BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #454112 przez Marlena1888
aa i dzwoniłam do mojego gin. i mam taki plan działania:
3 razy dziennie nospa i mgb6, profilaktycznie apap na noc, jeśli do 3 dni nie przejdzie do mam się zgłosić. ale dobrze się skłąda bo w pon. mam wizytę. W dzień troszkę czułam takie kłucie.. mam nadzieję że przejdzie.. położna mówiła że to mogą być nerwobóle że maluszek osadził się blisko wrażliwych jajników i tak to boli. hm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454140 przez dominia
Dziekuje dziewczynki za wsparcie :kiss:

Ja przytylam 4 kilo cos ponad :) a wedlug swojej wagi przed ciązy to 2 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454165 przez princess
Zgadzam się z Madlen, Aganobla subtelna uroda :)

Madlen, ja pracuję w SW na cywilnym stołku już ponad 4 lata i jeśli po macierzyńskim nie dadzą mi munduru to staram się do Twojej formacji :) Kiedyś już złożyłam papiery do KWP Olsztyn, pojechałam do WSP Szczytno któregoś wieczorku przebiec tor sprawnościowy to sie załamałam. Nie podeszłam do egzaminu. Bez przygotowania, treningu nie podejmuję się tego. Słyszałam, że dla kobiet sprawnościówka ma być lżejsza? To prawda? Najbardziej marzy mi się bycie przewodnikiem psa, albo drogówka :) A Ty na jakim stanowisku jesteś?

Marlena, dobrze, że będziesz brała magnez :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454199 przez gosiunia88
wróciłam od lekarza , mam założony pessar myślałam ze będzie gorzej... ale nie jest tak źle nawet go nie czuje ale to kopanie lekarza w .... w celu założenia go nie było przyjemne. teraz tylko muszę uważać żeby mi nie wypadł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454289 przez dominia
Dziewczynki ta glukoza bylaby dobra gdyby nie ten posmak dziwny :)

Milego dnia zycze ! :)

My z Igim szpital dzien drugi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454296 przez Pliszka
Dzień dobry Dziewczyny :)

Dominia, mam nadzieję, że już wkrótce będziesz w domu! Zgadzam się, że ta glukoza nie jest zła, szczególnie z cytrynką, tylko mnie potem troszkę zemdliło, ale i tak myślałam, ze będzie gorzej.

aganobla, ale fajny mały zgrabny brzuszek!


Ja ostatnio nałogowo słuchałam tej piosenki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454319 przez Marlena1888
hej babeczki!
tej nocy dziwne bóle odeszły :) cieszę się że zadzwoniłam do gina. Poskutkował mg i nospa i apap.. wstawałąm często tylko na siku ;)

Dominia i jak tam w szpitalu, jakie badania Ci robią, tam będziesz rodzić?

Widzę, że koleżanki jeszcze śpią. ups. nie budzę :blush: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454322 przez Marlena1888
Pliszka rzeczywiście ładna ta Twoja pioseneczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454342 przez dominia
Marlenka tak leze w szpitalu, w ktorym bede rodzic :) co do badan to cos z krwi i zwykly mocz wczoraj, dzisiaj mocz na posiew wzieli i glukoze mi zrobili :) usg nerek mialam przed chwila i jest 20 mm zatoru w prawej nerce :) mocz mi tam zostawal i w koncu zaczal uciskac na nerwy i dlatego ta kolka :) furagin mi daja, magnez i nospe a jak boli to kroplowka z pyralgina :) jak mnie boli ta reka z wenflonem to masakra :ohmy: kolka moze byc spowodowana tym ze bylam przeziebiona i malo wtedy pilam a ze nasze nerki pracuja za dwoje to trzeba pic min. 2 litry dziennie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454344 przez kasia123m
Domina glukoze Ci robili a co poza tym?a bol juz minal?i co to bylo?trzymamy kciuki zebys szybko wyszla.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454352 przez gabilee
hej mamusie :)

dopiero wstalam , umylam sie i wlasnie wcinam sniadanko :) do tego herbatka z mlekiem :) uwielbiam bawarkę . A właśnie chcialam spytac duzo mleka pijecie w ciazy?

a jak dzis wasze samopoczucie?

ja mam biegunke po bigosie wiecej go nie bede jadla w ciazy... ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454363 przez Madlen
Princess pracuję w patrolu interwencyjnym. Tak w skrócie obrabiam to co zleci mi dyżurny miejski, albo co sama zauważę na ulicy: awantury domowe, bójki, pobicia, kradzieże sklepowe, pijani, sprzeczki, zgony, zabezpieczenie miejsc zdarzeń, zabezpieczenie meczów, kontrole drogowe. Komisariat duży, więc dużo się dzieje. Jak masz twardą psyche, jestes mało wrażliwa na "niedogodności" - praca często w nocy, grafik ruchomy- po każdej służbie sprawdzam kiedy pracuję następnym razem, czasem tylko kilka godzin na wyspanie, służba w święta, niebezpieczna, często ze smierdzącymi/agresywnymi/ pijanymi ludźmi, ciągłe kontrole- to wbijaj do formacji.
Ja zawsze o tym marzyłam. Moja rekrutacja trwała 9 miesięcy jak ciąża ;). Złożenie papierów, test wiedzy ogólnej, sprawności fizycznej, badanie u psychologa : test+rozmowa, wywiad zorganizowany (rozmowa z komisją), ankieta bezpieczeństwa. Jak się miało odp. ilość pkt to dawali skierowanie na badania: znów psycholog, testy takie jak dla kierowców, i kilkunastu lekarzy do przejścia, co było wyzwaniem... Potem ślubowanie i na pół roku do szkoły. Nastepnie 2 miesiące do Oddziałów Prewencji w Warszawie...

Wszystko o rekrutacji masz tu na forum: www.ifp.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=...cd7c878f8ae5a372208e

Nie orientuję się jak jest teraz.
Do sprawnościowego przygotowywałam się długo. Przede wszystkim bieganie i piłka lekarska. Ćwiczyłam ręce. Robiłam sobie próbne tory :)
Drugi raz na szkółke bym nie chciała..
Ale się rozpisałam.. sorry że zanudzam nie w temacie ;)

No a Ty do SW, by przejść do munduru byś miała jakieś egzaminy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454366 przez Satine0
Cześć :D

Gabilee
Ja piję szklankę mleka przed snem :) Bo moja zgaga jest nie do wytrzymania!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454379 przez gabilee
satine wspolczuje ci jeszcze masz zgage :( moja bratowa miala i mowila , ze jak na poczatku sie ma to do konca ciazy juz zostanie :( u niej tak bylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454384 przez gabilee
dziewczyny a co myslicie o quinny buzz 4 2012

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl