BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu #713615 przez Pliszka
Dzień dobry :)

Już napisałam do koleżanki z prośbą o info o szczepionce, dam znać jak sie czegos dowiem :)

Princess, kolor perłowy blond, fajny, troszkę za żółty ;) ale na moich włosach każdy blond, nawet popielaty wychodzi zółto, więc trudno muszę z tym żyć ;) Na profesjonalną koloryzację u fryzjera szkoda mi kasy, musiałabym chyba wydawać parę stówek miesięcznie żeby nie chodzić z odrostami :dry: Z efektu jestem zadowolona :)
Na zumbę chodzę od 2 do 4 razy w tygodniu, w zależności od możliwości, bo Misiek niestety duzo pracuje. To mocno uzależnia :laugh: Najchetniej chodziłabym codziennie, więc teraz troszkę sobie też sama tańczę w domu z youtubem, znalazłam parę układów, które już znam, więc nogi same niosą :laugh:
Bardzo ładny avek :)

Jadzia, brak mi słów na Hubka :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :lol: :lol: :lol: :lol: Mały mistrzunio :lol: Ale sie Iguni trafił narzeczony :lol:

Suzi, mam przeczucie, ze dziś morze na pewno Was zobaczy :) Trzymam kciuki!

Miłego dnia!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #713632 przez kasia123m
Jadzia no Hubert jest mega.czytalas w necie co moze oznaczac taki szybki rozwoj?wszytstkiego njlepszego z okazji ukonczenia 6 miesiecy :laugh:

Suzi wygldasz super...laska z Ciebie niezla.a jaki synek juz duzy.super fotki znad morza.caluski z okazji 3 mies:)

Pliszka zazdroszcze troche tych wyjsc tyle razy w tyg.mi sie marzy aqua erobic lub zumba w wodzie ale nie ma szans na tyle wyjsc.

Chomiczka dzieki za info o tym skoku.pewnie to to. Olus ma tkie sliczne te oczka.slodki

Princess zrob test.ale powiem Ci ze ja mialam 2 lata temu taka sutuacje ze bardzo czulam ruchy.robilam zwykly test. Potem mi lek kazal z krwi robic.potrafilam n brzuchu lezec i czuc ruchy.tyle ze j wyraznie czulam.i niedobrze mi bylo od zoldka.dostlam wtedy jakies leki na jelita i przeszlo.smialam sie do lek ze mam tasiemca w brzuchu.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #713649 przez Paulaaa
Dzień dobry z rana :)

Moja młodsza córka jest genialna!! :lol: :lol: Ostatni raz zjadła o 21 mleko i spała ciągiem do 6 rano!!! :lol: :lol: Ach co to była za noc :woohoo: :woohoo: :silly: O 6 wstała, zjadła 150ml :cheer: (normalnie je 120), zrobiła kupę, pogadała i znowu śpi.

Chyba źle spałam, bo tak mnie lewe biodro napiernicza. Kuleje, bo boli mnie cała noga jak stoję normalnie. :(

Jadzia Twój syn jest GENIALNY!! B) 6 miesiecy i stoi!!! :cheer: Szok! :)
My bierzemy tylko cywilny. Miało być przyjęcie, ale ze względu na śmierć teścia zrobimy tylko obiad dla najbliższej rodziny i może na wieczór zaprosimy znajomych.

Dominia powodzenia na szczepieniu. :) Oby nic się nie działo tak jak u nas :)

Princess obcy? :lol: Ja kiedyś też oglądałam te seriale (?) co Asia :lol: Babeczka szła siku, dostawała skurczy i dziecko rodziła prosto do wcta :blink: Jak cosik zawsze możesz testować. :)

Suzi buziaczki dla Naszego Lutowo-Kwietniowego Mikusia :kiss: W końcu upragnione 3mc. Teraz będzie tylko lepiej. :blink:


Miłego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #713651 przez bronchilda85
drogie mamusie, chciałabym Was prosić o głos malyszkrab.blog.pl/2013/07/25/czy-mnie-wesprzecie/

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52337 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=49866 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #713688 przez [email protected]
Dzień dobry :) Gabryś nie ma litości,budził się nawet nie wiem ile razy,nie mam siły :( dwa razy prawie spadł z łóżka,muszę zastawić łóżeczkiem,kupy nie robił od 4 dni a jeszcze nie dawno była prawie w każdym pampku i w nocy :ohmy:

Jadzia Hubuś :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Isola u mnie brak @ na szczęście

Chomiczka Olusia oczka cudne :)

Suzi pięknie wyglądacie,Mikuś jaki już duży :) :kiss:

Princes obcy :laugh: zrób test i będziesz pewna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #713714 przez Pliszka
kasia, na szczęscie mam fitness club dość blisko bloku, 10 minut i jestem, często chodzę na zajęcia o 20 albo 21, kiedy Oluś już śpi albo szykuje się do snu, albo w weekedny z samego rana :) Z dwójką dzieci na pewno trudniej wygospodarować czas, ale warto choć raz w tygodniu mieć chwilę dla siebie. Może właśnie w weekend gdzieś znajdziesz jakieś fajne zajęcia.

Michasiu, wszystkiego najlepszego dla Ani z okazji imienin!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Czy mamy jeszcze jakąś Anię na forum? Aniajulia - również wszystkiego naj naj!!! Nigdy nie pamiętam o żadnych imieninach ;) Ania jest wyjątkiem, bo tak ma na imię moja mama :) Jutro jedziemy do dziadków na imieninowy obiadek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #713745 przez chomiczka
Buziaczki dla was mamuśki z rana :kiss: :kiss: :kiss:

Kasiu śniłaś mi się dzisiaj że byłaś w ciąży :kiss: przyznaj sie kochana ;)

MIKOŁAJU kochaniutki rośnij duży okrąglutki i daj mamie wreszcie żyć :kiss: :kiss: 3 miesiące już za Tobą łobuziaku mały, czas spoważnieć wreszcie :kiss:

Jadzia no nie wierzę, 6mcy i on stoi :cheer: :cheer: :cheer: ten Twój Radek to chyba ma plemniki mutanty jakieś :silly: Kochany Hubek ;)

Princess nie sądze żeby to była ciąż :silly: ale znam doskonale ten stan wkręcania sobie ciąży, przerabiałam go kilka razy. Tak się bałam że jestem w ciąży i byłam pewna że czuję ruchy i mam nudności... Mi zresztą po ciąży zostały mdłości jak za długo jad samochodem. Nigdy wcześniej tak nie miałam :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #713749 przez ola85
Witajcie
Marlena - dzięki :kiss: Dobrze że gorączka już spadła i że to nic poważnego
Madlen - na innym komputerze otworzyłam ten filmik i wyglądacie super :laugh:
Kasiu - to chyba Ty pisałaś że Tosia bierze stópki w rączki, ale nie wkłada ich do buzi. Otóż Liduś włożyła stopki do buzi, ale nie posmakowały... Może następnym razem będą smaczniejsze :silly:
Dominia - co do buźki i wyprysków, to ja pomimo że nie mam @, to zauważyłam że cyklicznie Liduś ma wypryski wtedy kiedy u mnie przypadałaby owulacja. U nas to typowo hormonalne. 2-3 dni i mija... Trzymam mocno kciuki za szczepienie
Aga - dziękuję, w końcu Furagina zadziałała :)
Princess - ja też w czasie porodu byłam cewnikowana i też po tym miałam zapalenie, u mnie to norma. żutravit jest dobry tak zapobiegawczo, ale jak już boli to dla mnie tylko furagin lub cefaleksyna :blink: Szkoda że tak się z sąsiadami na wakacjach ułożyło, mam nadzieje że mimo to wypoczeliście.
U mnie było to samo - w 1 trymestrze bardzo źle się czułam w samochodzie...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Isola - no to faktycznie zostają Wam te śliwki... Ja na razie na szczęście nie mam@ :blink:
Jadziu - dzięki :kiss: Hubuś jest NIESAMOWITY :ohmy: :ohmy: :ohmy: :kiss: :kiss:
Suzi - Mikuś dziś kończy 3 miesiące? To się kochana doczekałaś :laugh: Wszystkiego dobrego :kiss:
Paulaaa - gratuluję pięknej nocki, u nas dzisiaj było 1 przebudzenie, ale bez karmienia
Aganobla - a wyglądało że u Was lepiej... Może to brak tej kupki go tak męczy?
Chomiczka - zazdroszczę Ci chęci na zakupy :) Ja już się od 2 tyg wybieram, ale nie mogę się wybrać... Zawsze szkoda mi czasu i wolę go spędzić z Lidusią :blink: Udanych łowów :laugh:

Dużo zdrowia dla wszystkich Ani :)

U mnie dzisiaj wspaniały dzień :) Liduś ładnie spała, mnie pęcherz przestał boleć, pogoda piękna, a ja jadę do pracy tylko na chwilkę wieczorem... Na obiad robię naleśniki żeby było szybko i prosto...
Moja Lidia to straszna cwaniara, ostatnio odkryłam że Ona umie się obracać z brzuszka na plecy. Obróciła się przy mnie 2 razy pod rząd i dzisiaj znowu. Po prostu czasem brak jej ochoty...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #713770 przez dominia
Dzień dobry :)

Suzi myślę, że każda matka mimo, że szczepi już któryś raz martwi się o dziecko.

Jadzia dodam niedługo :)

Byliśmy na szczepieniu, Lekarka mówiła żeby jeszcze jakich rzeczy nie dawać, najwyżej swoje owocki z ogródka :) pojedziemy do babci to będą jabłuszka a widziałam, że u nas brzoskwinki będą :)

Pytałam o tą felerną szczepionkę, która została wycofana a Igor był nią szczepiony, powiedziała mi, że nie był bo sprawdzała jakimi u Nas w mieście dzieci były szczepione i to była inna seria ! więc odetchnęłam z ulgą .. ale Ona też dobrze to skomentowała, powiedziała, że jeżeli by były jakieś powikłania to wtedy byśmy się mogli martwić :) stwierdziła, że telewizja i internet przesadzają bo ta szczepionka została wstrzymana do przebadania bo komuś coś się nie spodobało [np. kolor] i nie jest powiedziane, że za miesiąc nie powróci spowrotem do szczepienia ..

Lekarz też mnie zaskoczył bo zapytała babeczka czy Ig się kąpie w basenie ja powiedziałam, że nie bo nie siedzi a Ona do mnie, że to nic i nie ma to jak kąpiel w baseniku na świeżym powietrzu, przez to jest najwięcej witaminek, dziecko się hartuje i w niedziele jak będzie cieplutko a myślimy jechać nad wodę weźmiemy basenik wodę w karnisterku i do pluskania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #713780 przez sylwia1986
Dzień doberek :)

Olu zdrówka :kiss:
Asia Hubek już stoi :cheer: a co do striptizu się zobaczy :evil: :whistle: :blush: :silly:
Dominiapowodzenia na szczepieniu
Marlena dobrze że się wyjaśniło z tą gorączką
Princess też tak czasem mam, wydaje mi się że to sprawa blizny, te wszystkie połączenia nerwowe po cięciu możliwe że się odtwarzają. Super avatarek.
Madlen polecam dermatologa na takie sprawy, ja znalazłam dziecięcego i śmiał się z pediatrów, że jak ktoś jest od wszystkiego to tak naprawdę jest do niczego, u nas już widać poprawę.
Isola ja nie miałam jeszce @, nie ubolewam z tego powodu :lol:
Suzi, Asia dzięki :kiss: to nasz mały marynarz z chrzcin :)
Buziaki dla Mikusia za ukończenie magicznych 3 miesięcy :kiss:
Aga ja biorę małego na pierwsze nocne karmienie ok 2 do nas do łóżka, a później to już samoobsługa, bo byłabym mombie :)
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Ań :lol: tak to się pisze :unsure: :S
Chomiczka zaszalej, a co, należy Ci się :lol:
Dominia fajne podejście lekarki, a w niedziele mają być upały nieziemskie, więc basenik, cień, :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #713789 przez [email protected]
Ola Gabryś brzuch ma miękki,puszcza bąki więc chyba ok,po prostu tak ma że przy cycu czuję się dobrze,w dzień już tak często nie potrzebuję ale w nocy nie odpuszcza ;) zazdroszczę nocy,kiedy u nas tak będzie :unsure: cieszę się że pęcherz nie boli :) mój cwaniak przewraca się nawet we śnie,zrzucił w nocy poduszki zabezpieczające,na szczęście obudziłam się w ostatniej chwili ale się wystraszyłam,dzisiaj dostawiam łóżeczko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #713816 przez princess
Jadzia warto się zastanowić nad kościelnym moim zdaniem :) Może ta znajoma Krycha by Ci pomogła?

Chomiczko widzę, że mamy podobnych mężów-gadżeciarzy. On ciągle coś kupuje. Komórki zmienia co rusz na jakieś coraz nowsze modele, do komputera bebechy zamawia, rozkłada go, składa, wymienia. O samochodzie już nie wspomnę. Zna go całego od podszewki i prawie wszystko sam robi, ciągle zamawia części i sam montuje, podłącza laptopa pod kopmuter samochodowy i kasuje błędy, ustawia dawkę i mieszankę gazu, kupił sobie nawet endoskop i robi mu "kolonoskopię" silnika. Ciągle mu powtarzam, że minął się z powołaniem i powinien pójść na informatykę albo mechanikę. Ale on mówi, że to nudne ;) Co do wydatków to oczywiście dowiaduję się po fakcie, oznajmia mi, że przyjdzie paczka. Zawsze tłumaczy, że nie martw się bo na dniach dostanę kasę z pracy i na życie będzie. Ale jak ja ciągle jęczę, że gruba jestem, w żadne ubrania sprzed ciąży się nie mieszczę i chciałabym sobie coś kupić to już mało ważne. W odpowiedzi usłyszę, że najwyżej samochód przestanie jeździć i tyle. A ile razy go do lekarza wyganiałam, to narzekać tylko potrafi ale coś konkretnego w tym kierunku zrobić to już nie. Niby to wszystko zabawne ale czasem ciężko wytrzymać z takim "piotrusiem panem" :)

Aganobla przespane noce są bliżej niż myślisz, musisz tylko tego chcieć i zadziałać w tym kierunku.

Poczekam jeszcze dwa dni. Jak nie dostanę @ to zrobię test. Ciąża w tym momencie byłaby zagrożeniem życia i zdrowia dla dzieciaczka i dla mnie. Oby to nie było to

Dzięki za miłe słowa dot. avatara :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #713819 przez Alina2408
po pierwsze wszystkiego naj naj naj najlepszego wszystkim aniom :)

ola skoro powtarzaja ci sie problemy z pecherzem to jedz zurawine suszona alebo parz sobie z niej herbatke...


marlena fotki na wsi u rodzicow marka :) ponoc sporo dzieci choruje teraz...

aga no brzuchow to nam nie brakuje hihi wiec mozemy robic za foczki :P

princess no to mialas wakacje ludzie naprawde maja ograniczone myslenie...

isola moja jak jej smutno to wlasnie tak memla buzia ze wychodzi mama :) dlatego od razu lece :) ja okres dostalam juz dwa razy ostatnio drugi raz po 29 dniach...

jadzia wiem co mowie hubi jak nic zaniesie obraczki :) no to pieknie staje hubek nasza natusia dzis probowala sama usiasc tylko ona sie niczego nie trzyma tylko sila miesni probuje i tym razem prawie jej sie udalo.. musi sie mocniej odbic :P:P

princess moze to podswiadomosc robi ci takie figle ja tez czasem leze i szukam ruchow ale u mnie to z pewnoscia jelita...

jadzia czasem na speeda to fajnie a generalnie wiesz po tylu latach to ciezko mowic o speedzie :P:P

miki buziaki od ciotki klotki

paula pewnie lezalas jakos mocno na nerwie stad ten bol...

bornchild zaglosowane :)

aga a moze dlatego tak slabo spi bo z kupajest problem???

chomiczka u nas w domu to ja rzadze kasa bo jak m dostaje jakies to szybko znikaja hihi ale szczerze to ci powiem ze idz i szalej i w koncu przestan sie schiziwac i jak ci sie skoncza to mow ze potrzebuesz bo w koncu dla dziecka potrzebujesz :)

aga a twoj szkrab nie spi w swoim lozeczku????


my wieczorkiem przyjmujemy moja mame a jutro wszystcy jedziemy do tesciow bo tesciowa ania i beda swietowac :P:P zobaczymy co z tego wyjdzie chyba wezme aparat hihih




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #713862 przez [email protected]
Alina do 3 miesięcy spał w koszu wiklinowym i budził się 1-2 razy,zawsze go odkładałam po karmieniu,w łóżeczku nie przespał ani jednej całej nocy,najwyżej do 24-1,śpi ze mną bo wcale bym nie spała

Princes próbowałam wszystkiego,rozmawiałam też z pediatrą,powiedziała żeby dać mu mm,problem że nie wypiję,Gabryś jest raz głodny albo chcę mu się pić,nawet jak jest gorąco to piję nie wiele herbatki albo wcale :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #713892 przez niika

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl