BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #694923 przez anoda89
Cześć Jadzia :) Czytam od czasu do czasu co tam u was słychać. Dzieciaki wam rosną jak na drożdżach i już siedzą, zaczynają raczkować :) :) Szok jak ten czas leci, ani się obejrzycie a będziecie świętować roczek i planować kolejne ciąże ;) :) Przesyłam buziaczki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Co u mnie?? Ino nic ciekawego ;) Stary ten sam i jakoś nam się nieźle układa i nie ma co narzekać. Ja szprycuje się lekami i czuje słabo, dzisiaj pół dnia przespałam a na dodatek mam lekkie mdłości ( w ciąży nie jestem ) mam nadzieje że mi ten stan przejdzie bo mocy nie mam wcale a coś robić trzeba w domu. Za miesiąc mam badanie i jak pójdzie wszystko po mojej myśli to za 4 miech zaczynam starania. Szczerze powiedziawszy to słabo się czuje psychicznie i zmęczona jestem tym czekanie i wmawianiem sobie że będzie dobrze :dry: Przepraszam że wylewam wam swoje żale. Dzięki za pamięć :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #694933 przez kasia123m
Michasia ale super fotki..jaka jej super pamiatka zostanie:)))

ja wrzucam kilka fotek z dziadkami...z dzisiaj..

kavcper ma czerwony ka[elusz..babcia mu znalazła bo wialo i zimno było a ja nic dla niego nie miałam..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694969 przez michasia
Anoda nie możesz się poddawać i załamywać. Ja wierzę w to słońce, co pięknie dla Ciebie zaświeci. A teraz musisz ciągle czekać, by to słoneczko już później się za chmurki nie chowało:)

Kasia a jak się teściowa czuje? Zazdroszczę (oj cos za bardzo ostatnio wszystkim zazdroszczę) tego domku Twoim teściom i Wam, że możecie sobie pojechać i tak blisko w góry macie. Jak wolisz Gdańsk, to możemy się teściami zamienić:)-będą dalej na codzień:)z drugiej strony dobrze, że są, bo tak jak ma Monia i Madlen chyba-bez nich tez nie fajnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695005 przez Paulaaa
Cześć :)

Zabrałam wczoraj małej drzemkę tą od 18 do 18.30. :laugh: Wymęczyliśmy ją, zjadła o 19.30 o 20 kąpiel i 20.15 już spałaaaaaaa. :lol:
Wstała dziś o 6.40, ale zdecydowanie bardziej wolę ranne pobudki niż siedzenie do północy. :blink:

Kasia fotki super. Tosia ma takiego zadziora w oczach :silly: będziesz miała wesoło :blink:

Michasia te zdjęcia to świetna pamiąka dla Ani na potem :)

Bananamama oj jak zazdroszczę Wam tego morza. Malutka ślicznaaaa :)

Suzi zazdroszczę tego rozmiaru!! Jak tego dokonałaś?? :S

Chomiczka Twój synek urzekł moje serce. Ma takie mądre oczka. :) Śliczności :kiss:

Buziaczek no wreszcie widać Zuzankę. :woohoo: Śliczna i jaka duuuuża. :) Wycałuj :kiss: :kiss:

Satine powtórzę się, ale Marysia jest boooska :lol:

Anoda fajnie, że się odezwałaś. Cały czas śledzę Twoje losy na staraczkach i bardzo mocno trzymam kciuki. :kiss:

Idę pranie wstawię. Słońce świeci to wywalę na taras :side:
Dziś Bartul przyjeżdża z mamą do nas. :woohoo:

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695079 przez Marlena1888
hej;)
M w pracy a my dalej we dwójkę sobie siedzimy.. ale ładna pogoda się robi ;)

Michasia fotki superr :)macie fajową pasję :lol: Ania śliczna :)a my używamy pampersów pomarańczowych sleep and play od początku i dla nas rewelka :silly:

Kasia ale Ty chuda! :ohmy: :blink: jakbyś wogóle nie rodziła :blink: :lol: a Tosiulka i Kacperek cudni :blink: fajnie w górach.. a tam komnarów nie było? ;) :silly:

satine ale ładne foteczki :)chyba masz niezłą maszynę do robienia fotek :)piękna Marysia:)

anoda będzie dobrze, zobaczysz! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695100 przez sylwia1986
Dzień dobry :)
Mam już aniołeczka w domu :lol:

Madlen super marchewkowy Adaś :)

Monia super że spotkanie z Martynką i Marushą się udało. Gratulacje dla Kini :) fajnie że masz tego podejście.

Asiu Hubuś wymiata :lol: :lol: :lol:

Alina ale się uśmiałam z tego postu o trepie :lol: :lol: :lol: :lol: wybacz :silly: :blush:

Olu mój też woli mężczyzn :S nie wiem czy to dobrze :blush: :silly:

Dominia, Pati ja ostatnio jak jadłam bułkę z dżemem a miałam go na kolanach to mało brakło i by mi ją z ręki wyrwał i do buzi :lol:

Mrufka ja mam wrażenie że z apetytem u mojego dziecka jest odwrotnie i czasem 8 posiłków mu mało, ale to tylko cyc :silly: Adula słodziutka :kiss:

Bananamama cudne zdjęcia :) rozmarzyć się można.

Suzi szalejesz, ciąża i macierzyństwo Ci służą :)

Resztę odpiszę później i postaram się wstawić kilka fotek z wczorajszej uroczystości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695154 przez sylwia1986
Chomiczka fajne te Twoje chłopaki :laugh: ja z komarami mam odwrotnie, M cały pogryziony a ja spokój :) wczoraj mnie ugryzł pierwszy raz w tym roku :blink:

Buziaczek, Satine, Michasia piękne dziewczynki :kiss: :kiss: :kiss:

Kasiu Ochotnica super miejsce, my mamy niedaleko dziadków bo w Krościenku. Super zdjęcia dzieciaczków z dziadkami, a Ty faktycznie chudziutka :)

Poza pogodą która była do d reszta z chrzcinami się udała :)

Bartek z moją mamą


I tatą

No i tradycji stało się zadość - tort :lol: :lol: :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695161 przez Marusha
hej dziewczęta czy ktoś tęsknił? ;)

u nas weekend minął na przyzwyczajaniu małej do zasypiania samej w łóżeczku, niestety katastrofa nic nam z tego nie wyszło trzeba przy niej siedzieć... krzyk, lament i ból serca.
Na szczęście mąż mi pomagał, na zmianę ją kładliśmy, oczywiście on miał więcej zaparcia ale cóż może jeszcze będzie sama zasypiać.

Na chwilę obecną przestałam ją odbijać w nocy i przewijać, pomogło zasypia w mig ;)
Od wczoraj mała mi się zaczęła kłaść spać na brzuchu ;/ zastanawiam się czy pozwalacie w nocy spać maluchom na brzuchu? wszędzie czytam aby nie i co ja ją s powrotem na plecy lub bok to po chwili mała już na brzuchu.
Śmiać nam się chciało bo jak już tak leżała, co jakąś chwilę podnosiła główkę sprawdzała czy my jesteśmy w łóżku, ziewała i spała dalej :) wglądało to jak by nas sprawdzała czy już śpimy ;)

w sobotę też się przesiadłyśmy na spacerówkę mała wniebowzięta ;)
byłam w smyku przeceny faktycznie godne polecenia, obkupiłam małą, mąż tylko patrzył na mnie czy koszyk nie będzie za mały ;)))

Alina dobry sposób na wymuszenie jakiejś reakcji ;) napisać na forum ;)

Paula moja miała czasem nawet drzemkę o 19ej i potrafiła spać do 5,6 rano, idąc spać o 20-21 ostatnio ją przetrzymałam od 17ej poszła spać o 20ej i wstała o 23,30 ;/ nie ma reguły...

Madlen Adaś cudny ;)

mrufka zazdroszczę tego snu ;) jeśli przybiera na wadze to myślę że nie masz czym się stresować

bananamana witam zdjęcia super widać że małej się bardzo podobało ;)

chomiczka madlen zazdroszczę samozaparcia do ćwiczeń ;) mi by się też przydało trochę ruchu oprócz spacerów bo stawy mi wysiadają, ale jakoś nie mogę się zebrać

my mamy dzisiaj dzień marudy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695168 przez xpatiiix3
Dzieciaczki śliczne nie mogę uwierzyć czasem ze tak rosną :)

Anoda ale fajnie ze juz niedługo będziecie mogli się starać o dzieciątko :) buziaki od Nas za wytrwałość i siłę jaka w sobie masz trzymaj się kochana :kiss:

nie mam czasu każdemu z osobna odpisać no niestety ja przyjechałam do domu bo wizytę u okulisty mam i zostawiłam małego z mama M ale się martwię trochę bo nigdy z nią jeszcze nie zostawialam .. Tesknie juz za nim... :(

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695177 przez ola85
Witajcie mamusie,
Wreszcie mam chwilkę, by poczytać :) Oczywiście najpierw mi się przez 15 minut komputer konfigurował, no i byłam pewna że pewnie zaraz forum zawieszą :blink: ale na szczęście działa, więc nadrabiam :) Zobaczymy ile zdążę :)
Dominia, Monia - moja Lidzia też uwielbia patrzeć jak jemy. Ja myślę że to kwestia tego że człowiek jedząc musi wysyłać jakieś niewerbalne sygnały że to przyjemne i dziecko to odczytuje :blink: Ale to tylko taka moja teza :silly:
Mrufka - ja myślę że Adunia je w sam raz :) Śliczna dziewczynka :) Fajnie że się odezwałaś do nas :)
Jadzia - no to widać dzieciaczki miewają już swoje ulubione pozycje do spania. Ja dzisiaj w nocy próbowałam tą Twoją metodę, ale się nie udało więc podniosłam, przytuliłam, odłożyłam do łóżeczka i było ok. Liduś ma ten problem że potrafi się obrócić na brzuszek, a w druga stronę nie :blink: więc jak jej nie wygodnie w nocy to budzi się na przytulenie i przestawienie :silly:
Pati - może Marcelek po prostu teraz intensywnie rośnie :)
Chomiczka - jak przeczytałam o "zwłokach komara w łóżeczku" to mi się strasznie to spodobało :laugh:
Bananamana - ślicznie wyglądacie :) Masz świetną figurę, a malutka cudna :) Fajnie że urlop się udał i pogoda jak widzę nie najgorsza :blink:
Suzi - gratuluję świetnej wagi :) :) :)
Chomiczka - śliczny niebieskooki Oluś, ale rzeczywiście drobinka z niego :)
Może to rzeczywiście jest tak że "Olusie tak mają :silly: " Choć ja znam jednego dorosłego Olka i miał 193cm wzrostu :)
Buziaczek - śliczna Zuzia :) Fajnie że udało się zdjęcia wrzucić :)
Satine - Marysia piękna panna :) I jak ładnie śiedzi :) :) :)
Kasiu - nie ma sprawy :) Fajnie że wyjazd się udał, choć trochę szkoda że Tosia marudziła w autku, może rzeczywiście z tym fotelikiem coś nie tak... Świetne zdjęcia, masz wspaniałą figurę kochana :)
Michasia - fajnie że wyjazd się udał :) kontrola... nie zazdroszczę, choć pewnie wszystko będzie w porządku :) No to niezła impreza się zapowiada :) :) :) Ania kochana :kiss: pewnie zrobiła furorę w damskiej loży :laugh:
Anoda - oby te 4 miesiące szybko minęły, byś mogła nam się pochwalić 2 kreseczkami :) Duuuużo zdrowia dla Ciebie
Sylwia - śliczny tort, śliczny Bartuś i śliczni dziadkowie :) A gdzie śliczni rodzice????? :silly: Pogoda Wam się chyba nie udała... a jak sala? było ok?
Marusha - ja też wczoraj złożyłam spacerówkę, oby pogoda dopisała i udało się ją wykorzystać, bo dzisiaj jakby ładniej :)

No to może jeszcze zdążę dwa słowa od siebie napisać...
W sobotę wieczorem byliśmy na imieninach kuzyna M, no i wszystko było ok, malutka trochę spała, trochę się śmiała i nagle dostała histerii. Nie wiem o co poszło ale zaczęła tak strasznie płakać... Łezki jej się lały i nie szło jej pocieszyć... No to my szybko w autko i do domu. Tam już było ok :) Strasznie mi jej szkoda było i kompletnie nie wiem co było przyczyną...????
W niedzielę zrezygnowaliśmy z wyjazdu do Krakowa. Strasznie u nas lało, a do tego bałam się czy z małą coś się nie dzieję, że poprzedniego dnia tak się rozpłakała. Przełożyliśmy to na następny tydzień, no cóż może się w końcu uda :)
Do tego jak byliśmy w makro to kupiłam jej oryginalne pampersy maxi 7-14kg. Chyba w dobrej cenie bo 99sztuk za 61zł. Przy zakładaniu wydawały się spoko, bo rozmiar idealny :) ale w nocy je przesikała, a nad ranem przekupkała :blink:
Za to noc u nas w miarę udana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695374 przez Suzi
Hej :)
Michasia to ja juz trzymam kciuki za Twoje drugie i trzecie dzieciątko :lol: cukrzycy Ci nie życzę oczywiście, ale nie da sie ukryć ze to jej głównie zawdzięczam mój wagowy sukces :silly: bez niej moja silna wola była zawsze baaaaardzo słabiuteńka, rachityczna i anemiczna no i tym sposobem doszłam do rozmiaru 44, bomzawsze na dietę był jeszcze czas, od następnego tygodnia, weekendu, poniedziałku, po miesiączce, po feriach itd, itp. A jak przyszła ciąża a z nią cukrzyca termin rozpoczęcia diety był jeden : NATYCHMIAST , no i tak to zadzialało :woohoo: :side:
Ania super, jaka duza :woohoo: bardzo lubię oglądać te Twoje foty z imprez, to mnie przenosi w inny świat :blink: zastanawialam sie kto u Was kogo tą pasją zaraził, Paweł Ciebie czy Ty Pawła? Kto kogo wciągnął w ten "biznes."? Fajnie jak razem można w czymś takim uczestniczyć, to chyba bardzo zbliża?

marusha ja kladę Mikusia w dzień na brzuszku, powiem Ci ze on śpi w tej pozycji najdłużej, na boczku czy plecach budzi sie bardzo szybko, na brzuszku moze spać i spac :lol:

sylwia no ja tez poproszę o fotki z rodzicami :) Bartoszek elegancki facecik :woohoo:

ola, ja zauważyłam ze Mikusiowi tez w domku najlepiej, w innych "okolicznościach przyrody" jest niepewny i poddenerwowany :silly:

kasia, super foty. kacperek cała babcia ( mam nadzieje ze sie nie obrazisz? ) :silly: Tosia zawsze roześmiana, aż sie wierzyć nie chce jak piszesz ze marudzi :silly:

Lecę, młodzian wola :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695409 przez sylwia1986
Ola na zdjęcia na których my jesteśmy muszę poczekać, bo te są z naszego aparatu, który ja obsługiwałam, więc siłą rzeczy na zdjęciach mnie nie ma :silly: Z sali, obsługi i jedzenia jestem bardzo zadowolona :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695441 przez Madlen
Monia- kryzys raz jest raz go nie ma ;)
Ja też przyspieszyłam marchewkę, bo wydawało mi się, że zazdrościł mi jedzenia.

Alina w życiu nie pomyślałam, ze taka atmosfera może być w szkole. Ale i u mnie w firmie tez jest pełno dziwactw..

Adaś odkrył, że umie piszczeć. Wrr wrzask straszny. No ale wybaczam mu, skoro przesypia pięknie nocki po 12h bez papu..


Jadzia nie oddam go żadnej kobiecie :)
Hubcio wymiata :) Ależ on silny :) :cheer:


Marcheweczke jemy drugi słoiczek, jaki wprowadziłyście drugie warzywo? Brokuł?

Co do spania mamy z 3 półgodzinne drzemki ostatnia ok 18

Mrufka Adaś podobnie sypia a je 160 ml 5 razy dziennie i ostatnio po 2 łyżki marchewki. Myślę, że Adula je tyle ile potrzeba. Jest śliczna.

Pliszka wysportowana babka z Ciebie :)

Banana witaj. Gdzie byliście?
Piękne kobiety z Was. Ale laska z Ciebie.


Ja szukam kwatery od 15 lipca, chcemy gdzieś bardzo blisko morza. Znacie coś?


Suzi-zazdroszczę rozmiaru!

Chomiczka gratuluję postępów. U mnie zahamowały. Wczoraj robiłam porządek w szafie i poryczałam się- w żadne spodnie nie wejdę- chodzę w getrach. W rozmiar 40 chciałabym wejść. Brzuch mam duży :(
Miałam chwilę przerwy, bo dopadło mnie krwawienie po leku od ginekologa :dry: Ciągle coś..

Wacu well mi niewiele dało, jeśli nie zero. Wracam do samych ćwiczeń. I skalpel chyba też.
Jak dam radę wieczorem jak mały już zaśnie.
Fajne te Twoje chłopaki.

Buziaczek pozdrowionka. Zuzia śliczna.


Satine ale czapeczka super :)
Wow Maryś już siedzi!

Michasia faktycznie sleep&play mniej chłonne i te paski po bokach mniej elastyczne. Co 3 h przebieram. Ale ładnie pachną i nam nic nie uleciało z niej jak na razie. Active baby najlepsze.
Brzuch spadł trochę od okresu popołogowego. Nadal jest beszczelnie wystający.
Tak przechlapane bez teściów. Adaś ma tylko 1 babcię.

Ania wygląda jak z innej epoki. Ciekawe czy byłabym szczęśliwsza żyjąc w tamtych czasach..

Anoda pozdrawiam

Kasia szczuplaczku :) fajna bluza. Widzę, że też jeszcze używasz gondoli x-landera :)
Ale widoki.. Córunia jak zawsze elegancka!

Sylwia ale czadowy strój Bartka :)Nie mogę się napatrzeć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695480 przez princess
Hej Mamusie. Melduję, że M w końcu wrócił po 3-tygodniowej rozłące i nasze życie w końcu wróciło no normy. Za tydzień M idzie na urlop na 4 tygodnie, więc będzie super :) Ale nie długo bo w sierpniu wyjeżdża na 6 tyg... :(

Adasiowi wczoraj wyszedł pierwszy ząbek! Taki synek zrobił prezent tacie z okazji urodzin :) Dziś rano zajrzałam mu do buźki a tam kolejna niespodzianka, wyszedł drugi do pary! I Adaś ma już po drugiej stronie dziąsła dwie dolne jedynki.

Nadrobię Was później, miłego dnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695488 przez Satine0
Princess Ale super :D ! Gratuluję Adaśkowi :)

Madlen Marysia posiedzi chwile ale jak ma podparcie :D A czapa z nad morza więc i Ty taką sobie upolujesz pewnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl