BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #696437 przez Satine0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696438 przez dominia
Chomiczka widze, ze chyba cos pod pupke podlozylas ? Bardzo ladny wozio :) niech Oluś jezdzi z mamusia super :)
Satine Marysia ksiezniczka :) na tym drugim zdjeciu to jakby miala brazowe oczka :) a w rzeczywistosci chyba niebieskie ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #696455 przez Pliszka
Chomiczka, super :laugh: Ale Olek jest podobny do Ciebie! :laugh: Sliczny chłopczyk :)

Satine ale dumna Maryś w spacerówce :laugh: Taka już panienka :laugh: a nie dzidziuś :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696456 przez Pliszka
mój chłopaczek :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696460 przez jadziatopol
Kochane moje...przeczytam i obejrze jak wroce. Prosze trzymajcie kciuki bo jedzielmy na szczepienie :( ;) :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696463 przez Pliszka
jadziatopol napisał:

Kochane moje...przeczytam i obejrze jak wroce. Prosze trzymajcie kciuki bo jedzielmy na szczepienie :( ;) :kiss:


Jadzia, kciuki zaciśnięte :kiss:
My się szczepimy jutro (pierwszy raz) i prosimy o to samo. Denerwowałam się, ale teraz jestem spokojna. Mam przeczucie, że warto było poczekać i ze teraz będzie wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #696481 przez Pliszka
Sylwia, zdjęcia z pierwszą łyżeczką nie mamy, ale mamy filmik :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696534 przez sylwia1986
Chomiczka znowu głupotki gadasz, jaka zła mama, wagę szybko nadrobi, lepiej ciut zgrabniejsze dziecko niż utyte, z tą witaminką też szybko nadrobi braki, mojemu też pocą sie stópki :huh: jesteś super, Oluś wygląda na bardzo zaciekawionego nową furą, śliczny chłopczyk :kiss: takie zaśmiecanie może być codziennie :laugh:

Pliszka ale się uśmiałam z tego filmiku :lol: drugiOluś również mega słodziak :kiss: trzymam kciki za jutrzejsze szczepienie :)

Jadziu trzymam kciuki za dzisiejsze szczepienie :side: będzie dobrze, zobaczysz :)

Satine rozkoszna Maryś :kiss: też super się wozi :lol:

My odebraliśmy zdjęcia z chrztu w formie papierowej, czekamy na kopie na mail i wtedy ja zaśmiecę forum :evil: :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #696556 przez ola85
Sylwia - dzięki :kiss: haha grzechotka z biedronki wymiata :blink: :blink: A wiesz że Liduś ją bardzo lubi :laugh:
Chomiczka - co do wózków to ja się nie bardzo znam. Biedna jesteś z tymi lekarzami...
Bananamana - Piękna marchewkowa Dagusia :kiss:
Chomiczka - no właśnie problem jest z tym że Ona w spacerówce sama siada i jak próbuję ją położyć na pół-leżąco to zawodzi strasznie. A jechać się z nią boję tak na siedząco, to głównie czas spędzamy w ogrodzie :blink:
Dominia - dzięki :)
Pliszka - mój lekarz też mówił, że jakby zmieniła na mm, to nie dawać wit d. Wiesz ja uważam że jest do mnie bardzo podobna :silly: Czekamy na więcej zdjęć
Chomiczka - nic nie zaśmiecasz :) super, zadowolony Oluś :) , chyba mu się spodobało :)
Satine - no i jest i księżniczka Marysia :)
Pliszka - a i są zdjęcia :) :) :) Bardzo ładnie urósł Wam Oluś :) A na zdjęciu to jest Twoja mama? Bo jesteś do niej bardzo podobna :)
Jadzia - trzymamy kciuki mocno :) Nas to czeka jutro... no i widzę że Pliszkę też :)
Pliszka - super filmik :) Minki boskie :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696585 przez Pliszka
Ola, tak to moja mama :) Ale Lidzia ładnie siedzi :) Jakie zdolne dzieci mamy na forum :) I Wasz wózek mi się bardzo podoba :)

Dziękujemy za wszystkie komplementy. Jak się widzi dziecko codziennie to człowiek nie dostrzega jak bardzo się zmienia. Dziś przeglądałam zdjęcia sprzed miesiąca, dwóch, trzech i widzę, że rośnie mi synek aż miło :laugh:

Sylwia, zaśmiecaj śmiało :)

Jej, coś mi nieładnie pachniało w lodówce :silly: Dziś ją rozmroziłam i wymyłam, nie lubię tego bardzo, ale zrobione :) W nagrodę sobie chyba zmówię taką opaskę, bo mnie zachwyciła :laugh:
www.pakamera.pl/do-wlosow-inne-jaskolka-nr819809.htm
Szukałam jakiejś z kwiatami, bo ponoć w tym sezonie to hit, ale póki co będzie ptaszek :) Robiłam sobie wczoraj hiszpański przegląd prasy, stąd nadrobiłam zaległosci w trendach wiosna-lato :blink: Wrzucam linka, bo są zdjęcia :) Fajnie to wygląda :)
www.divinity.es/moda/tendencias/moda-cor...za_0_1625925003.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696617 przez chomiczka
Ola a jak kładziesz ją całkiem na leżąco to też się podnosi?

Jadzia my też bylismy dziś na szczepieniu. Będzie dobrze, Hubek duży i twardy chłop ;)

Pliszka jak nauczyłaś się hiszpańskiego? studiowałaś? Ja uczyłam się dwa lata z ciekawości i język bardzo mi się spodobał, myślałam o jakimś kursie ale teraz nie mam czasu i nie wiem na ile by mi to coś dało. Czytając ten artykuł który podesłałaś rozumiem ogólnie o co w nim chodzi :) piękny język, pozazdrościć umiejętności ;)
Opaski bardzo ładne, najbardziej ta kokardka czarna mi się podoba :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696620 przez dominia
Pliszka Oluś przystojniacha jak nie wiem :* i fakt bardzo sie zmienil :) suwaczek nowy ekstra :) dobrze, ze jestescie :) ostatnio malo Was bylo na forum :)

Ola Lidusia siiiiiiiilna :*

Asia trzymam kciuki za Hubunia :* czekam na wiesci z wizyty :*

Moj Syn usnal dzisiaj sam w SWOIM lozku :) pierwszy raz :) jestem z Niego dumna :)

Poza tym szukam sukienki na wesele .. Idziemy 3 sierpnia i dzisiaj bylysmy z mama i Ola w sklepie u takiej znajomej .. Ig na doczepke lezal w foteliku i ogladal kazda z Nas grzeczniutko lezac :) rozdawal usmiechy na prawo i lewo :)
Moja figura to istna masakra :dry: 38 za duze .. 36 za DUZE :/ 34 ok tylko cyce opina ;) bo karmie i mam wieksze niz przed ciaza .. Ale zauwazylam, ze jak Igor wyje z jednego to pozniej jest taki malutki do tego drugiego, ze az sie smiac chce :)
Co do rozmiaru to w zyciu takiego nie mialam ;)

Mam jeszcze jedno zboczenie :/ moj Igor wazy 8 kilo .. I co sie z kims widze to pierdoli, ze gruby ;) jak dla mnie to On gruby nie jest :dry: poprostu jest DUZY i dlugi i dlatego tak wyglada .. Bo jak na 4 miesiace to On nie wyglada na tyle ..
I czasem czlowiek sobie nawali do tej glowy i sie martwi, ze moze faktycznie .. Ale mama mi tlumaczy, ze dzieci na cycku nigdy nie sa grube i mowi, ze jestem glupia bo zamiast sie cieszyc, ze zdrowy to wymyslam jakies niestworzone rzeczy .. To, ze jest zdroqy to z tego akurat sie ciesze bardzo :)

Monia jak tam ???? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696632 przez kasia123m
Jadzia Hubi wymiata.moja się ledwo rusza jak ja poloze a Twój już prawie raczkuje..szok :ohmy: :ohmy:

Pliszka Olus przystojniak ale urosl...a jak wcina jabuszko fajnie.. :lol: trzymam kciuki za szczepienie...ja jakos niemoge się odwazyc drugi raz..jutro zapytam lekarki z zakaznego.bo wioze Tosie żeby jej zrobić badania na cytomegalie..bo syn ma zamalo przeciwciał i musi mieć raz w roku kontrole plus okulista i sluch..wiec u niej tez chce sprawdzić.

wrzucajcie foty i filmy...uwielbiam je ogladac:)

Banannamana darlowek jest kolo pobierowa?foty poprosimy..

Ola Lidzia ladna dziewczynka.ja to się boje ze ona mi siadzie jak ja dam w spacerówce na wpolezaco..bo nawet jak ja tak na kolanach trzymam to się wkurza i siada..

Chomiczka fajnie wygląda ten wpzek a Olus w nim jeszcze fajniej..uśmiech od ucha do ucha..ekstra.. :side: a nogi Tosce się tak starsznie poca..a wid d dostala może ze dwa razy przez ostatnie 2 tyg bo zapominam..

Marysia widze lezy na wpollezaco..tez wydaje się taka duza...wszystkie nasze dzieci w spacerówkach takie wielkie..do wycalowania :laugh:

u nas Antosia się burzy w gondoli..ale chciałabym ja przetryzmac jeszcze choć do 5 miesiąca.z deserków zjadlysmy marchewke i jabłko z marchewka ale na razie po trochu tylko..dziś po jabłku z marchewka była zielona kupa..u Was tez tak jest?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696652 przez Alina2408
jadzia ja zawsze po kapieli jeszcze na moment do cyca a jak widze ze powoli oczy jej oplywaja to bekamy usmiechamy sie calujemy kladziemy mowimy dobranoc i papapa... jadziunia ale numer z tego twojego chlopaka szok w trampkach...

chomiczka mowie to z doswiadcczenia bo byl taki moment ze lekarze nie dawali i szans mojej mamie a tu prosze jak sie trzyma...

satine to uprzedz szwagra i jego zone ze to nie twoja wina ze masz corke...

madlen nasze jest do 13 kg... ja pozniej po marxchewce podalam owoce a pozniej to juz samo poszlo czekam z mieskiem do 6 miesiaca ale w sumie to juz jutro zaczynamy ten szosty :P

banana a moja przez lewy chyba najczesciej sie odraca a co robi z raczka bo mojej ta raczka ciagle w tych obrotach przeszkadza...

michasiu suknie rzeczywiscie mialas urocza :)

ola ale fajnie wygladala...

chomiczka nie denerwuj sie ja tez mialam krzywice bo nie przyswajalam witaminy d musieli mi ze stanow sciagac trzydziesci lat temu... my mamy tez kropelki tak wygodnie o wiele...

banana jaka sliczna minka...

chomiczka fajny ten wozek...no i zdecydowanie mu siepodoba

pliszka swietna ta opaska...

asia trzymamy ksiuki...

dominia ja sie za to zastanawiam czy natka za malo nie wazy a ty ze igi za duzo no co ty to chlopak....

dostalam dzis od tesciowki cukinie z jej ogrodka nie sypana chce ja zamknac w sloiczki ale od kiedy mozna podawac cukinie naszym stworom??? natunia dzis w nocy obkrecila sie o 180 stopni i glowe miala w nozkach...


monia jak twoj nastroj??? strawilas to troche??? wiesz juz cos wiecej jakies decyzje padly???




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696657 przez Alina2408
lasiu nie jest zielona tylko taka musowata ale kolorek miala taki normalny...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl