BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #695852 przez Alina2408
monia bardzo mi przykro moze jest jeszcze jakas mozliwosc ruchu i iskierka nadziei ja chyba pod pewnymi wzgledami sie nie poddaje do konca... a wiem jaki to bol... niestety rak kosci to jeden z najbardziej bolesnych... a chemia rzeczywiscie moze byc dodtakowa meczarnia ale moze tez byc nadzieja ktorej nie powinien tracic... tyle jeszcze powinien przezyc... teraz bedzie potrzebowal duzo ciepla i oparcia... tak samo jak i jego rodzina... zycie byloby o wiele latwiejsze bez chorob i umierania... mialoby jakis sens...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695897 przez jadziatopol
Michasia buty swietne :) a wygodne??? widze,ze to cala sztuka ,zeby wykonac takie trzewiki :) ciekawa jestem w jakiej sukni bralas slub?
Marlenapo prostu klade go i zasypia sam :) wczesniej zasypial przy karmieniu i pozniej go przenosilam....niepotrzebnie wogole.Wzielam teraz przyklad z Moni. Karmie go wczesniej i po kapieli klade go do lozeczka ...mietosi sie...gniecie...az w koncu zasypia :)


tak zasnal ostatnio i przespal cala nocke :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tu Big Brother czuwa nad nim :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tu krociutki filmik :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695903 przez dominia
Asia ja nie moge !!!! Hubi ekstra zaczyna zaczkowac :) ale silny chlop szok normalnie ogladam i jestem w szoku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695909 przez chomiczka
Monia to jest straszne co spotkało Twoich przyjaciół. Nie jestem w stanie nawet postawić się na ich miejscu. Co czuje człowiek który dowiaduje się że zostało mu tylko 2 miesiące... Co czuje jego żona, rodzice??? Matko, wczoraj jak to przeczytałam to w nocy nie mogłam zasnąć. Myślałam że takie rzeczy to w filmach się dzieją a nie w życiu. Jak przeżyć te 2 miesiące... Wstawać rano i jeść normalnie śniadanie, chodzić do sklepu po bułki i czekać na koniec. Dramat, a to dzieciątko małe. Facet w sile wieku i to już koniec. Takie coś nie powinno mieć miejsca. Wydaje mi się że Alina ma rację, najważniejsze nie stracić nadziei, to co mówią lekarze to jedną ale walczyć do końca to drugie. Nie raz było tak że lekarze nie dawali szans a jakiś cud się zdarzył. Teraz trzeba liczyć właśnie na cud i walczyć, nie poddawać się. Trudno powiedzieć jak człowiek zachowałby się w takiej sytuacji... Koszmarne :( :( :( :(


Jadzia Hubi cudny, poprawił mi trochę humor z rana :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695937 przez Marlena1888
hej kochane!
Monia współczuje.... mój tato miał raka kości- szpiczaka mnogiego i był na 3/4 etapie czyli też prawie na najbardziej zaawansowanym stadium choroby. i po chemi i przeszczepie jest z nami już 3,5 roku a lekarze dawali mu max 4 miesiące... nie słuchaj lekarzy. oni mówią jedno a najważniejsze jest to w co my wierzymy. najgorsze jest czekanie na cud- masakra. niech zaczną leczenie może jeszcze coś da radę zrobić. 3 mam kciuki i uszy do góry!

Asia topol on jest niesamowity! ale szybki bil z niego :lol: :lol:

Michasia też zauważyłam że nasze dzieci mają mies różnicy :D buziaczki dla Ani z okazji jej małej rocznicy! :silly: :kiss: :kiss: :kiss:

a my wstaliśmy, ogarniamy pokój i idziemy za niedługo na śniadanko :lol: nocka nasza była w miarę oki, spał od 21 do 4, potem po jedzeniu się wiercił i nie mógł spać :ohmy: :huh: ale zasnął jeszcze do 7 :blink:
buziaczki! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695954 przez Paulaaa
Cześć.

U nas nocka luks. :lol: Znowu zabrałam drzemkę wieczorną i maluda spała od 21 do 6.40 :laugh: Jadła o 1 i 6 :blink:

Monia bardzo mi przykro :( Lekarze zawsze przedstawiają najgorszą wersję możliwych zdarzeń. Może jeszcze da się coś zrobić? Ogromna tragedia. Aż mnie zamurowało.

Asia :cheer: :cheer: :cheer: Hubi jest zarąbisty ;) Taki siłacz. :lol:

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695963 przez kasia123m
Monia bardzo mi przzykro.strszne to...taki mlody chlopak..zyciee jeest nieesprwiedliwe.:(



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695965 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Marlenko u nas noc wyglądała identycznie :lol: Wszystkiego najlepszego dla Fifiego :kiss:

Monia poryczałam się jak głupia, masz racje człowiek od razu inaczej patrzy na życie po takiej wiadomości, ale tak jak pisze Marlena nie wolno się załamywać, trzeba robić co w naszej mocy.

Michasia buziaczki dla Ani z okazji 4miesięcy :kiss: jakie ona ma super fałdeczki do wycałowania :kiss: :kiss: genialne trzewiczki, podziwiam Waszą pasję i talent :)
Co do teściowej u mnie też temat rzeka, tylko w przeciwną stronę, to wręcz ja muszę przypominać że ma wnuka :dry: ale szkoda zaśmiecać forum...

Princess hurrra pierwsze forumowe ząbki :lol: :lol: :lol: a dawał Adaś znak swoim zachowaniem że to ten czas :side: :unsure:

Olu pomoc fajna, ale nadgorliwa pomoc hmm już gorzej :S

Asiu lada dzień będziesz ścigać Hubka po pokoju :woohoo:

U nas zapowiada się ładna pogoda, więc witaj przygodo :lol: :lol: :lol:
Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695993 przez Satine0
Cześć wam :)

Jadzia Hubcio zajebisty !! :D:D Zdolniacha z niego.

Monia Przykro mi ehh :(

Michasia Ania słodziuchna :)

U nas nocka standardowo cała przespana :) Wczoraj wyciągnęliśmy spacerówkę dla Mary. W głębokim wózku już nie pamiętam kiedy jeździła. Muszę gondole przeprać, ofoliować i schować gdzieś :) Pogoda taka sobie...ale zaczyna się słońce przebijać więc może coś z tego będzie.

Teściowo, teściowo Ty stary rowerze heh ;) Moja teściowa no cóż podejrzewam, że przebija nie jedną z waszych. Ale ostatnio mniej dzwoni, chyba teściu się za nią wziął bo go wkurwiła. Zaczęła wygadywać po ludziach, że on wnuczki nie kocha bo się nią nie interesuje ( nie wydzwania do nas jak ona). Za to ona nie długo w psychiatryku wyląduje takiego ma fisia na punkcie małej...będzie miała wnuka. No cóż, nie widać zadowolenia po niej jak o tym mówi. Boje się, że przez nią Szymka brat i bratowa nie będą lubili małej...bo ona będzie ją strasznie faworyzować. I sama się do tego przyznaje. :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696056 przez Suzi
Hej :)

monia rzeczywiście to tragedia :( wiem co czujesz, ja sama coś takiegomprzeżyłam, w wieku 35 lat umarła moja przyjaciółka z którą chodziłam do podstawówki i liceum i do szkoły muzycznej. Spędzałyśmy razem mnóstwo czasu w tym i wakacje :( :( no i raczysko ją dopadło i tak młodo odeszła. Zaczęło się od piersi, potem był rzut na płuca, kości i w końcu móżg :( ucierpiała się nieziemsko. Zostawiła męża, dzieci na szczęście (w tym przypadku) jeszcze nie mieli.......dlatego Moniu, wiem co czujesz. Mam zdjęcie mojej Dorotki cały czas przy łóżku, nawet zdjęcia dzieci są gdzieś dalej.....ehhhhh

michasiu nomwidzisz, podobny stosunek do diet mamy :silly: Calus :kiss: dla Anusi, puculek z niej śliczny, dorodna jak rzepka, powinna mieć na drugie Jagienka ;) :lol:

JadziAsia no wcale nie przesadziłam tak bardzo z tym Harleyem i golarką na pierwsze urodziny dla Hubcia :lol: :lol: :lol:
jest po prostu NIE- SA -MO-WITY!!!!! Gratuluję!!!! :kiss: no i jeszcze sam zasypia i długo śpi, tylko zazdrościć, pozytywnie rzecz jasna :side:

olu, jak najbardziej jestem chętna, tylko w którym domu oni zostaną???? :lol: :silly: bo jak u Ciebie, to Liduś bedzie zadowolona a Miki sploszony, a jeśli u mnie to odwrootnie :woohoo: Państwo domatorstwo w kółko golone :silly:

madlen no nie wiem czy w tamtych czasach byłabyś szczęśliwa bo wtedy nie mieli w grodach siłowni :woohoo: :silly:

No. Muszę końzyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696125 przez Pliszka
Dzień dobry :)

Oj, jak bosko na dworze :laugh: Wróciliśmy z pierwszego spacerku, chwilka przerwy i idziemy znowu :) Zgrałam sobie na telefon nowe zumbowe hity :)
A moi biedni rodzice dzwonili z nad morza, że tam pada :( A czekali cały rok na te wakacje :(

Marlenka :kiss: :laugh: , hahaha, Olek czasem robi dokładnie to samo. Ma takie dni, że fajnie się sam bawi zabaweczkami w leżaczku bujaczku albo w łóżeczku, a czasem właśnie słyszę marudzenie, idę do niego, a on na mój widok produkuje usmiech od ucha do ucha albo wręcz rechocze na głos :lol: I jak tu takiego od razu nie wziąć na rączki i nie wycałować całego? :laugh:

Monia :( Najgorsze, że lekarze odbierają nadzieję :dry: Ja bym się nie poddała, walczyłabym do ostatniego oddechu. Rozmawiałaś z jego żoną? Kurcze, nie mają nic do stracenia. Nie takie cuda się zdarzały. Może przykład taty Marlenki go podniesie na duchu? Może mogliby się panowie poznać i pogadać choć przez telefon...?

Jadzia, Hubi rules :lol: :lol: Ale zdolniacha :) Widać, że tata dumny :laugh: I big brother też z miłością patrzy :)

Właśnie nam listonosz przyniósł dinusia :) oraz scrabki: różne wycinanki i kolorowe papiery, będę tworzyć pamiątkowe mini albumiki dla chrzcielnych gości :)
Miłego dnia :)

ps. chyba Wam nie pokazywałam żadnych zdjęć, tutaj Oluś z tatą :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696147 przez Paulaaa
OMG! Jaki skwar na dworze. :lol: Cuuuudownie. :woohoo: :woohoo:

Jak wyszłyśmy po 9 na zakupy tak chwilę temu wróciłyśmy. Miśka uwielbia spacerówkę. Przespała cały spacer. :)
Kupiłam śliczną młodą mercheweczkę i ziemniaczki. Wieczorkiem stworzę jakąś zupkę dla Miśki. :silly:
Teraz zjadła cały słoiczek Hippa i gaduli w leżaku.
Zrobimy obiadek i spadamy na taras. :blink:

Pliszka jaki Olek duży już! :cheer: Śliczniusi :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696150 przez Madlen
Monia współczuję Ci przeżyć....
Na szczęście cuda się zdarzają!


Satine może metoda szokowa dla babsztyla? Skoro sobie zdaje sprawę ze swojej ułomności. to powiedz jej że to chore i boisz się o Mary. I albo się uspokoi albo...


Suzi dobre. Chyba w czasach gorsetowych bym się odnalazła ;)
Ostatnio odpuściłam i nie będę taka okrutna wobec siebie. Nie będę wywierać presji na sobie. Dam sobie czas, a mąż i inni nie wartościują mnie według obwodu brzucha. :silly:
W końcu zejdzie.
I tak niebo do ziemi już.

Jadzia Hubi jest nie-sa-mo-wi-ty!!

Michasia wygodne butki?

AA wszystkiego najlepszego dla ślicznej Aniulki :)

A mój synuś od wczoraj mądruje głośnym tonem da-da-da :woohoo:


Muszę pojechać do komisariatu coś podpisać. :dry:
W końcu trzeba sobie przypomnieć miejsce pracy, znaczy odpraw, bo pracuję w terenie głównie ;)


Pliszka motywujesz mnie do bycia lepszą :)
Adaśko też jakby "rybkę" robi :)
"Samolocik" uroczy :)

Marlena 5 miesięcy już? Najlepszego :ohmy:

Chcę kupić nosidełko tylko nie wiem do ilu kg da radę nosić..
Chyba najpierw przymierzymy w sklepie..

Princess szok z ząbkami.. Bardzo marudny był przed? Czym smarowałaś?
Super, że masz już M. przy sobie :)

Monia a gdzie jedziecie nad morze?


Dziewczyny nie odpisałyście mi :dry:
Najpierw marchewka kilka razy, a potem co dałyście? Brokuł, kalafior, ziemniak? Czy jeszcze jakieś jednoskładnikowe warzywa?
Kiedy dałyście marchew z ziemniakami? Owoce dużo później po warzywach?
A kiedy soczek (ten dla niemowląt oczywiście)
Bo kaszka to później z tego co poradniki każą..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696156 przez Paulaaa
Magda ja dałam marchewkę, marchewka + ziemniak, dynia + ziemniak. Owoc dałam tydzień po warzywach, ale moja dzidzia woli zupki. Sok jakoś równo z owocem.
Jak już dałaś marchewkę to spokojnie daj kolejny słoik jaki wpadnie Ci w rękę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696171 przez Satine0
Madlen U nas najpierw było jabłko i sok jabłkowy potem marchew, marchew z jabłkiem, zupka jarzynowa, śliwka, gruszka, banan, brzoskwinia :P jakoś tak :) Wczoraj dostalam marchewe z ogródka to zrobiłam zupkę :) marchew, troszkę masla i kawałek cycka kurzęcego :) mniam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl