BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #713475 przez princess
kaikai bo Humana to bardzo dobrej jakości mleczko. Ale wiele rodziców go nie kupuje bo nie jest dostępne w sklepach. Gdzie je kupujesz? I nie mieszaj już z Bebilonem.

Madlen ja kupiłam kaszkę Holle orkiszową z pełnego przemiału, nie ma cukru wcale, tylko naturalne węglowodany. Zamówiłam ją przez internet. W ogólnodostępnej masówce sklepowej nie znalazłam nic bez cukru.

Heh, jak przeczytałam, dlaczego nie wybieracie się nad morze to padłam. No tak, wywiad w TV - codzienność ;) Gratulacje, masz konkretnego męża :) Ta sytuacja miałą miejsce miesiąc temu?

Pliszka dzięki, Adaś i ja też się bardzo cieszymy z zaprzestania noszenia szelek. Pierwszej nocy bez nich biedaczek nie mógł spokojnie spać, ciągle się budził i założyłam mu je... Po czym przespał resztę nocy spokojnie. Tak się do nich przyzwyczaił. Ale teraz już śpi bez nich i widać, że nie tęskni ;)

Co do niemieckiej szczepionki na odrę to masz możliwość dowiedzieć się nazwy? Mam wujka lekarza w Niemczech i może udałoby się nam załątwić :)

Super, że pobyt nad morzem Wam się udał :)

Satine miłego pobytu u mamy :)

Jadzia Hubuś jest genialny :D WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEGO "MAŁEGO SAMOCHODZIKA" (bo tak popyla ;) ) z okazji ukończenia pół roczku :D :kiss:

Ola wspólczuję problemu z pęcherzem. W ciąży miałam jakąś lekką infekcję i pomógł mi Żuravit. Od porodu ciągle mam wrażenie, że coś jest nie w porządku z moim pęcherzem. Albo przez cesarkęalbo przez cewnik. W poniedziałek poszłam zbadać mocz, jutro idę po wynik.

Dziś wróciliśmy znad morza. Obawiałam się, że Adaś źle zareaguje na zmianę miejsca a ten mój mały gagatek przesypiał całe noce :) Może sprzyjało mu spanie z rodzicami w łóżku ;) Mimo, że zarezerwowaliśmy sobie pokój i na zdjęciach wydawało się ok to na miejscu byłam rozczarowana. Pokój malutki jak kiszka, kibel, łazienka i kuchnia na spółę z trzema innymi pokojami. Sąsiadów mieliśmy imprezowiczów, na dodatek egoistów nie liczących się z innymi. Wracali nad ranem, śpiewali, stukali i szurali. Wyszłam na korytarz i nawrzeszczałam, że tu do cholery ludzie śpią i że jak mi dziecko obudzą to będą mieć przejebane. Haha przestraszyli się chyba i byli cicho a rano szorowali kibel, bo oczywiście po imprezce obrzygany i osrany. Więcej tam nie pojadę, teraz już tylko pokój z własnym WC i aneksem kuchennym. Pogody nie mieliśmy. Na plaży byliśmy raz i prawie łby nam pourywało. Zrobiliśmy sobie wycieczkę na Hel i tam świeciło słonko, więc było dość miło. Jutro jedziemy do teścia na parę dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713490 przez princess
PATI co u Ciebie i Marcelka? Jak malutki, zaklimatyzował się? Kiedy wracacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713496 przez Pliszka
Hubi, wszystkiego naj naj naj mały geniuszu!!! :laugh: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Kurcze, ale zleciało szybko! Ale to były emocje :laugh: Cos niesamowitego! :laugh:

princess, szkoda, że wycieczka się nie do końca udała, ale słoneczne wspomnienia z Helu pozostaną :)

Suzi, super zdjęcia! Morze, las, mały rozkoszniak i ślicznie usmiechnieta mama o pięknych nogach :lol:

Dominia, daj znać co z Igim.

Dobrej nocy, pędzę zmyć farbę z włosów, bo postanowiłam się dziś pozbyć odrostów :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713510 przez isola
Suzi - ze starszą byliśmy pierwszy raz, gdy miała 5,5 mc i wtedy sobie za bardzo nie poplażowaliśmy, natomiast, rok później było duuuużo lepiej. Jeszcze wtedy nie chodziła, ale za to raczkowała po plaży, kupiliśmy jej mały basenik, w którym brodziła, robiliśmy babki itp, było fajnie, więc na pewno Twoje dziecko za rok będzie już z morza korzystało w najlepsze ;)

Moja córka gaworząc zaczęła mówić dziś MAAAMAAAA i tak caly dzień :laugh: Pytam, gdzie mama, a ta patrzy na nie i woła maaaaamaaa. Pewnie przypadek i tak sobie ćwiczy mowę, ale milutko :)

Ola - tak, karmię piersią i robię jej, gdy a zatwardzenie przerwy, a gdy kupka normalna wraca znow próbuję dawać jedzonko i znowu zatwardzenia, W poniedziałek były dwie duże kupki, później długo nic i dzisiaj małe kozie twarde bobki... Dałam jej Biogaję, Bobotic i na razie cisza. Widać, ze się bidulka męczyła robiąc te bobki, po nich brzuszek miękki, ale to mało.

Jadzia - buziaki dla Hubiego z okazji 6 mc :kiss:

Aga - jabłuszko dawałam, bardziej jednak działała śliweczka z Hippa,ale nie będę jej przecież ciągle dawała śliwek...

Dziewczyny, które karmią piersią - dostałyście już @? Co prawda nie czekam na nią z utęsknieniem, ale ostatnio nieco pobolewa mnie podbrzusze... Starszą karmiłam 1,5 roku i @ dostałam 14 mc po porodzie, czyli łącznie prawie 2 lata bez @ było :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713514 przez jadziatopol
Isola ale fajnie ze juz uslyszalas Mamaaaaaa :) :cheer: :cheer: ja @ dostalam 3 miesiace po porodzie chociaz karmilam caly czas tylko piersia i mam caly czas regularnie ...ostatnio spoznila mi sie o 2 dni :cheer:
hej dziewczyny :)
na raty czytam i na raty bede pisac ;)
Suzi super ze Mikus polubil spacerki...klimat morski mu sprzyja i jak widac tobie tez !!! wygladasz kwitnaco kobieto!!! nie dalabym ci tyle lat co masz w zyciu! a Mikus jak urosl! :cheer: :cheer: sliczny facecik z niego :kiss: buzka od ciotki z hameryki :lol: z tymi tekstami to dajesz popalic :lol: usmialam sie po pachy :lol: jak zwykle zreszta :blink:
Alina hahahhah....usmialam sie z obraczek i tej koszulki :lol: super wygladacie na tej laczce :) Nataszka sliczna :kiss:
Martyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ola powerade? :lol: hahaha....no kto wie? moze? :blink: wspolcxuje problemu z pecherzem :(
Chomiczka-Asia Olus faktycznie ma zabojcze te oczka :lol: :cheer: :kiss: extra :)
Pliszka slicznie wygladacie :kiss:
Madlen zaluje ze cie nie moge zobaczyc na tym filmiku ale niestety nie pojdzie mi tu. Prosze o extra fotke dla mnie twoja i Adasia :) :lol:
Paulaa to super ze bedziesz miala slub :) taki z weselem? my chyba jednak przesuniemy date bo ja nie jestem gotowa ;)

Princess :kiss: ale numer ze Adas tak sie przyzwyczail do szelek ze nie mogl spac w pierwsza noc? cale szczescie juz sie odzwyczail :) szkoda ze pogoda wam sie nie udala ale Adas przynajmniej nawdychal sie swiezego powietrza :)
Kasia trzxymam ckiuki za komisje :) a usmiech Tosi kiedy zobacze?
Satine milego pobytu :)
Marlena to dobrze,ze to tylko trzydniowka :) juz bedziecie miec ja z glowy :) ucaluj Fifiego :kiss:
Aga sliczna Ewcia :kiss:


Hubus dziekuje wszystkim ciociom za zyczenia :kiss:
Bylismy na szczepieniu i ja go trzymalam pierwszy raz . Nawet nie zaplakal. Nie wiem czy to dlatego ,ze u mnie czul sie bezpiecznie i nie spodziewal sie czy dlatego ,ze obie pielegniarki na raz wbily mu igly jedna w jedna nozke a druga w druga...w tym samym czasie. Usmiechanl sie tylko i tyle. :) Na razie bez zmian. Wszystko jest ok. Stanal w lozeczku ze szczebelkami :cheer: musze dzisiaj koniecznie obnizyc lozeczko

a to dzisiejsza fotka

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713515 przez Madlen
Dziękuje Kochane hurtowo za miłe słowa :kiss:

Alinka codowne foty, jak reklama rodziny.

Pliszka dziękuję za poświęcenie czasu super tekst o tupaniu, trzeba zapamiętać :)

Chomiczka kulfon ja Cię znajdę i nakopię jak mi chciała nakopać Pliszka :)
Oluś ma królewskie oczy!

Suzi piękna nadmorska sesja

Sylwia oby podziałały specyfiki, my też rozważamy dermatologa.

Hubercik :kiss: :kiss: :kiss:

Dominia może uczulenie na słońce?

Ola ojej niech szybko Ci przechodzi!

Marlena dobrze, że się wyjaśniło, trzydnówka i tyle nerwów..

Marusha słyszała, że Bebiko powoduje problemy brzuszkowe czasem..

Princess dzięki, muszę też zamówić. Cukier u nas niewskazany. Niezdrowy i tuczący. Adaś jest odbierany jak pultasek, grubasek czy "zdrowy" chłopak. Ale ja go nie przekarmiam: 5X 180 mleka, pół słoiczka zupki i kilka łyżek owoców ze słoiczka..
Tak to było kilka tyg. temu :)
Pl morze- drogie i jedynie w upały.Ale wtedy Meksyk z kwaterami.

Szukałam wszędzie kwatery wykonałam ponad ze 150 telefonów do różnych miejscowości, dałam ogłoszenie i tak znalazłam coś co się zwolniło w ostatniej chwili. I tak wylądowaliśmy w Ustce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713517 przez isola
Jadzia - Hubi jest the best! Moja Ninka dziś leżąc na brzuszku zaczęła podnosić pupkę i ostatnio strasznie się wkurza, gdy jest na brzuchu... Pewnie podobnie jak jej starsza siostra zacznie prędzej mówic, niż wstawać na nóżki :)

Miłej nocki Szanowne Mamusie! Idę spać, bo po 6 pewnie pobudka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713521 przez aga27
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58918 [/url]

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713523 przez aga27
yyy chcialam zalozyc suwaczek, to sie zrobil jak normalna wiadomosc :P

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713531 przez dominia
Aga wejdz w profil, moj profil i tam masz podpis, wklej tam tego linka co do wiadomosci :) zapisz i wtedy powinno byc :)

U nas wysypka zeszla, T. Dal malemu do polizania soczek z nektarynki i to Go uczulilo, jak byl taki fifok, ze nic mu nie bedzie tak sie bal mu dac dzisiaj ziemniaka ze swojego obiadu :)

Jutro szczepienie sram juz ze strachu :(

i jutro Wam odpisze wiecej bo dzisiaj kompletnie nie mialam weny a czasu tez jak na lekarstwo ;)

Buziaczki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713549 przez aga27
dobranoc, ja tez uciekam, kolorowych snów i przespanej nocki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713554 przez princess
Pliszka i jak z tą szczepionką? Jaki kolorek sobie nałożyłaś? A na Zumbę ile razy w tygodniu chodzisz? Miałaś po niej zakwasy?

Jadzia nie dziwię Ci się, że nie jesteś gotowa... 10 sierpnia już za chwilę. Z całą organizacją lepiej mieć na zapas trochę czasu. A jaki ślub chcecie wziąć?

Hubek to jest zawodnik :D szok :) Ciekawe, kiedy zacznie chodzić :)

Madlen z Twojego Adasia mały żarłoczek :) Choć w sumie przy jego wielkości to nie wiem, czy to adekwatne słowo. Myślę, że je tyle ile potrzebne mu do jego wielkości. No bo przecież nie przekroczył górnego centyla? A cukier nikomu niewskazany. Adasiowi eliminuję jak tylko się da i sama też przestałam słodzić i nie jem słodyczy. Tylko na tych 3-dniowych wakacjach popłynęłam i zjadłam 2 gofry ;)
Ustka... ach zazdroszczę! Kiedyś jeździłam tam co roku i zakochałam się w tej mieścinie. Chciałam pojechać w te lato ale M był na poligonie w Ustce w czerwcu i nie chciał tam znów jechać, więc padło na Władka. Pozdrów ode mnie promenadę, port i piękną, ustecką plażę :cheer:
Żeby posłodzić kaszkę w miarę naturalnie ja robię tak: przygotowuję kleik ryżowy na MM 100 ml i dodaję do tego póki cieplutkie pół słoiczka jakiegoś deeserku. Adaś bardzo polubił jabłko+jagoda w kaszce. Zajada takie śniadanko ze smakiem :) A i kaszka smaczniejsza, nie taka mdła.

Może uznacie mnie za psychiczną, ale muszę się z kimś tym podzielić ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713563 przez jadziatopol
Dominia dobrze ze wiecie skad ta wysypka I ze juz zeszla.Nektarynki zawinily? No nie dziwie sie ;) trzymam kciuki za szczepienie ale Igorek dzielnie znosi szczepienia jak prawdziwy facet :lol: bedzie dobrze kochana :kiss:
Princess no...no... :blink: z obcymi myslisz? :blink: hahaha.Ale jaja! No rozne historie slyszalam tu I tam.ogladalam nawet amerykanski program o babkach ktore idac do kibla za potrzeba rodzily niespodziewanie dziecko.Rozne rzeczy sie zdarzaja :cheer: :blink: :lol: a slub mozemy tylko cywilny bo koscielny juz raz bralam.hahaha ta Krycha ktora tu poznalam oprocz tego ze pisze ksiazki z zamilowania to pracuje w tutejszej kurii I zajmuje sie rozwodami koscielnymi :lol: moze z nia pogadam na ten temat :blink: ja chce zeby ten dzien byl wyjatkowy a nie tak na speeda :blink: wystarczy ze Hubek na speeda wyszedl :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713567 przez Suzi
Kochane!

Dziekuję za wszystkie komplementy w imieniu wlasnym i Mikusia :kiss:

Madlen jestes w Ustce? To w sumie blisko mnie :lol:

Jadzia, Hubek........no ja juz nie mam słow, mowę odbiera!!! ON STOI majac 6 miesięcy :cheer: :cheer: :cheer:
wycałuj półroczniaczka od e- ciotki :kiss: ( E, ciotka, daj na loda :lol: )
Swoją droga Tobie też metryka płata figle, wyglądasz jak dziewczynka a nosisz dowod jakiejś doroslej kobiety :silly:

Isola, no mam nadzieję, ze przyszły rok będzie się diametralnie rożnił od obecnego podejsciem Mikiego do plazowania, szeroko pojętego, bo zalegać na plazy w okopie to ja nie przepadam :silly:

Martyna, ja Ty kobieto znalazlas ten cytat o narodzinach Hubka? Jestes niesamowita, masz zacięcie kronikarskie! :woohoo:
Trzymam kciuki za Milenke!

princes na te schizy jest sposób - zrob test i po prostu sie okaże co w kiszkach piszczy i czy zapiszczy za parę miesięcy w kolysce, czy strachy na lachy :lol: :blink:
Dominia, juz pare razy czytalam ze boisz się tych szczepień .... To czy MUSISZ szczepić??? Skoro uwazasz je za zagrozenie i martwisz się jak Igi zareaguje?
A propos nektarynki, ja -stara mam na nienuczulenie, to co dopiero maluszek!
sylwia fajny awatarek, nowy, podoba mi się

pliszka, trafne powiedzonko : kto nie tupie tego inni mają w ..... :silly: , prawdziwe! Warto zapamiętać :blink:
Ach, morze! Uwielbiam, ale dzis znowu nie dotarliśmy, bo Miki sie uśpił po poludniu na trzy godziny i zahaczył o wieczór, więc juz nie bylo sensu, chociaz juz nam sie zdarzalo z nim tu na spacer wychodzić jak wschodził ksieżyc,
śmiejemy sie ze to nasz Drakula :silly: , slonce zachodzi to on na swiat wychodzi, pospacerować w blasku księżyca i posluchać spiewu swierszczy....zamiast jaskólek latają nietoperze i ćmy, snują sie nocne mgły, no i scenografia horroru gotowa, a on zadowolony :silly:

No zegnam się, bo tez na Drakulę wychodzę rozpisując się po nocy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713594 przez jadziatopol
Isola Hubert za to slabo gaduli ;)
Suzi Hubcio wycalowany:lol: niezly Mikus Drakula :cheer: hehehe a ta reklama to moja ulubiona :lol: pierwszy raz jak ja obejrzalam to tez prawie sie posikalam :lol: ale chudziutka jestes kobieto! :cheer: ciaza ci sluzy jak widac..moze jeszcze siostrzyczka dla Mikusia? :blink: buziaki dla Mikolaja z okazji ukonczenia 3 miesiecy!!! To juz stary chlop! :kiss: :blink:
Sylwia teraz dopiero wyswietlil mi sie twoj avatarek :lol: super :)
Chomiczka nie moge sie napatrzec na Olusia. Maly agent :lol: minke ma bezbledna I te usteczka :kiss: buziak :kiss:
Dominia karmisz jeszcze Igorka? Jak nocki? Daj zdjecie Igorka.Dawno go na forum nie bylo :)

Ciekawe jak tam Monia na wakacjach? :) mam nadzieje, ze pogode ma ladna I ze wkrotce zarzuci nas zdjeciami :)
Martyna jestes niesamowita! To prawda :) sprawilas mi niesamowita radosc tym cytowanym z przed pol roku tekstem :)
Sylwia panienski ? Wirtualny? Brzmi ciekawie :lol: czy jakis meski striptiz tez bedzie? :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl