BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 2 miesiąc temu #843162 przez dominia
Asia poszły do prania :) ale jak tylko je założę to zrobię fotkę dla Ciebie specjalnie :) no tak nie dziwię się, że wyglądasz jak w worze :cheer: w Bartka ? nieźle :cheer: a jak mu idzie w szkole ? już się całkiem zadomowił ? chodź do Nas na fb :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843174 przez jadziatopol
Dominia dzieki:) juz sie nie moge doczekac tej foty :) stare Bartka spodnie sprzed 2 lat. Takie rurki. Ale na mnie nie wygladaja jak rurki tylko jak spadochrony :silly: podgladam was czasem na fb z bartka konta. Sama nie zaloze . Podjelam ostatnio temat z R zeby sobie zalozyc spowrotem konta na fb ale powiedzial ,ze nie. Ok. Jak nie to nie. Kiedys on mi skasowal konto bo byl zazdrosny o znajomych (facetow) i ja jemu skasowalam i tak zostalo juz ze nie mamy. Moze to i lepiej. Nie wiem. Czasem chcialabym miec konto i miec kontakt ze starymi znajomymi ;) ale z drugiej strony to straszny pozeracz czasu. Bartek zamerykanizowal sie calkiem. Juz nawet kupuje amerykanski chcleb i hje go z maslem orzechowym i dzemem. Nawet Hubus zjada. Mnie to nadal niespecjalnie smakuje :P ;) W szkole daje sobie rade :) w wakacje bedzie pracowac w ZOO jako wolontariusz. Z czego sie bardzo cieszy i on i ja bo bedziemy go z Hubkiem odwiedzac :) pewnie bedzie sprzatal kozie bobki :lol: hahahha ale on to lubi :silly:


a co z Madlen ? Princess? a Gabilee? pewnie dziewczyny siedza na fb :(
Monia gdzie jestes????

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843266 przez Suzi
hej, witajcie, coż-nie z rana
Bo ja ciągle zabiegana
Jestem, ostanimi czasy
Gdyż mi malżon zwiał na wczasy :silly:
Synka zabrał-lecz starszego
Do obsługi łatwiejszego :side:
I ja sama tu-bez niego
Dom i Misia mam na głowie
"I coż z tego."-laik powie...
Zamiast rymow tworzyc strofy,
Pelzam, lapię, stawiam sofy
W poprzek tras synka mojego
Mikolajka kochanego
By bez krzywdy i uszczerbku
Dożył wieku doroslego :silly:

mam juz straszne zaległości
Trudno mi na forum gościć
A tu mali jubilaci
Już trójkami maszerują
I wierszykow oczekują :woohoo:
Katarinka woła - "Suzi!"
Przywoluje, nawoluje
By maluchom dac choć buzi!
Jadzia z Ameryki krzyczy
Choć mizerna jest i chuda,
Głos jej mocny-dziala cuda
Juz sie teraz nie wywinę
Żaden wykret sie nie uda

dobra, dość juz użalania
Bo choć tu nie bywa Ania
Co nie lubi użalaczy i forumo-zamulaczy :silly:
I na fejsie robi dym, więc cos muszę zrobic z tym
Juz sie zatem nie użalam,
Słowa zbieram, mysli scalam
Chociaz nigdy nie dorownam
Jednej z forumowych mam.....
Olu, Olu-Tyś POETKA!
Ja zaś ledwie wierszokletka :silly:
Grafomańskie płodzę rymy
By posmiały się dziewczyny :lol:


Dzisiaj zacznę od Lideczki
Przeuroczej dziewczyneczki
Co jest słodka i kochana
Pewnie-utalentowana
Dobre dziadka, mamy geny
A do tego szczypta weny
I w przyszłosci będzie z Lidzi
Ktoś na miarę Melpomeny :lol:


Ania-druga jubilatka
To przesliczna jest dzierlatka
Oczkiem błysnie, raczką skinie
I to poznasz po jej minie
Że w prYszłosci bez trudności
Bez kłopotu najmniejszego
Chłopcow tuzin w mig owinie
Wokol palca dowolnego :woohoo:
Katarinka-dumna mama
Pewnie nawet nie myslała
Że jej kiedyś się urodzi
Przyszla Miss-ka miasta Łodzi :lol:


"Panie przodem"-więc dziewczynki
Teraz czas jest dla Roberta
Ktory synkiem jest Martynki
I tez z Wami tu swiętuje
Swoje pierwsze urodzinki :woohoo:
Rośnij duzy Roberciku
I fantazji miej bez liku
A w przyszłości zrób karierę
Mozesz nawet być premierem :blink:
Lub żeglarzem, bądź lekarzem
Szewcem, szklarzem, marynarzem
Mozesz nawet być myśliwym
Byleś zawsze był
SZCZEŚLIWY! :kiss:


Uffff, wierszyki napisane, wszystkim zadedykowane
Byle forum wytrzymało zeby mogly być wyslane
A tu pólnoc wlasnie bije
Więc z terminem ciut się minę :dry:
Mam nadzieję jednak slabą
Że mi bedzie wybaczone.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843268 przez jadziatopol
Suzi och Suzi!!!! ty Suuzi!!! :cheer: :lol: :cheer: :laugh: :laugh: :laugh: no po prostu usmialam sie tak,ze az miesnie brzucha mnie bola :blink: :lol: ty nasza wierszokletko :cheer: :lol: jestes super! kolejny talent. Zaraz okaze sie ,ze wszystkie lutoweczki to poetki....moze wspolny tomik :lol: :cheer: ale z ta chudzina to cie ponioslo :lol: hahaha usmialam sie . Do chudzinki to mi jeszcze sporo brakuje.


Wrocilismy wlasnie z plazy Montara Beach. Pieknie bylo...zero ludzi tylko ja i moi synowie. Hubus pobiegal 2 godziny po piasku i padl ze zmeczenia :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



no to was pieknie zawalilam fotami :silly: przepraszam :)

o ...jeszcze jedno :blush:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843289 przez Pliszka
Suzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Toż to nie wiersz, ale poemat :lol: :lol: :lol: Pięknie, pięknie, pięknie :)

Jadzia, cudne zdjęcia !!!!!!!!!!!! :) Ale Wam zazdroszczę tej pogody i plaży i oceanu.... a Bartkowi zazdroszcze pracy w zoo, super ;) Też mogłabym zbierac kozie bobki ;) zwierzaki są super, a to pewnie fajne zoo :) Bo w warszawskim to bym nie chciała :dry: tylko bym się wkurzała dlaczego takie małe te klateczki, a zwierzaki smutne :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843322 przez ola85
Suzi - to jest GENIALNE :lol: Lidzia bardzo dziękuję :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: p.s napisz mi którego kwietnia ma Mikuś urodziny, pewnie do tego czasu forum już nie będzie, ale mam do ciebie maila, a w ogóle to te przepisy kiedyś tak doszły?
Jadziu - ach jak ja lubię te Wasze fotki, ocean, plażą - marzenie :) i Wy piękni i młodzi :kiss: Pewnie dla małych Hubusiowych stópek to chodzenie po piasku - rewelacja :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843357 przez Paulaaa
Cześć dziewczynki :)
Mała śpi więc mam chwilę. Taki z Niej ancymon, że oczy w du*ie to mało :silly:

Sylwia zdrówka dla Bartusia. :kiss:

Ola nie wiem czy wiesz, ale fb wciągaaaaaa. :blink: Lidzia śliczna. Strasznie się zmieniła, wydoroślała :)

Katarinka Anulka cudna :lol:

Jadzia :cheer: :cheer: :cheer: wyglądasz B O S K O !!
Jak ja Wam zazdroszczę tej pogody. Ubieranie dzieciaków w te kurtki mnie dobija :dry:
Monia buszuje na fb :blink:

Dominia za 10zł? Opylało się :silly:

Suzi GENIALNY wiersz :lol: :lol: :lol:

Jadzia musisz pisać z Nami na fb. Tam się duuuuużo więcej dzieje niż tu :blink: Ola i Pliszka dołączyły, chodź i Ty. :)

Ja tutaj rzadko zaglądam. Nie dlatego, że mi się nie chce, ale po prostu brak czasu. Na fb pyk, pyk i napisane, a tu nim się odpisze, przeczyta to się schodzi.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843376 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Olu bardzo chętnie, ale pewnie dopiero koło kwietnia/maja, jak pogoda będzie na tyle ładna że dłuższy spacerek będzie możliwy. Miki bodajże 26 kwiecień.

Suzi nonono :side: :cheer:

Pliszka dziękujemy z niecierpliwością będziemy czekać na wierszyk :lol:

Jadzia ahh ten Twój klimat, zazdrościmy, podeślij nam troszkę tego słonka i ciepełka.
Wyglądacie super :lol:

Paula dziękujemy :kiss: to faktycznie na brak wrażeń nie możesz narzekać :blink: oby wszystko poszło dobrze, super te Twoje dziewczynki, ale diabliki mają w oczach :evil: :lol: :lol: :lol:
Miłego dnia,
ja po południu idę z Bartkiem do pani doktor, gorączki niby nie ma, ale boje się że to coś z uszkiem, bo po nocy był delikatny wysięk, a noc mieliśmy koszmarną, nie wiedziałam czy to zęby brzuch ale pewnie to ucho mu doskwierało, rzucał się, płakał, gryzł i nie spaliśmy od 2 do 4 :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843469 przez ola85
Sylwia - haha ale cieszę się że wyraziłaś wiarę że taki dzień że oba nasze dzieciaczki będą zdrowe nastąpi, bo przy częstości ich przeziębień :S
Powodzenia u lekarza i zdrowia dla Bartka, Lidzia ostatnie noce przesypia rewelacyjnie, ale aż się boję głośno chwalić...
Paulaaa -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lidzia dziś ma dość długą drzemkę, zdążyłam wyskoczyć na szybko do biedronki, zajrzeć do 2 sklepów i kupić sukieneczkę dla Lidusi i buty dla siebie, wrócić do domu i jeszcze obiad zrobić, no i do Was tu zajrzeć, a Ona śpi. W sumie już 1,40h

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843478 przez Paulaaa
Sylwia diabełki w oczach mają a jakże. B) To żywe diabły. :silly:
Powodzenia u pediatry. :)

Ola moja mała jak padła o 9 tak wstała 11.08. Chyba ta pogoda tak działa :laugh:


Oliwia pobiła dziś rekord i spała do 12. Jest 12.30 a Ona właśnie skończyła jeść śniadanie :lol: B) Amelia opędzlowała obiad ale oczywiście trochę płatek od Oliwii musiała skubnąć, bo by chora łaziła. Szok ile to dziecko je.
Po 15 wyjdziemy na dwór, wyjdziemy na przeciw ojcu naszemu :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843487 przez Suzi
Hej :)

Cieszę się, ze wypocinki Wam sie podobały :silly: , juz ze 3 razy edytowalam i cos tam zmienialam, przestawialam, bo wczoraj tak na szybko i z doskoku to pisalam, bo Mikuś jest na etapie wstawania przy wszystkim, wiec na moment z oka go spuscic nie można, bo zaraz gdzieś popelnia samobojstwo :ohmy: :silly:

Olu, tak, przepisy doszły, bylam pewna ze podziekowalam Ci na forum :blink: albo jesteś szybka jak pocisk albo Lidzia tak dlugo spi, bo tak efektywny wypad w tak krotkim czasie to mnie sie nie zdarza :silly:
Sylwia ma niezrownaną pamięć :woohoo: - Mikuś jest z 26 kwietnia :)

Jadzia, chudzizno! Malizno! Wyglądasz zaj.........biaszczo!!!! Zazdoszczę pogody i i oceanu, ale przyznaj ze piaseczek baltycki nie ma sobie rownych? Nawet oceaniczny nie jest taki jak ten NASZ :side:
Ale pogoda do pozazdroszczenia, Ty i Twoj wygląd- ehhhhhh, szczęsciarz z tego Radoslawa :blink:
Chlopaki jak malowane - no żyć ńie umierać :lol:
Tylko te stopki dalabym w kolorze zamiast w czerni-bieli bo jakies takie , sorry za skojarzenie :cheer: - trupio blade są w tym wydaniu :S

paulaa, no nie zazdroszczę przejść zdrowotnych, oby Oli byla dzielna,,i tak jest, juz tyle zniosla, bidunia :kiss:
Oby do wiosny, wtedy choc psychicznie bedzie latwiej, więcej slonka, mniej ubranek, achhhh, nie mogę sie doczekać

Sylwia, wspolczuję nocki i zmęczenia, zdrowka dla Bartka :kiss:
Ja tez dzis mialam troche posiekaną noc, Miko godzinę mi odjął od wypoczynku, a ze polożylam sie o 1.30 to bolesnie tę stratę odczulam :P
Kiedy my sie wyśpimy???? Chyba w trumnie :P

Little Sebastianie :lol: , jak Ci sie na fb podoba?? :side:
Mikuś tez nie jada specjalnie doroslego jedzenia, ale u nas to glownie spowodowane alergią i unikaniem dawania mu czegoś co mogloby mu zaszkodzić :P więc smakosza jak narazie nie wychowalam, bo i w czym sie tu rozsmakowac jak ciagle to samo w karcie dań??? :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843530 przez [email protected]
Hej :) Nie wiem co mojemu dziecku dolega,czy zęby,czy brzuch bolał,puszczał bąki i płakał pół nocy,wypił 200ml wody do tego 2 razy cyc,normalnie jak śpi tak kiepsko to wstaję koło 8 a dzisiaj o 6.Ostatnio usypia w krzesełku do karmienia,zje drugie śniadanie,ja sprzątam a on już śpi :)

Jadzia pięknie wyglądacie :) :kiss: zazdroszczę pogody ale już nie długo i u nas słoneczko zaświeci :)

Paula piękne Twoje diabełki :) kwiecień to już nie długo,trzymam kciuki za Oli

Katarinka Ania będzie malować pazurki :)

Suzi widzę mamę laskę i małego przystojniaka,Miki sama słodycz :kiss: jeszcze trochę i będzie rozpalał w kominku :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843688 przez jadziatopol
Suzi dzieki za przemile slowa :kiss: hahaha :lol: ale sie usmialam z tych trupich nozek :silly: :lol: poprawie :blush: zagladnelam na kwietniowki i musze ci powiedziec ,ze wygladasz slicznie :) Mikus taki facet ,ze hohohoh! a ty baaaaaaaaaaaardzo mlodo wygladasz :) i nie mysl ze ci tak slodze z wdziecznosci . Serio...wygladasz pieknie i macierzynstwo ci sluzy kochana wiec pora moze pomyslec o czwartym :woohoo: :side: :silly: co do piaseczku baltyckiego to masz racje.....nigdzie nie ma takiego cudnego jak w PL :) mam pytanko , kto u was gra na pianinie???
Paulaa dzieki za zaproszenie na fb. Wpadne moze ale bede z konta syna pisac. Ladne te cory masz! Oliwka sliczna. Bede trzymac kciuki a ty badz silna bo na pewno wszystko bedzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss:
Sylwia zdrowia dla Bartusia :kiss:
Aganobla HUbus tez tak mial. Plakal w nocy przez sen, budzil sie.....trwalo to kilka tygodni juz od zmyslow odchodzilam. Myslalam,ze to zabki, brzuch....i przeczytalam o tym skoku i dokladnie wg wykresu skonczylo sie nagle i teraz pieknie przesypia nocki...jakby mi ktos podmienil dziecko. :lol:
Ola ja jednak mam nadzieje,ze to forum przetrwa do kwietnia i jeszcze dluzej :)



Dzieki dziewczyny za mile slowa :) u nas nocki byly koszmarne jak mielismy ten skok 12-ego miesiaca. Dokladnie skonczyl sie jak na wykresie i od tego czasu po rpostu nie moge uwierzyc ze tak cudnie sobie spimy. Wczoraj Hubert zasnal o 20.30 i spal ciagiem bez ani jednej pobudki do 7.15. :cheer: Ja sie pierwsza obudzilam co sie nie zdarzalo czesto :lol:


czy Kasia tez siedzi na fb? dawno jej nie bylo.....obawiam sie ze jednak fb zwyciezy ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843713 przez katarinka1
Suzi :lol: :lol: :lol: :ohmy: :cheer: :kiss: Ty Cichawodo :blink: Piękne tworzysz rymy, rzuciłaś mnie na kolana :lol:
Razem z Anią bardzo dziękujemy za piękne słowa :kiss: Wyglądacie pięknie :laugh:


Wszystkim pozostałym ciociom również dziękujemy za życzenia :kiss: Szczególnie ciociom poetkom :lol:

Ola, Polisza - fajnie, że pojawiłyście się na fejsie. Ale on faktycznie wciąga. Sama ograniczam swoją bytność tam. Czasem jak włączę kompa i fejsa to on tak siedzi godzinę, dwie a ja inne zajęcia. Podziwiam mamy, które potrafią wszystko połączyć :laugh:

Paulaaa bardzo mi przykro, że to się tak przeciąga w czasie. Szkoda, bo może już by zaraz było po wszystkim... Ale dziewczyny kucharzą razem z tatą :blink:

Jadzia powtarzam się za dziewczynami, ale wyglądasz pięknie :lol: I nadzwyczaj młodo. Po cichu Ci zazdroszczę. Ja też bym tak chciała, tylko dupy nie chce się starej babie ruszyć :P A synkowie nadzwyczaj urodziwi, Hubuś wygląda jak mały facecik. Aż żal,że tak daleko od mojej Ani... :blink: A wszystkie laski o których wspominasz urzędują na forum :blink:

Aganobla Ania w najbliższych latach nie będzie malować pazurków (mam nadzieję), ale uwielbia wywlekać moje różne duperele i się tym bawić. Po co jej zabawki, jak ma mamy kosmetyki, tubki z kremem, piloty, kabelki, tablety, komputery, telefony itp. Wszystkie dzieciaczki pewnie to samo interesuje. Zdrówka dla Bąbelka :kiss:

Sylwia Buziaki dla Bartusia, zdrówka :kiss:

Moje dziecko trochę nie bardzo ze zdrówkiem. Nie wiem właściwie co jej jest. katar, ale taki przypchany nosek, nic nie schodzi. Brak apetytu, marudna, lekka gorączka ją łapie , kupale wodniste no i zębiska nie wyłażą. Przebiła się co prawda druga górna jedynka, więc może będzie lepiej :(


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843768 przez jadziatopol
Katarinka dzieki :kiss: biedna Anulka :( moze to zabki? Hubert tak mial....katar jak woda, stan podgoraczkowy, biegunka i brak apetytu. Poszlam wtedy do lekarza zeby wykluczyc cos powazniejszego.....i lekarz powiedzial,ze wszysko ok...a dwa dni pozniej mielismy 2 zeby :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl