaczej chociaz ja sie musze przyznac ze moje dziecko jest naprawde wzorowe tego chyba nie ma po mamusi tez czasem musi sie zdrzemnac i uwierz mi ze dwor na nia wplywa kojaco...

dominia moja nigdy nie usnie na rekach...

ola moja sie przemieszcza w wanience bo jest latwiej :P:P

chomiczka fajny wozek my mamy spacerowke od komplety i niedlugo sprobujemy zeby uprac gondole :)

marlenka sliczne foto :)

aga biegunka to jak woda sie leje a czestrze kupy czasem sa...

monia bedziemy mocno lapy zaciskac daj znac co i jak...

a my dzis bylismy na wsi moja dieta poszla w zapomnienie bo na imienity tesciowka zrobila dla mnie i marka muffinki :):P no co bylo zrobic trzeba bylo zjesc :P:P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683978 przez jadziatopol
hej dziewcyzny :) dzieki dziewczyny za mile slowa :)
Sylwia hahahhah...rzeczywiscie napisalam wiecej :lol: bron Boze!!!! oczywiscie ze mniej :blink:
Aganobla dzieki kochana :kiss: szkoda ze tak sie nie czuje :blink: wspolczuje ci bardzo...hubert przez prawie 3 tygodnie mial tak z kupkami...w nocy go budzily i caly czas przy cycku....jak mial skok...traz tez tak mial ale przez 3 dni...teraz to byla bigunka na pewno bo byl sluz w kupce....a wczesniej to po kazdym karmieniu a poniewaz karmilam go tak jak ty co godzine to bylo to normalne ze robil kupke...i nie bylo w niej sluzu...normalan kupka :) mam nadzieje,ze Gabrysiowi przejdzie to szybko,zebys sobie odpoczela kochana. My dalej zmagamy sie z wysypka i w nocy 3 razy wstawalam...jedna nocka jest ladna a druga znowu do du....
Alina hahhahah...niezle to ujelas...hahha.... :lol: alez przyjemnosci :blink: ale chyba bede musiala doglebniej sprawdzic kwestie czopka :blink:
Monia trzymam mocno kciuki kochana!!!!!!! na pewno bedzie dobrze...odezwij sie prosze po szczepieniu :kiss:
Dominia to rocznica dzisiaj ?!w takim ukladzie buziaki dla mamy i Igorka :kiss: :kiss:
Marlena slicznie wygladacie :) laska z ciebie kochana :)
Suzi dzieki kochana ale z ta dwudziestka to chyba cie ponioslo :lol: :blink: :kiss: Mikus juz ma 8 tygodni? jezu ale ten czas leci :cheer: :ohmy: buziaki dla synka i dla cierpliwej mamy :kiss: no to laska z ciebie teraz...ale chcialabym 20 kg zrzucic... :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683989 przez kasia123m
chomiczka ladny jest to fakt.ja nie bede kupowac bo mam spacerowke od mojego xq wlasnie.tez bym ja juz chciala wyjac ale jak Tosie uloze na wpolsiedzaco to sie dzwigac bedzie i siadac wiec poki lezy w gondoli to jeszcze jezdzimy.choc ja bym juz chciala spacerowke.ale bardzo fajny ten wozek..jakbym niemiala to bym sie zastanawiala

Monia trzymam jutro mocno kciuki..bardzo mocno :laugh:

kurde komus cos jeszcze mialam napisac i zapomnialam:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684005 przez ola85
Martyna - czekamy na zdjęcia :)
Monia - fajnie że spacer się udał. Jutro trzymamy kciuki z całych sił :) Napisz jak będziecie po
Suzi - gratuluję spadku wagi
Dominia - ja też rok temu robiłam test :laugh: Ciekawe która wiedziała pierwsza :silly:
Sylwia - uff to u Was gorąco, u nas 25 a wydaje się upał
Alina - a jak sytuacja z tymi dziadami? Nie zaczepiają Was?
Jadziu - to ja znowu mam inaczej, jak Lidzia ślicznie śpi, to ja zasnąć nie mogę ;)

Moja malutka zasnęła dzisiaj o 21.15. Troszkę nam się to zasypianie przez ten wyjazd rozregulowało. Taki jakiś długi był ten dzisiejszy dzień...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684011 przez gabilee
jadzia to fakt pozyje sobie haha i pewnie przez pierwsze dni bede sie zastanawiala co robi moje dziecko przez te 4h :P ale sie usmialam z tego czopka maly spryciul , juz wiesz , ze gejem napewno nie bedzie :P haha
slicznie wygladacie :D

dominia Igorek maly zdolniacha :D

chomiczka napewno nie jestes zla matka , poprostu nerwy ci juz puszczaja , bo ile mozna prawda? dobrze , ze M. ci pomaga , wszystko wroci do normy :) Oluś wkoncu sie uspokoi
a moze wychodz codziennie na spacer nawet jak nie spi to gdzies blisko domu i gadaj do niego , moze wkoncu sie przyzwyczai?

monia super wygladacie :)

ola tez mam tak , ze musze zawsze cos Leosiowi kupic , ale o sobie tez nie zapominam :)
przykro z powodu kotki

chomiczka widzialam ten wozek na zywo bardzo plytki , mala buda , tez mi sie podobal , a co do opinii jak kupowalam moj "stary" wozek tez bylo wiekszosc super opiniii i okazalo sie jedno wielkie gowno :P haha teraz sie z tego smieje , no ale szkoda troche kasy

marlena fajne foto troche nie wyrazne , ale super Filipek no i rodzice tez :D

u mnie dzis akcja moje dziecko zostalo okradzine ;/
tzn moj brat wkladal stelaz wozka do bagaznika torbe Leosia z jego jedzeniem butelkami i ciuszkami polozyl obok auta i zapomnial wlozyc do auto i ja pojechalam , ale on sie szybko zorientowal i wracam po 3 min a torby juz nie ma! no szok jak szybko ktos zagarnal !
i musze kupic wszystko nowe dobrze w domu mialam jeszcze 2 butle

alinka mojego taty kobiety - mama :) nie boje sie jej zostawic malego , bo juz nie raz go pilnowala jak mi cos wyskoczylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684022 przez Alina2408
ola odpukac nie zaczepiaja a ich dzieciak nawet mi dzis powiedzial dzien dobry wiec moze pan dzielnicowy cos zdzialal zobaczymy nie chce zapeszac...

jadzia no coz czasem trzeba wcisnac palca tam gdzie trzeba...

gabilee a moze ktos zaniosl te torbe do tego sklepu co tam kupowalas a jak wzial ktos dla maluszka bo nie mieli to moze przynajmniej mu sie przyda... to super ze to zaufana osoba mnie byloby ciezko nawet jak dzis jechalismy kupic siatki kawalek na dzialke to jak mala zostala z tesciowka to mnie juz bylo zle...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684029 przez jadziatopol
Ola moj Hubert tez woli moja twarz,dlonie i wlosy...to najlepsze zabawki :lol: dopiero od 2 tygodni zaczal bawic sie czasem grzechotkami :cheer:
Alina no tak....zapamietam to :blink: z tym palcem...hahah.....podziwiam was..ja bym sie cholernie bala...tchorz ze mnie przeokropny ;) ale moze faktycznie dzielnicowy cos zadzialal
Gabilee hehhehe....po tym jak stekal i jaka mial mine to na 100% wiem ,ze nie bedzie . Patrzyl na nas tak dziwnie, taki wkurzony i zdziwiony co my mu robimy? ze az glupio sie poczulismy :cheer: :ohmy: :blink: kurcze...ja mialam identyczna sytuacje z walizka ...a w niej moje przebojowe niegdys ciuchy. Jechalam na wakacje i wypakowalam z bagaznika na chwile walizke ....zapomnialam ja wlozyc , odjechalam i po moze 3 minutach zawrocilam a walizki juz nie bylo.....jak oni to robia? blyskawicznie...szok! wspolczuje :(

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684036 przez gabilee
alina ciekawe czy ty bys pomyslala gdybys przez nie uwage w ciagu 3 min stracila torbe pomyslala " a moze sie komus przyda " :unsure: :P
ja stalam pod blokiem u taty , naprawde zdazylam odjechac jakbym naokolo osiedle objechala
a mi nie jest zle , do macierzynstwa podchodze tak , ze ja tez musze miec chwilke dla siebie

jadziu moja a raczej mojego brata wina chwila roztargnienia i ciach tak jak mowisz blyskawica :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #684043 przez jadziatopol
Gabilee ech...ta chwilka dla siebie...rozmarzylam sie. A moj R znowu spi na projekcie tam gdzie pracuja....to daleko od nas i zostaje tam na noc czasem....a ja sama juz calkiem. Dobrze,ze Bartek ostatnio duuzo czasu spedza z Hubertem bo oszalalabym.Ale pocieszam sie caly czas ,ze juz nie dlugo...jakies 2 lata :blink: i bede mogla pojsc do pracy

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684050 przez gabilee
jadziu ja tez cale tygodnie sama tylko w weekend M. w domu ;/ , ale ja mam tu duzo znajomych rodzine a ty bidulko sama tylko z Bartusiem i Hubusiem
ide spac , bo noc przedemna :P mam nadzieje, ze to karmienie w nocy wkoncu sie kiedys znudzi mojemu synowi i skuma , ze w nocy sie spi a nie je :P
chociaz i tak nie jest zle podbudka 4-5 rano a spac idzie ok 20 potem zarlo i dalej kimono do 7.30 chwilka gadulenia i spanie jeszcze godzinke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl