BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #451999 przez Łucja123
Pliszka napisał:

Łucja, a może poproś o jakieś fajne książeczki dla maluszków, wiadomo, ze nie przydadzą się od razu, ale potem będą jak znalazł no i tego nigdy za wiele :) Ja właśnie robię takie prezenty młodym mamom :) Książeczki albo audiobooki z kołysankami/bajeczkami na dobranoc. Nasz mały sąsiad na przykład uwielbia Pana Kuleczkę ;)


Genialny pomysł! Powiem koleżance!!! Dzięki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452001 przez Monia_T
Na rozstępy smarowałam się całą poprzednią ciążę i ....niewiele to dało ;) Cały brzuch w 8 miesiącu pięknymi fioletowymi kreskami wspomnień mi sie pokrył :)
Teraz na początku używałam oliwki w żelu ale raczej relaksacyjnie, bo i tak już rozstępy są :) A teraz wykorzystuję próbki Palmersa, które dostałam na Bezpiecznym Maluchu :)

Podobno rozstępy są zapisane w genach...ale oczywiście warto nawilżać skórę na brzuchu :)

Pliszka pierwsze słyszę o dogomanii?? Muszę wejść pooglądać.

Jadzia do wstrzykiwania insuliny się przyzwyczajam, chociaż chwilami muszę oczy zamykać :)
Straszne są te koszty okołoporodowe w Stanach! Jesoo, a odpukać niech coś idzie nie tak...to kredyt na 10 lat, żeby poród spłacić? Masakra. Pod tym względem zdecydowanie lepiej w Polsce. Opieka nie zachwyca, ale przynajmniej nie bankrutujesz chcąc skorzystać z usług szpitala :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452003 przez drzyzgunia
Ja się smaruje Pharmaceris konsystencje ma zajebista :) w sumie robi to maż taki nasz mały rytuał, a ponieważ nie może się przełamać aby mówić do brzucha to w ten sposób chce aby dziecko poznało dotyk ojca trochę naiwne nooo ale cóż :P
A o to mój brzuchol :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452015 przez Satine0
Drzyzgunia super wyglądasz :) promieniejesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452016 przez princess
Michasia, u mnie olej lniany poszedł w ruch tylko dwa razy bo nie miałam czasu, ale zamierzam kontynuować kurację. Po każdym użyciu włosy były lepsze. Jedwab też przerabiałam, ale na moje włosy nie był skuteczny, tylko ładnie pachniał :) Tak samo jak Ty mam puszące się włosy i jak tylko na dworze jest wilgotno moje włosy okropnie wyglądają, jak siano. Muszę je wtedy upiąć, bo inaczej nie mogę na siebie patrzeć.
Co do składu tych kosmetyków t rzeczywiście jest niezły, nie ma parabenów :)

O pampersach z Biedry też słyszałam, że są ok :)

Co do rozstępów to ja właśnie mam tendencje, mimo, że całe życie jestem prawie taka sama to cały tyłek mi popękał :( Dlatego brzuchol tak intensywnie smaruję, może choć troszkę go uchronię :)

Drzyzgunia, wyglądasz kwitnąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452034 przez drzyzgunia
Ja słyszałam o rossmanie że ma całkiem dobre pampersy sama chce je przetestować ale na początek do szpitala zakupimy na pewno 'pampers'

No ja rozstępy też mam niestety ale pocieszam się bo w sumie tylko na brzuchu :( przykry dodatek do ciąży :)

Każda z nas w ciąży wygląda kwitnąco :) taki piękny stan :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452036 przez Martyna
Dziekuję za ponowne przyjęcie :)

ale Wy piszecie - wróciloam z pracy i prawie 50 wiadomości :)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tak to moja pierwsza ciąża. W sumie od początku bylam tylko 2 tygodnie na zwolnieniu a tak to pracuję ale nie wiem ile jeszcze dam radę bo coraz ciężej jest

Princess, Pliszka rzeczywiście zrobiłam bład w adresie, przepraszam

Jadziatopol dziekuję i trzymam kciuki, będzie dobrze :) sama wszystkim to powtarzasz więc sama też w to uwierz :)

andzia_zg już się dopisuje do listy :)

Ja tez słyszałam, że pampersy z Biedronki są bardzo dobre

Wszystkie macie sliczne brzuszki i wyglądacie kwitnąco!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452039 przez jadziatopol
Drzyzgunia rzeczywiscie promieniejesz :) faktycznie ciąża nam wszystkim służy :)
Monia no tak...jak nie masz ubezpieczenia to tak jest. A ja nie moge niestety wykupic bo juz za pozno :( w ciąży nikt mnie nie ubezpieczy. A do insuliny sie przyzwyczaisz....moja kuzynka to juz z zamknietymi oczami robi iniekcje. Ale mam nadzieje,ze nie bedziesz musiala po porodzie i ze ci przejdzie to paskudztwo :)
Martyna :) dzieki . Fajnie ,ze dolaczylas znowu i podziwiam cie...bo ja juz nie nadaje sie do pracy...nawet sobie tego nie wyobrazam :dry:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452052 przez Martyna
jadziatopol jest mi chwilami ciężko ale lubię swoją pracę i kolegów, z którymi pracuję jednak podejrzewam, że od grudnia zostanę już w domu i ewentualnie z domu sobie jeszcze popracuję :) ale zobaczymy co to z tego wyjdzie.

Dziewczyny czy któraś z Was słyszała o tym wózku? Ja w sumie widziałam go z mężem u znajomych rodziców i całkiem fajnie wygląda. Korzystają z niego od początku lipca i są bardzo zadowoleni ale ciekawa jestem czy może któraś z Was coś wie na jego temat

allegro.pl/listing.php/search?string=komeko&category=0&sg=0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452055 przez justyna84
Mi tez oliwka dla dzieci na rozstepy nie pomogla i tak sie pojawily coprawda nie duzo ale sa teraz niczym nie smaruje. Mysle ze to jest indywidualna sprawa kazdej z nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452060 przez drzyzgunia
Ja pracowałam do 3 miesiąca w sumie ale że miałam prace zmianową było ciężko :( wysiedzieć w robocie do 23 :( a że nie miałam na rano bo godziny nocne to niestety ciężko było wysiedzieć. A niestety praca z ludźmi nie należy do najłatwiejszych w punktach gastronomicznych :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452066 przez Martyna
Ja pracuję od 9 do 17 i mi czasami też zdarzają się straszni klienci ale odkąd jestem w ciąży jakoś się tym nie przejmuję ale na zmiany rzeczywiście bardzo ciężko i pewnie do tego cały czas na nogach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452069 przez Marlena1888
Princess też się rozglądam za jakimś płaszczykiem na zimę ale chyba poszukam coś w lumpie bo to tylko na okres ciąży heh;)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ja też nie mogę doczekać się świąt i lutego tym bardziej..:)

łucja ładna fajna kolorowa mata :)

Monia ciuszki są poprostu boskie!:)a wózek kupiłam ze spacerówką i śpiworkiem, torbą i parasolką:)

Dominia widzę że Twój brzusio delikatnie rośnie:) super masz figurkę:)

Super że coraz więcej ciężarówek nam się tu zbiera :)

Pliszka fajny zestawik kupiłaś :)czyli bryka już czeka:) to już dużo :) ja też mam termin na walentynki :D
ja idę w środę na glukozę, daj znać jak było ;) o której rankiem się wybierasz? to trzeba na czczo prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452075 przez drzyzgunia
Martyna noo niestety a jak do tego dojdzie wredny menago to niestety się kumuluje więc czmychnełam na zwolnienie czym prędzej :) szkoda zdrowia mojego i maluszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452078 przez Marlena1888
drzyzgunia wyglądasz ślicznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl