BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 3 tygodni temu #848511 przez katarinka1
Jadzia Asiu kochana, bardzo Ci współczuję tego co przeżywacie. Będę oczywiście modlić się za zdrówko Hubcia. Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze, Ty też musisz w to wierzyć. Tulę mocno. Ucałuj kochanego Maluszka :kiss: :kiss: :kiss:

Przed nami też te szczepienia i nie wiem jeszcze co zrobię. Póki co dyskutujemy z M na ten temat. Wiem jedno - boje się ich jak cholera :(


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #848512 przez kasia123m
Jadzia będzie dobrze...pomodlimy się tu za Hubcia...kurde tyle pisalysmy tutaj o tej szczepionce..ze wogole boimy się szczepic..a żeby jeszcze mieszac..lekarze maja gdzies...oni ida na ilość..to nie ich dzieci.. :angry:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #848528 przez michasia
dziewczyny jesteście niesamowite z tymi wierszykami. Bardzo dziękuję za życzenia:)

Suzi super. Tylko tej bogdanki nie rozumiem ? Ale widzę wiedzę masz branżową:) Byłaś kiedyś na jakimś turnieju? Może w maju wybierzecie się rodzinnie do czerska?-macie niecałą godzinkę drogi:)

Muszę sobie zapisać te wierszyki w Aniowym zeszycie:) Ale fajnie będzie po latach do nich wrócić. Niesamowite jesteście , naprawdę.
Pawłowi też się bardzo podobały.

Zdjęć z roczku proszę szukac na fb. Wszystkie już mamy konta )Jadzia od Bartka), więc wybaczcie, ale nie chce mi się pomniejszać, zapisywać, wklejać...

Jadzia o Matko. Współczucia. Mam nadzieję, że temp już spadła i nie wzrośnie. Dzwonili z wynikami posiewu? Biedni...Wirtualnie przytulam. Strasznie jak dziecko cierpi.
I to jeszcze w Ameryce tak wszystko połączyli...Ufam, że wszystko będzie dobrze, że to po prostu organizm walczy z chorobą i zwalczy ją!
My na MMR nie zaszczepimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #848535 przez dominia
Jadziuń bedzie DOBRZE !!!! MUSI ! Modlimy sie wszystkie :kiss: jestesmy z Wami. ! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #848539 przez Suzi
jadziu, wagony wsparcia i ciepłych mysli wysylamy do Was, jest tam tez modlitwa!!!! Nie dopuszczam myśli ze mialoby być inaczej jak DOBRZE!!!
Przytulam! Też nienawidzę szczepień, boję się ich, takie maleństwa nie powinny być nimi tak bombardowane! :angry:
Też nie szczepie MMR :P

michasiu "bogdanka"to w staropolszczyźnie "ukochana", zresztą zobacz sama ;)
pl.wiktionary.org/wiki/bogdanka

A wiedza branżowa, powiadasz- no cóż, nie migalam sie w szkole od lektur, duuużo czytalam to poznalam słów trochę, historyczne książki w dużych ilościach czytywalam, za czasów MOJEGO dzieciństwa nie było komputerów, telefonów ( nawet o te stacjonarne było trudno) , telewizja miala tylko 2 programy :cheer: , więc sie czytało,,duuuuużo sie czytalo i to było atrakcją, sposobem na spedzanie wolnego czasu no i rozwijalo, a teraz procentuje :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #848607 przez xpatiiix3
U Nas dzisiaj ciut temperatura wyższa jest 38 ale w porządku zbite i nie wraca rano trochę kaszlał, chyba mi się przeziębił mam nadzieję, że uda się na dzisiaj znaleźć termin, bo od niedawna zapisują, aż na 3 dni w przód... Ale Marcelo trzyma się dzielnie i na razie cisza i wszystko w porządku z Nim, no i przede wszystkim wszędzie Go pełno ostatnio... :P Wariacinka mały rośnie ;D Już panienki za Nim latają hehe wczoraj dwuletnia Dianka stała przed Nim i chciała buzi i przytulić się, a ten nie i już hehe a to uparciuszek, a dzisiaj to mnie od rana wycałowuje ;) i wtula się mamusiny syneczek <3

A co więcej to przy weekendzie się pochwalę, na razie nie mam czasu się rozpisywać, lecę do szkoły ;)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #848617 przez Paulaaa
Jadzia trzymam kciuki dalej, chociaż z fejsunia wyczytałam, ze jest lepiej ;)

My dziś na 11.30 mamy szczepienie MMR. Zadzwoniłam 10 min temu i ściemniłam, że Amelia zakatarzona B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #848633 przez Paulaaa
Boże mam sklerozę :lol:

Bartusiu, Leonku Wszystkiego Najlepszego!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #848687 przez ola85
Dzisiaj to jest dzień Bartusia i dlatego ślę życzenia
choć nie jesteś już dzidziusiem, niechaj jedno się NIE zmienia
Ciesz się życiem bez powodu, niech się liczy każda chwilka
biegnij wraz z nim hen do przodu, nawet kiedy smutna minka
Walcz też o to czego pragniesz, w tym bądź twardy i zawzięty
rób co lubisz z sercem, pasją i bądź ciągle czymś zajęty
Kochaj życie, tul mamusię, noś jej kwiaty, chwal szarlotkę
dla niej będziesz wciąż dzidziusiem, nawet pod osiemdziesiątkę :kiss:


Dla Leosia też życzenia, choć go trochę słabo znamy
Suzi dłużej fejsbukuje więc jej wenę zostawiamy
My więc krótko i treściwie dla Was dzisiaj rymujemy
sto lat za to Ci śpiewamy i Cię mocno całujemy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #849248 przez jadziatopol
Dla Bartusia i Leosia najlepsze zyczenia i mnostwo buziakow :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Hej kochane...dziekuje za cieple slowa i zyczenia zdrowia dla Hubusia...zadzialalo....mam nadzieje,ze wreszcie ten koszmar sie skonczyl. Dzisiaj zadzwonili do mnie ze szpitala ,ze zadnych bakterii nie wyhodowano w moczu ani w krwi :) Hubus dzisiaj obudzil sie jak skowronek ...spal 12h!!!! zawolal MAMA i przytulil sie z calych sil...goraczki nie ma przez caly dzien....jedynie przy siusianiu troszke go boli po tym cewnikowaniu....a tak to jak dawniej ...usmiechniety, bryka jak tygrysek....slabiutki tylko bo go ta goraczka wymeczyla przez te 5 dni ;) ale je i przybiera na sile :) juz nigdy go nie zaszczepie na to paskudztwo i bede dzielic szczepienia jak to zawsze robilam. Tylko ten jeden raz cos mnie przymroczylo i nie wiem dlaczego sie zgodzilam. Przeplakalam te 5 dni ...to byl koszmar :(


Widze ,ze Bartek wam wszystko napisal na fb :) to nie ja napisalam. Ja juz mam schize...sprawdzam temperature co 10 minut...ale ufff na razie od 16 godzin jest 36.8 :) i dziecko calkiem inne :) Boze dziewczyny co my robilismy zeby mu obnizyc goraczke...prysznic w nocy w letniej wodzie...kompresy....leki na zmiane przeplatane co 3 godziny ktore zbijaly temperature tylko do 38 ...ech...tutaj niestety podaja MMR z zoltaczka typu A i ospa razem. Wszystkie moje kolezanki tak szczepily dzieci....chory kraj! ale dalej zastanawiam sie co mnie opetalo,ze pierwszy raz sie zgodzilam wszystko na raz!!!!?????? dzieki Bogu wszystko jest w porzadku ale juz nigdy wiecej sie nie zgodze! kazda moja wizyta u pediatry to doslownie WALKA! za kazdym razem moja wizyta trwa okolo 2 h bo on stara sie mnie przekonac do swoich "przekupionych" racji a ja nie dam sobie wciskac ciemnoty....raz sie tak na mnie wkurwil,ze wychodzac z gabinetu powiedzial " zostawie cie tu na 10 minut i przemysl swoja decyzje....jezeli mi nie ufasz to zmien lekarza"....niestety tutaj tak jest. Nigdy nie zgodzilam sie na kilka szczepionek na raz. Zawsze je rozkladam w czasie. A potem jeszcze przekladam wizyte kolejnego szczepienia chociaz zawsze namietnie ustawiaja mi wizyte za 2 tygodnie,zeby szybko wykonac szczepiewnia wg kalendarza szczepien....wtedy jak dzwoni do mnie automatyczna sekretarka z gabinetu lekarza,zeby przypomniec o wizycie jest opcja albo POTWIERDZAM albo REZYGNUJE i zawsze naciskam REZYGNUJE :) w ten sposob udaje mi sie przeciagnac o 1 lub 2 miesiace kolejne szczepienie. Na prawde nie wiem co mnie kurwa mac opetalo!!!!! ;) nie darowalambym sobie tego do konca zycia tym bardziej,ze od samego poczatku mam bzika na punkcie szczepien i przeczytalam mnostwo ...po rpostu mnostwo informacji na ten temat i wiem jakie to paskudztwo ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #849426 przez michasia
Suzi w takim razie szacun za pamięć. Mi to szybko takie rzeczy z głowy wylatują. A czytać lubię:)

Jadzia uff...Koszmar za Wami. Oby nigdy nikomu się nie powtórzyło. Myślałam, że w Stanach także wśród lekarzy jest bardzo dużo przeciwników szczepień. A jak jest z obowiązkowością szczepienia? nie możesz po prostu nie szczepić? Czy mają bzika na punkcie "kalendarza"?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #849735 przez anoda89
Dzień dobry.
Myślałam że już wiecie o nowinie ale jak nie to się nie odzywam i czekam aż się sama pochwali :lol: :silly:

Jadzie współczuje przeżyć :( Oby już taki akcji nie było.
Tak w ogóle to słyszałam akcje, chyba w DDTVN kobieta opowiadała że właśnie w Ameryce zaszczepili wcześniaka i dziecko przez to chore jest :dry: Podobno wcześniaki do 1-go roku życia się nie szczepi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #849748 przez jadziatopol
Odzywam sie po super nocce! Hubus spal 11 h! musi biedak odespac teraz te dni :) goraczki nie ma ...wszystko jest super! :) oby nikomu sie cos takiego nie przytrafilo ;)

Michasia no niestety Amerykanie maja swira na punkcie szczepien i w kalendarzu jest ich wiecej niz w PL :cheer: i statystyki podaja ze to wlasnie w USA jest najwiecej NOP-ow z tego co czytalam i pamietam to wszystkie te szczepienia sa obowiazkowe...jak sie nie zgodzisz to lekarz moze zrezygnowac z prowadzenia pacjenta...wtedy szukasz innego i tak od lekarza do lekarza bez szans na przyjecie ;) ale musze zglebic temat. Jedno jest pewne ze bede przeciagac ile sie da i na pewno nei polacze zadnych szczepionek. Przeciagac mozna nawet miesiacami. Tu na kazdym kroku reklamuja szczepienia...w sklepie, w TV, w urzedach, w szkole.....wszyscy amerykanie sa tak wychowani ze bez szczepien nie da sie zyc..jak rozmawiam z ludzmi a szczegolnei z matkami to az sie dziwie jak mozna byc tak slepo ufna osoba. Nikt tutaj nie zastanawia sie nad tym jakie paskudztwo dzieciom wstrzykuja czy jakie moga byc niepozadane reakcje.....to co mowi lekarz jest swiete. Dlatego tez moj lekarz patrzy na mnie jak na idiotke i pierdoli zawsze swoje farmazony jakie to szczepienia sa dobre i blablabla.Nawet wtedy jak przyszlam na wizyte bo Hubus goraczkowal to pierdzielil,ze tak ma byc bo goraczka to dobra rzecz bo organizm sie broni i wytwarza przeciwciala. Ja na to ,ze owszem goraczka do 38 stopni ale nie 41!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po zbadaniu nagle wyslal nas do szpitala...wystraszyl sie jak cholera. Juz przestal pitolic o tym jaka to goraczka jest dobra dla organizmu.
Anoda nie moge sie doczekac :cheer: kto jest w ciazy??????

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #849752 przez dominia
Ehehehehe Jadzia wie co sie święci :P
Dobrze, ze z Hubim juz ok :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #849757 przez anoda89
Nie powiem żeby nie było że plotkuję :silly: :laugh: Przypadkiem się dowiedziałam :lol:
Pierwsza Lutówka 2013 czy druga :unsure: No to dziewczyny na was kolej :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl