BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #451880 przez justyna84
LUCJA powiem ci ze te maty dla maluszkow sie nei sprawdzaja pprzynajmniej u mnie mysle ze to jest szkoda pieeniazkow na takei cos troche wyobrazni i dziecko tez bedzie zadowolone. A co do pampersow to ja wlasnie chciala zeby zamias ubranek dawali mi pampersy bo one ida jak woda na poczatku chyba ze masz pieniazki bo ja ich nie mialam a ubranek potem sie tyle nazbiera ze nie bedziesz wiedziala w co maluszka ubrac,zrobisz jak chcesz. Pomysl o poscieli spiworku do wozka nie wiem....

vini miki z tym jezykiem to jest przesrane z angielskim byloby troche prosciej tak mi sie wydaje . Maz chociaz bedzie umial podstawy ;) zawsze cos nalezy mu sie ten kurs to niech idzie :)

Jakas jestem dzidiaj przymulona,jutro ide do gina na 17.30 juz sie nei umie doczekac :silly:

A ten wozek espiro to ja mialam jest fajny ale ma bardzo mala gondole jak dla mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451882 przez jadziatopol
hej Martyna :) ciesze sie,ze jestes z nami :)
hej Pliszka :) milo ,ze do nas dolaczylas :)
nie bój sie tej krzywej...dla mnie była smaczna :P ale ja w tej ciąży mam wyjątkową ochotę na słodkie i niestety mam podejrzenie cukrzycy ciążowej. Mam tylko nadzieje,ze wczesniej w I trymestrze nie mialam problemów z cukrem bo nikt mi nie badal cukru w stanach. I jednak dziewczyny dobrze zrobiłam ,ze wrócilam bo jakbym zostala to nic nie wiedzialabym o wysokim cukrze i nie wiadomo jak by sie to skonczylo. Dzwonilam do Kliniki i na poniedziałek mam termin. Ide o 9 rano na cały dzien...pod wieczór mam nadzieje mnie wypuszcza. Rano jak rozmawialam z kobieta z rejestracji to troche sie rozkleilam...powiedziala,ze dla mnie znajdzie szybszy termin bo ja niepokoi moj wynik. Bylam zalamana. Myslalam,ze to nie tak strasznie przsekroczona norma...a jednak. Ale zapoznalam sie z ich strona i dieta...i juz sie nauczylam zamieniac produkty do jedzenia i nie bedziemy glodowac z Hubercikiem :) nie pozwole na to. I koniec z nastrojami, placzem i żalem. Ale coraz bardziej sklaniam sie do zostania. Zobaczymy po wizycie za tydzien . Az sie boje. Trzymajcie kciuki prosze :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451883 przez Pliszka
Nam z tym wózkiem zależało żeby znaleźć coś super jakości w super cenie, więc jak się trafiło to się nie zastanawialiśmy. Za ten zestaw w sklepie musielibyśmy zapłacić ok. 2700 zł (gondolka + spacerówka + fotelik Maxi Cosi + śpiworek+ torba + parasolka), a zapłaciliśmy 600zł. Właściwie nie widać, ze ten wózek był używany, tapicerka jest jak nowa, wnętrze gondolki śnieżno białe, wszystko super sprawne i mogliśmy zobaczyć go na żywo przed sfinalizowanie transakcji, więc tak oto od miesiąca mamy wózeczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451884 przez Pliszka
jadzia, kciuki zaciśnięte! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451888 przez princess
Jadzia, super, że wizyta tak szybko :) Kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451889 przez jadziatopol
Pliszka dzieki :) :) a wózek extra. Ja tez kupilam wózek na allegro x-landera arctic za 800 zl ale niestety przez te moje zmienne plany nie wiem czy go kupie...najgorsze jest to,ze bede cos wiedziec dopiero w poniedzialek czy lece czy nie a biedna kobieta czeka na pieniadze :( nawet nie wiem co jej powiedziec.
Princess :) :) tez sie ciesze

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451892 przez Pliszka
jadzia, najlepiej powiedz prawdę, chyba powinna zrozumieć, ja bym w takiej sytuacji nie robiła problemów. Na nas też ta babeczka od wózka czekała, bo akurat zaczynaliśmy urlop i wyjeżdżaliśmy i nie było problemów. Gdybyś jednak nie kupowała, to pewnie będzie chciała żebyś oddała jej prowizję, którą musi zapłacić Allegro i wystawi sobie jeszcze raz. Wiadomo, czasem się tak układa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451900 przez jadziatopol
Pliszka na razie zapytalam czy nie mozglaby poczekac do poniedzialku. Zobaczymy czy odpisze. A w poniedzialek jak juz bede wiedziala co i jak to wtedy z nia porozmawiam...dzieki za info. A nie wiesz jakiej wysokosci moze byc ta prowizja?
Pochwal sie zdjeciem brzuszka :) a imię Aleksander bardzo mi sie podoba. Ja chcialam takie ale mąż sie nie zgodzil :( I wybralismy droga glosowania razem z synem Hubert.Ale teraz tak sie przyzwyczailam do Hubiego,ze nie wyobrazam sobie innego imienia. :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451905 przez Monia_T
Jadzia życzę powodzenia na badaniach :) Trzymam kciuki, abyś uniknęła tego co ja. Chociaż to nie jest koniec świata :) Głód mi nie doskwiera, bardziej denerwuje mnie to ciągłe kontrolowanie cukru i ostatnio podawanie insuliny :P
Widzę, że nadal masz dylemat co zrobić z przeprowadzką do Stanów...jak pisałam wcześniej, nie zazdroszczę decyzji, bo cokolwiek wybierzesz będzie okupione jakąś stratą. Mam nadzieję, że nie nie denerwujesz się za bardzo i Hubcio nie przejmuje na siebie stresu mamusi :blink:
Cokolwiek zadecydujesz na pewno będzie to najlepsza decyzja :)

Co do wózków, ja mam upatrzone dwa modele, które bardzo mi odpowiadają, ale zamierzam kupić dopiero tuż przed rozwiązaniem :)

Ale rozumiem, jak nadarza się okazja kupna używanego, za dobre pieniądze, druga taka okazja może się nie trafić :)

Witam nowe forumowiczki :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451923 przez Pliszka
Jadziu, ta prowizja zależy od różnych parametrów, nie jest to zawsze jakiś stały procent, więc ciężko mi powiedzieć. Zawsze występuję w roli kupującej, ale jakiś czas temu kupiłam zestaw ciuszków ciążowych poza aukcją i sprzedająca dała mi sporą zniżkę, bo w ten sposób nie musiała płacić prowizji, no a ja ponosiłam pewne ryzyko, ale na szczęście paczka dotarła szybciutko bez problemów.

Z imieniem też nie było łatwo, bo miała być Emilka ;) mój pierwszy chłopięcy wybór: Mieszko został oprotestowany ;) Imiona które nam się obojgu podobają to Aleksander i Dawid :) Hubert też mi się podoba :)

Wklejam ostatnie zdjęcie brzuszka sprzed tygodnia. Rośnie jak na drożdżach :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451924 przez andzia_zg
Dziewczyny, których brakuje dopiszcie sie do listy porodów :-)

www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/426640-l...c-dzieci/Page-3.html





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451934 przez Pliszka
andzia_zg napisał:

Dziewczyny, których brakuje dopiszcie sie do listy porodów :-)

www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/426640-l...c-dzieci/Page-3.html


Zrobione :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451935 przez jadziatopol
Monia dzięki :) wspolczuje ci insuliny..a jak idzie wstrzykiwanie? dalej tak ciezko sie przemóc? Ja tez sprawdzam godzine po posilku..paluchy mnie juz bola. Ale po diecie tygodniowej na razie jest ok...odpukac. A z ta decyzja to boje sie...boje sie jakbym potrzebowala insuliny po jakims czasie to nie wiem do kogo sie tam zwrocic a poza tym to dodatkowe koszty dla nas...bo nie mam ubezpieczenia. Dodatkowe konsultacje u diabetologa ....jedna wizyta u gnekologa kosztuje mnie tam 300$...do tego jakby doszla cesarka to nie wiem co by to bylo. Poród (naturalny) bez komplikacji przy 2 dniowym pobycie wyliczono mi tam ok. 10 tys$. Oczywiscie moge skorzystac z ubezpieczenia stanowego dla ubogich..wszystkie kobiety w ciazy sa objete tym programem...ale obawiam sie tego.Ale sie rozpisalam...łoj. Przepraszam :blink:
Pliszka laska z ciebie :) brzuszek sliczny ..okrąglutki :) My tez szykowalismy sie na dziewczynke Ewę. :blink: Ale lubie tez niespodzianki :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451938 przez princess
Czym smarujecie swoje brzuszki? Jak kondycja skóry? Mi wyskoczyły już dwa malutkie rozstępy na biodrach, w sumie w miejscu, gdzie niezbyt starannie się smarowałam. Na początku smarowałam się tym



Pliszka, zgadzam się, laska z Ciebie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451941 przez jadziatopol
Princess ja smarowalam sie oliwka dla dzieci..ale u mnie juz jest tyle rozstepow,ze nic mi nie pomoze. :(

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl