BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu #738256 przez Monia_T
Ola RE-WE-LAC-JA :laugh: :P :ohmy: :silly: :lol: :kiss: :woohoo:
Wow, jesteś niesamowita :laugh:

Iga zasypia, ja odkurzyłam mieszkanie i wyszorowałam podłogi. Dziś przyszła do mnie na czterech do kuchni :laugh: Teraz zaczęła się jazda bez trzymanki :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #738270 przez drzyzgunia
Hej :)

Ola po prostu wymiatasz kochana...ty wiesz jak poprawić człowiekowi humor :)
Chomiczka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Bananamana, Domina ehh nas pobieranie krwi czeka jutro sama jestem ciekawa jak one to w przychodni zrobią...
Byliśmy na szczepieniu wczoraj no ale cóż Panią Doktor zainteresowała wątroba małego wg nie nie mieści się w przestrzeni międzyżebrowej wiec zleciła nam badania ogólne i wątrobowe aby sprawdzić czy wszystko jest ok...nie powiem stresuje się jak cholera oby się okazało ze po prostu mój maluch najadł się czegoś i mu wątrobę trochę powiększyło...oczywiście wujek google był już pytany co i jak....póki co jesteśmy dobrej myśli

Pati dziewczyny dobrze Ci radzą z M ale Twoje życie i wszystko zależy tylko od ciebie jak ono będzie wyglądało :) do lekarza dziewczyno koniecznie nie ma na co czekać.

Marlena fajnie że fifi już takie postępy zrobił Bartek wstaje na 4 i się buja do przodu i do tyłu pewnie nie bawem i on wyruszy :)

Monia fane zdjęcia Iguniz z Mailo..mój niestety nie potrafi się tak bawić z małym ale z drugiej strony to takie głupkowate bydle że bym się bała ich zostawić samych noo i on z tych liżących niestety :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #738272 przez xpatiiix3
Muszę się Wam pochwalić kupiłam dzisiaj lapka to będę wstawiać fotki do oporu :)

Marcelo śpi a ja bawię się nową zabawką :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #738311 przez katarinka1
[/b]Cześć Kochane
Ja dziś tylko na chwileczkę. Od dwóch dni jestem ciągle w biegu, załatwiam mnóstwo spraw i jestem z siebie dumna, bo dzisiejszy dzień był bardzo udany i chyba już zwiastuje sukces :blink: Więcej szczegółów może później...
Odniosę się tylko do kilku postów

Chomiczka Oluś jest z pewnością zdrowy i niebawem ruszy z kopyta, aż matka nie nadążysz za dzieckiem :blink: Sytuacji z M nie zazdroszczę, ale rozumiem - sama do końca jeszcze się nie uporałam ze swoimi problemami z M. Trzymam kciuki za Was. Jesteś piękną, młodą mamą - całusy dla Was :kiss:

Drzyzgunia Będzie dobrze, może się troszkę objadł?

Bananamama Cieszę się, ze z Dagusią dobrze. Dzielna dziewczynka :kiss:

Marlena Super :lol: To teraz oczy naokoło głowy :blink:

Monia Iga pięknie bawi się z Mailo, widać, że "rozumieją się bez słów" :blink: Bardzo dziękuję Ci pięknie za przesyłkę - te bajeczki na pewno nieraz Anię ululają do snu.

Suzi A jednak miałam nosa :blink: Pochwal się - liceum, podstawówka, gimnazjum? Pokaż nam Mikusia, ile teraz waży Twój Bąbelek?

Pati Fajną zabawkę sobie sprawiłaś. Temat Maćka i Twoich nadal rozterek przemilczę. Do lekarza biegnij!

Michasia Dzięki za przepis :laugh:

Oleńka GENIALNIE :lol: :lol: :ohmy: :cheer: :kiss: Jesteś WIELKA nasza chudzinko :silly: Pięknie się tu z nami rozprawiłaś :lol:

Satine dobrze, że z Marysią ok. Pokaż nam fryzurkę

Sylwia Bartuś jest śliczny (co prawda to takie niemęskie określenie) ale tak jest. I jakie postępy :ohmy:

Dominia Jak Igorek? Lepiej troszkę?

Paulaa Trzymam kciuki za Was dziewczyny i Wasze pierwsze szkolne "koty za płoty". Będzie dobrze

Jutro może uda się częściej tu zajrzeć. :laugh: :laugh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #738366 przez michasia
Olu jesteś genialna! Nie mogę wyjść z podziwu:) chyba sobie gdzieś zapiszę:)

Katarinka jestem ciekawa o co chodzi i życzę by było po Twojej myśli.

Pati a co z lekarzem? Musisz na siebie uważać i lepiej iść i się dowiedzieć, że to nic takiego, niż olać!!! Idź do lekarza, w nagłej sytuacji powinien przyjąć. A z kobiecymi sprawami nie ma żartów, laptop poczeka.

Drzyzgunia a jak p.dr doszła d tego, że większa? Jakoś odstaje, czy coś? trzymam kciuki.

Chomiczka też mi się Twoja fryzurka podoba:) ładnie wyglądasz:)
A jak z dywanem? Oluś zaraz zacznie się przewracać i będzie gonił resztę:)

Ania już trochę lepiej, choć kaszelek ma i niewiem co na kaszel można, wczoraj ją pediatra osłuchała i było ok. od rana miała dobry humorek, choć jeszcze marudna i płaczliwa, zwłaszcza wieczorem. Tylko mam problem z psikaniem do noska, bo Ania by albo do buzi chciała brać albo odwraca głowę i wyrywa łapkami...

Monia niestety nasza Lusia nie jest taka ułożona. właśnie się zesikała na korytarzu-nawet nie dała znać, że chce wyjść...coś jej znów odbija. a z zabawnych rzeczy, to zrobiłam sobie kawę (piję raz na miesiąc) pół na pół z mlekiem. Wypiłam połowę i poszłam karmić, po jakimś czasie sięgam, a tam na dnie, 2 łyki, ale dopiłam. Podejrzewałam Pawła, bo mi zawsze wszystko podpija, a później tak siedzę i robię obiad i zobaczyłam jaki kubek od kawy jest brudny...ta łaciata krowa wypiła moją kawę i cały kubek uświniła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #738418 przez kasia123m
Witam z samego rana :laugh:

Chomiczko powiem Ci ze Tosia jest bardzij w tyl jesli Cie to pocieszy.Lekrz Reh ja widzial i powiedzial ze ok wiec ok.Tez dzwiga pupe do gory juz z mies.obraca sie tylko na boki.no wczoraj lezac na brzuchu obrocila sie na nim o 180stopni ale tkto na brzuchu lezec nie chce.nie pelza i nie dzwiga sie do raczkowania.siedzi ladnie.Zamowilm puzzle,moze na puzzlach sie wiecej ruszc bedzie.

Ola wierszyk the best.musze go gdzies zanotowac

Pati idz do lek zeby Ci usg koniecznie zrobil

Paula czemu ona do zerowki w szkole poszla?nie bylo u Was w przedszkolu?

Moj syn narazie szkola zachwycony.oby tak dalej.ja dzis na zabieg wyciecia tego pieprzyka brodwki co mi Tosia nderwala.poza tym cale dnie spedzamy na polu.korzystamy z resztek lata.syn z koleznkami ja tez,Tosia zchwycona bo dzieci...trzeba korzystc poki mozna.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #738437 przez Monia_T
Hej

Ja dziś mambie-zombie :P Iga co chwila sie budziła, natychmiast wstawała w łóżku i z zamkniętymi oczkami trzymając się szczebelek popiskiwała. Nie wiem ile razy, 8-10...psika, pokasłuje więc stawiam na to. No i pobudka z uśmiechem o 5.25, ale przynajmniej tatusia obudziła bo by zaspał do pracy (wstaje normalnie o 5).
Łeb mi pęka, marzę o poduszce, a przy tym łaziku nawet na chwilę nie mogę oczu zamknąć :dry:

Zamówiłam pierwszy raz zakupy z TESCO, mają być przed południem. Ciekawa jestem...jak będą ok, to będę korzystać. Przy dostawie niektóre towary są tańsze niż w sklepie, nie wydam kasy na zbędne produkty, które kuszą ze wszystkich stron, wniosą mi to na 4 piętro a koszt dostawy całe 98groszy :laugh:

Michasia uśmiałam się z łaciatej krowy :lol: :lol: :lol: Mailo też ma swoje odbitki, ale delikatne. Np dałam Iguni biszkopta, ona zostawiła go na podłodze, to przechodząc uznał, że skoro leży na dywanie to jest jego i zjadł. Śmiesznie to wyglądało, bo pół mu z pyska wypadło to Iga podniosła i dała mu do zjedzenia :laugh:
A wczoraj zajumał poduszką jaśka od nas z szafy, zaniósł sobie na miejsce i się położył :silly:

Drzyzgunia z pewnością to stres usłyszeć, że coś jest nie tak. Ja od urodzenia Igi co chwila słyszę...ale najważniejsze to czuwać, sprawdzać i badać. Trzymam kciuki za Bartulę, żeby okazało się, że mama taki dobry obiad zrobiła i wszystko jest w porządku :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

My trafiliśmy na mega specjalistkę od pobierania krwi...wielka igła weszła w tą maleńką rączkę jak w masło, Iga nie poczuła. Tylko krewka gęsta, nie chciała lecieć...i to masowanie trwało kilka minut, on była mocno trzymana, może ją to bolało i płakała bidulka...

A w kwestii jedzenia...na mojego niejadka niewiele działa. Ale wczoraj był mały postęp :) Ugotowałam buraczka z warzywkami i kropelką oleju. Chciałam jej dać przed spacerem to zacisnęła buziaka i tyle, byłam załamana, bo naprawdę było to smaczne. Postanowiłam Dziubę przegłodzić. Poszłyśmy na dwór, wrócił mąż, zrobiliśmy zakupy. Ja zaczęłam robić obiad a ona pokazuje, że chce cyca...to dałam tatusiowi buraczka. Ale sie zajadała! Z kuchni 2 razy donosiłam mu do miseczki :laugh: Tak pięknie buzię otwierała :woohoo:
Wiem teraz, że nie mogę tak często jej cyca dawać, tylko przed obiadkiem troszkę przegłodzić cwaniarę.
Popołudniu zblendowałam jej banana i też kilka łyżeczek zjadła :woohoo:
No i przez cały dzień wypiła 200ml soczku lekko rozcieńczonego z wodą :)
Sukces :laugh: :laugh: :laugh:

Katarinka nie wiem o co chodzi, ale życzę powodzenia :)

Marzy mi się prysznic...ale o ile dziecię nie padnie a nie wygląda, to nici z tego :silly:
No ale od kawy mnie nie powstrzyma, najwyżej przyjdzie za mną do kuchni :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #738498 przez chomiczka
Witam,

Monia
ja teraz już tylko w tesco zamawiam i jestem zadowolona, warzywa i owoce zawsze pierwsza klasa, sama bym sobie takich nie wybrała. Minusem jest to że jak jest jakaś promocja i kupuję coś w promocji to bardzo rzadko to dostaje, bo nie ma. Dają zamienniki które już niestety nie są w promocji i pytają czy się zgadzam bo zawsze mozna zrezygnować. Szkoda, jeszcze chyba nic co było w promocji nie dostałam. Ciekawe czy faktycznie nie ma czy to tylko dla klientów "stacjonarnych".
Od kiedy u was tesco działa? Jeszcze niedawno chyba nie było online?

Mój Olo też dziś o 5 pobudka, ju,ż nie pamietam kiedy tak wstał wczesnie. A ja o 1 poszłam spać bo tak mnie film na tvn wciągnął że musiałam obejrzeć do końca i też mambie jestem.
Na mojego niejadka już nie mam pomysłu. On wszystko trzyma w buzi, nie połyka. Dawałam mu popić wodą i jak wodę ciągnął to zjadał trochę. Ale już tak nie robię bo nigdy nie nauczy się połykać. W sumie on umie połykać bo czasem mu się zdarzy. Wczoraj 3 słoiczki wyrzuciłam bo przetrzymywał w ustach nie połykał, i kończy ię tym że mu wylatuje z buźki albo zaczyna sie dławić bo mu poleci gdzieś do środka trochę :angry: zabawiam go, gadam do niego, podchodzę na luzie ale porażka na całej linii.

Kasia skoro piszesz że Tosia siedzi i się przewraca to zdecydowanie jest na wyższym poziomie niż mój. Olo zaczął od 2 dni się kręcić na brzuchu dookoła własnej osi i trochę pełzać, ale to minimalnie się przemieszcza. Liczę że teraz pójdzie szybciej.

Michasia dziękuję, zastanawiam się teraz czy rozjaśnić jeszcze czy wrócić do mojego ciemnego koloru już. Dywan oddaliśmy bo rozwalał się w rękach, strasznie kiepska jakość i męczył jednak trochę oczy. Buziaki dla Ani, niech wraca do zdrowia.

Katarinka dziękuję, liczę na to że tak będzie :kiss: :kiss:

Pati czekamy na foty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #738504 przez sylwia1986
Dzień dobry,
My za chwile zbieramy się do przychodni więc uzupełnie dane w drugim wątku, a teraz postaram się napisać kilka słów :)

Ola ja również sobie to gdzieś spiszę jeśli można :) w ogóle to wartałoby to skopiować do naszego drugiego wątku, bo tu to może umknąć

Marlena no to teraz się zacznie :lol: :lol: :lol: gonić Fifiego :)

Drzyzgunia oby wyniki Bartoszka były ok :)

KAtrinka mnie też zżera ciekawość :blush: :blink: :lol:

Michasia u nas z psikaniem noska identyczna sprawa, już kilka razy psikłam w oko :dry:

KAsia bezbolesnego zabiegu wycinania pieprzyka.

Monia zakupy z tesco są super :) sama zobaczysz, ale macie tanią dostawę :cheer: :lol: czyli Igę coś bierze? A jak Ty się czujesz?

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #738506 przez drzyzgunia
witam z rana :)

my już po pobraniu :blink: Bartek się spłakała jak nie wiem Pani jego żyłka uciekła i troche mu ta igłą pokręciła w tej rączce :angry: :angry: :angry: ...oczywiście ja płakałam razem z nim :( :( :( Taki mały człowiek a tak zawładnął moim życiem :P Jutro o 12 wyniki wiec wszystko się okaże obyście dziewczyny miały racje i to tylko z przejedzenia :)
Michasia p dr po prostu przed szczepieniem zawsze maca mu brzuszek no i niby coś tam ją zaniepokoiło z tą wątrobą dlatego zleciłą badania...oby tylko dmuchała na zimne :)

Miłego dnia dziewczynki ja uciekam zjeść śniadanie ogarnać chałupę a późnie czas na kawę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #738515 przez kasia123m
dzyzgunia trzmam kciuki za wyniki

Chomiczka nie przewraca się na plecy czy na brzych...obraca się wokół własnej osi..tzn jak ja dam na brzuch glowa do sciany to się obroci glowa do tel...ale caLY CZAS JEST NA BRZUCHU..a z brzucha na plecy czy z plecow na brzuch się nie przewraca..Teraz wlasnie tak zrobila na lozku na macie..ale moim zdaniem tu jest zamiekko dlatego zamowilam te puzzle..noi układam jak tak lezy wokoło zabawki..a zwłaszcza piloty,telefony.

a widzialyscie pilot dla dzieci fisher price..Tosia jak go w sklepie zobaczyla to az piszczala..gada po polsku..jak tylko będzie jakas kasa to jej kupie..bo teraz jesteśmy bardzo w tyl finansowo niestety...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #738530 przez xpatiiix3
juz zapisałam do lekarza wczoraj nie mógł przyjąć w bnajblizszym terminie nie było miejsc mamuśka na dniach mnie zapisała :) do szpitala do ginka :)

Chomiczka wrócę ze szkoły to wrzucę cus :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #738535 przez bananamana
czesc mamuski

Ola jesteś wspaniała juz dawno nie czytałam nic tak dobrego :D

Dziekujemy dziewczyny za mile slowa

Ja dzis jestem podobnie do Moni jak zombiak Daga wczoraj padla przed 19 a po 20 obudzila sie z takim placzem ze nie umialam jej uspokoic plakala chyba z 20 min usnela w koncu lkajac no jeszcze nigdy jej sie tak nie przytrafilo bylam taka zszokowana ze poplakalam sie razem z nia bo nie wiedzialam co mam zrobic co jej jest pomyslalam ze zabki wsadzilam czopek, pozniej wyczyscilam nosek bo cos przytkany miala. o 12 pobodka na karmienie i spanko do 4 od 4znow poplakiwala ale zasnela niespokojnym snem caly czas sie wiercila o 6 wstala na szczescie z usmiechem na buzce ale ja jestem nietomna...

Kasia na allegro zobacz sobie te piloty sa tansze niz w sklepie :) nie wiem czy o ten ci chodzi? allegro.pl/fisher-price-wesoly-pilot-do-...255-i3507325865.html

Drzyzgunia biedny Bartus mysmy na szczescie trafili na tak doswiadczxona babeczke ze mimo iz Daguli nie bylo widac zyly i myslalam ze z glowki bedzie musiala to wbila sie za pierwszym razem bez grzebania :)

Monia biedna Igusia niech szybko jej przechodzi male sloneczko :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #738545 przez kasia123m
Bananamana dzięki..no roznica jest znaczna...w sklpeie 66zl...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #738578 przez dominia
Dziewczyny u nas dziura w dziasle na dole taka jakby igla zrobil ! To tak ma byc ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl