BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 10 miesiąc temu #389231 przez natalka
Oj widzę, że u was nie za wesoło. Nic się dziewczyny nie martwcie będzie dobrze, musi być. U mnie jak narazie bez problemów, mam nadzieję, że tak zostanie. Czekam z niecierpliwością na wizytę u mojego gin. już nie mogę się doczekać.



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389242 przez anoda89
Mój lekarz powiedział że nie potrzebnie pojechaliśmy do szpitala bo jak się z przyjedzie to oni zostawiają a jak ma się poronić to i w szpitalu też można poronić. Mi żadnych badań nie zrobili. Dopiero jak mój gin był na dyżurze to mnie uspokoił, zrobił USG.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #389252 przez natalka
W pierwszej ciąży jak zaczęłam plamić to też pojechałam do szpitala, tam jakiś ginekolog mnie zbadał, zrobił usg, stwierdził, że z dzidzią jest ok i wysłał mnie do domu. Niestety to i tak skończyło się poronieniem więc tak sobie myślę, że gdybym wtedy została w szpitalu to może...
Może dobrze, że Ciebie zatrzymali na trochę.



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389258 przez kasia123m
Prinsess i anoda,a tez lezycie plackiem i wstajecie tylko do wc?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389259 przez anoda89
natalka są i pulsy bo leżałam cały czas a jak chciałam wyjść na dwór to na wózku mąż mnie woził. Teraz też leże ale w domu to inaczej. Mam nadzieje że będzie dobrze. Widziałam dzidzie to już ponad 2 cm ma :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389263 przez anoda89
Ja to tylko do WC i na obiad. Dzidziuś najważniejszy a ja mogę się przemęczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389269 przez kasia123m
no ja dzis i jutro tak ale od pon zostaje sama z moim 5,5 latkiem i bedzie ciezko....oby te leki pomogły....narazie co ide do wc to nerwy...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389285 przez anoda89
To tak jak u mnie. Jakie leki bierzesz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389291 przez kasia123m
Mam dzis duphaston 3razy po 2 tabletki,a od jutra ma byc juz 4razy 1.noi magne b6 mi dal 3 razy 1.noi lezec w miare mozliwosci.jesli nieprzestane plamic to kolo czwartku mam zrobic bthcg zeby sprawdzic czy ciaz sie rozwija.kurde licze na to ze to od nadzerki bo dosc duza mam.bo on przyczyny zadnej niepodal.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389442 przez princess
Witam w burzowy poranek, u mnie już od dwóch godzin szaleją ulewa, pioruny i błyskawice. Wczoraj się wystraszyłam nie na żarty, otóż mój piesio zaczął sikać krwią ze skrzepami :ohmy: pierwszy raz widziałam skrzepy w moczu, z godziny na godzinę było coraz gorzej, do tego jak mi zaczął piszczeć z bólu to od razu pojechaliśmy do weta. Zrobili mu usg, rtg i morfologię i nic nie wykazały te badania a podejrzewali kamień. Ostatecznie wet stwierdził, że to może być silna infekcja bakteryjna w pęcherzu, mój Gibcio dostał 4 zastrzyki w pupę i po paru godzinach przestał sikać krwią Bardzo mnie to ucieszyło :) Dzisiaj po południu kolejna wizyta. Wczoraj dałąm radę wysiedzieć 6 godzin na imprezie urodzinowej mojego M w pubie na starówce, aż byłam w szoku, że tak dobrze się czułam. A jakie mi pyszne drinki bezalkoholowe przynosili, pychotka :P Aczkolwiek pod koniec zaczął mi trochę jakby twardnieć brzuch i czułam że to już czas do łóżka, wzięłam M pod pachę i wyszliśmy po angielsku ;)

Kasiu, ja leżałam tydzień, wstawałam tylko do WC i na jedzonko, nie wychodziłam z psem, do sklepu, nigdzie. Miałam bóle, plamienia. Atak tych mega bóli żywą krwią miałam dwa razy. W piątek byłam u gina, na USG okazało się, że krwiak jest już bardzo mały i gin kazał mi o nim zapomnieć. I rzeczywiście już nie plamię, może coś tam leciutko na papierze jakiś cień cienia bladego brązu wyjdzie:)
Idę robić śniadanko, chyba zaraz umrę z głodu :) Miłego dnia i słoneczka Wam życzę, u mnie nadal burza szaleje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389449 przez anoda89
Hejka :). U mnie dzisiaj jak narazie ciepło ale pochmurnie, duchota straszna więc pewnie i tu lunie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389492 przez natalka
Hej, u mnie już po burzy, ale po ulewie strażacy się pojawili bo ulice zalała woda ze studzienki :ohmy: teraz już świeci słońce. Ja wczoraj też byłam na imprezie ale po paru godz. stwierdziłam, że dłużej nie dam rady i pojechaliśmy do domu. Mykam robić obiadek miłego dnia wam życzę :)



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389508 przez kasia123m
Ja poprosze ta burze do krakowa.jest strasznie duszno az ciezko wytrzymac.jak patrzylam na prognozy to na zaden deszcz sie niezapowiada.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389545 przez Dave
princess - oj, biedna psinka. Pogłaskaj od cioci.

Oczywiście wszystkie proszę pogłaskać brzusie ode mnie :laugh:

Ja siedzę w pracy, strasznie tu duszno i ciepło. Bleee.....
A miałam już od dziś nie pracować :dry: i nawet mój czip się dziś zepsuł. A tu trza tyrać :angry: No ale mam nadzieję, że szybko się uda i świeta Bożego Narodzenia spędzę w domku z rodzinką w dwupaku :side:

Mam nadzieję, że nie będzie cie miała mi za złe, że będę tu Kukać. Ale jakoś tak mi tu fajnie. Chociaż przyznam, że i troszkę ciężko.

Całuję :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389637 przez natalka
Dave pisz ile chcesz, a już nie długo pokażesz nam dwie piękne kreseczki na teście. A jak się w ogóle czujesz po zabiegu?
U mnie się ochłodziło i nawet byłam nad jeziorem, odpoczywałam pod parasolem oczywiście :)
Mój M. właśnie pojechał do pracy (delegacja - Słupsk tym razem) i znów wraca za tydzień, eh... i tak całe lato niestety. :(



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl