BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 5 miesiąc temu #786295 przez Satine0
Hejka :)

Ciszaaa, że ho ho ho :)

Zapomniałam wam napisać, że wczoraj lekarza nie było i mam wizytę przełożoną na wtorek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786315 przez sylwia1986
Dzien dobry :)

Jestem u rodzicow, Bartek poprzyestawial mi znowu klawiaturke :laugh: wiec tak na szybko.

Michasia cudowna macie ta pasje :lol:

Jadzia fajnie ze u Was lepiej, Bartek mnie zaskakuje swoja postawa na plus oczywiscie :side: :side: a zabkow mamz 6, ida dolne dwojki :S

Suzi Mikus slodziak, juz wcale nie widac tej roznicz 2 miesiecz miedzy nim a lutowzmi dzieciaczkami :kiss:

Aga Gabrzs zdolniacha z nocniczkiem, mz jeszcze wcale nie probowalismy. Bartek teraz spi od 22 do 7 ze mna, bo inaczej co chwila pobudki.

Ola mmm babeczki wygladaja apetycznie :P

Satine bombki ekstra, na wizycie okaze sie ze wszystko ok.

Dominia jeszcze mloda i glupiutka ta Twoja siostra, jak samopoczucie dzis_
Widzialam filmik na fb, genialnz Igun, u nas bardzo podobnie, plus do tego wchodzi sam na schodz, fotelik samochodowz i swoj lezaczek, ostatnio wszedl do otwartej szufladz na posciel :lol:

Anoda oby tak dalej samopoczucie dopisywalo :)

Pliszka masz czas podobny do naszego premiera w maratonie :silly:

i tzle.

Milego dnia mimo aury za oknem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #786332 przez ola85
Witajcie,
To tak z zaległości:
Bananamana - my do moich rodziców jedziemy znowu 24.11 albo 01.12 i też chętnie się spotkamy :) Fajny nowy awatarek
Pliszka - taki kalendarz to świetny pomysł, ja się też do podobnego zabierałam, ale zebrać się nie mogłam :blink:
Widziałam relacje z biegu w tv i myślałam o Tobie :blink:
Nie mów z tym mopem... bo ja już tak całkiem serio też planowałam jego zakup...
Dominia - jak tam kaszel? lepiej? Lidzia też co chwila wstaje, matko jak trzeba na nią uważać
Martyna - u nas o kaszkach i mm to w ogóle mowy nie ma :S :S Ale obiadki i deserki je ładnie, choć niedużo :blink: To mam nadzieję, że teraz kiedy to piszę, to już po remoncie...
Satine - zdrówka dla Was, eh te wirusy.... Ja z katarem nie wychodziłam, ale u nas był dość mocny, z lekkim bym chyba wyszła... Bardzo ładne dziewczęce mebelki :) Jak tam wizyta u endokrynologa? Teraz doczytałam że przełożona...
Michasia - zdjęcia super, świece dodatkowo nadają klimat :laugh: Już wkrótce Ania każdą barykadę pokona :lol: Co do ciasta "jaglanego" to moja mama kiedyś zrobiła podobne i nie bardzo mi podeszło, ale pomimo to myślę że nie ma się co zrażać i chętnie wypróbuję :)
Jadziu - bardzo się cieszę, że między Wami się układa :) 15 kilo :ohmy: :cheer: :cheer: :cheer: Bartek faktycznie jest bardzo odpowiedzialny
Aganobla - u nas też nocki ciężkie, pobudek to nawet nie liczę. Gratulujemy kupkowych sukcesów :lol: Gabryś chyba tak troszeczkę się zaokrąglił? :) :blink:
Anoda - z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia :kiss: :kiss: :kiss:
Suzi - cudny "zębaty" Mikuś :kiss:
Dominia - u mnie jest na odwrót, jak ktoś chce bawić się z Lidzią to się najpierw musi postarać :laugh:

Tematem choinki zrobiło się tak fajnie świątecznie :) My spędzimy Wigilię u moich rodziców, tam tradycyjnie mała choinka żywa, no i zawsze stoi na komodzie, no bo kot :silly: , tu u teściów to sami zdecydują :blink:

My też nie mamy ząbków, choć dziąsła są mocno rozpulchnione, a śliny jest tyle że czasem nawet Lidzia się nią lekko zakrztusi. W ogóle taka jest czasem niespokojna, trochę się martwię, że jak tyle zachodu przy jedynkach, to co dopiero będzie później...

U nas ogólnie dużo zajęć. Wczoraj było baaardzo dużo pracy i Lidusia się dużo z teściową bawiła. W weekend wybieraliśmy płytki i nawet udało nam się kupić fajne w dobrej cenie. W poniedziałek byliśmy u moich rodziców i tez było super. Jedyne co to tu u teściów piec się zepsuł i jesteśmy bez ogrzewania... i tak do piątku, co prawda mamy taki piecyk elektryczny, ale teściowa ma duży dom i wiele tym nie nagrzejesz, także dziewczynki choć za oknem zimno cieszcie się domowym ciepełkiem :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786337 przez dominia
Hej,
u Nas nocka niezła, wstaliśmy o 8:20 B)

Sylwia :kiss: przyciśnij sobie jednocześnie shift i ctrl po lewej stronie klawiatury, powinno pomóc :)



o Jezu, Jezu dzwonili ze szkoły do Mamy Ola siedzi u higienistki i wezwali pogotowie ja od razu trzęsawka i płacz ... była rano na basenie więc mam nadzieję, że to nic groźnego :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786370 przez xpatiiix3
To i ja cios skrobne siedzę w szkole pisałam referat na następna lekcje i myślę podczytam
:) ajj na nic czasu nie mam szkoła dom czasem wyjdę wieczorkiem sobie oczywiście jak mały śpi :) z babcia o dziwo luzik na razie generalne sprzątanie bylo no i Marcelka do swojej szafy przeniosłam komoda zrobiła się przy ciasna hehe :P z Radkiem się spotykamy w dalszym ciągu poznajemy ,na razie na plus wady ma jak każdy, ale takie do zaakceptowania rozmawiamy szczerze o wszystkim prawie w sumie ja wyrzucam z siebie wszystkie oczekiwania znalazł prace także nie jest zle :) zabierze mnie czasem na obiad raz byliśmy na kolacji w fajnej knajpce :) a matko jeszcze była w tamtym tygodniu straszna sytuacja babcia małym sie zajmowalaa i połknął jej kolczyka takiego na sztyft ile ja sie strachu najadlam... Ale w ciągu 23h wykupkał oczywiście wróciłam do domu od razu pogotowie zwazyli małego wazy 9100g :) także ładnie ciuszki juz nosi 86-92 długi strasznie puszcza sie i robi po dwa kroczki juz czasem :) tak szybko rośnie i sie jak ładnie rozwija :D robi papa jak jest głodny wola amam do Radka krzyczy ejj tata jak tylko zniknie z zasięgu wzroku ja nie reaguje bo wiadomo maluszek nie zrozumie ale Radek sie uśmiecha na to.. :) jak chce na ręce wola mama albo baba idzić hehe pokazuje gdzie chce pójść i wola iś hehe sporo juz mówi :P jak znajdę czas jeszcze napisze coś więcej :) ja ważę 58kg waga wciąż spada a ja jem normalnie i na razie nie ćwiczę waga odpowiada ale jeszcze brzuszek ciut muszę wyrobić sobie :D spodnie rozmiar 36 :) co więcej dobrze mi sie układa i jestem szczęśliwa :) mam wspaniałego syna no i powoli sie kręci jakoś wszystko :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786372 przez xpatiiix3
anodka trzymaj się cieplutko i dbaj o fasoli je trzymamy za Was mocno kciuki i czekamy na następne zdjęcia :)

I zdrówka chorowitkom :) my też ciut zakatarzeni z Marcelkiem :) idę dzisiaj do lekarza z małym i z sobą, ostatnio ciągle slabne kreci mi się w głowie duszno itd zimne poty nie wiem co się dzieje byłam też u ginka wypisał mi anty na te bole mam tam z macica coś i stad takie bóle tylko owulację jak zatrzyma się powinno przejść, także na razie chyba na tyle :) anty jeszcze nie zaczęłam brać czekam na @ :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #786689 przez jadziatopol
Suzi stres pomogl na poczatku ale wage zawdzieczam glownie cwiczeniom i diecie ,ktora juz sprawdzilam wielokrotnie. Cwicze codziennie i biegam wieczorem....odzywiam sie zdrowo bo jem same ryby,warzywa i owoce. Odrzucilam calkowicie maczne rzeczy bo po nich zawsze nabieram kraglosci ;) teraz jestem szczuplejsza niz przed ciaza :cheer: a jeszcze chce 10kg i dam sobie spokoj :) dupe mam jak kamien :lol: i orzechy moge nia zgniatac :lol: :blink: Ale Mikus fajny i jaki duzy juz! ma 2 zabki jak Hubus :cheer: :) buziak od ciotki :kiss: czapa interesujaca :cheer: B) z ta opieka nad dziecmi to masz racje. Dlatego czasem ciesze sie,ze nie mam tu tesciowej ani zadnej ciotki czy wujka :lol: no chyba ze Bartek mi kiedys powie ,ze to on wychowal Huberta :cheer: :blink:

Sylwia to szalejecie z tymi zabkami ! :cheer: :lol: zamiesc fotke :)


Hubert juz calkowicie mleko odrzuca...nie chce jesc a wszystko co jest podane lyzeczka i nie jest biale to bardzo chetnie ;) dobrze ze jeszcze kaszke chetnie je :) wazy 8600g wiec nie duzo ale chodzi caly czas i biega z balkonikiem :lol: oczywiscie szafki,szuflady otwiera.....wszystko sciaga co sie da w przeciwienstwie do Bartka jak byl maly. Na stole mogla stac szklanka a on nie ruszyl.Hubert za to wszzystko sciagnie i wszedzie wejdzie. Wcozraj wszedl mi do szafki w kuchni :cheer:
A ja bylam wczoraj u lekarza...wyniki z krwi mam super, cukrzycy nie ma i dostalam dwie szczepionki i dzisiaj nie moge ruszac reka tak boli :cheer: ;) a w piatek jade z Hubusiem na szczepienie przeciw grypie.
Nie uciekajcie dziewczyny na fb :(

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #786711 przez Suzi
jadzia, no czapki z głów, szacun za wytrwalość i samozaparcie! Gratuluję :lol: to ile teraz ważysz? Kurcze, ja coś sobie ostatnio folguję i az się boję sprawdzić ile mnie to kosztuje :P :P :P ale poki co nowe stroje zapinam :silly:
U nas w tym paskudnym sezonie pluchowato-zimowym trudno się dietę trzyma, przynajmniej mnie :huh:
A cwiczyć nie luuuuubię, oj nie lubię :P pytałam o ten stres, bo ja tak reaguję na stres-z automatu jadłowstręt i rozstrój żołądka :P i waga sama leci..
A musisz szczepić Hubka przeciwko grypie? To podobno straszne świnstwo i do tego nic nie warte bo i tak w kazdym sezonie inny szczep bakterii.... :huh:
A, no i Mikuś dziękuje za komplementa i buziaki :kiss: wszystkim e-cioteczkom :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787028 przez jadziatopol
Suzi ja na stres zawsze odwrotnie reagowalam...ale tym razem stres byl nieporownywalnie wiekszy wiec nic nie moglam przelknac przez 2 tygodnie i tak sie zaczelo....teraz nie jem duzo bo dalej nie mam ochoty ale cwiczenia sprawiaja mi wiele radosci...wydzielaja sie endorfinki :lol: wole to niz czekolade. Na tym punkcie zawsze mialam pierdolca :lol: :silly: ja wazylam 78 kg teraz 63kg...a przy moim wzroscie to juz dobra waga :) no ale jeszcze mi malo :) co do szczepien przeciw grypie to niestety sa obowiazkowe. Juz druga dawke bierzemy :cheer: ale Hubert znosi to bardzo dobrze jak na razie :)
dzisiaj bylam z kolezanka w zoo....mgla byla straszna.....zoo lezy nad samym oceanem i dzisiaj nie bylo pogody....ale 4 godziny na swiezym powietrzu zrobilo swoje...Hubert spal 2 godziny po powrocie ! :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787528 przez bananamana
Cześć dziewczyny :)

Dziekuje komplementow za avatar :D

Ola bedziemy czekac na Twoj znak i zapraszamy na kawke do nas :) Daga uwielbia dzieci wiec może sie razem ,,pobawia" :)

Sylwia u nas koszmar zabkowy nadal trwa tez ida dolne dwójki :)

Pati masakra koszmar z tym kolczykiem zawalu bym dostala chyba ale dobrze ze wykupkal go i nic mu nie jest. Powodzenia z nowym przyjacielem mam nadzieje ze wam wyjdzie :)
Marcelo juz duzy chlopczyk :)

Jadzia jaka kolacja mmmm ahh rozmarzyłam się :side:

U nas Daga dostala kataru ale mega kataru czyli pierwszy katar zaliczony mam nadzieje ze szybko minie na szczescie da sobie odciagac bez problemow i psikac do noska tez da wiec aby tyle dobrze :)

Teraz ma drzemke juz prawie 2h spi niech spi bo ostatnio cos sie jej poprzestawialo i chodzi spac o 22 a ja padam razem z nia moze dzis pojdzie wczesniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787758 przez [email protected]
Hej
Myślałam że gorzej być nie może a jest do dupy :( do 2-3 w nocy 5-6 pobudek a później jęczy do 6 rano,dzisiaj nic nie chciał zjeść,dobrze że jeszcze pierś chcę.

Ola mi się wydaję że schudł albo urósł i troszkę mniej ma w pasie,widzę po spodniach

Michasia robi raz dziennie ale o różnych porach,jak jest z M to robi w pampersa ;)

Sylwia Gabryś też śpi ze mną a i tak spać nie daję

Suzi Miki cudak mały :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787788 przez Marlena1888
hej:)

kurcze znowu mi wzieło długiego posta... brrrrrrr
to tak po krótce:
dzieciaczki cudne,

satine Marysia jak laleczka,

suzi jaki Mikołajek już kawaler!

aganobla Gabryś przystojniaczek śliczny!

jadzia topol super efekty widzę, gratki za uciekające kg :) twarda babka z Ciebie:)a z Radkiem - cieszę się że jest super między wami. nie mogło być inaczej ale Hubuś śliczny!!!!

ogólnie już któryś dzień z rzędu komp mi się wiesza jak coś chce napisać ehhh.
Fifi już taki cwaniaczek, zagaduje do cioć, śmieje cały czas :lol: podchodzi do mnie i chap za rączki i chce żeby go prowadzić :)
pozdrawiam wszystkie i może wieczorkiem więcej napiszę bo stoi nademną i stuka w klawiaturę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787936 przez Pliszka
Hej :)

Jadzia, nieźle :) Ja też staram się dużo ćwiczyć, ale daleko mi do pupy zgniatającej orzechy :blink:

Aganobla, współczuję takich nocek :( Niestety nie wiem co poradzić.

Sylwia, oj daleko mi do czasu premiera ;) 10 minut na takim dystansie to przepaść, ale może kiedyś... :)

Ola, na początku byłam z mopa zadowolona, na oko jest czysto, schodzą nawet zaschnięte plamki, ale sterylnie po nim nie jest, może w domu bez psa wystarczy, nie wiem. Armaturę czyści dość fajnie, fugi doczyszcza... Zupełnie do niczego nie jest ;)

pati, zdrówka, przygody z kolczykiem współczuję, teraz trzeba uważać na takie małe przedmioty :ohmy: :ohmy:

Dziś mieliśmy dzień leniuszka, bez spaceru, bez make-up'u, bez porządnego zdrowego obiadu (Oluś miał zupkę z wczoraj) i bez porządków, jakoś tak mi zabrakło energii, w sumie to tak nie lubię i od jutra mobilizacja, bo taki jesienny marazm odbiera doszczętnie energię :dry: Jak ja bardzo bardzo bardzo tęsknię za latem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787948 przez Pliszka
zapomniałam: Dominia, co z Olą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787999 przez dominia
Pliszka :kiss: :kiss: z Olą już wszystko dobrze, wczoraj poszli od razu ze szkoły do Naszej lekarki i zrobili badania, które jej zaleciła, wyszły ok :) karetka co przyjechała do szkoły chciała ją zabrać do szpitala .. ciśnienie 180/150 albo 120 nie wiem są dwie wersje i kołatanie serca ..
Ona ostatnio mało śpi, idzie do siebie koło 22:30 a wstaje o 6 bo 4 razy w tygodniu ma na 7 do szkoły, ja pamiętam, że jak tak chodziłam to przewracałam się już na drugi bok o 21 .. dodatkowo miała z rana basen, wlazła do sauny, mało piła i prawie nic nie zjadła więc to może dlatego .. dziękuje :kiss:
Oj taki dzień lenia też czasem mam :) my byliśmy dzisiaj aż 20 minut na zewnątrz bo Ig miał od razu czerwony nosek i bałam się, że znowu Go coś złapie. Fakt lato jest super :)

Patii matko :ohmy: jakby mi Igor zjadł kolczyka to bym chyba zawału dostała ..
Dzisiaj stanął przy pufce i dotknął grzejnika, który był ciepły :dry: rozryczał się ale szybko przemyliśmy zimną wodą i było ok :)

Jadzia zazdroszczę tych ćwiczeń :cheer:

Aguś ojj a może Gabrysiowi wychodzą ząbki i dlatego taka kiepska nocka ??

Bananamana ja już się boję co będzie u Nas z zebami, Igi dzisiaj pod wieczór strasznie się ślinił ale ja tam nic w paszczy nie widzę tylko na dole kropeczka biała jest tam gdzie trójka i tyle ;) pierwszy ząbek wyszedł jak miał równe 6 miesięcy i 3 tygodnie, później wyszedł drugi i na tym cisza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl