BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 5 miesiąc temu #783859 przez Satine0
Banana My będziem mieć taka z białym :)

http://allegro.pl/choinka-sztuczna-swierk-bialy-130cm-druga-gratis-i3648126342.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783914 przez Pliszka
Hej

Ja dziś ledwo żyję, porządki, zakupy, sporo się nazbierało zaległości, w przerwie poszłam biegać i teraz ledwo chodzę :dry: Chyba sobie coś zrobiłam w kolano :dry: Oluś właśnie usnął, a ja przed chwilą usiadłam, czekamy na znajomych, zaraz otwieram wino i mam nadzieję na miły wieczór :)
Wczoraj wieczorem zaprojektowałam Olusiowy kalendarz na 2014 rok na www.photobox.pl :) z mnóstwem zdjęć, cytatów i obrazków :) Super, bo można sobie personalizować również konkretne daty, dodawać komentarze, zaznaczać rodzinne uroczystości. Dziadkowie i pradziadkowie oszaleją z radości w Mikołajki :lol: Sama sie nie mogę doczekać efektu :) Fajnie, że samemu można sobie zaprojektować :)

Satine, szacun :) Bombka bardzo fajna i jak starannie zrobiona :) Maryś słodka w tej czapie :)
Wrzuć linka do swojej choinki ;) Też muszę się za czymś porozglądać. Problem tylko w tym, ze nie mam jej za bardzo gdzie postawić. Zagraciłam juz całe mieszkanie doszczętnie :dry: Podziwiam ludzi, którzy mają mało rzeczy. My nawet jak jedziemy gdzieś na weekend to samochód ledwo się domyka, nie wiem jak to się dzieje :silly:

Martyna, o tak Olek krąży po całym pokoju :laugh: Ale na macie mamy zabawową bazę :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jadzia, Hubek cudny :) Trzymaj się cieplutko i zaglądaj częściej :kiss:

Anoda :kiss: :kiss: :kiss: Niech maleństwo rośnie zdrowo :kiss: Ale jestem ciekawa czy to dziewczynka czy chłopczyk :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #783978 przez Satine0
allegro.pl/choinka-sztuczna-swierk-bialy...6270.html?source=mlt

Pliszka
Ja też dzisiaj wpadłam na pomysł, że wszyscy dostaną kalendarz z MArysią heh:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783995 przez dominia
Hej,
ja dzisiaj nie pojechałam do szkoły .. rano wstałam ale stwierdziłam, że pojadę do przychodni się zbadać, tak kaszlę, że to jest jakaś masakra .. a wieczorem to mnie tak wymęczy, że nie mam na nic siły .. właśnie szczekam co 10 sekund :(

Anodzia ale super :lol: trzymam kciuki za Twoją fasolinkę !!! jak brzuś ? jak się czujesz ? dbaj o Was :kiss: :kiss:

Jadzia hmm ........ ja już myślałam, że o Nas zapomniałaś .. aż mi się w pewnym momencie przykro zrobiło ale bardzo się cieszę, że u Was już lepiej, oby tak dalej ! Hubuń cudny :kiss: :kiss:

Martyna oby wszystko wróciło do normy :kiss:

Pliszka super taki kalendarz, mojego M. siostra niby robi takie kalendarze ze wszystkimi wnukami mojej teściowej, chociaż w tym roku jakoś go nie widziałam .. chciałabym zrobić ale wtedy by była wielka obraza, że jest sam Iguś .. :dry:
Odpoczywaj :kiss:

Jakaś taka beznadziejna jestem .. jedna rzecz mi tak siedzi w głowie ehh, że też człowiek się na coś nakręci co już dawno go nie dotyczy .. okropna ta moja natura :dry:

Satine musisz pokazać choinkę jak już będzie wystrojona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784011 przez Martyna
Satine podziwiam :) choinka będzie śliczna

Anodabardzo Ci kibicujemy!! czekamy na kolejne wieści o Fasolce :kiss:

Ola
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pliszka ależ jestem ciekawa tego kalendarza. Który wybrałaś?

Dominia ZDROWIA!!! oby kaszel szybko minął. Co Cię męczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #784652 przez bananamana
Jejku dziewczyny trzeba reanimowac forum zanikamy powoli co to sie dzieje mam nadzieje ze to tylko przez ten dlugi weekend.

Satine śliczna ta choinka wlasnie o cos takiego mi chodzi tylko jeszcze bardziej jasna i zeby wmatowane ledy miala trzeba bedzie poszperac po necie :)

Dominia ale jestescie chorowitki kuruj sie kuruj zeby ci to w jakies zapalenie oskrzeli nie poszlo

Martyna rychlego konca remontu bo siweta juz niebawem niestety wiem co to znaczy ciagnacy sie remont u nas to never ending story...

U nas zabkowania ciag dalszy ida dolne dwojki slinotoki pchanie wszystkiego do buzki wodnisty katar i jeki wieczorne ehhh te zeby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #784662 przez Satine0
Hej wam:)

U nas gila ciąg dalszy...raz smarczę ja, raz Marysia i tak w kółko. Ehh...daje jej wit C, Lipomal, maść rozgrzewająca...dajecie coś więcej??

Z bombkami też się dalej bawię ;-) Narazie są dwie duże i jedna mała :woohoo: Dobrze, że jeszcze trochę czasu mam bo idzie powolutku.

Dziewczyny jak dzieciaki wasze mają katar to na dwór wychodzicie??

Banana Ja lampeczki chce białe ( zimny odcien) :D Wogóle muszę dużo zamówić bo wszystkie się już rozleciały a zawsze przed domem wszystko stroimy :)


Aaaa i powoli przymierzam się żeby zrobić małej pokoik :) Niech sobie rozwala w swoim królestwie bo u nas w pokoju zaraz miejsca braknie ;-) Meble wstępnie wybrane takie:

allegro.pl/tanie-nowe-meble-niemowlece-v...eta-i3671341521.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #784780 przez ola85
Ja tak na chwilkę
Pliszka, Michasia, Suzi - tak wyszły te babeczki na mące z amarantusa i z kakao (bez orzechów i migdałów)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #784811 przez michasia
Jadzia to się wkręciliście fajnie w zawody. Hubi jak zawsze słodziak. Odzywaj się częściej, bo tęsknimy:)

Satine super bombka. Masz jakąś stronkę z wzorami, czy sama wymyślasz? U nas zawsze żywa choinka:)
Marysi bym nie poznała w tej czapie.

Martyna mam nadzieje, że sytuacja w pracy szybko wróci do normalnego toku:)
Lekarz zlecił badanie krwi i coś zapisał na to żelazo, czy tak sobie wymyślił?

Anoda to wszystko na dobrej drodze:)jesteś na L4 czy jak? Pisałaś coś kiedyś, że firmę z maszynami zakładacie.

Madlen odezwij się jak tam po powrocie do pracy?


Pliszka my tez mamy zawsze problem z załadowaniem auta, a jak do teściowej przyjeżdżamy to na kilka razy chodzimy. Na turnieje to już w ogóle... A też podziwiam takich minimalistów. 2 pary spodni, 2 butów, jakaś koszula, sukienka, sweterek...i przestrzeń...ale chyba sama nie umiałabym.

Dominia co lekarz powiedział?Zdrówka życzę.

Satine u nas jeszcze maść majerankowa. Katar w wychodzeniu nie przeszkadza, na dworze się lepiej oddycha w chłodzie nawet.

Ola dzięki za foto, wyglądają smakowicie.

U nas dobrze, teściowa dziś wróciła...
Czas "wakacyjny" się skończył, niestet, a szybko minął, bo ciągle coś do przygotowania na biesiadę jeszcze i sprzątanie, zakupy i tak leci...
Impreza udana, choć dużo osób się nie pojawiło.
Wstawiam fotki. Ania ma sukienkę lniana i surkocik jedwabny, na buciki i kapturek nie było czasu.
Zarzucę Was trochę fotkami:)

No i Ania w akcji-rozłożyliśmy jej kocyk i zrobiliśmy barykady z 2 stron z najróżniejszych rzeczy...i tak sobie łazi i broi. Wczoraj dopadła gazetę i zjadła kawałek okładki, bawi się workami i w ogóle:)



Koleżanka wysłała i linka, można zamówić sobie za darmo fotoksiążkę. Przesyłka 20zł.Może któraś skorzysta. landings.photobox.pl/v3/pl/wl-familyservicephoto-lpd-gr-insert/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #784982 przez jadziatopol
Dziewczyny...maluszki cudowne :kiss: ciasteczka tez fajnie wygladaja chociaz ja jestem na ostrejj diecie I cwicze I zadne ciasteczka w tym momencie nie robia wrazenia ;) schudlam juz 15 kg I jeszcze chce 10.cwicze jak glupia......zamieniam sie w jeden miesien. Weekend mielismy extra...Radek zrobil sushi, pieknie podal....swiece zapalil...Hubus juz spal a Bartek poszedl na noc do kolegi.Powiedzial ze zaprasza mnie do prywatnej restauracji na kolacje....obowiazkowy stroj to brak stroju :P bylo super :cheer: nie powiem troche sie obzarlam :P fotki sushi wstawie zaraz.
Hubusiowi idzie 3 zabek na dole ....na gorze wogole nic jeszcze nie widac.Zaczal klaskac, robic papa I mowi na okraglo rrrrrr, brrrrrrrum, barrrrrrrr (to chyba oznacza bartek)

Michasia fotrczki jak zwykle bajkowe.wygladacie wyjatkowo :) Ania sliczna :kiss:
Dominia ja tez sie stesknilam :kiss:
Satine Marysia to caly tata :)
Monia jak praca? Jak chorobsko?

Cos faktycznie upada nasze forum......a szkoda bardzo :( ale widzialam ze siedzicie na fb.

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784995 przez dominia
Jadzia 15 kilo ! :ohmy: o matko, zebym ja miala takie checi do cwiczen to byloby super :( fakt bardzo sie pilnuje zeby nie wygladac jak kluska i zawsze strasznie sie ciesze kiedy mam plaski brzuch ale zazwyczaj na wieczor robi sie wypukly :dry:
Bardzo sie ciesze, ze z R. Lepiej, kolacja i sushi ekstra ! :)
U Nas chyba tez Igorowi idzie cos na dole ale bardziej widzi mi sie, ze to trojka ;) bo ma biala kropeczke ..
A jak Bartek ?
Mysle, ze jak do Nas wrocisz to i forum odzyje :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #785012 przez [email protected]
Hej :) u nas noce do d... nie wiem co mu jest :unsure: dzisiaj dostał pierwszy raz kaszkę na śniadanie zamiast piersi i zjadł kilka łyżeczek,zupy też nie bardzo,nawet owoców nie chcę jeść jak wcześniej :(

Martyna u nas też mm jest ble i nie wypiję nawet kropli

Jadzia cieszę się że lepiej u was :) Hubuń cudny :kiss:

Michasia fajna rodzinka :) Ania wygląda ślicznie :kiss: u nas też gazety rządzą

Anoda bardzo się cieszę :) dbaj o siebie i maleństwo

Ola babeczki wyglądają pysznie,wyślij jedną :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #785016 przez jadziatopol
Dominia nam tez chyba trojeczka na dole idzie...tak wyglada :) tez takie biale.....a jak nocki? bo u nas fatalnie...jeczy i placze przez sen....budzi sie 2-razy ale kladzie sie spowrotem i spi...dopiero okolo 3-4- jak sie obudzi i wstanie w lozeczku to juz musze go wziac do siebie ;) ty taka laska jestes ze daleko mi do ciebie! ;) :cheer: Bartek dobrze...pomaga mi duzo...zaczyna myslec o przyszlosci i martwic sie jak sobie w zyciu poradzi. Wczoraj rozpoczal powazna rozmowe z nami jak ma rozpoczac usamodzielnianie sie.....ze boi sie ze sobie nie da rady. Zaskoczyl mnie. Ale chyba to najwyzszy czas zeby zastanowic sie nad przyszloscia tym bardziej ze chce dziewczyne tutaj s[prowadzic. Za kilka dni konczy 16 lat! szok! Z R jest super...oboje sie staramy...zaiskrzylo na nowo :) on teraz odkreca to wszystko co powiedzial..z.e ja go zle zrozumialam a nie to chcial powiedziec....i takie tam...nie wazne. Ja juz zapomnialam :) ma byc fajnie i jest

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #785026 przez jadziatopol
Aganobla u nas tez nocki do d....i Hubert nie chce jesc ostatnio. O butelce czy piersi (juz nie karmie od jakiegos miesiaca) to juz wogole mozemy zapomniec....tylko lyzeczka ;)
Anoda teraz doczytalam :) sliczna fasolinka :kiss: niech zdrowo i spokojnie rosnie :kiss: :kiss: :kiss:


Jej dziewczyny ile wasze maluszki juz maja zabkow :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #785038 przez [email protected]
Jadzia u nas też tylko łyżeczka,ząbka żadnego nie widać za to kupkę robi do nocnika :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl