BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #695505 przez Alina2408
dominia natka ostatnio lapala widelec i noz jak na prawdziwa panienke przystalo :)

pati juz wcina??? woli twoje bo solone...

mrufka a ada dobrze rzybiera na wadze??? moze nie potrzebuje jesc az tyle....

jadzia gratuluje nocki... moze kkaszke owocowa moja zaczela od malinowej bo bobotic ma taki smak... nataszka wcina ze sloiczkow chociaz sama sie czasem zastanawiam bo dostalysmy taki smok do probowania rzeczy i czy nie wcisnac jej czegos w siateczke...

pliszka udaly sie pozniej strzele fote i sie pochwale... ja znow czasem wlaczam kociolek z lawenda i tez niunia jakby spokojniejsza bo chyba ten plyn tez lawendowy...

chomiczka uczulenie albo pchelki moze mial jakis kontakt z czworonoznym stworkiem???

reszta pozniej bo natka wzywa...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695507 przez anoda89
Dzięki dziewczyny :kiss: :kiss: :kiss: Co ja was odwiedzę to smęcę niesamowicie ;) Już nie będę obiecuje, następna wizyta będzie z dobrymi wieściami :lol: Mężuś teraz w domu to będzie mi dodawał otuchy i szybko stanę na nogi :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695514 przez buziaczek18
Anoda ,nic nie smęcisz fajnie że jesteś cały czas z nami,trzymam nadal kciuki,będzie dobrze już nie długo zobaczysz,Michasia dziękuję że pytasz co u mnie,u mnie bez zmian tak pracuję trochę w sklepie ,3 razy w tygodniu ,ale pod koniec tygodnia to 100 zł na zakupy mam,dzieciaki zdrowe,mąż siedzi z dziecmi bo ciężko u nas z pracą ,mam nadzieję że kiedyś będzie lepiej ,dziękujemy z Zuzią za całuski i buziaki,uciekam bo coś dziś kwęka,,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695561 przez michasia
Suzi to Paweł mnie zaraził:) On się już bawi jakieś 15 lat, a ja dopiero 7:)
A dla P to jest teraz rzeczywiście biznes, bo w tym pracuje:)
Taka wspólna pasja, która wymaga dużego nakładu pracy bardzo zbliża:)
A z dietą, to u mnie też jest zawsze czas. No do końca kwietnia miało być dobrze, później do rocznicy na koniec maja, koniec czerwca za nami a u mnie coraz gorzej...Ania rośnie jak na drożdżach a ja razem z nią :laugh: :side:

Sylwia jaki Bartek już wielki na tym zdjęciu z babcią.

Madlen wow, 12 h, to Ci wynagrodzi trudy ciąży:)
Ciekawe pytanie, czy byłabyś szczęśliwsza w tamtych czasach. Wszystko ma swoje plusy i minusy. prościej kiedyś było.

Princess gratulacje dla Adasia. Pierwsze forumowe ząbki:)

Buziaczek to trzymam kciuki, by z praca dla M było lepiej. teraz wakacje to może coś sezonowego złapie choćby.Zawsze to lżej no i atmosfera lepsza, bo bez pracy, to pewnie niemiło.

Ania dziś kończy 4 miesiące:)

a jeszcze się pochwalę butkami, które dziś od P dostałam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695590 przez ola85
Suzi - to może nasze dzieciaczki się kiedyś spotkają i będą sobie razem w domu siedzieć, a my pójdziemy na spacer :laugh: :silly:
Sylwia - poczekamy... :lol: Fajnie że jesteś zadowolona
Princess - gratuluję Adasiowi ząbków :)
Michasia - buziaki dla 4-miesięcznej Ani :kiss:

A dziewczyny ja mam teraz humor do bani. Teściowa mnie wkurzyła. Ogólnie to jestem zadowolona że mam kogoś do opieki nad Lidzią, ale mała ma ustalony pewien rytm dnia i jak wszystko idzie w tym tempie to jest ok. Natomiast jak ja jadę do pracy, to teściowa chcę wszystko robić po swojemu. Czasem mam wrażenie że Ona jest normalnie o to moje dziecko zazdrosna. No ale jakie mam rozwiązanie..? Niańka nie wydaję się lepsza, bo jeszcze nie wiesz na kogo trafisz, żłobek ... w życiu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695596 przez Monia_T
Cześć.
Ja tylko na chwilkę.
Wszystkie zdjęcia piękne, mamy najcudowniejsze dzieci pod słońcem.
Wybaczcie, że nie odniosę się do postów...
Właśnie dowiedziałam się, że kolega, przyjaciel własciwie, ktoś bardzo nam bliski umiera. Zostały mu 2-3 miesięcy...nie mogę się otrząsnąć.

odezwę się później

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695608 przez Pliszka
Michasia, ale super zdjęcia :) Fajna pamiątka będzie dla Ani z takich wyjazdów :) Niesamowita ta Wasza pasja! :)
Zumbę bardzo polecam :) Szczęście w pigułce :)

Madlen, mój też popiskuje, ale tak śmiesznie, nie jest to nawet męczące, tylko bardzo zabawne :laugh: I strasznie śmiesznie rechocze :lol: Jak mu robię takie prutki na brzuszku to zanosi się śmiechem :lol: Boski jest :lol:

Monia, bardzo mi przykro :(

Alinka, to fajnie, że zakupy udane. Jeśli chodzi o ciuszki, to mając córeczkę można bardziej poszaleć niż w przypadku chłopaczka :laugh:

pati, i jak teściowa poradziła sobie z maluchem? Fajnie Wam u m?

kasia, super zdjęcia :) Fajna opcja z takim domkiem w górach :)

Satine, słodka Maryś :)

Princess, gratuluję ząbków :) Mój wciąż łysy i szczerbaty :laugh:

Dziewczyny, od dwóch dni Olek robi od czasu do czasu usteczkami taką rybkę, nie wiem jak to opisać, tak jakby cmoka, tak jak ryby robią pyszczkami. To coś oznacza? :unsure: Czy tak ćwiczy mordkę po prostu mała gaduła?

Ola, rozumiem Cię doskonale, ja też mówię mojej mamie, ze Olek usypia sam położony w łóżeczku, ja go nigdy nie "lulam" i nigdy się tego nie domagał, a babcia niestety nosi go aż zaśnie :blink: U nas czas spędzony z babcią to weekend raz na trzy tygodnie, więc macham już ręką i pozwalam się nacieszyć wnukiem, ale na co dzień to pewnie by mnie to denerwowało ;) Coś za coś. Ja za to nie mam możliwości zostawienia malucha z babcią i powrotu do pracy. Na razie mi się tam nie spieszy. Potem pomyślimy jak to zorganizować. Póki co cieszę się każdą godzinką macierzyńskiego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695628 przez dominia
Witam :)

Jakoś brak weny do pisania .. ale cały czas Was czytam :)

Princess gratuluję Adasiowi ząbków !! :kiss:

Sylwia Bartuś superaśny :kiss:

Satine Marysia to cały Tata :ohmy: na fb nie mogłam w to uwierzyć :lol: śliczna :kiss:

Michasia Ania jaka już wielgaśna :ohmy: a taka maleńka się urodziła :) ile waży ? :) buziaczki z okazji skonczenia 4 miesiecy :kiss:
Buciki super :)

Marlenka buziaczki dla Fifiego za skonczenie piątego miesiaca :kiss:

Monia to okropny wyrok :(

przepraszam, ze nie odniose sie do Wszystkich ale wlasnie karmie mojego niejadka ;) cos ostatnio odrzuca mleczko .. mam nadzieje, ze teraz nadrobi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695698 przez jadziatopol
hej dziewczyny!
Ale postow i tyle pieknych maluszkow! :)
Monia wspolczuje ci bardzo :kiss: trzymaj sie kochana :kiss: to straszna wiadomosc . Czy juz na prawde nie ma szans dla niego???
Princess gratuluje pierwszych zabkow!!! :lol: :kiss: pierwsze nasze forumowe :cheer: :ohmy: :lol: :kiss:
Michasia jestem oczarowana zdjeciami, Ania, wami, wasza pasja! :) to wszystko jest takie inne i takie piekne. Butki extra! P sam je wykonal??? pieknie Ania wyglada :kiss: sliczna z niej dziewczynka :) dziekuje za zdjecia :kiss: i prosze przy okazji o kolejne :)moc buziaczkow dla Ani z okazji ukonczenia 4 miesiecy :kiss: :kiss: :kiss:
Madlen hahhaha :blink: tak myslalam :blink: :lol:
Kasia foteczki super! Kacper chyba podobny jest do ciebie :) a ty jaka szczuplutka :cheer:
Bananama pieknie wygladacie :kiss:
Buziaczek wreszcie mozna zobaczyc Zuzie ! :ohmy: sliczna i jaka juz duza :cheer: :kiss:
Sylwia ale Bartus juz urosl!!! :cheer: wyglada jakby mial 7-8 miesiecy! :kiss:
Marlena buziaki dla Fifiego z okazji ukonczenia 5 miesiecy! :kiss: :kiss: :kiss:
Ola dlatego czasem ciesze sie ,ze nie pomaga mi nikt przy Hubercie :)


Dziewczyny...Hubert znowu slicznie zasnal wieczorem...o 21.30 i spal do 8.15!!!!! :cheer: wyspalam sie tak,ze nie wiedzialam co ze soba robic rano taka zakrecona bylam! :lol: :blink: otworzylam oczy i patrze a Hubus raczkuje po swoim lozeczku...doszedl z jednego konca lozeczka na drugi i uderzyl sie w szczebelki glowka :cheer: ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695744 przez Pliszka
Jadzia, wow, ale sprytny Hubek :laugh: :laugh: Wygląda na to, że chcąc nie chcąc musisz się przyzwyczaic do tych rewelacyjnych nocek :laugh: Super :) Brawo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695766 przez ola85
Pliszka - no właśnie o takie głupoty chodzi, ale na co dzień to czasem wkurzają :blink:
Monia - bardzo współczuję

A wiecie może tak narzekam bo troszkę przemęczona jestem... Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695813 przez michasia
Monia straszna wiadomość, kompletnie nie ma szans?

Dominia muszę jutro zważyć. 3 tyg temu było 6,430, także teraz pewnie do 7 dobija.

Marlena to Fifi jest równo o miesiąc starszy od Ani:)

Jadzia Paweł dużo butów już uszył. je się szyje na lewej stronie, później namacza i wywraca. Szyje się 2 igłami, nawoskowaną nicią.
Ale Hubert galopuje z rozwojem. No proszę już po łóżeczku chodzi. lada moment się obudzisz, a on będzie stał:)
Fajnie, że tak dał Ci pospać.

Ola współczuje sytuacji z teściową, pewnie, że fajnie, że pomaga, ale chyba tak już jest, że ciężko im po prostu wykonać zadanie jakim jest opieka nad dzieckiem, tylko chcą dziecko po swojemu ustawiać, wychowywać.
Moja teściowa tez mnie wkurza. Tak już mam i tyle. Nie umiem się przełamać i być niewiem - wdzięczna czy coś...
dzwoniła przed chwilą do P, więc jakaś cięta jestem bardziej.Nie będę już rozwijać, bo całą stronę zawalę...
Kolejny dzień przeleciał, a ja nawet torby z gd nie rozpakowałam, syf jak nieiwem w pokoju, ful szycia i też nie ruszone...
Chyba muszę sobie grafiki dnia robić, bo już mnie wszystko przeraża. Jedno dobre, że P księgi wyprowadziłam i jest na bieżąco:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695827 przez Marlena1888
Filipek dziś kończy 5 miesięcy :lol: :lol: :lol: ale zleciało :ohmy: :lol: :lol: :silly: dziękujemy za buziaczki od cioteczek :woohoo: :kiss: :kiss:

Michasia Ania śliczna :)

Monia współczuje.... :( straszne..

Asia topol ale super Ci śpi :lol: jak Ty to zrobiłaś?! :ohmy: :silly: :lol:

Princess pierwsze ząbki na forum :cheer: :)

Pliszka ale Ty masz kobieto optymizmu i radości z życia! obłędna jesteś :) :lol: :lol: za to Cię lubię :blink:

zauważyłam że z Filipka robi się mały cwaniaczek :) wziełam go do kuchni, położyłam na leżaczku, włączyłam muzyczkę i idę myć naczynia. myje, myje a za chwilę Fifi nie zadowolony i w płacz. podeszłam zabawiam cisza uspokoił się, więc ide dalej zmywać. płacz. podeszłam, wziełam na ręcę i Filipek śmieje od ucha do ucha :ohmy: :lol: :lol: :lol: no więc chwilkę się z nim pośmiałam i poszłam dalej do zlewu i cooo....dalej płacz ;) wziełam na ręce a on udaje że na mnie nie patrzy :blink: a jak się na mnie popatrzy to śmieje heh :silly: nie dał mi dziś nic zrobić, bo najlepiej jak się nim cały czas zajmuje :lol: :silly: cwaniaczek :woohoo:

posprzątałam trochę, ostatnio łazienkę wysprzątałam na błysk a dziś kuchnia. pojechałam tez na zakupy to kupiłam Filipkowi cielęcinkę i rybkę z warzywami :silly: :lol: :lol:
już smacznie sobie zasnął i relaxing:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695829 przez Alina2408
no nie wszystko mi sie skasowalo




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695840 przez Monia_T
Dzięki dziewczyny.

Jestem załamana ta wiadomością. Lekarze nie dają szans...powiedzieli, że można podac chemię, ale odradzają bo tylko wymęczy a nie pomoże. Rak kości z przerzutami do płuc, bardzo późno wykryty. Poszedł do szpitala bo zrobił mu się guz pod kolanem, myślał że to od upadku jakis czas temu. Wyszedł z diagnozą, że umiera i ma się przygotować na bardzo bolesny koniec...

On ma 36 lat, niespełna 2-letnią córkę. Nie potrafię się z tym oswoić.

W takich chwilach w głowie mam sens życia, pogoń za praca, pieniędzmi, karierą...to wszystko nieważne. Nie wyobrażam sobie, że miałabym nie zobaczyc jak Iga rośnie, jak Kinia dorasta...

Nie będę Wam już smęcić.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl