BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #451943 przez dominia
Jadzia trzymam kciuki za wizyte ! mysle, ze wszystko bedzie dobrze :)

Princess ja sie tym teraz smaruje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451948 przez princess
Jadzia, ja mam cały tyłek w rozstępach, nie wiem czemu bo całe życie jestem prawie taka sama :unsure:

Ja teraz się już czym innym smaruję, dostałąm od cioci-kosmetyczki krem ujędrniający Thalgo. Dziś w sklepie dorwałam jeszcze taką oliwkę

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451949 przez Łucja123
Justyna,
ciuchów nie chcę, bo już wszystko mam. A co do pampersów, to od jakich zacząć? Tzn. chodzi mi o firmę... Jednym dzieciom coś pasuje, drugim nie i boję się, że dostanę kilka paczek, a połowa się nie przyda. Co polecacie?
No i chciałam powiedzieć, że ten prezent od koleżanki ma być takim naprawdę dodatkowym i gdybym nie miała podstawowych rzeczy dla Małego to właśnie o nie bym prosiła:) Czuję się trochę atakowana...:P

Fajnie, że nas się więcej robi na forum:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451952 przez Pliszka
Dzięki dziewczyny :) Ekstra się czuję w ciąży :)
Ja też używam tych kosmetyków Baby Dream, najpierw miałam oliwkę, a potem mleczko, skóra jest taka gładziutka i miła w dotyku, że chyba po ciąży zostanę przy tych kosmetykach :laugh: A teraz sobie też kupiłam zwykły olejek migdałowy, bo podobno też jest super i stosuję raz dziennie, a raz ten Baby Dream. Olejek ma tylko jedną wadę: nie pachnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451954 przez princess
A ze zwykłych balsamów to polecam Wam ten , tani, polskiej firmy Ziaja a lepszy niż niejeden Nivea, Dove itp. :) Całe życie mam suchą skórę a po tym mam skórę jak pupcia niemowlaka :)




Pliszka, o olejku migdałowym słyszałam, a gdzie go można dostać?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451957 przez Pliszka
Łucja, a może poproś o jakieś fajne książeczki dla maluszków, wiadomo, ze nie przydadzą się od razu, ale potem będą jak znalazł no i tego nigdy za wiele :) Ja właśnie robię takie prezenty młodym mamom :) Książeczki albo audiobooki z kołysankami/bajeczkami na dobranoc. Nasz mały sąsiad na przykład uwielbia Pana Kuleczkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451960 przez princess
I już ostatnia fotka z mojej kolekcji, jeśli chodzi o płyn do higieny intymnej to kupiłam ostatni taki, skusił mnie napis "ochrona przeciwgrzybicza" a w ciąży niestety częściej się infekcje wkradają.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451961 przez Pliszka
Kupiłam od razu 3 buteleczki na Allegro :)
allegro.pl/migdalowy-olej-ktc-100-natura...9zl-i2733480304.html

Podobno dla malucha też jest świetny bo nie uczula :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451967 przez princess
A widzisz, nie wpadłam na to, żeby zajrzeć na allegro, chociaż ostatnio mnóstwo rzeczy tam zamawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451968 przez Pliszka
A w ogóle to ja też podziwiam wszystkie zdjęcia, które wklejacie :) Do twarzy nam z tymi brzuszkami :laugh: Faceci jednak coś tracą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451974 przez Pliszka
princess napisał:

A widzisz, nie wpadłam na to, żeby zajrzeć na allegro, chociaż ostatnio mnóstwo rzeczy tam zamawiam.


U mnie to ostatnio prawie codziennie jest listonosz z jakąś paczką :laugh:

Ciuszki dla malucha to na razie głównie kupiłam na Dogomanii, tam jest taki bazarek i ludzie wystawiają różne rzeczy, a cała kasa idzie na potrzebujace psiaki dlatego najbardziej tam lubię robić zakupy :) Często tam znajduję prawdziwe skarby, również nowiutkie rzeczy: biżuterię, książki, czasem obrazy, różne bibeloty, kosmetyki. Teraz powoli kompletuję prezenty pod choinkę :) A resztę dokupię na Allegro, bo jakos nie zakupy sklepowe mi nie sprawiają takiej frajdy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451977 przez michasia
Ja też używam tych kosmetyków baby dream, kupiłam od razu balsam i olejek. Ale z lenistwa rzadko używam, trzeba to zmienić. Koleżanka je poleciła ze względu na bardzo dobry skład. Mama naszych chrześniaków używa tez kosmetyków z tej serii dla dzieci i mi się bardzo zapach podoba.
Co do płaszcza, to ten który mam na zdjęciu kupiłam 2 lata temu na allegro, ale mi się nie podobał. Kosztował jakieś 30zł i trafił do szafy, teraz jak znalazł, jeszcze przez miesiąc będzie dobry.
Na zimę płaszcz kupiłam w zeszłym roku też na allegro, fioletowy. Jak doszedł okazało się, że jest bardzo luźny na brzuchu, ale i tak fajnie leżał, mam nadzieję, że na całą zimę starczy.
Minika śliczne te ubranka i te rajstopki takie słodkie i ta sukienka czerwona, cuda.
Witajcie nowe forumki:)
Co do maty, to uważam, że fajny pomysł. Mojej kuzynki córka się długo bawiła leżąc na brzuszku, a u moich chrześniaków jest takie coś plastikowe co się stawia na kocyku i tam jak się coś dotknie, to zapala się melodyjka, albo jakieś światełko. Teraz już trzeci z tego korzysta.
No i fajne też są takie książeczki z materiału, z doczepianymi jakimiś bajerami do gryzienia i każda jakby kartka tej książeczki jest inna-szeleszcząca, albo błyszcząca. też takie edukacyjne.

Princess jak włosy po kuracji? Ja staram się używać jedwabiu do włosów. U mojej kuzynki daje rewelacyjny rezultat, u mnie też zauważam, że włosy się mniej puszą, są takie bardziej miękkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451985 przez michasia
aaaa...jeszcze do Jadzi miałam napisać, że nie musisz babce z allegro prowizji oddawać (ogólnie to jest chyba ok.2%), ale jeśli transakcja z jakiejś przyczyny nie zostanie sfinalizowana, to sprzedawca może zwrócić się do allegro o zwrot prowizji podając przyczynę (jest do zaznaczenia w formularzu, że np. kupujący nie zapłacił, albo wada towaru). Ja już chyba 3 razy dostałam zwrot prowizji, także nie jest tak źle. A może sprzedająca teraz go drożej sprzeda:)albo coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451988 przez justyna84
Princess tez mam ten plyn do higieny intymnej ale niebieski tylko takiego uzywam one sa bardzo fajne .
lucja ja uzywalam ,,pampers,, u stosuje go do teraz uwazam ze jest najlepszy ale moje dzicko innych pampersow nie toleruje bo jest obszczypany ..Dady biedronkowe tez podobno sa dobre tansze ale czesciej je zmieniasz wiec dla mnie wychodzi to samo cenowo bo ,pampers,, trzymie dluzej. ps: ja nie muwilam odwiedzajacym ze chce pampersy z ,,pampersa,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451993 przez jadziatopol
Michasia dzieki kochana :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl