BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #451769 przez sylwka727
Monia śliczne te ciuszki dla twojej księżniczki :kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451772 przez Łucja123
Co myślicie o tej macie?

allegro.pl/kolorowa-mata-edukacyjna-dla-...s-p-i2713739331.html

P.S. Wyglądacie naprawdę zajebiście z tymi brzuchami:) Jak się ogarnę to wrzucę swój:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451785 przez dominia
Łucja bardzo fajna mata :) mozna do niej doczepic tez inne zabawki :) mnie tylko przeraża w matach to, ze są bardzo cieniutkie i trzeba je klasc na dywanie zeby bylo cieplej i na kocyk maluszka :) mam na strychu zielona chyba ze smokami po Milenie to bedzie jak znalazl dla Igunia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451806 przez [email protected]
Laski wygladacie super,te mniejsze i te wieksze brzuszki,wszystkie piekne :) tak trzymac!

Łucja fajna mata
Marlena wózek super
Monia sliczne ubranka

Dzisiaj dostalismy kolejne ubranka i śpiworek dla Gabrysia,wszystko wyprane,jeszcze wyprasowac i do szafy.Dzisiaj trzymałam córeczke kuzynki a synek kopał tak ze musiałam ja położyć :) już nie moge sie doczekać lutego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451819 przez princess
Łucja, jeśli chodzi o zestaw kosmetyków to ja wybrałabym Nivea albo jakąś polską firmę bo nie są testowane na zwierzętach.

Dziewczyny, ale z Was laski :)

Wróciłam z tych paru nędznych sklepów "ciążowych" i powiem tylko tyle - LIPA. W jednym sklepie przymierzyłam płaszcz, szary jak srajtaśma, z kołnierzem jak dla średniowiecznego błazna za prawie 300 zł, w następnym same płąszcze w zdechłych kolorach i fasonach dla starych bab, również po 300 zł, jedna kurtka była fajna, ciążowa a na brzuchu starczy tylko na teraz, za miesiąc będzie już za mała, 425 zł :ohmy: Wszystkie kurtki jakości nieadekwatnej do tych cen. Takiej samej ligi kurtki są na allegro i o wiele tańsze, więc pozostaje mi tylko to rozwiązanie. A Wy się rozglądacie za jakimiś kurtkami na zimę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451826 przez [email protected]
Princes jeszcze sie mieszcze w swoja kurtke ale pewnie już nie długo moge sie nie zapiac,mam płaszcz troche szerszy od kurtki,na jak długo starczy nie wiem ale nie zamierzam kupowac nic drogiego,poszukam na alegro albo second hand

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451827 przez Martyna
Witajcie Mamusie!

na początku ciąży przyłączylam się do Was ale nie byłam w ogóle aktywna. Teraz chciałabym w pełni korzystać z forum :) mam nadzieję, że ponownie mnie przyjmiecie :)

Tyle piszecie i mam nadzieję, że teraz będę na bieżąco. Ciągle pracuję i nie bardzo mam czas po pracy a poza tym po 8 godzinach przed kompuerem, w domu juz nie mogę na niego patrzeć :)

Wszystkie śliczne macie brzuszki :)

Jesli chodzi o ubrania ciążowe to polecam sklep www.esnte.pl
Ja mieszkam w Warszawie więc pojechałam i przymierzałam rzeczy. Rozmiary nijak sie mają do obecnych bo noszę M/L a np. koszulkę kupiłam na rozmiar S a płaszcz zimowy za 200 zł w rozmiarze XS także musicie się mierzyć i dokładnie sprawdzać wymiary w tabeli. Produkty są polskie i bardzo dobre jakości.

Miłego popołudnia i dużo kopniaczków od Maluszków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451833 przez [email protected]
Witaj Martyna napisz cos wiecej,to twoja pierwsza ciaża?podziwiam Cie ze jeszcze pracujesz,ja już nie miałabym siły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451837 przez natalka
Princess ja narazie chodzę w płaszczu i tak jak ty rozglądam się za jakąś kurtką czy płaszczem ale przerażają mnie ceny za coś co wygląda jak z d**y wyciągnięte.
Monia twoja córcia jak gwiazda będzie wyglądała w tych ciuchach :)
Martyna witaj po przerwie :)



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451855 przez princess
Ja nie zapinam już żadnej kurtki, ani jesiennej ani zimowej, chodzę w rozpiętej i owijam się grubym szalem, na razie wystarczy ale co będzie, jak temperatura spadnie. Już przetrzepałam allegro, znalazłam kilka kurtek. Patrzcie dziewczyny na obwód brzucha, ja mam już 111 cm na wysokości pępka, większość kurtek ma właśnie tyle, a jeszcze ile czasu do porodu przed nami. W niektórych aukcjach w ogóle nie podają obwodu brzucha albo wystawiają kurtki, które nie są typowo ciążowe... A co jest najlepsze to najdroższe są najbrzydsze :)

Witaj Martyna :) Ta stronka, którą podałaś nie działa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451860 przez buziaczek18
Witam was dziewczyny ,czytam was co dziennie ,ale piszę tylko jak znajdę chwilkę ,przy mojej 3 mam co robić .Witaj Martynka,Łucja jesli mogę doradzić to polecam zestaw kosmetyków bambino ,są rewelacyjne ,żadnych odparzeń,ładnie pachną.Monia śliczne ubranka,dziewczyny śliczne brzuchole,jak ładnie wyszłyscie,ja czuję się dobrze cisnienie w miarę się unormowało,dzieciaki zdrowe ,więc jest oki ,.Uciekam kąpać dzieciaki ,do juterka. :)Marlenka super wózek,Łucja super ta mata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451866 przez Pliszka
Cześć Dziewczyny :)
Podczytuję Was co jakiś czas od jakiegoś miesiąca (Razem z Wami płakałam po stracie Anody :( ), czyli od kiedy jestem w domku. Teraz nareszcie mam czas dla siebie, gotuję sobie smaczne jedzonko, spaceruję, czytam, przytulam się do moich zwierzaków, doglądam naszego małego ogródka, szlifuję swój hiszpański... Słowem ciąża mi bardzo służy i cieszę się każdym dniem. 14 lutego zostanę po raz pierwszy mamą, a mój synek będzie miał na imię Aleksander :)

Martyna chyba zrobiła literówkę, bo link to: www.esente.pl/ Bardzo fajny sklep :) Kupiłam sobie tam świetną sukienkę allegro.pl/ciazowa-sukienka-firmy-qba-ro...6-s-i2694012278.html
Uwielbiam chodzić w sukienkach w ciąży :) Większość super ciążowych strojów mam z Allegro za 10-15zł :) Teraz kompletuję ubranka dla malucha :)

Jutro czeka mnie ta krzywa cukrowa i picie glukozy. Mam nadzieję, że nie zapomnę cytrynki.

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451868 przez Pliszka
A kurtki, zarówno jesienną jak i zimową też znalazłam na Allegro w super stanie i są tak fajne, że będę w nich chodziła też po ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451875 przez Pliszka
A, jeszcze się pochwalę wózeczkiem :) Wybraliśmy Emmaljungę Smart Duo Combi, bo przeczytałam dużo pozytywnych opinii i koleżanki, które go mają też są zachwycone. W dodaku udało nam się kupić śliczny zestaw na Allegro w fajnej cenie :lol: Jestem zachwycona :) Wygląda jak nóweczka! Super mięciutko się prowadzi, bardzo stabilny i wygodny.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451878 przez princess
Hej Pliszka :) dzięki za adres, kurtki takie same jak na allegro :(

Ja z wózkiem na razie daję na luz, dziś tylko pomacaliśmy kilka w sklepie, ale z zakupem poczekamy do ósmego miesiąca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl